View Poll Results: Ce domain sa luam?

Voters
12. You may not vote on this poll
Page 11 of 25 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 509

Thread: Discutii despre asociatia suporterilor

  1. #211
    senior Levente's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Ro, Brasov
    Posts
    190
    Reputatie
    1

    Arrow sa facem invitatii la Brasoveni

    Acuma am adaugat in forumul de pe un joc virtual de fotbal managment foarte po****r (hattrick.org) o invitatie pe acest forum ptr. a pune umar la umar de a face aceasta liga.
    Daca ploua cu oameni dornici sa faca ceva, atunci eu voi fii devina

    -------------------------- textul adaugat ---------------------------------
    Vin aici de a va anunuta, se pregateste sa se faca Liga Suporterilor Brasoveni de tip REAL !!! ( nu virtual )

    Ne-am hotarat noi galeria FC Brasov sa facem acesta liga. Ii da-m drumul prima oara cu pagina de internet, pe care trebuie sa-l avem gata pana la inceperea returul campionatului, primul meci va fii cu Ceahlaul Piatra Neamti. Pentru asta se cauta ca cineva sa faca un logo adevarat acestei viitoare ligi a suporterilor brasoveni. Acesta emblema care va fii ales va apare si pe stadion in forma de esarfa.

    Forumul unde ne gasiti este deocamdata pe adresa onlinesport.ro
    mai exact (www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11322)

    Aici este deschis un subiect cu acesta tema.

    Va Asteptam. ... sa punem umeri langa umeri si sa fim si mai tari. Asa merita o echipa care tinde spre profesionalism cum este acuma FC Brasov.
    -------------------------- textul adaugat ---------------------------------
    E unul poreclit busster care face ce ne trebuie noua http://photobucket.com/albums/c141/busster/
    Last edited by Levente; 16th February 2006 at 01:21.

  2. #212
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    si eu am jucat hattrick , dar m-a atras mirajul ascensiunii peste noapte prin frauda am primit kick pt ca la ce echipa aveam eu zic ca intr-un an ajungeam in divizia 2 sau 3 cu siguranta

  3. #213
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    bravo levente, buna idee
    m-am mai uitat si eu pe ceva steme. si am gasit 2 care-mi plac! mai ales prima, aia de la arminia... imi place idea aia cu steagul in mijloc, mai ales ca la noi s-ar potrivi perfect poate s-ar putea face in genul asta. eventual cu stema orasului in mijlocul steagului... cum vi se pare?

    http://img132.imageshack.us/img132/6...elefeld6ho.gif http://img102.imageshack.us/img102/9...deagles3nd.gif
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  4. #214
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    sa stii ca sunt faine...dar parca prima e prea comunista

  5. #215
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Eu raman totusi la parerea mea,un cap de vultur(cum e pe uniforma pilotilor americani mi se pare) sau un liliac ajungea si arata si bine.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  6. #216

  7. #217

  8. #218
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Asta e tare,si poti sa scri pe cele patru fonduri galbene L,S,B,V.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  9. #219
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    mie imi place aia a lu' busster

  10. #220
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E misto, dar n-are nici o legatura cu noi, din pacate

  11. #221
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  12. #222
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Dixx, poti incerca si asa http://images.google.ro/images?q=eag...l&start=0&sa=N sau http://images.google.ro/images?svnum...tnG=Caut%C4%83
    e super ideea... da mi se pare cam complicat un cap de vultur real... n-ar fi mai bine unul stilizat? de genu stemei de la Seattle Seahawks din nfl?
    Last edited by tudoor; 19th February 2006 at 16:33.
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  13. #223
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Darkslowsta!si ce n-ar reprezenta?

  14. #224
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai de stilizat ziceam dar exact forma asta.Eventual putem face altfel,lasam scutul lui Coco si pe cele patru spatii galbene din jurul crucii punem:
    1)Stema Brasovului,de unde se vede ca reprezentam tot orasul
    2)Capul de vultur,care aduce a putere,hotarare,are si ceva legatura cu muntele
    Si ar mai trebui inca doua care sa ne reprezinte.Daca ne hotaram sa facem ceva gen by Busster,un fel de 3D si metalic putem lasa stema si capul original,cred ca ar iesi ceva adevarat.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  15. #225
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    hmmmmmmm mult prea multe accesorii . Trebuie ceva simplu care sa poata fi desenat de oricine...sunt ferm convins ca si calitatea stemei poate aduce succes , sunt multi care isi cumpara audi doar pt ca adora emblema...stema pentru noi o pot compara cu ambalajul pentru un produs...esti foarte tentat sa incerci un produs cu un ambalaj frumos

  16. #226
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai cum sa poata fi desenat de oricine?Atunci facem doar o linie si un punct
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  17. #227
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Si io am zis la inceput sa facem ceva simplu,dar ce?Vedem intai toata variantele si la sfarsit ne vom decide.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  18. #228
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    mda e complicata treaba asta cu stema asa e de_kid trebe sa fie ceva comercial, atractiv... si eu de asta incerc sa ma inspir de undeva de la "expertii in domeniu" adik nba/nhl/nfl... se vedem poate gasesc ceva.
    crucile alea a lui coco mie nu-mi prea plac, imi seamana prea mult cu stema de la sezione
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  19. #229
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    sa stii ca seamana...mie imi place stema de la O.M. asa ca un exemplu

  20. #230
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Avem o groaza de variante si nici una care sa intruneasca nacar o parte a optiunilor si intram in criza de timp. Pana la meciul cu sholdovenii ar trebui sa fie gata. Avem o problema, cum procedam? Eu zic ca ne trebuie un profi si repede. Cat ar costa?
    Eu si cu Dixx suntem dispusi sa sarim cu ceva bani pt o chestie ca lumea si cred ca mai sunt si altii. Nu-i asa?

  21. #231
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    ce ziceti de ex genu asemator cu stema de la buccaeers.. adik asa ceva? spuneti voi ce-ati vrea pe steag
    http://img45.imageshack.us/img45/134...aneers16vt.png
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •