Page 4 of 51 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1067

Thread: Stiri si noutati la Otelul Galati

  1. #64
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    iti spun sigur pt. ca am vorbit cu el personal.....nu vrea nici in ruptul capului sa joace la cta....poate se inteleg cluburile cumva,pt. ca noi il vrem la galati,acasa..

  2. #65
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Apostol este plecat definitiv la Constanta.Cei de la Farul cer 200.000 de dloari pt imprumutul pt un sezon la Otelul,suma destul de mare avand in vedere bugetul nostru.Din pacate Iulica nu va reveni prea curand la Otelul poate doar spre apusul carierei sale.
    "Vom fi iarasi ce am fost,ba si mai mult decat atata" Petru Rares.

  3. #66
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Partida amicala Otelul - Dacia Unirea Braila 4-0
    Au jucat: Vitca - Lazar, Marginean, Sg. Costin, Craciun – Gado, Paraschiv, Brujan, Badescu – D. Stan, Banaru.
    Au mai jucat:Bors, Somodean, S. Ilie, Sfirlea, Madjer, Tismanaru, Arhire si Jula,
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #67
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Jucătorii gălăţeni trag de Semeghin
    Jucătorii “oţelari”, prin vocea căpitanului Viorel Tănase, au anunţat ieri că se simt singuri fără Dorin Semeghin, care încă n-a dat un răspuns dacă va continua sau nu la Galaţi. “Noi i-am dori pe toţi cei care au plecat în această vară, dar ştim că în cazul lui Seme decizia îi aparţine numai lui. Vrem ca fratele nostru să revină la familia lui în vestiar. Nu dorim să «divorţăm» de el”, a spus Tase.
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  5. #68
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    seme este un inimos extraordinar , cred ca va reveni.

  6. #69
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    M. Baciu a refuzat o oferta de 10.000$/luna si 200.000$ la semnatura venita din partea lui FC Arges dclarand ca isi respecta cuvantul dat la Otelul iar salariul de aici este pt. el satisfacator. Multumim M. Baciu!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Marius Baciu ar trebui sa fie un exemplu pentru toti, asa cum este si Viorel Tanase.
    Poate se intoarce si Semeghin, chiar mi-a placut cum s-a daruit
    Last edited by Cristian; 4th July 2006 at 18:11.

  8. #71
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    E neclar cu Seme spuneau ca s-ar intalni la aeroport, cam vaga treaba sper ca in final sa ramana la Otelul. Sigur avem nevoie de el.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #72
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    stie cineva a venit seme pana la urma?

  10. #73
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Seme nu a venit si a plecat si Sfarlea.
    "Vom fi iarasi ce am fost,ba si mai mult decat atata" Petru Rares.

  11. #74
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    de ce a plecat sfarlea??

  12. #75
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    A plecat pt ca cei de la Iasi achitasera banii.Daca ar fi ramas aici s-ar fi iscat un conflict intre cele 2 cluburi,iar jucatorul ar fi fost suspendat pana la rezolvarea litigiului.Asa ca Marius Stan a considerat ca e mai bine sa ii dea drumul jucatorului sa plece.
    "Vom fi iarasi ce am fost,ba si mai mult decat atata" Petru Rares.

  13. #76
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    chiar daca a plecat sfarlea nu e capat de tara,era un jucator bun dar daca arhire joaca la fel ca in cele 2 amcale nu cred ca o sa se mai gandeasca cineva la transferul pierdut al lui sfarlea.si pe arhire il cheama tot iulian si e tot galatean...

  14. #77
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Adevarul ca sau pierdut cativa jucatori importanti in intersezon, Baltoi, Apostol, probabil Semeghin si am ratat si cateva transferuri. Cred ca marele castig e faptul ca l-am pastrat pe Baciu si eventual revenirea lui Arhire cu conditia sa se integreze in jocul echipei, la el e o tendinta de egoism.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  15. #78
    Strajer de otel Dariel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Galati
    Posts
    56
    Reputatie
    1
    De unde reusesc sa cumpar si eu ceva materiale oficiale cu Otelul (fular, echipament oficial, macar tricou, sapca, orice !!) ? Nu pot sa cred ca nu reusesc sa intru in posesia macar a unui fular .

  16. #79
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    E dureros cand un galatean pune asemenea intrebare. Aici conducerea administrativa are un cum dealtfel are si un pt. siteul oficial.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #80
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Otelul Galati – Zilina 1-2 (0-2), in primul amical al turneului din Austria. FC Zilina echipa din prima liga slovaca.
    Otelul a folosit in prima repriza formula: Vitca - Lazar, Costin, Baciu, Craciun – Gado, Paraschiv, Tanase, Apetri – Banaru, D. Stan. Dupa pauza a evoluat formatia: Bors - Somodean, Marginean, Rancan, S. Ilie – Arhire, Brujan, Madjer, Badescu – Elek, Jula.
    Nogo nu a jucat pt. ca a avut probleme cu viza golul Otelului marcat de Madjer in min.55.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  18. #81
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dariel View Post
    De unde reusesc sa cumpar si eu ceva materiale oficiale cu Otelul (fular, echipament oficial, macar tricou, sapca, orice !!) ? Nu pot sa cred ca nu reusesc sa intru in posesia macar a unui fular .
    Din cate stiu in Micro19 era un magazin la care gaseai materiale cu Otelul!
    Iar in depozite, este unul unde gasesti si tricou si cagula si fular, trebuie doar sa te foiesti pe acolo pana-l gasesti!
    Bafta! Sa m-anunti si pe mine daca gasesti vreun magazin in Micro19, ca eu cand apar pri Gl nu prea am timp de umblat!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  19. #82
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Din cate stiu se mai gasea ceva si la un magazin in zona Tiglina 1, intre statia de autobuz si "Ultimul leu".
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #83
    Strajer de otel Dariel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Galati
    Posts
    56
    Reputatie
    1
    Multumesc pentru informatii. Plec la vanatoare prin oras. Daca gasesc ceva va anunt.

  21. #84
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Am inteles ca s-ar fi pus in vanzare abonamente la pretul de 500.000 iar pretul biletului se anunta a fi 100.000/meci. Daca acesta va fi pretul in mod sigur in tribune nu vor fi mai mult de 3-4.000 de spectatori. Sa fim seriosi in Romania pretul biletelor pt. spectacolul oferit in prima liga parca nu merita 3 euro.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •