Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 196

Thread: Cel mai infricosator film....

  1. #64
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    asta voiam sa zic si eu insa poate asta e unul din filmele cotate prost pe imdb si e bun Chiar nu am mai vazut un horror bun de mult.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #65
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW
    tu sa te uiti la note , OK.....si yo am sa ma uit la filme....vizionare placuta , daca imi spui un film horror din 2006 mai bun decat Stay Alive ai o ciocolata poiana de la mine , stii de ce a primit nota 3 ?...pt ca nu au mai fost filme cu un subiect asa de interesant niciodata , e ceva deosebit care te atrage pana la finalulul filmului , dar de unde sa stii tu daca te uiti la note.....sau tie iti place sa vezi intr-un film doar sange si gloante in cap ?.....fratilor trebuie sa vedeti si ceva filme mai deosebite si nu va mai uitati la note , urmariti filmele , e suficient sa te uiti 30 de minute la un film sa iti dai seama de calitatea filmului si decizia va fi a ta daca vei urmari filmul pana la final.
    de acord cu tine , mi`a placut filmul la nebunie ! Super tare
    FARUL FARUL

  3. #66
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Scary Movie,3!

  4. #67
    real champs Pepsi-Cola's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rechinul Ucigas
    chucky - si eu la fel cand eram mic l-am vazut si mi-a fost frica dar nu de papusi ci doar pt moment era si noapte
    la fel si eu tin bine minte ca in accea noapte nu am dormit deloc am avut cosmaruri ..

  5. #68
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1
    Blair Wich Project 1999 ... cel mai infricosator film pe care l-am vazut
    FARUL FARUL

  6. #69
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    vreau si eu sa vad un film de-a dreptul infricosator, sa ma sperie rau de tot. dar sa nu fie cu exorcizari... ce-mi recomandati?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  7. #70
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    stiti de unde pot face rost de filme horror vechi ..mai ales ala cu mana lu ala care il fugareste ca sa il omoare :ras-plans: :ras-plans: e supertare..apropo,stiti ce filme horror au aparut de curand pe piata?

  8. #71
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    vreau si eu sa vad un film de-a dreptul infricosator, sa ma sperie rau de tot. dar sa nu fie cu exorcizari... ce-mi recomandati?
    The Descent

    Recomandat....dupa ora 23.00
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  9. #72
    Masha Scream Big Sexy's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    730
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    The Descent

    Recomandat....dupa ora 23.00
    Ma crezi ca exact asta vroiam sa scriu si eu? E deosebit de claustrofobic. De monstrii suntem satui insa spatiile alea inguste m-au facut sa descopar ca sunt claustrofob - groaznica senzatia!
    In plus povestea are bine dozata actiunea si momentele de teroare absoluta!

    p.s. prin 86-87 pentru mine filme de groaza erau American Ninja 1 si 2 . Imi aduc aminte ca im era frica sa adorm sa nu urce pe bloc un ninja sa ma omoare
    [SIZE="1"]WorldDominator BitchSlap[/SIZE]
    imi puteti scrie pe [email]yahoo@chucknorris.com[/email]!

  10. #73
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Daca te uiti la filmul asta cu ceva prieteni care dau aiurea din gura chiar ca nu are nici un farmec , trebuie sa te uiti la el dupa ora 23.00 , singur sau cu prietena

    Big Sexy , am dreptate ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  11. #74
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    o sa ma uit la el, cu compania potrivita
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  12. #75
    Masha Scream Big Sexy's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    730
    Reputatie
    1
    singura companie potrivita e intunericul. Ok, se admit doar floricele si cola, dar atat. Altfel e nasol!
    [SIZE="1"]WorldDominator BitchSlap[/SIZE]
    imi puteti scrie pe [email]yahoo@chucknorris.com[/email]!

  13. #76
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    nici macar un tip mic (sau nu ) acolo? ca sa nu ma sperii prea tare
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  14. #77
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    the thing, The Evil Dead , 2 filme de groaza excelente + filmele maestrului george a. romero

    the descent slab rau de tot
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  15. #78
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    hai ca m-am uitat la trailere, la the evil dead am ras de efecte, nu cred ca m-ar speria, mai degraba as rade (sau mi s-ar face rau, prea mult "sange" ), the thing, cred ca am vazut un remake, imi "suna" cunoscut... the descent, pana intr-un punct, pare bine realizat, mai ales la faza cu intunericul si claustrofobia. o sa ma uit la toate, sa vedem care ma sperie cel mai mult

    va recomand si eu cele mai penibile "horror-uri" pe care le-am vazut, am ras o gramada, mai bine ca la orice comedie: "dead end" si "undead"
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  16. #79
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    trilologia the evil dead este excelenta, mult sange e ceva normal pt un film de terror de clasa B, a avut mult succes si asta ia permis regizorului sam raimi sa faca ani mai tarziu spiderman 1 si 2, sunt 3 filme bune de vazut cu prietenii noaptea il recomand
    abia astept sa apara filmul jason vs fredy vs ash , va fi interesant
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  17. #80
    junior clawd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    http://localhost/
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    OK... I'm slightly confused.
    Quote Originally Posted by ValiEnte
    abia astept sa apara filmul jason vs fredy vs ash , va fi interesant
    E vreun proiect de-al tau? vad ca imdb-ul nu stie nimic de el... :wink:
    [u]Being drunk is feeling sophisticated without being able to say it.[/u]
    "[b]F[/b]ornication [b]U[/b]nder [b]C[/b]onsent of the [b]K[/b]ing" [b]it[/b]!

  18. #81
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1


    tu mai asteapta si ai sa vezi... ash is the best !!!
    sam raimi a confirmat si the evil dead 4
    s-ar putea sa apara si Jeepers Creepers 3
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  19. #82
    junior clawd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    http://localhost/
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    Mda... asa-mi trebuie daca nu l-am intrebat si pe Gogule mai intai...
    Totusi...fazele gore, cu matze si maini si sange sarand si improscand peste tot nu ma prea impresioneaza... Unele sunt chiar... ahem.... dragute...
    Mai scary mi se par fazele ca cele in care apare fata din The Ring, sau chestia din "Shutter". (hai sa-i zicem tot fata )
    [u]Being drunk is feeling sophisticated without being able to say it.[/u]
    "[b]F[/b]ornication [b]U[/b]nder [b]C[/b]onsent of the [b]K[/b]ing" [b]it[/b]!

  20. #83
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    da, nici pe mine nu ma impresioneaza extraterestrii, sangele, monstrii etc... un suspans bun sau o fatza mai intunecata pusa la momentul potrivit au un efect mult mai bun da, the ring e bine facut...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  21. #84
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Expressul groazei il pot considera inspaimantator daca ma gandesc ca aveam doar cativa anisori cand l-am vazut si a fost si primul film horror vizionat
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •