Page 26 of 28 FirstFirst ... 162425262728 LastLast
Results 526 to 546 of 571

Thread: Intalnirea noastra - a forumistilor

  1. #526
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    pleaca de maine si ea?
    credeam ca doar de sambata
    www.fangymnastics.com

  2. #527
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Multumesc mult ca v-ati gindit la noi!
    A fost o intilnire grozava,ma bucur asa de mult ca am cunoscut-o pe Mona!
    Este o fata minunata,ca voi toti dealtfel.

    Drumul a fost ok,am prins ceata dar am reusit sa ajungem aproape de la inceputul concursului.De aceasta data am avut antiradar,dar in caz de nevoie,eu stiu sa conduc si ca englezii(adica din dreapta)
    Auri este o soferita de nota ZECE,cred ca ar putea conduce si pina la Milano.

    Intr-o ierarhie a reporterilor,Mona e pe primul loc,apoi prietenul ei(care are toate calitatile de forumist),Auri,iar eu la coada,deoarece nu m-am gindit ca bateria s-ar putea descarca si am ramas fara obiectul muncii,in consecinta m-au pus la munca cu pixul,dar ma mai supravegheau sa nu pierd vreo nota,e si foarte greu sa observi trei tabele in acelasi timp;bineinteles ca m-am incurcat la sarituri junioare2- afisau prima nota si apoi media.

    Normal ca am avut si prajiturele,o sa va trimitem poza sa va facem pofta pentru data viitoare.

  3. #528
    sport legend AuriB's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Baia Mare
    Posts
    1,272
    Reputatie
    1
    Mi-a placut foatrte mult intilnirea noastra.La fel ca Miei si mie mi-a facut o deosebita placere sa o cunosc pe Mona si pe pritenul ei ne-am simtit foarte bine impreuna si sper ca la urmatoarea intilnire sa faceti si voi cunostinta cu ei si viceversa.
    Vreau sa-i multumesc din tot sufletul Ramonei,a fost o gazda minunata si desi era implicata pina peste cap in toata organizarea acestui concurs si-a facut timp sa stea de vorba cu noi in plus ne-a facut rost dupa fiecare concurs de liste cu clasamenta calificari,a fost o draguta ca de obicei, un om minunat.Sper ca la urmatoarele concursuri sa ne revedem.MULTUMESC RAMONA!

  4. #529
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    ce mesaje frumoase ma bucur si eu de departe ca a mai avut loc o intalnire a forumistilor...desi doar 3 de data asta

    mai-mai ca-mi vine sa iau bilete pentru Milano... oricum, pentru cei care ar vrea sa vina, din cate stiu eu biletele sunt cu locuri, la Amsterdam anul trecut am luat prin ianuarie (pentru aprilie) si deja n-am prea apucat unde vroiam noi, adica intre barna si sol si cat mai jos.

  5. #530
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    ce mesaje frumoase ma bucur si eu de departe ca a mai avut loc o intalnire a forumistilor...desi doar 3 de data asta

    mai-mai ca-mi vine sa iau bilete pentru Milano... oricum, pentru cei care ar vrea sa vina, din cate stiu eu biletele sunt cu locuri, la Amsterdam anul trecut am luat prin ianuarie (pentru aprilie) si deja n-am prea apucat unde vroiam noi, adica intre barna si sol si cat mai jos.
    Ioana,ai gresit numaratoarea,,am fost patru forumiste!

  6. #531
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Ioana,ai gresit numaratoarea,,am fost patru forumiste!
    ai dreptate pe Ramona n-o pusesem la numaratoare

  7. #532
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mia, Auri, multumim tare mult pentru povestiri!!!!! Trebuie sa fi fost atat de frumooosssssss!!!!!!! Eu, una, ma bucur tare mult, fie si numai pentru ca v-am auzit la telefon...pe amandoua.

    Ramona, multumesc si eu pentru ca ai fost atat de draguta cu reporterele noastre si felicitari pentru comportamentul fetelor pe care le-ai antrenat!!!!!

  8. #533
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Prin tot ceea ce ati povestit am simtit ca am fost si eu acolo prezent
    Va multumesc pt tot: povesti, filmulete,poze etc.
    Ii multumesc de asemenea Ramonei, pt ca fara ea nu reuseam sa aflam detalii despre programul competitiei si pt listele cu notele!!!!
    www.fangymnastics.com

  9. #534
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    de fapt pentru mine a fost o placere, imi pare rau doar ca nu prea am avut timp, asa cum am dorit eu....
    Multumesc, pentru prajituri si cadou......mmmmmm ce bun..... si ce frumos

  10. #535
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Multumesc mult ca v-ati gindit la noi!
    A fost o intilnire grozava,ma bucur asa de mult ca am cunoscut-o pe Mona!
    Este o fata minunata,ca voi toti dealtfel.

    Drumul a fost ok,am prins ceata dar am reusit sa ajungem aproape de la inceputul concursului.De aceasta data am avut antiradar,dar in caz de nevoie,eu stiu sa conduc si ca englezii(adica din dreapta)
    Auri este o soferita de nota ZECE,cred ca ar putea conduce si pina la Milano.

    Intr-o ierarhie a reporterilor,Mona e pe primul loc,apoi prietenul ei(care are toate calitatile de forumist),Auri,iar eu la coada,deoarece nu m-am gindit ca bateria s-ar putea descarca si am ramas fara obiectul muncii,in consecinta m-au pus la munca cu pixul,dar ma mai supravegheau sa nu pierd vreo nota,e si foarte greu sa observi trei tabele in acelasi timp;bineinteles ca m-am incurcat la sarituri junioare2- afisau prima nota si apoi media.

    Normal ca am avut si prajiturele,o sa va trimitem poza sa va facem pofta pentru data viitoare.
    Da, Mia, mersi de prajiturelele acelea grozave. Si pe mine chiar m-au impresionat fetele astea doua . Auri intotdeauna stia tot, cate suruburi... intoarceri... cine lucreaza si la ce aparate... categoriile alea de junioare care pe mine m-au ametit ... iar Mia era responsabila cu scrierea notelor... am innebunit-o pe saraca: "Mia vezi ca s-a afisat nota la paralele , vezi nota de la barna, ai vazut cat a luat la sarituri??!!!" cred ca nici n-a vazut bine concursul . In plus le invidiez pentru amintirile lor din atatea concursuri la care au participat si pozele frumoase pe care le au cu gimnastele.
    Abia astept sa va cunosc si pe voi ceilalti despre care am auzit multe lucruri frumoase. V-am pupat!

  11. #536
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ramonica View Post
    de fapt pentru mine a fost o placere, imi pare rau doar ca nu prea am avut timp, asa cum am dorit eu....
    Multumesc, pentru prajituri si cadou......mmmmmm ce bun..... si ce frumos
    Ba a fost foarte bine,sa stii ca pina la urma am urcat si cu telecabina si-am privit panorama orasului.
    Am gasit si statuile,doar ca n-am urcat pe trepte,dar ele nu erau ca-n imaginatia mea(eu credeam ca poti urca pe acele trepte pina sus la cetate...)
    Normal ca mereu imi ramine cite ceva ce as fi vrut sa fac dar n-am avut curaj,de exemplu s-o abordez pe Gina...nu-i nimic,data viitoare!

  12. 4th May 2009, 11:22

    Reason
    spam

  13. #537
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    o alta intalnire,pe cand ?
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  14. #538
    sport legend maria_alexandra's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    373
    Reputatie
    1
    din cate stiu eu, o sa mearga mai multi forumisti la nationalele de la buzau din septembrie.. acolo o sa se intalneasca :-??

  15. #539
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Dap, asa e

    Deci, urmatoarea intalnire: 11-13 septembrie(sau pe undeva pe acolo, depinde si de programult competitiei), Buzau, Nationale

    Vii, Mary?

  16. #540
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1

    Intalnire in Bucuresti, 13 septembrie

    Pe 13 septembrie (duminica) ma voi intalni cu Cris si cu Mihai in Bucuresti (dupa-amiaza-seara, ora nu e inca stabilita).

    Mi-ar face mare placere daca as reusi sa va vad pe mai multi dintre cei ce locuiesc in Bucuresti. Cu unii sa ma vad pentru prima oara, pe altii sa-i revad...

    Daca ati vrea (si putea) sa ne intalnim in ziua aceea, va rog sa scrieti aici sau sa-mi trimiteti mesaj, ca sa stabilim ce si cum.

  17. #541
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Eu vin!!!!! (dupa cum spunea si Ioana) Ajung in Bucuresti pe la 13.00

  18. #542
    sport legend deni's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    Pe 13 septembrie (duminica) ma voi intalni cu Cris si cu Mihai in Bucuresti (dupa-amiaza-seara, ora nu e inca stabilita).

    Mi-ar face mare placere daca as reusi sa va vad pe mai multi dintre cei ce locuiesc in Bucuresti. Cu unii sa ma vad pentru prima oara, pe altii sa-i revad...

    Daca ati vrea (si putea) sa ne intalnim in ziua aceea, va rog sa scrieti aici sau sa-mi trimiteti mesaj, ca sa stabilim ce si cum.
    Si eu ! si eu!
    Cris,nu stiu daca mai apuc s intru pe forum pana duminica,te rog mult da mi si mie un sms cu ora si locul intalnirii...
    abia astept!

  19. #543
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deni View Post
    Si eu ! si eu!
    Cris,nu stiu daca mai apuc s intru pe forum pana duminica,te rog mult da mi si mie un sms cu ora si locul intalnirii...
    abia astept!
    Pai te sun, ca e mai sigur asa

  20. #544
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deni View Post
    Si eu ! si eu!
    Cris,nu stiu daca mai apuc s intru pe forum pana duminica,te rog mult da mi si mie un sms cu ora si locul intalnirii...
    abia astept!
    Super!

  21. #545
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    As vrea sa vin si eu! Sper sa nu apara ceva neprevazut pt duminica!

  22. #546
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Wow, Cata!!! Super

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •