Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 95 of 95

Thread: SUBIECTUL SAPTAMANII ! RADA SI STANCU

  1. #85
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    am mai spus niste chestii pe forum si nu m-ati crezut
    inca n-am pierdut pariuri, nu sint infailibil dar uite ca am avut dreptate.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #86
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by amadeus
    Voiam doar sa te consolez cu un raspuns, da' se pare ca uiti de la mina pina la gura ce postezi.
    Ce-nseamna "a te milogi"?
    Eu nu am nevoie de consolare din parte ta, consolarea va veni din partea rezultatelor Stiintei in retur
    Cauta in DEX si vei afla ce inseamna cuvantul ala pe care te dai mare ca nu-l sti
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #87
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pacala , un nou jucator plecat in vara in Bucuresti ar insemna razboi total in Craiova !
    Si nu este vorba de galeria lui Charlie si Blondu , ci de intreaga masa de suporteri!
    Cred ca Staicu va pati exact ce a patit Netoiu la meciul cu Nationalul !Va fi huiduit de 30 000 mii de suporteri si obligat sa plece! Inclin sa tin si eu un pariu si nici eu nu pierd
    ( intreaba-l pe Ady si ai sa te convingi ! ). Daca va face asta il voi urmari pana in panzele albe , ii voi smulge inima si o voi pune pe masa bucurestenilor!!

  4. #88
    soccer fan as's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Mississauga, Canada
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Hai ca acum se pare ca s-au lamurit lucrurile, Napoli a revenit, sa speram ca isi vor reveni si jucatorii.

    Hai Stiinta!
    Pretuiesc sinceritatea!

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Bine ai venit As , noi am dovedit ca nu murim niciodata ..sau cum frumos spunea un banner in momentele bune ale galeriei Peluza Sud " : " Nici o furtuna nu va scufunda corabia noastra" ! Nu este exclus sa iesim din toate aceste evenimente mai puternici....
    Last edited by EDMOND_; 3rd March 2004 at 21:57.

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Conform a ceea ce am spus la inceputul saptamanii blochez in acest moment discutiile pe acest thread!

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Gazeta de Sud

    "Badea a fost transant
    „Stancu si Rada nu mai au ce cauta la Universitatea“
    (C.S.)

    Dupa plecarea lui Giovani Becali de la Rapid, clubul giulestean vrea sa se desparta de majoritatea jucatorilor adusi de fostul presedinte in iarna trecuta, printre acestia numarindu-se si ex-craiovenii Rada si Stancu. Una dintre posibilele destinatii vehiculate pentru cei doi fotbalisti aflati in coproprietate cu Gica Popescu ar fi Universitatea Craiova, dar presedintele Pavel Badea a fost destul de clar in privinta revenirii celor doi fundasi in Banie: „O data plecati de la Universitatea, inseamna ca nu au dorit sa faca performanta la acest club. Repet, cine nu vrea sa joace aici nu este dorit nici de catre noi“.
    In aceste conditii, se pare ca impresarii Gica Popescu si Giovanni Becali le vor cauta un nou club celor doi, printre posibilitati numarindu-se Dinamo Bucuresti, formatie apropiata de sufletul fratilor Becali, dar si Otelul Galati, unde ar avea, din nou, ocazia sa lucreze sub comanda lui Sorin Cirtu. "


    Cu toate astea exista informatii neoficiale ca Ionut Stancu ar putea reveni la Stiinta!

  8. #92
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    badea isi iubeste prea mult scaunul caldut daca a declarat asta, rada si stancu au fost obligati de popescu sa plece, de fapt lui badea ii este frica ca vine popescu si cei doi sint oamenii lui

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu cred ca este deloc " caldut" scaunul ala... iar Popescu nu vine . Cei doi jucatori oricum nu au rupt gura targului la Rapid si sunt destul de aproape de un transfer la National sau chiar Dinamo....cine stie pe unde ii va mai plimba "impresarul "lor.

  10. #94
    junior
    Join Date
    May 2004
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Mai terminati cu cine iubeste culorile clubului si asa mai departe, banul intereseaza nu iubiri si alte chestii. Pun si eu o intrebare: Vierii ce culori iubeste su Totii care vine din mijlocul galeriei romane si nu s-a ferit sa spuna ca daca nu ar fi Real Madrid s-ar duce la Juve?

  11. #95
    nemuritoru` cipi13's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,224
    Reputatie
    1
    Zolo are dreptate....prea putini jucatori refuza o oferta mare pentru culorile unui club....poate doar daca sunt pe final de cariera si au destui bani ca sa isi permita sa refuze.
    Dar e adevarat, sunt putini.....
    parerea mea.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •