Results 1 to 9 of 9

Thread: CAMPIONATUL CHINEI

  1. #1
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    CAMPIONATUL CHINEI

    China 2003

    Siemens Jia A 2003

    Table

    1.Shanghai International 20 11 6 3 26-13 39
    2.Shanghai Shenhua SVA 20 11 4 5 38-24 37
    3.Dalian Shide 21 10 7 4 33-19 37
    4.Shenzhen Jianlibao 21 9 10 2 26-12 37
    5.Yunnan Hongta 21 9 7 5 23-16 34
    6.Shenyang Ginde 20 7 8 5 22-20 29
    7.Shandong Luneng Taishan 20 7 7 6 25-24 28
    8.Qingdao Beilaite 21 8 3 10 30-37 27
    9.Tianjin Kangshifu 21 6 8 7 26-28 26
    10.Sichuan Guancheng 20 6 7 7 27-28 25
    11.Liaoning Zhongshun 21 5 8 8 25-29 23
    12.Chongqing Lifan Xinganjue 20 5 7 8 18-22 22
    13.Beijing Hyundai Cars 21 4 7 10 22-22 19
    14.Army August 1st Xiangtan 20 5 4 11 16-39 19
    15.Shaanxi Lijun Guoli 21 2 5 14 22-46 11

    Name changes
    Army August 1st Zhenbang have become Army August 1st Xiangtan
    Beijing Guoan have become Beijing Hyundai Cars
    Chongqing Lifan have become Chongqing Lifan Xinganjue
    Liaoning Bird have become Liaoning and then became Beijing Sanyaun
    after round 4; after round 6 they became Lianoning Zhongshun and
    they moved to Fushun after round 11
    Qingdao Hademen have become Qingdao Beilaite
    Shenzhen Ping'an Insurance have become Shenzhen Jianlibao
    Sichuan Dahe have become Sichuan Guancheng
    Tianjin Teda have become Tianjin Kangshifu
    Shanghai Zhongyuan Huili become Shanghai International after round 18

    Round 1
    [Mar 15]
    Shanghai Zhongyuan Huili 1-0 Qingdao Beilaite
    [Qi Hong 54]
    Shenzhen Jianlibao 1-1 Shenyang Ginde
    [Tiago 34; Ayew 20]
    [Mar 16]
    Army August 1st Xiangtan 1-0 Tianjin Kangshifu
    [Ma Chen 4]
    Beijing Hyundai Cars 2-0 Liaoning
    [Lu Jiang 9, Da Silva 20]
    Shaanxi Lijun Guoli 0-0 Sichuan Guancheng
    Shandong Luneng Taishan 2-2 Yunnan Hongta
    [Li Xiaopeng 20, Campara 86; Zhu Guanghui 12, Pittaluga 44]
    [Mar 20]
    Dalian Shide 1-1 Shanghai Shenhua SVA
    [Hao Haidong 45pen; Wang Sheng 7og]
    Chongqing Lifan Xinganjue bye

    Round 2
    [Mar 22]
    Liaoning 1-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Xu Liang 65]
    Qingdao Beilaite 1-1 Army August 1st Xiangtan
    [Andre Santos 3; Huang Yong 17]
    [Mar 23]
    Chongqing Lifan Xinganjue 0-1 Shanghai Zhongyuan Huili
    [Cuevas 78]
    Shenyang Ginde 2-0 Dalian Shide
    [Yan Song 22og, Ayew 69]
    Sichuan Guancheng 1-0 Shenzhen Jianlibao
    [Pantelic 10]
    Tianjin Kangshifu 1-2 Shandong Luneng Taishan
    [Yu Genwei 28; Nagorniak 73, Han Peng 82]
    Yunnan Hongta 1-0 Beijing Hyundai Cars
    [Yang Wei 27]
    Shanghai Shenhua SVA bye

    Round 3
    [Mar 26]
    Army August 1st Xiangtan 2-1 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Sun Xianbo 70, Li Kun 90; Kiniambi 45]
    Beijing Hyundai Cars 0-0 Tianjin Kangshifu
    Dalian Shide 3-1 Sichuan Guancheng
    [Hao Haidong 56, 68, Li Ming 80pen; Palacios 78]
    Shaanxi Lijun Guoli 0-3 Yunnan Hongta
    [Sun Zhi 56, Zhu Guanghui 68, Schumacher 88]
    Shandong Luneng Taishan 1-3 Qingdao Beilaite
    [Kiriakov 90; Petrovic 4, Vukoja 21, Qu Bo 62]
    Shanghai Shenhua SVA 4-1 Shenyang Ginde
    [Du Wei 28, Albertz 45pen, Zhang Yuning 50, Martinez 90; Ayew 36]
    [Mar 27]
    Shenzhen Jianlibao 2-1 Liaoning
    [Tiago 40, Li Yi 79; Zhao Junzhe 56]
    Shanghai Zhongyuan Huili bye

    Round 4
    [Mar 29]
    Qingdao Beilaite 2-1 Beijing Hyundai Cars
    [Petrovic 24, Zhang Weihua 28; Yao Xia 70og]
    Sichuan Guancheng 1-3 Shanghai Shenhua SVA
    [Jovanovic 74; Martinez 34, 53, Zhang Yuning 87]
    [Mar 30]
    Chongqing Lifan Xinganjue 1-0 Shandong Luneng Taishan
    [Gao Weili 66]
    Liaoning 0-1 Dalian Shide
    [Hao Haidong 22]
    Shanghai Zhongyuan Huili 3-0 Army August 1st Xiangtan
    [Kola 41, Chen Liang 76, Wang Yun 90]
    Tianjin Kangshifu 4-1 Shaanxi Lijun Guoli
    [Jorgeao 33, Zhang Shuo 68, Chi Rongliang 74, Han Yanming 87;
    Liu Zhengkun 15]
    Yunnan Hongta 1-1 Shenzhen Jianlibao
    [Pittaluga 90pen; Li Weifeng 53]
    Shenyang Ginde bye

    NB Liaoning were renamed Beijing Sanyuan after this round

    Round 5
    [Apr 4]
    Dalian Shide 0-0 Yunnan Hongta
    [Apr 5]
    Beijing Hyundai Cars 2-2 Chongqing Xinganjue
    [Marcos Ozias 23, Da Silva 74; Hajji 26, Wei Xin 65]
    Shandong Luneng Taishan 2-1 Shanghai Zhongyuan Huili
    [Song Lihui 6, Kiriakov 10; Cuevas 83]
    Shanghai Shenhua SVA 3-0 Beijing Sanyuan
    [Vasov 41, Martinez 75, Qu Shengqing 90]
    Shenyang Ginde 1-0 Sichuan Guancheng
    [Du Ping 28]
    Shenzhen Jianlibao 2-2 Tianjin Kangshifu
    [Li Yi 33, 79; Jorgeao 71, Zhang Shuo 82]
    [Apr 14]
    Shaanxi Lijun Guoli 4-5 Qingdao Beilaite
    [Stoinev 35, Chen Jun 44, 49, 74; Petrovic 10, Yao Xia 13,
    Luiz Bonfim 19, Vukoja 32, Zhang Weihua 61]
    Army August 1st Xiangtan bye

    Round 6
    [Apr 9]
    Army August 1st Xiangtan 0-0 Shandong Luneng Taishan
    Beijing Sanyuan 3-2 Shenyang Ginde
    [Wang Xinxin 48, Li Jinyu 61, 68; Ayew 74, Qu Nannan 90]
    Chongqing Lifan Xinganjue 2-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Qiu Weiguo 13, Gao Weili 82]
    Qingdao Beilaite 0-0 Shenzhen Jianlibao
    Shanghai Zhongyuan Huili 1-0 Beijing Hyundai Cars
    [Qi Hong 5]
    Yunnan Hongta 2-0 Shanghai Shenhua SVA
    [Schumacher 18, Liu Yue 59]
    [Aug 14]
    Tianjin Kangshifu 0-2 Dalian Shide
    [Wang Peng 13, Yan Song 88]
    Sichuan Guancheng bye

    NB Beijing Sanyuan renamed Liaoning Zhongshun and will move to Fushun
    from round 11

    Round 7
    [Jul 2]
    Army August 1st Xiangtan 2-0 Beijing Hyundai Cars
    [Liu Junwei 35, Huang Yong 42]
    Dalian Shide 6-2 Qingdao Beilaite
    [Hao Haidong 15pen, Li Ming 53, Jankovic 60pen, 79, Yan Song 73,
    Wang Peng 90; Vukoja 25, Andre Santos 66pen]
    Shaanxi Lijun Guoli 1-1 Shanghai Zhongyuan Huili
    [Sun Feng 66; Shen Si 87]
    Shanghai Shenhua SVA 4-1 Tianjin Kangshifu
    [Qu Shengqing 59, 87, Martinez 74, Albertz 83; Chi Rongliang 39]
    Shenyang Ginde 0-0 Yunnan Hongta
    Shenzhen Jianlibao 2-1 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Yang Chen 4, Tiago 41; Yang Siyuan 51]
    [Jul 3]
    Sichuan Guancheng 2-2 Liaoning Zhongshun
    [Pantelic 56pen, Feng Xiaoting 76; Lu Gang 29, Li Jinyu 32]
    Shandong Luneng Taishan bye

    Round 8
    [Jul 5]
    Chongqing Lifan Xinganjue 0-0 Dalian Shide
    Shanghai Zhongyuan Huili 1-1 Shenzhen Jianlibao
    [Ze Alcino 42pen; Tiago 37]
    [Jul 6]
    Army August 1st Xiangtan 0-4 Shaanxi Lijun Guoli
    [Renato 15, Wang Changqing 44, Wang Zhenxing 88, Paulista 90]
    Qingdao Beilaite 1-2 Shanghai Shenhua SVA
    [Yao Li 71; Martinez 67, 72]
    Shandong Luneng Taishan 0-0 Beijing Hyundai Cars
    Tianjin Kangshifu 2-1 Shenyang Ginde
    [Cao Yang 43, 61; Du Ping 50]
    Yunnan Hongta 1-1 Sichuan Guancheng
    [Pittaluga 49pen; Palacios 28]
    Liaoning Zhongshun bye

    Round 9
    [Jul 12]
    Shanghai Shenhua SVA 3-0 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Petkovic 35, Martinez 66, Zhang Yuning 89]
    [Jul 13]
    Dalian Shide 2-1 Shanghai Zhongyuan Huili
    [Hao Haidong 68, Wang Sheng 82; Bula 62]
    Shaanxi Lijun Guoli 3-3 Shandong Luneng Taishan
    [Zhu Yongsheng 33, 63, Renato 65; Li Xiaopeng 16, Shu Chang 20, Ouedec 85]
    Shenyang Ginde 0-1 Qingdao Beilaite
    [Andre Santos 22pen]
    Shenzhen Jianlibao 5-0 Army August 1st Xiangtan
    [Oyewole 19, Lajenovic 36, Li Yi 59, 77, Zheng Zhi 75]
    Sichuan Guancheng 0-2 Tianjin Kangshifu
    [Cao Yang 12, Yu Genwei 60]
    Yunnan Hongta 1-1 Liaoning Zhongshun
    [Schumacher 87; Li Jinyu 24]
    Beijing Hyundai Cars bye

    Round 10
    [Jul 16]
    Army August 1st Xiangtan 0-2 Dalian Shide
    [Li Yao 72, Yan Song 82]
    Beijing Hyundai Cars 3-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Zhang Shuai 14, Da Silva 51. Yang Pu 70]
    Chongqing Lifan Xinganjue 0-1 Shenyang Ginde
    [Chen Yao 85]
    Qingdao Beilaite 1-3 Sichuan Guancheng
    [Gao Ming 41; Jovanovic 40, Yang Pengfeng 54, Zou Yougen 85]
    Shandong Luneng Taishan 0-2 Shenzhen Jianlibao
    [Li Yi 75, Zheng Zhi 90]
    Shanghai Zhongyuan Huili 2-1 Shanghai Shenhua SVA
    [Ze Alcino 23, Cuevas 50; Wang Ke 55]
    [Jul 17]
    Tianjin Kangshifu 3-3 Liaoning Zhongshun
    [Kerekes 60, Yu Genwei 67, Jorgeao 90; Wang Liang 62, Wang Xinxin 82,
    Li Jinyu 89]
    Yunnan Hongta bye

    Round 11
    [Jul 19]
    Shenyang Ginde 1-1 Shanghai Zhongyuan Huili
    [Ayew 82; Bula 75]
    [Jul 20]
    Dalian Shide 1-1 Shandong Luneng Taishan
    [Hao Haidong 47; Deng Cheng 48]
    Liaoning Zhongshun 3-1 Qingdao Beilaite
    [Wang Xinxin 18, Li Jinyu 22, 64; Luiz Bonfim 36]
    Shanghai Shenhua SVA 1-3 Army August 1st Xiangtan
    [Zhang Yuning 2; Huang Yong 33, Sui Dongliang 42, Lu Bofei 50]
    Shenzhen Jianlibao 1-0 Beijing Hyundai Cars
    [Zhang Xinxin 90]
    Sichuan Guancheng 2-2 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Feng Xiaoting 11, Palacios 29; Li Guoxu 72, Xie Hui 76]
    Yunnan Hongta 1-0 Tianjin Kangshifu
    [Li Yue 79]
    Shaanxi Lijun Guoli bye

    Round 12
    [Jul 25]
    Qingdao Beilaite 1-2 Yunnan Hongta
    [Gao Ming 27; Sun Zhi 44, Schumacher 69]
    [Jul 26]
    Beijing Hyundai Cars 2-2 Dalian Shide
    [Xu Yunlong 24, Da Silva 52; Bajcetic 45, Li Yao 84]
    Chongqing Lifan Xinganjue 1-1 Liaoning Zhongshun
    [Li Xin 5; Zhao Junzhe 74]
    Shanghai Zhongyuan Huili 2-1 Sichuan Guancheng
    [Ze Alcino 11pen, Ivan 68; Palacios 26]
    [Jul 27]
    Army August 1st Xiangtan 1-1 Shenyang Ginde
    [Huang Yong 19; Ayew 39]
    Shaanxi Lijun Guoli 1-1 Shenzhen Jianlibao
    [Paulista 38; Li Weifeng 6]
    Shandong Luneng Taishan 2-0 Shanghai Shenhua SVA
    [Ouedec 59, 73]
    Tianjin Kangshifu bye

    Round 13
    [Jul 30]
    Dalian Shide 4-1 Shaanxi Lijun Guoli
    [Hao Haidong 11, Jankovic 17, 47, 70; Chen Jun 79]
    Liaoning Zhongshun 0-0 Shanghai Zhongyuan Huili
    Shanghai Shenhua SVA 1-0 Beijing Hyundai Cars
    [Albertz 24]
    Sichuan Guancheng 1-0 Army August 1st Xiangtan
    [Wang Song 31]
    Tianjin Kangshifu 1-1 Qingdao Beilaite
    [Zhang Shuo 46; Yao Xia 32]
    Yunnan Hongta 0-1 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Hajji 44]
    [Jul 31]
    Shenyang Ginde 2-1 Shandong Luneng Taishan
    [Ayew 37, Ratinho 72; Zhou Haibin 3]
    Shenzhen Jianlibao bye

    Round 14
    [Aug 2]
    Army August 1st Xiangtan 1-0 Liaoning Zhongshun
    [Lu Bofei 65]
    Shaanxi Lijun Guoli 1-3 Shanghai Shenhua SVA
    [Renato 13; Wang Ke 25, Martinez 40, 51]
    [Aug 3]
    Beijing Hyundai Cars 1-3 Shenyang Ginde
    [Yang Hao 74; Ratinho 3, Ayew 12, 55]
    Chongqing Lifan Xinganjue 0-1 Tianjin Kangshifu
    [Liu Xin 17]
    Shandong Luneng Taishan 3-1 Sichuan Guancheng
    [Kiriakov 22, 46, 47; Wang Song 28]
    Shenzhen Jianlibao 0-0 Dalian Shide
    [Aug 6]
    Shanghai Zhongyuan Huili 2-0 Yunnan Hongta
    [Li Ming 65, Ze Alcino 68]
    Qingdao Beilaite bye

    Round 15
    [Aug 9]
    Liaoning Zhongshun 2-0 Shandong Luneng Taishan
    [Xu Liang 1, Wang Xinxin 53]
    Shanghai Shenhua SVA 1-2 Shenzhen Jianlibao
    [Martinez 90pen; Oyewole 42, Li Yi 89pen]
    [Aug 10]
    Qingdao Beilaite 2-1 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Xiao Zhanbo 11, 39pen; Wang Kai 27]
    Shenyang Ginde 1-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Hu Yunfeng 68]
    Sichuan Guancheng 1-1 Beijing Hyundai Cars
    [Han Xu 85og; De Silva 43]
    Tianjin Kangshifu 0-0 Shanghai Zhongyuan Huili
    Yunnan Hongta 4-0 Army August 1st Xiangtan
    [Zhou Ting 25, Liu Yue 43, Naicu 46, Shi Ming 82]
    Dalian Shide bye

    Round 16
    [Sep 20]
    Shenyang Ginde 0-0 Shenzhen Jianlibao
    [Sep 21]
    Liaoning Zhongshun 1-0 Beijing Hyundai Cars
    [Lu Gang 61]
    Qingdao Beilaite 2-1 Shanghai Zhongyuan Huili
    [Yao Li 80, Gao Ming 84; Chen Liang 22]
    Shanghai Shenhua SVA 3-2 Dalian Shide
    [Wang Ke 19, Petkovic 51, Zhang Yuning 73; Hao Haidong 53, Jankovic 67]
    Sichuan Guancheng 5-1 Shaanxi Lijun Guoli
    [Jovanovic 9, Wang Song 22, Daniel 42, 49, Yang Penfeng 44; Liu Zhengkun 56]
    Tianjin Kangshifu 3-1 Army August 1st Xiangtan
    [Yu Genwei 14, 28, Zhang Shuo 41; Jiang Kun 87]
    Yunnan Hongta 1-0 Shandong Luneng Taishan
    [Fan Yun 14]
    Chongqing Lifan Xinganjue bye

    Round 17 [Sep 24]
    Army August 1st Xiangtan 1-3 Qingdao Beilaite
    [Zhang Peng 62; Xiao Zhanbo 54, Petrovic 72, Gao Ming 88]
    Beijing Hyundai Cars 0-1 Yunnan Hongta
    [Sun Zhi 83]
    Dalian Shide 0-1 Shenyang Ginde
    [Du Ping 66]
    Shaanxi Lijun Guoli 4-3 Liaoning Zhongshun
    [Renato 11, Sun Feng 47, 73, Zhou Haozheng 68; Wang Xinxin 58, Petrov 52,
    Xu Liang 71]
    Shandong Luneng Taishan 3-1 Tianjin Kangshifu
    [Song Lihui 17, Ouedec 82, Li Xiaopeng 83; Zhang Shuo 80]
    Shanghai Zhongyuan Huili 3-1 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Li Ming 8, Cuevas 35, Ze Alcino 73; Zola 56]
    Shenzhen Jianlibao 2-0 Sichuan Guancheng
    [Palacios 63og, Tiago 66]
    Shanghai Shenhua SVA bye

    Round 18
    [Oct 4]
    Liaoning Zhongshun 1-1 Shenzhen Jianlibao
    [Wang Xinxin 60; Li Yi 4]
    Yunnan Hongta 0-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Oct 5]
    Chongqing Lifan Xinganjue 1-1 Army August 1st Xiangtan
    [Hajji 41; Xu Ning 89]
    Qingdao Beilaite 1-2 Shandong Luneng Taishan
    [Gao Ming 46; Zhou Xin 14og, Song Lihui 21]
    Shenyang Ginde 1-1 Shanghai Shenhua SVA
    [Hu Yunfeng 11; Qu Nannan 24og]
    Sichuan Guancheng 2-0 Dalian Shide
    [Pantelic 1, Daniel 64]
    Tianjin Kangshifu 1-1 Beijing Hyundai Cars
    [Yu Genwei 87; Yang Pu 26]
    Shanghai International bye

    Round 19
    [Oct 11]
    Army August 1st Xiangtan 1-2 Shanghai International
    [Sun Xinbo 41; Shen Si 39, Ze Alcino 82]
    Beijing Hyundai Cars 4-1 Qingdao Beilaite
    [Tian Ye 21, 52, Enrique 27, Da Silva 37; Petrovic 59]
    [Oct 12]
    Dalian Shide 1-1 Liaoning Zhongshun
    [Li Ming 49; Zhao Junzhe 85]
    Shaanxi Lijun Guoli 1-2 Tianjin Kangshifu
    [Wang Changqing 58; Yu Genwei 72, 86]
    Shandong Luneng Taishan 1-1 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Shu Chang 90; Li Guoxu 4]
    Shanghai Shenhua SVA 2-2 Sichuan Guancheng
    [Zhang Yuning 17, 38; Jovanovic 11, 59]
    Shenzhen Jianlibao 1-0 Yunnan Hongta
    [Nelson 90]
    Shenyang Ginde bye

    Round 20
    [Oct 15]
    Chongqing Lifan Xinganjue 0-0 Beijing Hyundai Cars
    Qingdao Beilaite 2-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Petrovic 14, Gao Ming 81]
    Shanghai International 0-0 Shandong Luneng Taishan
    Sichuan Guancheng 1-1 Shenyang Ginde
    [Zhao Xuri 71; Ratinho 23]
    Tianjin Kangshifu 0-0 Shenzhen Jianlibao
    Yunnan Hongta 0-2 Dalian Shide
    [Wang Peng 60, Wang Sheng 74]
    [Oct 16]
    Liaoning Zhongshun 0-1 Shanghai Shenhua SVA
    [Zhang Yuning 54]
    Army August 1st Xiangtan bye

    Round 21
    [Oct 18]
    Beijing Hyundai Cars 0-2 Shanghai International
    [Dorn 39, Ivan 82]
    Shenzhen Jianlibao 2-0 Qingdao Beilaite
    [Li Yi 28, Tiago 67]
    [Oct 19]
    Dalian Shide 3-1 Tianjin Kangshifu
    [Wang Peng 26, Siljak 50, 74; Lu Xin 7]
    Shaanxi Lijun Guoli 0-2 Chongqing Lifan Xinganjue
    [Wang Anzhi 47, 74]
    Shandong Luneng Taishan 2-1 Army August 1st Xiangtan
    [Ouedec 26, Liu Jindong 55; Xu Ning 56]
    Shanghai Shenhua SVA 3-1 Yunnan Hongta
    [Martinez 16, Albertz 36pen, Sun Xiang 76; Pittaluga 82pen]
    Shenyang Ginde 1-1 Liaoning Zhongshun
    [Li Yinan 37; Zhao Junzhe 33]
    Sichuan Guancheng bye

    Round 22
    [Oct 25]
    Liaoning Zhongshun 1-2 Sichuan Guancheng
    [Ka Lin 20; Zhao Yuri 49, Palacios 70]
    Shanghai International 1-0 Shaanxi Lijun Guoli
    [Wu Chengying 83]
    [Oct 26]
    Beijing Hyundai Cars 5-0 Army August 1st Xiangtan
    [Da Silva 20, 61, Kerekes 52, 62, Tao Wei 67]
    Chongqing Lifan Xinganjue 1-0 Shenzhen Jianlibao
    [Wang Xiang 71]
    Qingdao Beilaite 0-1 Dalian Shide
    [Siljak 45]
    Tianjin Kangshifu 1-1 Shanghai Shenhua SVA
    [Cao Yang 85; Qu Shengqing 46]
    Yunnan Hongta 2-1 Shenyang Ginde
    [Schumacher 63, Pittaluga 74; Ayew 53]
    Shandong Luneng Taishan bye

    Table

    1.Shanghai International 20 11 6 3 26-13 39
    2.Shanghai Shenhua SVA 20 11 4 5 38-24 37
    3.Dalian Shide 21 10 7 4 33-19 37
    4.Shenzhen Jianlibao 21 9 10 2 26-12 37
    5.Yunnan Hongta 21 9 7 5 23-16 34
    6.Shenyang Ginde 20 7 8 5 22-20 29
    7.Shandong Luneng Taishan 20 7 7 6 25-24 28
    8.Qingdao Beilaite 21 8 3 10 30-37 27
    9.Tianjin Kangshifu 21 6 8 7 26-28 26
    10.Sichuan Guancheng 20 6 7 7 27-28 25
    11.Liaoning Zhongshun 21 5 8 8 25-29 23
    12.Chongqing Lifan Xinganjue 20 5 7 8 18-22 22
    13.Beijing Hyundai Cars 21 4 7 10 22-22 19
    14.Army August 1st Xiangtan 20 5 4 11 16-39 19
    15.Shaanxi Lijun Guoli 21 2 5 14 22-46 11

    Name changes
    Army August 1st Zhenbang have become Army August 1st Xiangtan
    Beijing Guoan have become Beijing Hyundai Cars
    Chongqing Lifan have become Chongqing Lifan Xinganjue
    Liaoning Bird have become Liaoning and then became Beijing Sanyaun
    after round 4; after round 6 they became Lianoning Zhongshun and
    they moved to Fushun after round 11
    Qingdao Hademen have become Qingdao Beilaite
    Shenzhen Ping'an Insurance have become Shenzhen Jianlibao
    Sichuan Dahe have become Sichuan Guancheng
    Tianjin Teda have become Tianjin Kangshifu
    Shanghai Zhongyuan Huili become Shanghai International after round 18

    Top Goalscorers
    12 Saul Martínez (Honduras) Shanghai Shenhua SVA
    10 Kwame Ayew (Ghana) Shenyang Ginde
    9 Hao Haidong Dalian Shide
    Li Yi Shenzhen Jianlibao
    8 Andre da Silva (Brazil) Beijing Hyundai Cars
    Yu Genwei Tianjin Kangshifu
    Zhang Yuning Shanghai Shenhua SVA

  2.  
  3. #2
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Age
    30
    Posts
    2,010
    Reputatie
    0
    Fotbalistul roman Constantin Schumacher a marcat al cincilea sau gol in acest sezon pentru formatia Yunnan Hongta Kunming, in etapa a 22-a a campionatului chinez. Yunnan a intrecut cu scorul de 2-1 pe Shenyang Ginde.
    FORZA CEAHLÃUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  4. #3
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Age
    37
    Posts
    10,116
    Reputatie
    0
    /jaw drop/ /jaw drop/ /jaw drop/ Numai la campionatul Chinei nu ajunsesei, Gabilove. /jaw drop/ /jaw drop/ /jaw drop/


    Apropo, Bhutan, Uganda si Burkina Faso au campionate?

  5. #4
    junior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    98
    Reputatie
    0
    Rezultatele de la tineret-sperante nu le afisezi?
    Fair-play, please!

  6. #5
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,333
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sachil
    Rezultatele de la tineret-sperante nu le afisezi?

    Asta a fost tare.....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  7. #6
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    0
    Am auzit ca vre-o trei forumisti de pe aici ar fi interesati de ceva statistici din campionatul Kazakhstanului.
    Nu am precupetit nici un efort pentru a le face pe plac.
    Iata-le :

    Clasament :
    1. Irtysh Pavlodar 32 25 3 4 59:20 78
    2. Tobol Kostanai 32 24 4 4 55:19 76
    3. Zhenis Astana 32 20 4 8 65:33 64
    4. Atyrau 32 16 5 11 48:42 53
    5. Aktobe-Lento 32 13 12 7 40:29 51
    6. Kairat Almaty 32 14 7 11 51:42 49
    7. Ordabasy Shymkent 32 15 4 13 33:29 49
    8. Zhetysu Taldykorgan 32 14 6 12 46:38 48
    9. Yelimai Semipalatinsk 32 12 7 13 35:35 43
    10. Shakhter Karagandy 32 10 12 10 37:29 42
    11. Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 32 10 6 16 42:53 36
    12. Taraz 32 10 4 18 35:45 34
    13. Kaisar Kyzylorda 32 9 7 16 26:42 34
    14. Vostok Ust-Kamenogorsk 32 8 8 16 34:46 32
    15. Ekibastuzetc 32 8 4 20 30:56 28
    16. Batys Uralsk 32 8 2 22 25:74 26
    17. Yesil Kokshetau 32 4 9 19 13:42 21

    Rezultate complete :

