Page 51 of 87 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1824

Thread: Adrian Mutu

  1. #1051
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    ce probleme.. i'au eliminat pe galactici.. cred ca se bucura Juventus de "problemele" pe care Mutu le'a cauzat

  2. #1052
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    eu imi doresc ce`si doreste si el ... SA`I NENOROCEASCA PE CHELSEA (mai ales pe distrusul de mURIHNO) IN FINALA
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #1053
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Se pare ca Moggi ar fi oferit fo 40 de milioane pe Cassano si Chivu. In tranzactie ar putea intra ori Mutu ori Nonda
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  4. #1054
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    eu traiesc cu speranta ca ... Mutu va ramane la JUVE (sper sa fie asa!)
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  5. #1055
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Clubul Juventus Torino are de gînd să solicite FIFA permisiunea de a-l folosi pe Adrian Mutu în meciurile amicale.

    "Cei de la Juventus au observat progresele înregistrate de jucător şi tenacitatea sa şi intenţionează să ceară FIFA autorizaţia de a-l putea folosi în amicale. Această soluţie ar permite o mai bună pregătire a revenirii jucătorului în activitatea competiţională, făcîndu-l să retrăiască tensiunea unei partide şi integrîndu-l şi mai mult în echipă", scrie tgcom.it.

    Adrian Mutu ar putea fi "asul din mînecă" al lui Juventus la finalul sezonului. "După ce şi-a regăsit forma fizică optimă, atacantul român aşteaptă cu nerăbdare ziua în care îşi va putea pune la dispoziţia echipei potenţialul ofensiv", notează tgcom.it.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  6. #1056
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Mey DelPi`,Mutu il va inlocui pe....?Ca eu sunt mai tzaranusha shi nu shtiu!
    ...Iker Casillas

  7. #1057
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    pe tata... nu`l va inlocui pe nimeni va fi in lotul lui JUVE el cu Ibra in atac si Del Pi in spatele lor, mai retras
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  8. #1058
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Eu spun ca Mutu are loc la Juve acum. Trezegeut e cam terminat iar Ibrahimovici nu s-a adaptat prea bine in Italia . Doar Del Piero ce mai joaca. Cat despre presupusa plecare la Roma, nu cred ca Del Piero si Cassano ar aveam amandoi loc in echipa. Daca vine Cassano, del Piero va pleca, nu Mutu.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  9. #1059
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    pe Treze nu`l prea suport eu .. cu toata ca a facut multe pt echipa
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  10. #1060
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Mutu stahanovistul

    Luni, la reunirea "naţionalei", Cristi Chivu îi transmitea lui Adi Mutu să nu mai vină la lot, cum procedase cu Armenia, în noiembrie trecut: "Pentru el e mai important acum să stea la Juventus şi să se pregătească. Mai are puţin şi va reintra pe gazon". "Briliantul" l-a ascultat şi trage ca un nebun la antrenamente, în aşteptarea zilei de 18 mai, dată la care expiră suspendarea de 7 luni dictată împotriva sa de federaţia engleză pentru consum de cocaină.

    După ce a slăbit 5 kilograme în ultimele două luni, urmare a unui program strict impus de antrenorul Fabio Capello, el i-a uimit marţi din nou pe conducătorii clubului. Deşi avea zi liberă, ultima dintre cele trei acordate jucătorilor de Capello în urma victoriei cu Reggina, Mutu s-a antrenat cot la cot cu Nedved, asistaţi de preparatorul fizic Andrea Scanavino.

    (gsp)
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  11. #1061
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Daca mi-ar fi spus cineva acum un an ca Mutu va fi la fel de muncitor ca Nedved ii ziceam sa se duca sa se culce, ca-i beat.
    Am auzit ca Chelsea l-a actionat oficial in judecata pe Mutu si ii cer 12 milioane euro si invoca drept ca precedent cazul lui Ortega. Mi se pare o noua tampenie din partea celor de la Chelsea. In primul rand Ortega a fugit de la echipa, nu a fost dat afara. Dupa logica lor si Man U poate sa-l dea afara pe Rooney ca s-a batut intr-un bar si apoi sa-i ceara despagubiri vreo 40 milioane de euro sau cat drek o dat pe el.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  12. #1062
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Chelsea solicita suma de 8 milioane de lire sterline (12 milioane de euro) de la Adrian Mutu!Gruparea londoneza a prezentat oficial cererrea sa Comisiei de apel a Federatiei engleze de fotbal. Banii doriti de englezi reprezinta jumatate din suma pe care Chelsea a platit-o, in urma cu doi ani, clubului italian AC Parma pentru transferul lui Mutu.
    ...Iker Casillas

  13. #1063
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    mda... sunt chiar nesimtiti.... vor cu orice pret sa`l distruga... dar, odata ce a ajuns la Juve, nu mai au ce sa`i faca (dusmanii stiu de ce)
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  14. #1064
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Chelsea incepe sa bata campiiDaca l-au alungat akum de ce mai cer bani de la el?Niste tampiti...

  15. #1065
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Pt. ca Mutu a fost totushi o pierdere pt. ei!Shi asha cum ai spus shi tu:sunt nishte tampiti!
    ...Iker Casillas

  16. #1066
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    mutu a gresit, deci sa plateasca
    aici vine semnatura

  17. #1067
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Mutu a platit prin suspendare. Chelsea este un club plin de ipocriti, mai ales dupa venirea lui Mourihno. Vezi si cazul Anders Frisk. Ei au fost cei care au rupt contractul cu Mutu, deci au preferat sa se debaraseze rapid de jucator. Nu poti sa mananci o paine si sa vrei sa ramana intrega, spune, aproximativ, o zicala suedeza.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #1068
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Kiar nu au mandrie?l-au alungat iar akum se roaga de el sa le dea baniasta-i culmea

  19. #1069
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Ce tot vor astia de la Chelsea?! Daca ei l-au dat afara... ce mai comenteaza acuma...
    Oricum... are grija chelu de el...

  20. #1070
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Problema e ca nu il roaga....il obliga!
    ...Iker Casillas

  21. #1071
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Thanya, Alejandro, cred eu, a vrut sa sublinieze ca londonezii se injosesc "cersind" (un fel de ruga) banii inapoi, apeland la justitie. Numai justitia il poate obliga.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •