View Poll Results: SE INCEARCA INDEPARTAREA LUI DORINEL SI GANEA?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Da, poate Puiu, poate varfurile noii generatzii Mutu si Chivu sau poate fecali din umbra

    14 28.57%
  • nu, este o invetzie a presei ca de mult prea multe ori

    30 61.22%
  • este un mic curent de intinerire si inlaturare a batranilor , restul sint exagerari ale presei si a lui Dorinel&Ganea

    5 10.20%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 28 of 28

Thread: SE INCEARCA INDEPARTAREA LUI DORINEL SI GANEA?

  1. #22
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Daca tot se vrea experienta se poate aduce din nou Moldovan. A dat o carca de goluri de cand s-a intors la Nantes. Numai ca el nu mai pupa nationala cat timp mai e nea puiu antrenor.
    Pe de alta parte aducerea lui balint ar fi o alternativa interesanta.
    Cat despre zilele lui Dorinel la nationala ele s-au cam dus.
    Since light travels faster than sound, people appear bright until you hear them speak.

  2. #23
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    CIPANGOO, si eu sint de parere (am mai spus-o) ca DORINEL ar face mai bine sa se retraga din NATIONALA !
    Mai bine sa se spuna despre el "IMI PARE RAU CA S-A RETRAS !" decit "Mai du-te ma pensionarule! " asa cum s-a procedat de catre o parte a suporterilor echipei NATIONALE in atitea alte cazuri !
    E clar ! DORINEL vrea sa ajute ! Poate inca mai...poate !
    Dupa ultimele sale evolutii, dupa parerea mea...n-a facut nimic rau dar...prea putin bine !
    DORINEL este un jucator de la care se asteapta 100 % randament !
    Virsta, putinele prezente la echipa de club (a jucat in 4 meciuri- mai mereu citeva minute), si-au spus cuvintul !

    Mi-ar parea foarte rau sa ajunga in echipa celor...hulitzi !
    Daca unul nu merita acest lucru apoi acela e...DORINEL !

  3. #24
    junior Totti's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Referitor la intrebarea din topic... nu stiu daca se incearca indepartarea celor doi ... dar ce este cert e ca Ganea numai este de nationala... numai alearga asa mult...si are executii destul de proaste... pe cand Dorinel Munteanu alearga ca acum 5 ani... chiar mai mult si inca mai poate face multe pentru nationala !
    [B]"Adevarata valoare se recunoaste doar atunci cand toti imbecilii se unesc impotriva ta"[/B]

    Manager of [B]Night_Knights [/B] VI.432

  4. #25
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Totti
    Referitor la intrebarea din topic... nu stiu daca se incearca indepartarea celor doi ... dar ce este cert e ca Ganea numai este de nationala... numai alearga asa mult...si are executii destul de proaste... pe cand Dorinel Munteanu alearga ca acum 5 ani... chiar mai mult si inca mai poate face multe pentru nationala !
    sa nu ma intelegeti gresit, dar daca se incearca protejarea recordul lui lui hagi de selectii, este o tampenie si trebuie sustinut dorinel

    daca nu este real acest zvon, insa ar cam trebuii sa nu se mai cramponeze de nationala si sa lase locul tinerilor
    nu cred ca ar mai putea face fata viitoarei campanii care va dura totusi 2 ani
    postul sau este prea important intr-o echipa pentru a mai incerca la jumatatea campaniei variante ajutatoare

  5. #26
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    ma indoiesc de faptul ca exista cineva care s-a gindit la asta. oricum posibilitatea ca in viitor chivu sau mutu sa-l depaseasca este aproape normala.

    acum dorinel ii cere lui iordanescu sa nu-l cheme asa de des la nationala (respectiv in cipru) ca steaua pentru el e o echipa noua si mai sta pina o-nvata. pe cine sa crezi?

  6. #27
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pai daca el nu vrea sa vina la fiecare convocare (nu conteaza motivul) de ce mai tine de nationala?
    oare dorinel nu cumva isi doreste doar acel record, fiind constient ca nu poate duce la final campania 2006?
    cum isi inchipuie el ca echipa isi poate forma un stil de joc fara coordonator?

  7. #28
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Domnilor, nu va suparati ! Pe voi va intereseaza valoarea unui jucator sau...numarul de prezente in echipa ?
    V-am mai dat exemplul cu MATTHÄUS care a fost tinut pe banca desi ar fi avut sansa sa ajunga NR.1 MONDIAL !

    Cred ca si noi ar trebui sa ne gindim ca in NATIONALA sa joace cei mai buni !
    Normal ca DORINEL inca AR mai putea dar, din ce a aratat in ultimul timp, pe mine cel putin, nu m-a convins !

    Chestie de...pareri... :p

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •