Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 196

Thread: Cel mai infricosator film....

  1. #106
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    am filmul the amityville horror. este mai horror decat the grudge si shutter ?
    daca vrei sa'ti trimit filmuletzul cand m'am speriat intra pe id'ul meu sa ti'l trimit. (gign_team)(imi trebe un program de taiat filme ca sa il pot baga in calc) )))

  2. #107
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Mie mi-a placut mai mult Amityville Horror decat The Grudge .....faza aia cand a urcat tipa pe scara , sa uitat in pod si a aparut dintr-o data chestia aia care scoate zgomote ciudate ?

  3. #108
    incepator azriel's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    la nord de Muresh
    Posts
    47
    Reputatie
    1
    eu ma speriam la filmele cu Freddy pe la 7-8 ani

    mi-a placut The Shining ... shi mai nou am vazut The Decent care a fost tare

    atzi vazut careva Pulse sau An American Haunting? k multzi au zis k sunt excelente ...
    players win games ... teams win championships.

  4. #109
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    pulse l-am vazut. nu m-a speriat mai deloc. un amestec intre FearDotCom si Land of the Dead. incepe horror si se termina SF . actorii - destul de buni. trebuia si o poveste mai buna.
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  5. #110
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    cel mai infricosator film care l-am vazut vreodata a fost IT l-am vazut cand eram mic si mi-a dat la cosmaruri....am inteles ca in 2007 apare partea a3a abia astept
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  6. #111
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    seria chucky
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  7. #112
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    28 days e foarte bun
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  8. #113
    junior Darth Revan's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bayern,Schumi,Button
    Posts
    65
    Reputatie
    1
    The Ring
    Nascut pe 7 Mai 1986 caine pana la moarte si dincolo de ea !!!!!

  9. #114
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    Shooter!!!!!!!!

  10. #115
    **Bettor** Alberto's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,595
    Reputatie
    1
    Silent Hill - super atmosfera pe tot parcursul filmului...decorurile si efectele speciale sunt superbe. Cel mai horror film vazut vreodata. Inca sunt sub stare de soc datorita violentei acestui film

  11. #116
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Toate filmele Hellraiser sunt bune dar mai recent a inceput sa-mi placa Saw (1,2,3) pentru ca este un film extrem de inteligent.

    Oricum cel mai naspa film la capitolul "horror" a fost "House of 1000 corpses".

    edit: naspa din punct de vedere detalii grafice si violenta, mie mi-a placut filmul asta extrem de mult

    Oricum o gramada de filme de groaza bune
    Last edited by dj_jaxxx; 16th January 2007 at 20:26.
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  12. #117
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alberto View Post
    Silent Hill - super atmosfera pe tot parcursul filmului...decorurile si efectele speciale sunt superbe. Cel mai horror film vazut vreodata. Inca sunt sub stare de soc datorita violentei acestui film
    foarte bun !
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  13. #118
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alberto View Post
    Silent Hill - super atmosfera pe tot parcursul filmului...decorurile si efectele speciale sunt superbe. Cel mai horror film vazut vreodata. Inca sunt sub stare de soc datorita violentei acestui film
    Doar efecte speciale , nimik interesant , de un singur lucru am fost impresionat , unghiurile din care au fost filmate majoritatea scenelor , exact ca si in jocul Silent Hill.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #119
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    si eu cand am vazut it prima oara si eram destul de mica m-am speriat f tare.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  15. #120
    sport legend A.k.a's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    3,613
    Reputatie
    1
    The exorcist :scared: alt film mai infricosator ca ala nu cred ca exista pt mine. Am avut cosmaruri vreo saptamana da eram si mic cand l-am vazut
    And, kid, cut out this fancy stuff - go in there, low and hard;
    Just keep your eye upon the ball and plug on, yard by yard,
    And more than all, when you are thrown or tumbled with a crack,
    Don't sit there whining-hustle up and keep on coming back;

  16. #121
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    dap..si pt mine la fel..the exorcist ramane cel mai infricosator film pe care l-am vazut...in rest recomand Interview with the vampire..p care il pot numi filmu meu preferat

    Prezinta povestea vietii lui Louis (brad pitt) si a lui Lestat (tom cruise), povestita de catre primul sub forma unui interviu. Felul in care a devenit vampir, regretele care au urmat, apoi schimbarea care s`a produs odata cu intrarea micutei Claudia (kirsten dunst) in viata lor. Trasaturile lor nu se schimba deloc cu trecerea anilor, din momentul in care au devenit vampiri, ceea ce pe Claudia o aduce in pragul disperarii. Intre ea si Louis e o relatie speciala si fetita incearca la un moment dat sa scape de Lestat, crede chiar ca a izbutit, dar de fapt se inseala. Final neasteptat, dar foarte inspirat. Merita urmarit!

  17. #122
    incepator Beowulf's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    botosani
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Cel mai tare film de groaza pe care lam vazut e the grudge.tot mam speriat

  18. #123
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Imi aduc aminte ca atunci cand eram mic m-am speriat la Chucky, la IT. De cand am vazut IT tot timpul mi-a rams in minte secventa cand au facut pactul copii ca se vor intoarce si multi ani nu mai imi aduceam aminte cum se chema filmul si l-am descoperit acum vreo 3 ani. Acum nu mi se mai pare atat de infricosator dar ramane totusi filmul meu preferat din seria horror, inca are farmecul lui .
    As mai putea adauaga The Shining atat varianta din anii 80 cat si cea din anii 90, Exorcitul (anii 70) si un horror mai actual: seria "The Ring". Am inteles ca la anul apare "The Ring 3" ...can`t wait
    www.fangymnastics.com

  19. #124
    atheist alien Bronco's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    The Milky Way Galaxy
    Posts
    3,298
    Reputatie
    1
    The Exorcism of Emily Rose...inspirat din realitate, scenele cu Emily Rose posedata, si in starea aia catatonica mi s-au parut infricosatoare. Daca si in realitate a fost asa, cred ca as fi cedat cu nervii sa fiu in preajma ei...
    BRONCOS / 1997 / 1998 / 2015 / CHAMPIONS

  20. #125
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    un horror mai actual: seria "The Ring". Am inteles ca la anul apare "The Ring 3" ...can`t wait
    ....ciudat...daca ar fi scos partea a treia dupa prima toata lumea l-ar fi asteptat cu infrigurare....din pacate exista partea a doua care este una din cele mai mari porcarii din istorie...parerea mea...

  21. #126
    ero-sennin jesus supremu's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    transcedental
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    stirile de la ora 5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •