Page 151 of 159 FirstFirst ... 51101141149150151152153 ... LastLast
Results 3,151 to 3,171 of 3321

Thread: Bilete castigatoare!!!

  1. #3151
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Zi neagra, dar macar am recuperat 100 de lei din 440 investiti. Bine c-au fost restu mai albe.
    Bilet castigat 15.05.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #3152
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Zi alba ca zapada!
    Bilete castigatoare1 16.05.2017.jpgBilete castigatoare2 16.05.2017.jpg
    Daca nu s-ar fi retras Sharapova care rupea in decisiv in stilul propriu de intoarceri de meciuri si ruperi de Luci-Baroni era si mai bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3153
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Saptamana asta numa n-am reusit sa fac bani, 4 bilete pierdute pe un meci ce le voi posta dincolo, ba chiar am pierdut cativa... asta e, macar nu e prea rau.
    Vroiam totusi sa-ncep cu 60 mil RG-ul dar nici cum nu m-au lasat carpele de mUTA ieri si mai ales rahatul ala quitter parazit de Karagyos acu 3 zile.
    Bilet castigat 24.05.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #3154
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Si cum ziceam, banii se fac pe turul 2, mai ales la RG!
    Bilet castigat 31.05.2017.jpg
    Dar ultimu meci a trebuit sa fie iar handicapat rau de tot, binenteles. Agut acu o luna si ceva m-a facut sa pierd cand a pierdut cu Schwartzman dupa ce-a servit de 3 ori la rand pentru set si-a pierdut acolo setul si meciul in tiebreak! Ieri ghici ce s-a intamplat? Fix la fel, a servit in setu 4 de 3 ori pentru meci si am fost aproape sigur ca ma culca iar dar a avut bulan maxim in tiebreak unde adversarul sau la 3-3 dupa ce reusise vreo 4-5 lovituri de rupere de pe linia de fund, a dat afara cu terenul liber de la 4m de fileu! Altfel, il batea pe Agut. Noroc chior.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #3155
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Bilet cu care am incercat sa-mi scot cele 10 mil pariate si pierdute in aceeasi zi pe Berdych, aici 8 pariate si castig 18, din pacate 3 mil lipsa din cauza a 2 abandonuri.
    Bilet castigator 01.06.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #3156
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Profit nilci, abia reusesc sa ma scot pe zero zi de zi din cauza unor SF-uri, deja e enervant.
    Bilet castigat 02.06.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #3157
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Si cu biletu asta in fine sunt cu 10 mil pe plus pe acest RG, plus biletele care le-am pus azi si prin ceva miracol inca mai sunt valabile. Svitolina si Pliskove... greu de tot.
    Bilet castigat 04.06.2017.jpg
    La cate ghinioane am avut in alte bilete, aici s-au compensat toate, am avut un bulan maxim la Hawkins, condus cu 0-4 0-31 in frame-ul 5, a batut cu 5-4!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #3158
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    N-am reusit sa ajung la peste 100 de milioane din 50 in RG pentru c-a pierdut Halep, altfel ajungeam la vreo 120 asa, doar cu 90 tre sa ma multumesc. Cu biletul asta mi-am scos parleala de 13 mil pusa pe Halep din care as fi luat 40 daca batea, si am facut profit 4 mil, daca iau in considerare cele 8 puse pe bilet. Per total am ajuns la 90 mil, e mai putin decat am sperat dar e un inceput, putea fi mai rau, mai ales la cat de greu a iesit Anglia X2, min 87 era 0-1 perfect, minutu 90 era 2-1, 2 lovituri libre Griffits = 2 goluri, nici Messi nu da 2 goluri din lovituri libere daca-l pui sa le dea la rand ca asta! Min 93 2-2, Kane.
    Bilet castigator 10.06.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #3159
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Deci cat ai iesit pe plus, ca nu inteleg nimic

    Da-te-n kilu' meu, ce bulan ai! Zi-le alora la Zalau sa nu asfalteze, sa mai calci pe stiinta d-asta de calut si la grand slam-ul urmator
    Last edited by Capitanu.Burcea; 13th June 2017 at 00:24.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  10. #3160
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Pai 40 pe plus in RG, dar daca batea Halep eram 85 pe plus.
    Inpropriu spus RG, ultimele bilete fura mai degraba preliminarii europene si cate un meci, doua speriate acolo de tenis!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #3161
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Deci, care e reteta? Iei toti solistii de 1.10 si te strangi in buci sa n-o dea de gard?

    Da si mie un sms cand pui biletul, ca am rata la casa pe 25 de ani. Era de 15 cand am inceput sa joc la pariuri
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #3162
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Reteta e simpla, te uiti la un meci, indiferent de sport, si experienta ta in pariuri sportive iti spune asa: bah, da-l dracu, n-are cum sa nu castige ala pe care pun io pentru ca e mai bun, pentru ca e motivat, pentru ca azi se simte bine si pentru ca are neaparata nevoie de victorie si n-are cum fi blat. Cam asta e tot. Diferenta intre cum gandesc acum si cum gandeam acu 10 ani se face in pura informatie, experienta acuma ma face sa ma feresc un pic mai bine de aia care nu vor castiga, destul incat sa iasa banu. Dar si banii mai multi te-ajuta sa te feresti, nu mai joci cote de 10-15, ci de 3-7. Deja elimini meciurile cat de cat dubioase de pe biletele de baza. Ieri am pus 2 bilete, unu cu 190 si unu cu 56, ala cu 190 avea 6 meciuri, sigure toate, ala cu 56 le avea pe alea 6 plus alea 5 dubioase, din alea 5 dubioase n-a iesit unu, respectiv Witheoft.

    Aici e biletu ala cu 6 de care vorbeam, plus unu pus acu 2 zile pe 2 zile, pe alaltaieri si ieri:
    Bilete iesite 19.06.2017.jpg
    Last edited by Johnny D; 20th June 2017 at 14:11.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #3163
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Un bilet pus aseara la 20.50 prin telefon la agentie ca n-am vrut sa pierd cota aia f buna de 1.60 marita de la 1.40 pe Germania. Si mai era si Mexic care era de jucat, si in juru lor faci o cota de 3 cu niste meciuri de tenis live. Si mi-am scos aproape toata parleala pierduta pe Thiem si ItaliaU21 X2 de ieri. Italia e echipa slabana rau, ca de obicei, primul lor meci din grupe fu doar nimereala.
    Bilet castigat 21.06.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3164
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Iesite dar cu emotii la prostovanul de Dzumhur care a avut 6-2 si break de 2 ori avans, 5-3 in tiebreak-ul setului 2, 5-7 iar in decisiv a fost cap. Serveste primu 30-0, pierde 4p la rand, pierde urmatorul game la zero pe serva adversarului, apoi 40-15 iar pierde serva, dublu break in spate. Si de la 0-3 0-15 idiotu in fine isi revine de unde era cazut in cap si-si reaminteste ca e jucatorul cu 2-3 clase peste, si bate 6-4 fara sa-l mai lase pe adversar sa-si faca serva. Greu, cum nimeresc oare toti idiotii cand selectez cele mai sigure meciuri dintr-o zi oare!?
    Bilet castigat 23.06.2017.jpg
    Era mare pacat sa nu profit de Kvitova azi, monstrul mancator de femei pe iarba!
    1.60 s-a dat... de ce dracu sa risti la bursa nu stiu cate zile cand ai un 60% foarte putin riscant mereu la indemana, zi de zi!
    Last edited by Johnny D; 24th June 2017 at 02:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #3165
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Desi am pierdut pe Kholi un bilet cu +6.5 handicap, l-am castigat pe asta pe prima zi de Wimbly si avand in vedere ca Haas era sa piarda 0-3 iar Karagyos desi-mi era cota marita a abandonat, totusi a iesit asa mai putin dar bun. Era si mai bun de puneam Halep cota marita, dar nu m-am gandit niciodata ca va abandona australianu ala inaintea lu Halep sau a lu Erakovic. Asta a fost, ar fi fost 1 mil in plus daca puneam cota marita la Halep in loc de Karagyos. Bine si asa.
    Bilet castigat 03.07.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #3166
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    1. Bilet castigator 02.07.2017: Bilet castigator 02.07.2017.jpg
    Aici a fost greu la Wozniacki ce-a castigat condusa cu break in decisiv si mai ales la Sela, condus cu 2-1 la seturi, si-a facut greu serva la 2-2 in setul 4 si de-acolo a castigat 9 game-uri la rand, fiindu-mi si ultimu meci pe bilet. Pe partea nasoala e ca l-am ales pe muia de Karagyos cota marita in loc de Halep si ala a abandonat.
    2. Bilete castigatoare 04.07.2017: Bilete castigate 04.07.2017.jpg
    Ce sa zic si aici, tot Caro fu meciul greu, restu au fost excelent alese si iesite.
    3. Bilet castigator 05.07.2017: Bilet castigat 05.07.2017.jpg
    Dupa un prim tur excelent cum se poate vedea la primele 2 puncte, turul 2 a fost de rahat total, aici e un mic premiu de consolare din vreo 25 de mil investiti, am scos 2.75 mil inapoi! Si aici am avut ghinion ca pusei combinatii dintre care Ostapenko bate 2-1 cota 4.1 iesit, am pierdut doar pe proasta de Pliskove slabe ce avu set si 4-1 si de-acolo a pierdut meciul cu nimeni, si daca batea luam 10 mil in loc de 2 si jumatate, mai traiai cumva.



    Ca niciodata turul 1 a fost brilliant, turul 2 de kkt, plin de surprize cu Pliskove teoretic bune, Del Potrouri, Isneruri, KVITOve si din alea, toate varza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #3167
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Bilet pus la 8 si 10 minute ieri seara cu un pic de bulan la 1000 de lei, Kukesi avuse penalty de 3-1 in minutu 83 cu Sherif Tiraspol, am pus sa mearga mai departe sherifii aia muci ce batusera in tur cu 1-0. Noroc ca-s prosti si ailalti si-au ratat. Totusi e CL aici, restul au iesit relativ lejer, Rosenborg doar a avut nevoie de prelungiri sa se califice.
    Bilet castigat 19.07.2017.jpg
    Nota, Balasz ala nu stiu cine e dar e dat dracului, a salvat meciul cu Goffin in setul 2 in tiebreak de la 4-6 si a castigat 9-7, iar in decisiv a salvat la 1-2 0-30, a facut 4p la rand egaland la 2, apoi n-a mai rezistat. Dar avand in vedere ca vine dupa un meci cu Dzumhur in turu precedent pe care dupa ce a castigat primu set, Dzumhur i-a luat 9 game-uri la rand si parea sa-l fi distrus. Ti-ai gasit, il sparge pe Dzumhur de la 2-5 cu 7-5 in decisiv. Si avand in vedere ca si lu Goffy i-a dat emotii pare a fi ceva de capu lui. Desi pana acu cred ca un singur alt turneu bun a mai facut in viata lui, asta ar fi al 2-lea.
    Last edited by Johnny D; 20th July 2017 at 14:06.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #3168
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La ce casa de ***** joci, nu arata nici macar cotele pe bilet. Nu ca n-am sti ca toate sunt intre 1.03 si 1.05, dar era vb de principiu.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  19. #3169
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Tocmai ce mi-a iesit si ultimul meci. cred ca e cel mai fain bilet prins de mine..si raportat la cota si miza..

    0012-45FTGX ...superbet. si mai am si asta 0011-45976N

  20. #3170
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Bun, bravo! Poti sa-mi inapoiezi datoria atunci, e un mizilic la nivelul tau, ca acu io mi-s sarac si nevoias!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #3171
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    170 de mil! Nu e rau, aproape cat am reusit io sa strang in my golden age, acu vreo 3 luni din 3 luni de suferinti si chinuri!
    Ca apoi sa-i pierd pe toti in de 3 ori mai multe suferinti si chinuri. Asta e viata...
    Bah si cat am tras de banii aia vreo 70-80 de zile, dar numa n-a vrut un meci nici cum sa iasa aproape zilnic...
    Niciodata n-am avut atat ghinion, not even close!
    Dar sunt inca tanar, ma astept la si mai mare pe viitor!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •