Results 1 to 17 of 17

Thread: Ionut Popa.

  1. #1
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1

    Ionut Popa.

    Mi se pare mie sau Ionut Popa e nebun?
    Cu fiecare ocazie (decalaratie) ne ataca pe noi de parca am fi tinta lui principala.Una doua Craiova aranjaza meciuri ca sa-l bage pe el in B, Craiova nu-l lasa sa-si faca treaba... asta a ajuns obsedat...
    Mustaciosul asta cretin ar trebui batut ca sa-i iasa din cap numele Craiova.
    Last edited by EDMOND_; 16th May 2005 at 12:25.

  2. #2
    MICUL GIGANT khaos1ft's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti,Academia Tehnic
    Posts
    219
    Reputatie
    1
    de ce or fi aruncat in el cu pietre moldovenii? s-or fi saturat si ei de el

  3. #3
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Nu l-au tintit pe el ci autorcarul. Ca s-a nimerit, asta-i alta treaba. Sincer sa fiu si eu daca eram antrenor la alta echipa si era campania asta de presa despre Craiova ma ofticam. Dar ce sa facem noi daca suntem multi si cumparam ziare?
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Era singurul mod prin care antrenorul respectiv putea sa apara in prima pagina a ziarelor. Nu am vazut nici un articol care sa ii elogieze performantele...

  5. #5
    OLTEAN spinU's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    mie nu mi s-a parut ca ataca UNIVERSITATEA CRAIOVA ci pe staicu...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Blue"]UNIVERSITATEA[/COLOR] doar in [COLOR="Blue"]CRAIOVA[/COLOR][/B][/FONT]

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Era singurul mod prin care antrenorul respectiv putea sa apara in prima pagina a ziarelor. Nu am vazut nici un articol care sa ii elogieze performantele...
    cum adica ce performante cine a luat stelei 4 puncte campionatul asta decat Popa si Lucescu junior dar voi va ganditi ce scrieti pe forumul asta
    pai nici nu are cum sa fie pe prima pagina
    pe prima pagina se intalnesc doar pretendentele la titlu si retrogradatele

  7. #7
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    mortule, vezi ca te racisi pe aici ... ti-au murit neuronii!

    ete ca noi retrogradatii va depasim
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by inter
    mortule, vezi ca te racisi pe aici ... ti-au murit neuronii!

    ete ca noi retrogradatii va depasim
    :degete: ce e cu viata ta.de la ce te-ai luat.tradu si mie ce ai scris acolo.esti cam la vale :degete:

  9. #9
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mortu
    :degete: ce e cu viata ta.de la ce te-ai luat.tradu si mie ce ai scris acolo.esti cam la vale :degete:
    Eu am inteles ce a vrut sa spuna, ca s-a exprimat clar si concis, ceea ce nu pot spune si despre tine. Chestiile pe care probabil le numesti tu propozitii nu au nici un sens, n-au nici semne de punctuatie... sunt, de fapt, o insiruire de cuvinte scrise alandala. Daca "." ar fi fost punct ai fi scris cu litera mare dupa punct. Sau ce faceai... ai pus "." ca sa ne dam seama cand iti tragi sufletul?
    Dar, cum inter e baiat destept si stie limbi straine, o sa te inteleaga totusi!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    da tu ce esty fata sau baiat ai o cultura generala dezvoltata stii sa scrii cu semne de punctuatie ak de la postarea asta scriu caligrafic

  11. #11
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter

    ete ca noi retrogradatii va depasim
    Nashpa de voi daca va laudatzi cu asta.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #12
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mortu
    da tu ce esty fata sau baiat ai o cultura generala dezvoltata stii sa scrii cu semne de punctuatie ak de la postarea asta scriu caligrafic
    Din partea mea, poti sa scrii cum stii/vrei M-a amuzat insa cum te-ai repezit sa te legi de modul in care-si redactase mesajul o persoana care, culmea, scrisese cat se poate de "pe intelesul" tuturor si ai facut-o tocmai intr-un mod care lasa de dorit - exact in sensul criticat de tine
    Caligrafic n-ai cum sa scrii de acum incolo pe forum. Sau ai putea, dar doar daca printre fonturile existente este vreunul care imita scrisul de mana
    Cat despre mine - n-are importanta daca sunt fata sau baiat. Sunt un simplu utilizator. Faptul ca stiu sa pun semne de punctuatie (ca, indiferent daca scriu in graba sau nu, mi se pare important sa le pun, pentru ca mesajul sa fie corect inteles) n-are treaba cu acea "cultura generala" de care vorbesti
    Oricum, vad ca mesajul meu n-a avut efectul scontat In raspunsul tau nu ai mai pus nici un semn de punctatie prin care sa-ti desparti propozitiile in fraza sau sa organizezi cuvintele in propozitii distincte Macar prima data se mai intelegea ceva ... si, chiar daca treceai brusc de la o idee la alta, cu putina bunavointa din partea cititorilor era ok

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Mai frati ieseni, acum pe bune , Inter are dreptate.... pai nu vedeti ca sunteti ahtiati sa scrieti despre Craiova..pe oriunde si oricum..ce demonstreaza asta... decat ca , la fel ca antrenorul ala , ne invidiati si incercati si voi sa iesiti in evidenta.... normal ca nu va ia nimeni in seama cand scrieti despre Poli Iasi ..auzi performante..ca a reusit odata in viata sa ia patru puncte lui Steaua.... ...
    Este ca atunci cand scrieti despre Craiova va simtiti si voi importanti...!!?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Dar de unde si pana unde aveti voi treaba cu Ionut Popa ce va bagat el in B.Eu stiu ca Sportu va cam turnat plumb in ghete
    Si vroiati sa recuperati adevarul la Iasi,dar din pacate nu va lasat acest Ionut Popa

  15. #15
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    mortule, dute si baga la greu pe "intern" , aici iti vor disparea mesajele deoarece sunt hilare ... acolo poti sa-ti expui parerile pe larg

    daca aveai curiozitatea sa "citesti" ziare sau alte threaduri observai ca IP se baga singur in seama , da vad ca mai are un discipol
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  16. #16
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    Ionut Popa, se vrea probabil sa fie un José Mourinho al Romaniei. Insa din pacate doar la declaratii, ca la valoare mai putin.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  17. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by inter
    mortule, dute si baga la greu pe "intern" , aici iti vor disparea mesajele deoarece sunt hilare ... acolo poti sa-ti expui parerile pe larg

    daca aveai curiozitatea sa "citesti" ziare sau alte threaduri observai ca IP se baga singur in seama , da vad ca mai are un discipol
    Ok trebuie sa ascult de un adminstrator altfel voi fi dat afara.nui asa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •