Salutare,

Ma relaxez (psihic+fizic) la maxim cand trag o alergare la tarm de mare, dar nu prea am reusit sa gasesc compatrioti.
Se intampla o data de doua ori pe saptamana, dar mai ales in weekend. Traseul ar fi de la inceputul statiunii pana la sfarsit, neintrerupt dus, neintrerupt intors hotel parc/cleopatra pana la hotel rex/hotel vega, si retur la capatul turului (prima portiune) ceva serii de flotari, sarituri, gimnastica, una alta.
Tot traseul port in maini un bidon cu apa plata "special" de platic de 1 litru, din care mai sorb cate o gura, doua, pana la final e gata..

De asemenea ma simt bine cand inot, mare pasionat de dat din maini si din picioare in si sub apa cu tot cu echipament, vara e la ordinea zilei aceasta activitate .
Cand prind pe cineva disponibili, fie ploaie fie vant iau racheta si mingiile si let's play .

Practic cu mare placere majoritatea sporturilor in aer liber fie iarna, sau vara, am tras si la sala, dar mult mai bine ma delectez sub cerul liber.

Intr-adevar iarna, aer rece, vant, frig, nu prea e indicat, dar cred ca o fuck destul de prudent si cu cap, inca nu m-am stricat, de aceea ma tin de alergat

Mai este cineva dispus pentru a schimba peisajul? Chiar daca nu o sa fie traseu complet din primele dati pentru cel/cei care se mai ofera, cu ceva ambitie o sa facem turul complet. Cat am mai tras singur pana mi-a iesit..

Sau o alternativa, ceva pretendenti pentru un tenis de camp amatoriceste la Constanta? Sunt disponibil de orice alte propuneri de sport, expeditii, iesiri in natura prin zona, sau o gasca din oras care face deplasari "naturale" mai lungi

In caz ca observati vara unul care goneste pe tarm intr-un costum anti radiatii(am ceva probleme cu pistruii de pe spate din cauza soarelui) sa ma opriti sa mai comentam pe seama a ce se petrece in interiorul si exteriorul nostru, imi face placere sa cunosc cat mai multe persoane.

Keep in touch !