Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 64

Thread: Se pregateste inlaturarea lui Mitica Dragomir

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1

    Se pregateste inlaturarea lui Mitica Dragomir

    "Cluburile din Liga I vor incerca un puci pentru inlaturarea lui Mitica Dragomir. Banuit ca ar fi primit spaga din partea celor de la FC Timisoara pentru a facilita o victorie cu 3-0 la masa verde in cazul 'Varga-Balan', Dragomir este amenintat de Gigi Becali. "
    Onlinesport

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...a-dragomir.htm

    Daca doriti sa comentati.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Unde ar fi pomana sa scapam de scursura asta...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  3. #3
    sport legend purpleheart's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Banat
    Posts
    772
    Reputatie
    1


    " love is in the air "

  4. #4
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by purpleheart View Post


    " love is in the air "
    Doi nenorociti!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  5. #5
    senior peace's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    218
    Reputatie
    1
    Cele 2 gunoaie,ar avea de ispasit cateva mii de ani de puscarie daca ar fi judecati dupa cate nelegiuiri au facut....
    Ce suparat e becali ca regulamentul trebuie respectat iar cei de LPF nu vor sa o faca din nou de oaie ca si anul trecut cu cele 6 puncte a lui Poli cand sau facut de ras in europa,2 netrebnici........
    Last edited by peace; 6th April 2010 at 11:28.

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    Pe Mitica nu-l inlatureaza nimeni,nu au nici un interes...restul e gargara,sa avem ce scrie noi amarastenii.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by peace View Post
    Cele 2 gunoaie,ar avea de ispasit cateva mii de ani de puscarie daca ar fi judecati dupa cate nelegiuiri au facut....
    Ce suparat e becali ca regulamentul trebuie respectat iar cei de LPF nu vor sa o faca din nou de oaie ca si anul trecut cu cele 6 puncte a lui Poli cand sau facut de ras in europa,2 netrebnici........
    Baietica, dar tu stii care sunt regulamentele sau te iei dupa cei doi fosti puscariasi? Daca le stii, spune te rog aici cum poate fi anulata viza LPF>
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  8. #8
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    nu vor reusi sa-l schimbe nici daca o sa se uneasca toti, e ales pe 4 ani si asa va ramane pana la urmatoarele alegeri
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  9. #9
    senior peace's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    218
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Baietica, dar tu stii care sunt regulamentele sau te iei dupa cei doi fosti puscariasi? Daca le stii, spune te rog aici cum poate fi anulata viza LPF>
    Eu nu sunt "baietica" ....daca esti respectuos iti raspund dar ia aminte de cei 7 ani de acasa daca vrei sa primesti un raspuns pertinent.

  10. #10
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Baietica, dar tu stii care sunt regulamentele sau te iei dupa cei doi fosti puscariasi? Daca le stii, spune te rog aici cum poate fi anulata viza LPF>
    fri man,fri miercuri ora 10.00
    https://t.me/pump_upp

  11. #11
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    fri man,fri miercuri ora 10.00
    milogule care esti tu milog!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  12. #12
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by petea View Post
    milogule care esti tu milog!
    corect sa moara c(o)aposii da ciuda
    https://t.me/pump_upp

  13. #13
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    cum era aia Copos "ce bine imi pare ca ai luat teapa"

    Timisoara va castiga punctele , restul e frectie la picior de lemn
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  14. #14
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    degeaba il schimba pe Mitica - problema sunt regulamentele care permit lui Copos sa faca smecherii, de data asta a exagerat putin ...

  15. #15
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    Mitica,nu-i lasa.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #16
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    P-asta nu-l schimba nici daca moare.

  17. #17
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by peace View Post
    Eu nu sunt "baietica" ....daca esti respectuos iti raspund dar ia aminte de cei 7 ani de acasa daca vrei sa primesti un raspuns pertinent.
    Imi cer scuze pentru apelativ. Acum da-mi rogu-te raspunsul acela pertinent. La obiect, care e procedura prin care se anuleaza vizele care fusesera acordate celor 2 jucatori.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  18. #18
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Daca treaba s-a facut in afara perioadei de transferari iar pe actele de la frf sau lpf chiar apare data reala a transferului atunci treaba e clara, transfer nelegitim. Daca transferul apare acolo intr-o data mai devreme atunci se poate lua in discutie doar problema uzului de fals in acte etc. Aici deja trebuie sa intervina alte organe ale statului, fie ele genitale sau nu.
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  19. #19
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    NORGEMAN, problema datei de transferari s-a lamurit. Cei doi sunt legitimati in perioada legala, pentru ca astea sunt regulamentele. Eu am intrebat un singur lucru, daca viza a fost acordata de LPF, cum putea fi anulata REGULAMENTAR? Si daca LPF a gresit cand a acordat-o, trebuie sa plateasca Rapidul sau liga?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  20. #20
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    In cateva zile vom afla legaturile lui mititica cu timisoara!!
    Ceva licente obtinute fraudulos.........cine stie........
    Asa si?

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3,653
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elphax View Post
    degeaba il schimba pe Mitica - problema sunt regulamentele care permit lui Copos sa faca smecherii, de data asta a exagerat putin ...
    niciun regulament nu permite smecherii. Ca si in viata reala, smecheriile se fac ocolind legea, iar daca niciunul din cei implicati nu reclama incalcarea regulamentului nu prea are rost sa se autosesizeze. Am vazut ca si o lege votata si promulgata poate fi neluata in seama, asa ca ce sa ne mire niste jonglerii din fotbal ? Mai mult, fotbalul trebuie sa se supuna legilor existente, deci conturile unor fotbalisti pariori nu pot fi dezvaluite unor diletanti (care conduc FRF).
    Mitica poate fi schimbat conform regulamentului, dar daca de vreo 6 ani candideaza singur, va dati seama ca nu au cu cine sa-l schimbe. Acel justitiar pe care l-am dori in politica in fotbal nu exista, Lupescu doar isi face putina imagine in spatele Nashului.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •