View Poll Results: Ce se alege de Cristea?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • Merge la Steaua

    14 46.67%
  • Merge la Dinamo

    6 20.00%
  • Ramane le FCM Bacau

    10 33.33%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 62

Thread: Ce se va alege de Cristea?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Ce se va alege de Cristea?

    Si Steaua si Dinamo spun ca il vor pe Cristea si ca se afla in discutii cu FCM Bacau. Credeti ca acest jucator va fi pana la urma transferat in Bucuresti sau va ramane in continuare la Seche?

  2. #2
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Separe ca deja Dinamo sa inteles cu Seche si ca Andrei Cristea va ajunge la Dinamo. Insa pana cand nu semneaza nu voi dansa dansul bucuriei.

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Se pare si ca Steaua s-a inteles cu Seche sa il ia la alegerile locale din turul II.

  4. #4
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Separe ca deja Dinamo sa inteles cu Seche si ca Andrei Cristea va ajunge la Dinamo. Insa pana cand nu semneaza nu voi dansa dansul bucuriei.
    Se pare ca nu....Gigi a oferit 1.000.000 $, Borcea 500.000 $ si 50% dintr-un eventual transfer ... asa ca mai subtire cu dansu`
    Free Sevilla!!!!

  5. #5
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Seche asta e cam parsiv. se intelge cu toata lumea. Dar unde ai citit ca sa inteles cu Steaua ca si in prosport si gsp scrie ca merge la Dinamo.

  6. #6
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    La stiri azi dimineata a fost un interviu cu Gigi in care spunea ca a vorbit la telefon cu Seche si ia facut oferta de 1 mil... iar Seche a cerut 1.5 mil....
    Free Sevilla!!!!

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am vazut ce se scrie. Eu am citit aici: http://www.onlinesport.ro/Html/Fotba...Diva/1812.shtm

  8. #8
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai da mai iuliane insa Seche scoate mai multi bani de la Dinamo pentru ca primeste 500000 acum si in 6 luni inca 1 milion probabil. stii cum e la Dinamo.

  9. #9
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Pai da mai iuliane insa Seche scoate mai multi bani de la Dinamo pentru ca primeste 500000 acum si in 6 luni inca 1 milion probabil. stii cum e la Dinamo.
    Eram sigur ca asa o sa raspunzi....si tocmai pentru stiu cum e la Dinamo cred ca nu o sa se duca...ca la un eventual transfer..in Rusia sau China...pe hartie nu o sa apara mai mult de 500.000 $...si stie si Seche lucrul asta
    Free Sevilla!!!!

  10. #10
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    pai tu crezi ca Seche o sa fie strain de bani de din afara hartiei?

    Plus ca baiatul oricum are oferte numai din Ucraina si Rusia oricum.

    Plus de la Steaua unde o sa plece? Ce jucatori a mai vandut Steaua? Pe trica in Bulgaria si pe Analfabet in Spania la Espanyol unde a facut o tusa glorioasa. Asa ca nu e mare diferenta fata de Ucraina sau rusia.

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Oricum, la Dinamo nu va ajunge. Gazeta a lansat azi stirea asta pentru ca la Bacau isi face campanie electorala candidatul PUR (partidul patronului de la Trustul Jurnalul care are Gazeta), incercand in felul asta sa ii faca imagine negativa lui Seche. Fiti si voi baieti destepti. Inca o data veti vedea ce joasa speta este Gazeta. Probabil Cristea va ramane la Bacau...

  12. #12
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Stirea ca Seche negocieaza cu Dinamo a aparut acum vreo 3-4 zile pentru prima oara in prosport asa ca... Oricum tu ca stelist vrei sa ajunga la Steaua asta e clar. Pana la urma o sa vedem unde ajunge dupa alegeri.

  13. #13
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    De ce luati in calcul doar 3 variante ? Numai Steaua si Dinamo il pot lua pe Carstea ?
    Se cauta sa fie boicotat Seche , inainte de alegeri .Daca de la Steaua pleaca Neaga si Oprita ,trebuie sa mai aduca Becali ceva , dar pana acum nu i-a iesit nimic. Numai vorbe si tupeu la marele oier !

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Stirea ca Seche negocieaza cu Dinamo a aparut acum vreo 3-4 zile pentru prima oara in prosport asa ca... Oricum tu ca stelist vrei sa ajunga la Steaua asta e clar. Pana la urma o sa vedem unde ajunge dupa alegeri.
    Ieppy, te-ai tacanilos? Eu nu sint stelist. Simpatizez Steaua si pe Dinamo ca fiind cele mai valoroase echipe la momentul asta. Nimic mai mult. Daca am votat cu Steaua, nu inseamna ca tin cu ei, dar mi s-a parut ca au avut un fotbal mai spectaculos in acest sezon, cu toate ca nu a fost la valoarea si constanta lui Dinamo. Deci nu mai fii ashea, ca nu sunt stelist.

  15. #15
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    I call them as I see them. Ai votat Steaua, din motivele pe care le-ai expus acum. Prin urmare era de asteptat sa apara careva sa te numeasca stelist. In fine, nu conteaza, vroiam doar sa vad cum reactionezi. Ce se intampla cu Cristea o sa vedem la momentul acela.

  16. #16
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Chiar credeti ca echipele mai sus pomenite sunt dispuse sa dea 500 000- 1 000 000 $ pe un jucator din campionatul intern??? Daca nu mai scade pretul, Cristea ramane la FCM.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #17
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    cred ca va ajunge la steaua ca seche nu vrea sal dea la dinamo!
    fie ce o fi !ce se mai bat pe el,saracutu'!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  18. #18
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    ca sa raspund la intrebarea din thread.... simplu .. "praful"
    Free Sevilla!!!!

  19. #19
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Eu zic ca ramene la FCM Bacau!

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Dak mai face afirmatzii de genul ca "vreau sa ajung la Rapid", "o sa joc la Dinamo" sau "ma onoreaza interesul Stelei" cred k o sa ne dorim cu totzii sa-shi rupa vreun picior, doua, trei. Daca eram in locul lui taceam draq din gura, jucam pana la finalul contractului la Bacau shi apoi plecam unde vroiam io.

    PS : Vadime, las' ca nui GS-ul de-asha joasa spetza ca face anti-campanie imotriva PSD-ului. Au ei alte rele, asta-i partea buna!
    ex-alpopa

  21. #21
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Ramane la Bacau. Au mai multa nevoie de el decat ar avea Steaua si Dinamo.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •