Results 1 to 15 of 15

Thread: garcea la Craiova

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0

    Exclamation garcea la Craiova

    pentru ca am observat ca pe forumul moderat de edmond , acesta face lucruri inacceptabile blocand sau stergand mesaje aiurea, mi-am piermis sa copiez mesajul lui Blue de pe un alt forum si sa-l suspun atentiei tuturor
    Scuze daca n-am stiut sa fac chestionarul

    1. pentru ca n-are bani sa tzina o echipa cu pretentzii ....si mai este si extrem de zgarcit.
    Nu ia jucatori decat gratis, pana si stancu putea sa fie al lui daca dadea.....
    10 000(zece mii,atat) de dolari

    2.pentru ca este complet strain de fotbal, aduna la echipa tot felul de jucatori fara vreo legatura precisa cu fotbalul pe care orice om cu o minima cultura fotbalistica ii refuza.Celebre deja cazurile agachi, badalutza, ciocoi, biemme,belmondo, etc.
    nu stia nici de aversiunea mai speciala a suporterilor fatza de lacatus, dinu si altzi catziva.

    3. pentru ca are idei complet idioate , se numeste director tehnic si antrenor.
    Isi inchipuie ca va reusii sa opreasca suporterii sa-i conteste deciziile....la faza ata d dovada ca e retardat mintal. .....da raspunsuri cretinoide prin presa care suna mai mult a bancuri deat a raspunsuri de om normal.

    4. pentru ca este un criminal, de fapt asta este primul punct. Bun, nu ti-a convenit gestul suporterilor, dar nu vii cu gealatii cu sabii ninja sa omori niste tineri neinarmati. Sa-si dea seama ca de fapt el va singur impotriva suporterilor. CE A FACUT EL SE NUMESTE TENTATIVA DE OMOR DEOSEBIT DE GRAV PENTRU CA EL A CONDUS UN GRUP DE OAMENI PE CARE I-A INARMAT SPECIAL CU ACELE SABII TIGANESTI.

    5. pentru ca ma irita vesnica lui gargara cu comunistii . Nu ma intereseaza ce febletzi are el , ca e nostalgic comunist si alte tampenii de-ale lui.
    E liber sa creada ce vrea el si ca pamanutul e plat , ca martienii ne invadeaza, ca moroii ii bantuie sediul, orice .DAR SA NU LEGE NUMELE CLUBULUI UNIVERSITATEA CRAIOVA de tampeniile lui.

    6.pentru ca nu se tine niciodata de cuvant, a zis ca-l pastreaza pe Badea(cum era normal) dar l-a inlocuit, l-a adus pe italin, i-a promis ca ramane, l-a demis apoi l-a pus iar
    promite ca aduce jucatori si n-a adus
    promite ca nu da jucatori in bucuresti si... a dat
    minte suporterii, ziarele, inseala chiar si angajatzii lui. Asta nu spune niciodata adevarul si nu-si respecta niciodata cuvantul.

    7. pur si simplu imaginea lui strica imaginea craiovei. ma refer aici la trecutul si prezentul lui, la limbaj, infatisare, conduita, tot ce tzine de persoana lui fac rau imaginii clubului Universitatea Craiova .Seamana leit cu garcea , de fapt am sa-i zic numai garcea
    PUNCT

    Last edited by ieppy; 27th February 2004 at 16:18.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •