Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Degradarea sectiunii Intern ne obliga sa ne degradam??

  1. #22
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1

    Penibil

    Desi promisesem sa nu mai intru un timp, ceea ce s-a petrecut recent s-a incadrat perfect in titulatura threadului (sunt curios cat o sa reziste acest thread).

    Un administrator (sau ce este), vadim, recunoaste ca a pus voturi din burta pentru a contracara pasamite alte voturi puse de clone. Culmea, este chiar cel care a initiat acea arena..
    Acest fapt imi confirma banuiala ca de la bun inceput a denaturat acel poll (se stie care), cand dupa un 0-3 dupa o zi s-a ajuns la un 10-6 in cateva minute..normal, jurnalist la jurnalist trage..totul a devenit apoi o bataie de joc, in care, culmea tupeului!, acelasi recunoaste ce a facut si i se pare chiar normal acest fapt (!?). Apoi acuza nefondat pe unul din fanii craiovei si vine cu o lista de clone.
    Daca a initiat acea arena, era normal sa se asigure ca totul sa decurga cat mai corect..asa, o disputa interesanta (zic eu) a fost deturnata in penibil..sa fie in ton cu ceea ce tinde sa devina acest forum se pare..


    Edmond, cu toata stima, dar pomenesti mereu de orgolii..uiti sa-l mentionezi si pe al tau?
    Dai senzatia, in ultimul timp, ca e mai puternica pasiunea ta pentru acest forum pe onlinesport.ro decat pentru UNIVERSITATEA CRAIOVA.



    PS Am o rugaminte..nu ma pricep cum se sterge un nick..Vadim, Edmond, daca va pricepeti, stergeti, va implor, nickul ion-1..multumiri anticipate.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pasiunea mea nu este pentru onlinesport , ci pentru Universitatea! Am vrut sa-ti spun acolo pe Arena , in timp ce postai un mesaj... Orice om inteligent si-ar fi dat seama ca rezultatele voastre ale amandoura au fost trucate! Eu mi-am dat seama din ziua doua...pe 01 ianuarie! Era exact perioada revelionului , pe forum au intrat doar foarte putini din utilizatorii inregistrati dar voturile curgeau pe "banda rulanta", mult mai multe decat la orice confruntare anterioara... Nu te-a obligat nimeni sa intri pe intern sau pe arena , ai facut-o , te-ai simtit jignit si apoi ai pledat pe forumul unde eram eu moderator pentru retragerea pe maxima ...Nu stiu cine esti , te-am primit cu toata simpatia , dar in acest moment nu ma intereseaza ce gandesti despre mine... Nu ma mai intereseaza. Cand am simtit ca trebuie am luat apararea oricarui suporter oltean indiferent in ce relatii eram cu el! Daca ai citi pe Arena ai vedea ca nu am fost de acord cu felul in care a procedat Vadim!
    Dar nu sunt de acord nici cu felul in care ai primit tu o parte din voturi. Sunt unul din cei care au votat pentru tine .Nu pot fi insa de acord cu felul in care procedezi acum. Eu voi intra in continuare pe forumul de pe maxima ...de cate ori voi dori acest lucru...iar de pe online voi pleca atunci cand voi simti eu ca trebuie sa o fac... Daca nu stii cum se sterge un nick , eu nu am cum sa te ajut... Ai prieteni care pot sa-ti spuna cum!
    Inainte de a incheia vreau sa stii ca sunt aici pentru ca sunt convins ca pot sa fac mai mult pentru Stiinta pe online decat pe maxima...din diverse motive.. ti le-as fi putut spune pe pm , dar acum nu mai are nici o importanta... Nu stiu daca vom mai discuta pe marginea vreunui subiect! Probabil ca nu! Iti doresc insa un an frumos si fericit!

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Constat ca ati inceput un mic razboi contra mea. Nu cred ca am sa va mai raspund ! Acest thread il voi muta pe celalalt deschis de tine! Sunt apropiate ca tematica...

  4. #25
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Cele ce spui imi confirma ce am mentionat in partea finala a mesajului precedent...inclusiv mutarea threadului..am prevestit-o deja..

    Reciteste mesajele mele si subliniaza unde am cerut plecarea pe maxima..dimpotriva, tu ai mentionat undeva ca nu o sa mai intri acolo...eu mi-am spus un punct de vedere foarte clar de la bun inceput: mai normal ar fi sa existe un forum al Universitatii (de preferat, consider, pe situl oficial al clubului) si nu o sectie pe suporter pe un site oricare ar fi el (mai ales cu tenta probucuresteana). Imi scapa cum ajuti tu clubul mai mult de pe acest site, dar daca tu spui ca-l ajuti e ok.
    Am remarcat si eu paradoxul moderatorilor de pe acel site al Craiovei care sunt mai activi aici (ciudatenii oltenesti, jenanta scuza) si faptul ca sunt unii mai activi pe intern decat aici (asta tine tot de tendinta de generalizare a forumului).

    Nu stiu la cine faci referire cu razboiul impotriva ta..ai folosit pluralul, eu sunt unul singur si nu port razboaie. Sau vrei sa cred ca nu esti si tu un suporter ca oricare altul dintre noi ci doar singurul suporter adevarat? Nu stiam ca m-ai primit aici..am crezut ca am intrat de bunavoie..daca trebuia sa-ti cer acceptul, e tardiv, find ultima mea postare.

    Nu stiu iarasi la a cui inteligenta faci referire cand te referi la acel poll..eu am spus clar ca acela care a declansat tavalugul voturilor a fost tocmai cel care trebuia sa asigure buna sa desfasurare! Ce mai e de discutat aici? daca pe tine te lasa rece e ok..

    Ce ma deranjeaza pe mine si ma intriga in ce te priverste: ca esti ambiguu cand nu e loc de gri ci doar de negru si alb..sa existe acest forum e mai presus pentru tine decat daca eu sau oricare alt fan al Craiovei plecam sau ramanem..ok, am plecat, sper sa creasca calitatea postarilor fara mine si sa ai mai putine batai de cap...

    Numai bine iti doresc!
    Last edited by ion-1; 5th January 2004 at 01:23.

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu am spus ca sterg ceva ci doar ca voi uni cele doua thread-uri..daca vrei sa ramana acesta cel principal voi pastra acest titlu...alte comentarii nu mai fac!
    Insa chiar nu vad locul acestui thread aici ! Puteai sa-l deschizi pe Arena sau pe Intern , oriunde in alta parte!
    Last edited by EDMOND_; 5th January 2004 at 01:49.

  6. #27
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Faci cum vrei, nu ma mai intereseaza.

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    "Ce ma deranjeaza pe mine si ma intriga in ce te priverste: ca esti ambiguu cand nu e loc de gri ci doar de negru si alb..sa existe acest forum e mai presus pentru tine decat daca eu sau oricare alt fan al Craiovei plecam sau ramanem..ok, am plecat, sper sa creasca calitatea postarilor fara mine si sa ai mai putine batai de cap..."
    "Cum am spus, esti mai sensibil la problemele forumului decat la prezenta noastra pe aici."
    Nu incerca sa ma faci sa ma simt vinovat de plecarea ta sau al altui suporter! Eu stiu care sunt motivele voastre si stii foarte bine ca am spus clar ca-mi doresc sa ramaneti! Stii ce , Ioane ? Hai sa ne oprim aici ! Ceea ce spui este o aiureala... Crezi ce vrei ! Noapte buna!
    Last edited by EDMOND_; 5th January 2004 at 02:05.

  8. #29
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Nu inteleg de ce folosesti pluralul din nou.."Eu stiu care sunt motivele voastre"..o sa crezi ca esti victima unui complot (?!) si nu este cazul..din punctul meu de vedere esti un suporter al Universitatii Craiova si atat..ai dreptul la opinii cum am si eu acelasi drept...nici unul din noi nu este seful celuilalt..din ultimele atentionari pe care mi le-ai adresat nu cred ca ti-ar pica bine sa te consider exponentul administratorilor acestui forum dincolo de exponentul unor idei legate in primul rand de Stiinta. Refera-te strict la ce am postat eu, asa e fair play...chiar daca "Ceea ce spui este o aiureala".

    Cand o sa am timp o sa sterg toate postarile mele pe acest forum.
    Last edited by ion-1; 5th January 2004 at 03:01.

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Eu am inchis orice altfel de subiect: Si mi-as dori ca aici sa postati , pe cat posibil , subiecte legate de Universitatea. Dupa cum vezi acest thread exista in continuare , insa in aceasta dupa amiaza am sa-l unesc cu celalalt! Poti sa consideri ce vrei tu..Pe administratorii si moderatorii de pe acest forum îi cunosc exact cum te cunosc si pe tine! Daca te interesa in vreun fel parerea mea puteam discuta pe pm... mesajele tele nu au fost de fapt pentru mine , ci ai vrut sa fie publice sa le citeasca toti ... Nu are nimeni nimic cu tine...Diverse ciocniri au tot fost pe aici....Nu poti avea numai dispute la nivel academic... dar asta este viata aici pe online , iti place sau nu , asta este!

    Astazi 11 ianuarie blochez acest thread ! L-am mentinut deschis destul. fiecare a avut timp sa-si spuna parerea... si nu-l sterg asa cum banuia ion ca se va intampla...daca va fi cazul il voi redeschide!
    Last edited by EDMOND_; 11th January 2004 at 12:29.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •