Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 436

Thread: Transferuri

  1. #22
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cam asa
    Dar las` ca a venit Rednic la ei si poate numarul campionatelor va creste
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #23
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    ayrton, stai linistit ca nu pleaca Claudiu nicaieri. Din pacate Stelea nu mai vine, Ciubatariu la fel. Iti spun ayrton e ca in vara cand ne abureau bulangii astia cu n-shpe transferuri si nu faceau nici unul.

  3. #24
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Cam ai dreptate...

  4. #25
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Mie nu imi pare rau ca nu mai vine Stelea. Cred ca e depasit deja. O sa ajunga ca Burebista de la Gloria. Mai bine il aduc inapoi pe Munteanu. De Ciobi insa cred ca aveam nevoie. E un baiat extraordinar si de caracter. Pacat.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  5. #26
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Da, si mie imi pare rau de Ciubotariu... Si cu picioarele legate si cu ochii inchisi e de doua ori mai bun decat Burca... Asta e, sa speram ca aduc totusi un fundas bun, nu submediocrii de genul Toporan.
    Insa cu Chistoc Munteanu nu pot fi de acord: m-a umput de draci anul trecut cu alea 7 infrangeri consecutive la care a avut o mare contributie. M-am lamurit in ceea ce-l priveste!

  6. #27
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Putem sa stam linistiti, Porto nu il va cumpara pe Zicu deoarece l-au cumparat pe Carlos Alberto, un mijlocas ofensiv de 19 ani. Mai ramane sa scapam de TSKA care din cate stiu este clubul lui Abramovic, un fel de pepiniera pentru Chelsea.

  7. #28
    incepator
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Putem sa stam linistiti, Porto nu il va cumpara pe Zicu deoarece l-au cumparat pe Carlos Alberto, un mijlocas ofensiv de 19 ani. Mai ramane sa scapam de TSKA care din cate stiu este clubul lui Abramovic, un fel de pepiniera pentru Chelsea.

    Nu conteaza,gasesc samsarii o echipa si tot il dau,numai sa faca rost de o mana de bani.

  8. #29
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    cel mai bun transfer pentru voi ar fi dinu vama, ca sa-l contacarati pe giovani care v-a parasit.

  9. #30
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Pe Giovanni l-am dat gratis, cu clauza in contract sa nu mai revina vreodata alaturi de noi. E cel mai bun transfer din ultimii ani pentru Dinamo. Dinu Vama sa ramana suporter al Rapidului cum a declarat public.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  10. #31
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Mai trebuie sa rezolvati problema Netoiu si poate Borcea
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  11. #32
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Zicu - TSKA Moscova .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  12. #33
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Liniste Marius, ca acum te trimit in Siberia.

    Pana una alta am reusit si noi primul transfer, unul bun zic eu pentru ca am vazut jucatorul si imi place cum sse misca, e vorba de Naidin. Cica pe teava ar mai fii Paleacu si Moldovan de la Apullum, ultimul venind de acum numai daca pleaca Niculescu la arabi. Conducere de kkt ce avem, cum e posibil sa ia in calcul o asemenea mutare?

  13. #34
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Lasa ca e bun niculescu aici, sa vina!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #35
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    In Siberia , te rog , nu !
    Trimete-ma in Hawai , sau in Australia ( ca acolo e vara acum ) !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  15. #36
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Daca nu vrei in Siberia nu mai posta prostii aici. In momentul in care e oficial poti sa spui ca Zicu e la polul nord FC insa pana atunci te rog sa te abtii.

  16. #37
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Bai baieti eu despre Tibi Moldovan ala stiu doar ca este unul dintre cei mai prosti atacanti din Divizia A.Pai in meciul cu Steaua tin minte ca a jucat sub orice critica.Nu are precizie in sut nici viteza de ractie nici lovitura de cap.Sa tineti minte ce va spun acum,asta e slab de tot!La fel am zis si de Neaga inainte sa vina la Steaua cand era vb sa vina la Dinamo si la fel zic si de Dica.Dica nu e un jucator bun,este mediocru o sa vedeti,la Steaua nu avea ce cauta,nu are viteza este lent si nici forta cine stie ce.Un jucator bun care nu-l vede nimeni este Balan de la Sportul,la fel si Badescu,astia au viteza si tehnica.Astia sunt jucatorii pe care se poate pune baza.Ati vazut ca din toate transferurile Stelei doar Pitu a fost unu reusit?Fotbalul din ziua de azi se bazeaza pe viteza si forta nu merge cu "domnisoare" gen Dica.
    Attacking is the best defence!

  17. #38
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Asa am citit !
    Tu stii "sursele mele" ...
    Da am vazut ca a fost un fis .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  18. #39
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Targoviste
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    fundasi si portar!

    eu cred ca ar trebui sa aduceti niste fundasi rapid, ca ati vazut cum se descurca cei de acum! si un portar mai bun va trebuie! eu tin cu U. Craiova, dar sa stii ca a inceput sa imi placa la Dinamo cum se descurca atacantii si mijlocasii mai ales Fl. Petre, Zicu, Niculescu si Danciulescu!
    nu cred ca ar trebui sa plece acum, si nici la vara, Zicu, Marica si Alexa!
    parerea mea este ca daca pleaca jucatorii astia se duce de rapa Dinamo1

  19. #40
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Vaz ca e in vorba sa testam un portar bielorus talentat de la Dinamo Minsk, poate se rezolva ceva cu apararea. Ando a orpit in lotul mare o seama de juniori, inclusiv aparatori, si asta e poate un lucru mai bun decat transferurile de la alte echipe. Avem juniori talentati si sigur vor mai fi castiguri pentru echipa mare. Altfel, a venit inapoi Alistar, poate fi si el o solutie in aparare.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  20. #41
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Despre plecari, Marica desi talentat nu prea a fost in primul 11 si deci nu va fi o pierdere majora. Niculescu nu va fi nici el o pierdere de neinlocuit. Chiar si Zicu poate fi suplinit. Daca plecarile se vor rezuma la ei mergem inainte cu incredere. Sa nu pierdem insa iarasi juma’ de echipa…
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  21. #42
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca un jucator plecat se poate acoperi din lot sau dintre cei ce se vor transfera, insa daca pleaca 2-3, deja omogenitatea echipei va fi distrusa, si va trece inca un an de chin si de reconstructie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •