asta am postat pe forumul universitatii craiova si a fost sters de doua ori fara avertisment sau instiintare prin private message asupra motivelor:
dragi olteni,
am sa va fac onoarea de a posta primul meu mesaj pe forumul universitatii craiova. citesc acest forum de citeva luni si mi-am putut forma o parere despre membrii lui. incep prin a posta aici pentru ca mi s-a parut cel mai fierbinte subiect.
din cite am observat eu pe acest forum TOT ce se spune despre olteni este si adevarat. sunteti singurii suporteri de pe acest site ce nu accepta sa fie contrazisi si asta ar trebui sa va dea de gindit. cu ceva timp in urma ii luati apararea lui staicu. astazi il injurati. ce s-a schimbat intre timp? staicu a vindut (sau e pe cale sa vinda) doi jucatori si asta va scoate din minti. pot sa-mi permit sa va intreb de ce? v-ati gindit (daca nu cer prea mult) ca are si el socotelile lui? ca pentru el fotbalul este in primul rind o AFACERE? ca el este un om de afaceri si nu vrea sa piarda? ca pina una alta asta este principala sursa de venit a cluburilor din tara asta? sint sigur ca la asta nu v-ati gindit si nici nu ma mir prea tare.
am citit mai sus niste chestii de genul: "iesi de aici ca aici e forumul nostru". daca la craiova inca nu s-a auzit sa stiti ca un forum este un loc PUBLIC in care fiecare isi poate da cu parerea in limitele bunul simt. acest bun simt vad ca-i lipseste tocmai unui moderator care il catalogheaza pe staicu drept "labagiu". draga domnule moderator, e frumos? daca eu ti-as posta ceva de genul asta mi-ai sterge mesajul, incearca sa te moderezi singur daca nu cer prea mult.
de incheiere ca tot le stiti voi pe toate:
credeti ca universitatea sta in doi jucatori? daca e asa nu vi se pare foarte grav?
mai lasati amenintarile la adresa lui staicu ca nu aveti voi ce sa-i faceti, pina una alta el v-a scos din mizeria in care va adusese un alt oltean de-al vostru.
fiti realisti sau stringeti bani si investiti voi acolo. sint sigur ca nu veti vinde nici-un jucator pentru un timp indelungat de maximum un an.
p.s. vad ca unii dintre voi sint campioni la postari, nu ca ar si spune ceva, ma refer la cantitate. de aici deduc ca voi va plictisiti ingrozitor pe la locurile voastre de munca ca de aia e craiova printre fruntase la somaj.
p.s.2 incercati sa va mai descretiti fruntile ca viata e scurta si sa mai ascultati si alte pareri. lasati principiul ala comunist "cine nu e cu noi e impotriva noastra", daca cineva nu va da dreptate nu inseamna ca vrea raul craiovei.
pace voua