    03.11.2003 Yesil Kokshetau Atyrau 0:3
    03.11.2003 Aktobe-Lento Batys Uralsk 5:1
    03.11.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Shakhter Karagandy 1:1
    03.11.2003 Yelimai Semipalatinsk Kairat Almaty 1:2
    03.11.2003 Ekibastuzetc Ordabasy Shymkent 2:3
    03.11.2003 Irtysh Pavlodar Kaisar Kyzylorda 2:1
    03.11.2003 Tobol Kostanai Zhetysu Taldykorgan 1:0
    03.11.2003 Zhenis Astana Taraz 0:1
    31.10.2003 Yelimai Semipalatinsk Shakhter Karagandy 1:0
    31.10.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Kairat Almaty 2:2
    31.10.2003 Irtysh Pavlodar Ordabasy Shymkent 1:0
    31.10.2003 Ekibastuzetc Kaisar Kyzylorda 3:0
    31.10.2003 Zhenis Astana Zhetysu Taldykorgan 2:0
    31.10.2003 Tobol Kostanai Taraz 3:0
    31.10.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Atyrau 2:3
    25.10.2003 Kaisar Kyzylorda Zhenis Astana 3:2
    25.10.2003 Shakhter Karagandy Ekibastuzetc 3:0
    25.10.2003 Kairat Almaty Irtysh Pavlodar 1:3
    25.10.2003 Ordabasy Shymkent Tobol Kostanai 1:2
    25.10.2003 Zhetysu Taldykorgan Yesil Kokshetau 3:0
    25.10.2003 Taraz Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:1
    25.10.2003 Atyrau Aktobe-Lento 1:1
    25.10.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Yelimai Semipalatinsk 2:1
    22.10.2003 Kairat Almaty Ekibastuzetc 1:0
    22.10.2003 Shakhter Karagandy Irtysh Pavlodar 0:1
    22.10.2003 Kaisar Kyzylorda Tobol Kostanai 1:2
    22.10.2003 Ordabasy Shymkent Zhenis Astana 2:0
    22.10.2003 Taraz Yesil Kokshetau 3:0
    22.10.2003 Zhetysu Taldykorgan Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 0:0
    22.10.2003 Atyrau Batys Uralsk 3:1
    19.10.2003 Ekibastuzetc Yelimai Semipalatinsk 3:0
    19.10.2003 Atyrau Vostok Ust-Kamenogorsk 3:1
    19.10.2003 Aktobe-Lento Tobol Kostanai 1:2
    16.10.2003 Yesil Kokshetau Ordabasy Shymkent 0:3
    16.10.2003 Ekibastuzetc Vostok Ust-Kamenogorsk 1:2
    16.10.2003 Irtysh Pavlodar Yelimai Semipalatinsk 1:0
    16.10.2003 Tobol Kostanai Shakhter Karagandy 1:0
    16.10.2003 Zhenis Astana Kairat Almaty 3:1
    16.10.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Kaisar Kyzylorda 1:2
    16.10.2003 Aktobe-Lento Zhetysu Taldykorgan 0:0
    16.10.2003 Batys Uralsk Taraz 2:1
    13.10.2003 Irtysh Pavlodar Vostok Ust-Kamenogorsk 2:0
    13.10.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Ordabasy Shymkent 2:0
    13.10.2003 Tobol Kostanai Kairat Almaty 2:1
    13.10.2003 Zhenis Astana Shakhter Karagandy 1:3
    13.10.2003 Yesil Kokshetau Kaisar Kyzylorda 0:2
    13.10.2003 Batys Uralsk Zhetysu Taldykorgan 2:0
    13.10.2003 Aktobe-Lento Taraz 2:1
    06.10.2003 Irtysh Pavlodar Ekibastuzetc 5:0
    04.10.2003 Tobol Kostanai Atyrau 1:1
    01.10.2003 Shakhter Karagandy Yesil Kokshetau 0:0
    01.10.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Tobol Kostanai 0:2
    01.10.2003 Yelimai Semipalatinsk Zhenis Astana 0:1
    01.10.2003 Kairat Almaty Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 3:2
    01.10.2003 Ordabasy Shymkent Aktobe-Lento 1:1
    01.10.2003 Kaisar Kyzylorda Batys Uralsk 0:1
    01.10.2003 Zhetysu Taldykorgan Atyrau 2:0
    28.09.2003 Yelimai Semipalatinsk Tobol Kostanai 1:3
    28.09.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Zhenis Astana 2:3
    28.09.2003 Kairat Almaty Yesil Kokshetau 1:1
    28.09.2003 Shakhter Karagandy Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:0
    28.09.2003 Kaisar Kyzylorda Aktobe-Lento 0:0
    28.09.2003 Ordabasy Shymkent Batys Uralsk 1:0
    28.09.2003 Taraz Atyrau 3:0
    20.09.2003 Tobol Kostanai Ekibastuzetc 1:0
    20.09.2003 Zhenis Astana Irtysh Pavlodar 1:1
    20.09.2003 Yesil Kokshetau Vostok Ust-Kamenogorsk 1:0
    20.09.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Yelimai Semipalatinsk 3:2
    20.09.2003 Aktobe-Lento Shakhter Karagandy 1:0
    20.09.2003 Batys Uralsk Kairat Almaty 1:5
    20.09.2003 Atyrau Ordabasy Shymkent 1:1
    20.09.2003 Zhetysu Taldykorgan Taraz 1:0
    17.09.2003 Zhenis Astana Ekibastuzetc 5:1
    17.09.2003 Tobol Kostanai Irtysh Pavlodar 0:1
    17.09.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Vostok Ust-Kamenogorsk 1:0
    17.09.2003 Yesil Kokshetau Yelimai Semipalatinsk 0:1
    17.09.2003 Batys Uralsk Shakhter Karagandy 0:1
    17.09.2003 Aktobe-Lento Kairat Almaty 4:2
    17.09.2003 Atyrau Kaisar Kyzylorda 2:1
    12.09.2003 Ekibastuzetc Yesil Kokshetau 1:0
    12.09.2003 Irtysh Pavlodar Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:0
    12.09.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Aktobe-Lento 0:0
    12.09.2003 Yelimai Semipalatinsk Batys Uralsk 2:0
    12.09.2003 Shakhter Karagandy Atyrau 1:0
    12.09.2003 Ordabasy Shymkent Zhetysu Taldykorgan 1:1
    12.09.2003 Kaisar Kyzylorda Taraz 1:2
    12.09.2003 Tobol Kostanai Zhenis Astana 3:1
    09.09.2003 Irtysh Pavlodar Yesil Kokshetau 0:1
    09.09.2003 Ekibastuzetc Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 0:4
    09.09.2003 Yelimai Semipalatinsk Aktobe-Lento 1:1
    09.09.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Batys Uralsk 7:2
    09.09.2003 Kairat Almaty Atyrau 2:1
    09.09.2003 Kaisar Kyzylorda Zhetysu Taldykorgan 1:0
    09.09.2003 Ordabasy Shymkent Taraz 1:0
    03.09.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Zhenis Astana 3:3
    03.09.2003 Aktobe-Lento Ekibastuzetc 2:0
    03.09.2003 Batys Uralsk Irtysh Pavlodar 0:1
    03.09.2003 Yesil Kokshetau Tobol Kostanai 1:2
    03.09.2003 Zhetysu Taldykorgan Shakhter Karagandy 2:1
    03.09.2003 Taraz Kairat Almaty 1:4
    03.09.2003 Ordabasy Shymkent Kaisar Kyzylorda 3:1
    31.08.2003 Aktobe-Lento Irtysh Pavlodar 0:2
    31.08.2003 Batys Uralsk Ekibastuzetc 2:1
    31.08.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Tobol Kostanai 0:0
    31.08.2003 Yesil Kokshetau Zhenis Astana 0:1
    31.08.2003 Atyrau Yelimai Semipalatinsk 1:0
    31.08.2003 Taraz Shakhter Karagandy 3:1
    31.08.2003 Zhetysu Taldykorgan Kairat Almaty 3:1
    27.08.2003 Tobol Kostanai Aktobe-Lento 1:0
    27.08.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Zhetysu Taldykorgan 2:1
    27.08.2003 Yelimai Semipalatinsk Taraz 2:1
    26.08.2003 Yesil Kokshetau Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 1:3
    26.08.2003 Kairat Almaty Kaisar Kyzylorda 5:1
    26.08.2003 Shakhter Karagandy Ordabasy Shymkent 3:0
    24.08.2003 Irtysh Pavlodar Atyrau 5:1
    24.08.2003 Yelimai Semipalatinsk Zhetysu Taldykorgan 0:1
    24.08.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Taraz 1:0
    24.08.2003 Tobol Kostanai Batys Uralsk 2:1
    23.08.2003 Shakhter Karagandy Kaisar Kyzylorda 1:1
    23.08.2003 Kairat Almaty Ordabasy Shymkent 1:0
    23.08.2003 Zhenis Astana Aktobe-Lento 2:1
    15.08.2003 Shakhter Karagandy Kairat Almaty 0:0
    05.08.2003 Aktobe-Lento Yesil Kokshetau 2:1
    05.08.2003 Batys Uralsk Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:1
    05.08.2003 Atyrau Tobol Kostanai 1:3
    05.08.2003 Zhetysu Taldykorgan Ekibastuzetc 3:1
    05.08.2003 Taraz Irtysh Pavlodar 0:1
    05.08.2003 Ordabasy Shymkent Vostok Ust-Kamenogorsk 1:0
    05.08.2003 Kaisar Kyzylorda Yelimai Semipalatinsk 0:0
    02.08.2003 Batys Uralsk Yesil Kokshetau 1:0
    02.08.2003 Aktobe-Lento Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:0
    02.08.2003 Atyrau Zhenis Astana 3:1
    02.08.2003 Taraz Ekibastuzetc 3:1
    02.08.2003 Zhetysu Taldykorgan Irtysh Pavlodar 2:7
    02.08.2003 Kaisar Kyzylorda Vostok Ust-Kamenogorsk 1:0
    02.08.2003 Ordabasy Shymkent Yelimai Semipalatinsk 1:0
    23.07.2003 Batys Uralsk Tobol Kostanai 0:2
    15.07.2003 Zhenis Astana Batys Uralsk 6:1
    15.07.2003 Ekibastuzetc Atyrau 1:2
    12.07.2003 Yesil Kokshetau Batys Uralsk 1:1
    12.07.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Aktobe-Lento 5:2
    12.07.2003 Zhenis Astana Atyrau 1:0
    12.07.2003 Ekibastuzetc Taraz 2:0
    12.07.2003 Irtysh Pavlodar Zhetysu Taldykorgan 2:1
    12.07.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Kaisar Kyzylorda 0:0
    12.07.2003 Yelimai Semipalatinsk Ordabasy Shymkent 1:0
    09.07.2003 Yesil Kokshetau Aktobe-Lento 1:1
    09.07.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Batys Uralsk 4:1
    09.07.2003 Ekibastuzetc Zhetysu Taldykorgan 0:1
    09.07.2003 Irtysh Pavlodar Taraz 1:0
    09.07.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Ordabasy Shymkent 2:0
    09.07.2003 Yelimai Semipalatinsk Kaisar Kyzylorda 2:0
    09.07.2003 Kairat Almaty Shakhter Karagandy 2:0
    02.07.2003 Tobol Kostanai Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 6:0
    01.07.2003 Aktobe-Lento Zhenis Astana 0:0
    01.07.2003 Atyrau Irtysh Pavlodar 1:2
    01.07.2003 Zhetysu Taldykorgan Yelimai Semipalatinsk 1:1
    01.07.2003 Taraz Vostok Ust-Kamenogorsk 3:1
    01.07.2003 Kaisar Kyzylorda Shakhter Karagandy 0:0
    01.07.2003 Ordabasy Shymkent Kairat Almaty 3:0
    28.06.2003 Batys Uralsk Zhenis Astana 1:3
    28.06.2003 Atyrau Ekibastuzetc 1:0
    28.06.2003 Zhetysu Taldykorgan Vostok Ust-Kamenogorsk 4:1
    28.06.2003 Taraz Yelimai Semipalatinsk 1:2
    28.06.2003 Kaisar Kyzylorda Kairat Almaty 0:2
    28.06.2003 Ordabasy Shymkent Shakhter Karagandy 2:0
    28.06.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Yesil Kokshetau 1:0
    22.06.2003 Zhenis Astana Yesil Kokshetau 2:0
    22.06.2003 Ekibastuzetc Batys Uralsk 4:0
    22.06.2003 Irtysh Pavlodar Aktobe-Lento 2:1
    22.06.2003 Yelimai Semipalatinsk Atyrau 0:0
    22.06.2003 Shakhter Karagandy Taraz 5:1
    22.06.2003 Kairat Almaty Zhetysu Taldykorgan 0:2
    19.06.2003 Zhenis Astana Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 4:1
    19.06.2003 Ekibastuzetc Aktobe-Lento 2:1
    19.06.2003 Irtysh Pavlodar Batys Uralsk 6:0
    19.06.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Atyrau 0:2
    19.06.2003 Shakhter Karagandy Zhetysu Taldykorgan 2:2
    19.06.2003 Kairat Almaty Taraz 0:0
    19.06.2003 Kaisar Kyzylorda Ordabasy Shymkent 1:0
    13.06.2003 Yesil Kokshetau Irtysh Pavlodar 1:4
    13.06.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Ekibastuzetc 1:1
    13.06.2003 Aktobe-Lento Yelimai Semipalatinsk 1:1
    13.06.2003 Batys Uralsk Vostok Ust-Kamenogorsk 1:1
    13.06.2003 Atyrau Kairat Almaty 1:1
    13.06.2003 Zhetysu Taldykorgan Kaisar Kyzylorda 4:0
    13.06.2003 Taraz Ordabasy Shymkent 1:2
    10.06.2003 Yesil Kokshetau Ekibastuzetc 1:1
    10.06.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Irtysh Pavlodar 0:1
    10.06.2003 Aktobe-Lento Vostok Ust-Kamenogorsk 1:0
    10.06.2003 Batys Uralsk Yelimai Semipalatinsk 0:2
    10.06.2003 Atyrau Shakhter Karagandy 3:2
    10.06.2003 Zhetysu Taldykorgan Ordabasy Shymkent 0:1
    10.06.2003 Taraz Kaisar Kyzylorda 1:0
    10.06.2003 Zhenis Astana Tobol Kostanai 2:0
    31.05.2003 Ekibastuzetc Zhenis Astana 0:1
    31.05.2003 Irtysh Pavlodar Tobol Kostanai 0:0
    31.05.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:1
    31.05.2003 Yelimai Semipalatinsk Yesil Kokshetau 1:0
    31.05.2003 Shakhter Karagandy Batys Uralsk 2:0
    31.05.2003 Kairat Almaty Aktobe-Lento 1:1
    31.05.2003 Kaisar Kyzylorda Atyrau 2:3
    28.05.2003 Ekibastuzetc Tobol Kostanai 0:3
    28.05.2003 Irtysh Pavlodar Zhenis Astana 1:0
    28.05.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Yesil Kokshetau 0:0
    28.05.2003 Yelimai Semipalatinsk Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 4:0
    28.05.2003 Shakhter Karagandy Aktobe-Lento 0:0
    28.05.2003 Kairat Almaty Batys Uralsk 4:0
    28.05.2003 Ordabasy Shymkent Atyrau 1:2
    28.05.2003 Taraz Zhetysu Taldykorgan 1:1
    23.05.2003 Ekibastuzetc Irtysh Pavlodar 0:1
    23.05.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Shakhter Karagandy 1:1
    23.05.2003 Aktobe-Lento Kaisar Kyzylorda 0:0
    23.05.2003 Batys Uralsk Ordabasy Shymkent 2:0
    23.05.2003 Atyrau Taraz 4:1
    23.05.2003 Tobol Kostanai Yelimai Semipalatinsk 1:0
    23.05.2003 Zhenis Astana Vostok Ust-Kamenogorsk 5:0
    23.05.2003 Yesil Kokshetau Kairat Almaty 1:0
    20.05.2003 Tobol Kostanai Vostok Ust-Kamenogorsk 2:0
    20.05.2003 Zhenis Astana Yelimai Semipalatinsk 4:0
    20.05.2003 Yesil Kokshetau Shakhter Karagandy 1:1
    20.05.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Kairat Almaty 0:2
    20.05.2003 Aktobe-Lento Ordabasy Shymkent 1:0
    20.05.2003 Batys Uralsk Kaisar Kyzylorda 0:1
    20.05.2003 Atyrau Zhetysu Taldykorgan 3:2
    14.05.2003 Yelimai Semipalatinsk Ekibastuzetc 4:1
    14.05.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Irtysh Pavlodar 0:0
    14.05.2003 Ordabasy Shymkent Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 1:0
    14.05.2003 Kairat Almaty Tobol Kostanai 1:3
    14.05.2003 Shakhter Karagandy Zhenis Astana 1:1
    14.05.2003 Kaisar Kyzylorda Yesil Kokshetau 0:0
    14.05.2003 Zhetysu Taldykorgan Batys Uralsk 3:0
    14.05.2003 Taraz Aktobe-Lento 1:2
    11.05.2003 Vostok Ust-Kamenogorsk Ekibastuzetc 4:0
    11.05.2003 Yelimai Semipalatinsk Irtysh Pavlodar 2:1
    11.05.2003 Shakhter Karagandy Tobol Kostanai 2:0
    11.05.2003 Kairat Almaty Zhenis Astana 1:3
    11.05.2003 Ordabasy Shymkent Yesil Kokshetau 0:0
    11.05.2003 Kaisar Kyzylorda Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 2:1
    11.05.2003 Zhetysu Taldykorgan Aktobe-Lento 0:2
    11.05.2003 Taraz Batys Uralsk 3:0
    08.05.2003 Tobol Kostanai Yesil Kokshetau 1:0
    23.04.2003 Ekibastuzetc Kairat Almaty 1:1
    23.04.2003 Irtysh Pavlodar Shakhter Karagandy 2:1
    23.04.2003 Tobol Kostanai Kaisar Kyzylorda 2:1
    23.04.2003 Zhenis Astana Ordabasy Shymkent 0:1
    23.04.2003 Yesil Kokshetau Taraz 1:0
    23.04.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Zhetysu Taldykorgan 2:1
    23.04.2003 Batys Uralsk Atyrau 1:0
    20.04.2003 Ekibastuzetc Shakhter Karagandy 1:1
    20.04.2003 Irtysh Pavlodar Kairat Almaty 1:0
    20.04.2003 Tobol Kostanai Ordabasy Shymkent 3:0
    20.04.2003 Zhenis Astana Kaisar Kyzylorda 2:0
    20.04.2003 Yesil Kokshetau Zhetysu Taldykorgan 0:1
    20.04.2003 Yesil-Bogatyr Petropavlovsk Taraz 1:1
    20.04.2003 Aktobe-Lento Atyrau 2:0
    20.04.2003 Yelimai Semipalatinsk Vostok Ust-Kamenogorsk 2:2
    15.04.2003 Ordabasy Shymkent Irtysh Pavlodar 3:0
    15.04.2003 Batys Uralsk Aktobe-Lento 1:2
    15.04.2003 Shakhter Karagandy Yelimai Semipalatinsk 1:1
    15.04.2003 Kairat Almaty Vostok Ust-Kamenogorsk 2:1
    15.04.2003 Kaisar Kyzylorda Ekibastuzetc 0:1
    15.04.2003 Zhetysu Taldykorgan Zhenis Astana 2:3
    15.04.2003 Taraz Tobol Kostanai 0:0
    15.04.2003 Atyrau Yesil-Bogatyr Petropavlovsk 0:1
    12.04.2003 Kaisar Kyzylorda Irtysh Pavlodar 3:0
    12.04.2003 Shakhter Karagandy Vostok Ust-Kamenogorsk 1:0
    12.04.2003 Kairat Almaty Yelimai Semipalatinsk 2:0
    12.04.2003 Ordabasy Shymkent Ekibastuzetc 0:1
    12.04.2003 Zhetysu Taldykorgan Tobol Kostanai 2:1
    12.04.2003 Taraz Zhenis Astana 0:2
    12.04.2003 Atyrau Yesil Kokshetau 2:0

    Pentru cei interesati de alte campionate exotice, nu ezitati sa ma contactati 8) 8) 8)
    [color=green]învatati sa pariati pe internet[/color]

  8. #7
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,377
    Reputatie
    0
    Primesti premiul pentru umor al momentului ! Dar in viitor scrie doar link-ul de unde se poate citi asa informtie complet inutila . Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  9. #8
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Age
    33
    Posts
    317
    Reputatie
    0
    Esti total baiatule !)) felicitarile mele !
    Amor de lejos, felices los quatro....

  10. #9
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Age
    29
    Posts
    1,579
    Reputatie
    0
    Shi chinezii ashtia la cat e tara de mare sunt doar 15 echipe in prima liga ...ciudat nu ?
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •