Wisła Płock 2-2 FK Ventspils 28 sierpnia, 1800 (2.500)
Jeleń 12, 40 - Rimkus 51, Zangariew 68
Atlantas Kłajpeda 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 sierpnia, 1600 (500)
Tarvydas 90 - Rasiak 31, Kriżanac 34, Niedzielan 47, 65
GKS Katowice 1-1 FK Cementarnica 55 (Skopje) 28 sierpnia, 2100 (3.500)
J.Kowalczyk 57 - Bajramovski 24
Í&róttafélagi& Fylkir (Reykjavik) 0-0 AIK (Solna)
Dundee FC 4-0 Vllaznia Shkodër
Novo 2, 89, Sara 40, Rae 50
NK Varteks (Varaždin) 3-2 FC Levadia Maardu
Karić 34, Kristić 59, Šafarić 70 - Leitan 83, 87
FC Santa Coloma 1-4 Esbjerg fB
Walker 40 - T.Lovenkrands 9, Thorup 10, H.Hansen 31, Jacobsen H&gh 62
mecz w Andorra la Vella
AS Anórthosis 1-3 NK Željezničar (Sarajewo)
Joldić 20 (s) - Gredić 9, Jahić 25, 72
Bananc Erewan 1-2 Hapoel Tel-Awiw
Amirjan 70 - Solchaga 10, Ederi 55
Dinamo Mińsk 0-2 Br&ndbyernes IF
Retov 29, M.Jonson 82
Portadown F&AC 0-2 Malmö FF
Ijeh 60, 62
Metalurgs Lipawa 1-1 Dinamo Bukareszt
Grebis 44 - Zicu 23
Neuchâtel Xamax FC 2-0 Valletta FC
Griffiths 45, Portillo 90
Ungmennafélag Grindavíkur 1-1 FC Kärnten
Ray Anthony Jónsson 77 - Hota 90
Żenis Astana 1-3 FK Viktoria Žižkov 27 sierpnia
Kozulin 90 - Oravec 15, Pikl 28, Chihuri 81
FK Sartid (Smederevo) 3-0 FK Sarajevo
Pantelić 31 (k), Zecević 65, Mudrinić 90
Derry City FC 0-3 APOEL (Nikozja)
Malekkos 36, Charalambides 80, Papandreou 90
Zimbru Kiszyniów 2-0 Liteks Łowecz
Balasa 67, Cebotari 81 (k)
mecz w Tyraspolu
Steaua Bukareszt 0-0 Nieman Grodno
NK Kamen Ingrad (Velika) 7-0 FC Etzella Ettelbruck
Bajsić 33 (k), Popović 49, 60, Lisnić 64, A.Kovac 68, Kopunović 82, 87
Llansantffraid FC 0-2 Manchester City FC
Negouai 43, Huckerby 81
mecz w Cardiff
Klaksvíkar Ítróttarfelag 0-4 Molde FK
Berg Hestad 29, F.Gustafson 36, Stavrum 77, Ljung 88
mecz w Toftir
Tallinna VMK 0-3 Odense Boldklub
S.Berg 68, Miti 77, 84
BSC Young Boys Berno 2-2 Myllykosken Pallo-47
Sermeter 25, 77 - Luiz Antonio 71, Taipale 86
mecz w Bazylei
Dnipro Dnipropietrowsk 1-0 FC Vaduz
Rykun 75
UD Leiria 5-0 Coleraine FC
Ludemar 58, 79, Edson 73, 76, Caico 90
mecz w Marinha Grande
KSC Lokeren 3-1 Dinamo Tirana
Baldvinsson 28, Fofana 57, 76 - Xhihani 11
Maccabi Hajfa 3-0 Cwmbran Town AFC
Katan 36, Rosso 45, Zandberg 61
mecz w Izmirze (Turcja)
FK Belasica Geras Cunev (Strumica) 0-5 NK CMCelje Publikum
Budimir 30, Kriznik 37, Cadikovski 65, Kvas 75, Plastovski 76
Sioni Bolnisi 0-3 ŠK Matador Púchov
Nemec 16, 34, Gegic 45
Nistru Otaci 2-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Bursuc 24, 65 - Bogavac 2, Krivokapic 9, Perović 87
mecz w Kiszyniowie
Ferencvárosi TC 1-0 Birkirkara FC
Dragoner 90
HNK Hajduk (Split) 1-0 FC Haka
Racunica 9
SP Domagnano 0-4 Torpedo Moskwa
Leonczenko 44 (k), Samusiovas 54, Wołkow 56, Oper 74
mecz w Serravalle
Lewski Sofia 2-0 FK Atyrau
Angelow 28 (k), Telkijski 69
Shelbourne FC 2-3 NK Olimpija (Ljubljana)
Cahill 14, J.Byrne 90 - Jusufbeaović 9, Żlogar 45, Kmetec 56
Torpedo Kutaisi 0-2 RC Lens
Bakari 35, 41
Szirak Gjumri 0-2 FC Nordsj&lland
D.Rasmussen 45, 89
Football 1991 Dudelange 0-1 FC Artmedia Petržalka
Durica 87
SFK Lyn 6-0 Nes Sóknar Ítróttarfelag
Hadzimehmedović 11, 31, 42, 49, 50, 58
Debreceni VSC 2-1 Ekranas Poniewieże
pd.
Bajzat 41, 101 - Kavaliauskas 60
I runda - 24 września, 15 października
(Losowanie - 29 sierpnia 2003, 1300 - Grimaldi Forum, Monaco) - 96 drużyn (41 zwycięzców z rundy wstępnej + 36 drużyn zwolnionych z eliminacji + 16 przegranych z III rundy eliminacyjnej LM + 3 zwycięzców Pucharu UEFA Intertoto)
Wisła Kraków 2-1 NEC (Nijmegen) 25 września, 2000 (5.000)
Frankowski 29, 56 - Wielaert 65 (k)
Hertha BSC Berlin 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 września, 1730 (23.142)
AIK (Solna) 0-1 Val&ncia CF
Ricardo Oliveira 64
Dinamo Bukareszt 2-0 Szachtar Donieck
Niculescu 87, Zicu 88
Maccabi Hajfa 2-1 NK CMCelje Publikum
Badir 8, Katan 83 - Kvas 90
mecz w Izmirze (Turcja)
CSKA Sofia 1-1 Torpedo Moskwa
W.Dimitrow 18 - Semszow 77
Dundee FC 1-2 AC Perugia
Mair 64 - Di Loreto 51, Fusani 84
FK Cementarnica 55 (Skopje) 0-1 RC Lens
Bouba Diop 90
Newcastle United FC 5-0 NAC (Breda)
Bellamy 31, 37, Bramble 59, Shearer 77, Ambrose 85
RAA Louviéroise 1-1 SL Benfica
Odemwingie 24 - Simao 52
mecz w Charleroi
Paniónios GSS (Ateny) 2-1 FC Nordsj&lland
Smiljanić 30, Majewski 33 - Ziberi 67
Heart of Midlothian FC 2-0 NK Željezničar (Sarajewo)
de Vries 28, Webster 60
SV Austria Salzburg 0-1 Udinese Calcio
Fava Passaro 36
mecz w Linzu
Gençlerbirliği SK 3-1 Blackburn Rovers FC
Skoko 42, Youla 43, 60 - Emerton 57
ŠK Matador Púchov 1-1 FC Barcelona
Jambor 90 - Kluivert 49
mecz w Trnawie
NK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 MTK-Hungária FC
Eduardo da Silva 38, Agić 48, Sedloski 56 (k) - Torghelle 3
Hapoel Ramat-Gan 0-1 Lewski Sofia
B.Dimitrow 80
mecz w Dunajskiej Stredzie (Słowacja)
1.FC Kaiserslautern 1-2 FK Teplice
Klose 57 - Rezek 6, Bencik 64
FK Sartid (Smederevo) 1-2 SK Slavia Praga
Kocić 90 - Dosek 44, Bejbl 45 (k)
Villarreal CF 0-0 Trabzonspor Kulübü
Grasshopper-Club Zurych 1-1 HNK Hajduk (Split)
Petrić 40 - Neretljak 60
NK Olimpija (Ljubljana) 1-1 Liverpool FC
Żlogar 66 - Owen 78
V&lerenga IF 0-0 Grazer AK
Zimbru Kiszyniów 1-1 AS Áris (Saloniki)
Balasa 56 - Malous 26
mecz w Tyraspolu
Ferencvárosi TC 1-1 FC K&benhavn
Kriston 37 - T.Jónsson 2
NK Varteks (Varaždin) 1-3 Debreceni VSC
Jolić 45 - Sandor 24, Kiss 57, Dombi 89
Hamburger SV 2-1 Dnipro Dnipropietrowsk 25 września
Hoogma 49 (k), Romeo 81 - Wenglinskij 10
FC Girondins de Bordeaux 2-1 FC Artmedia Petržalka 25 września
Riera 7, Darcheville 36 - Krejci 16
AS Roma 4-0 FK Vardar (Skopje)
Dellas 12, de Rossi 20, Carew 54, Delvecchio 90
Manchester City FC 3-2 KSC Lokeren
Sibierski 8, Fowler 77, Anelka 80 (k) - Zoundi 14, Kristinsson 40
Spartak Moskwa 2-0 Esbjerg fB
Pawlenko 14, Kaliniczenko 33
UD Leiria 1-0 Molde FK
Caico 53
mecz w Marinha Grande
FK Austria Wiedeń 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Janocko 39 - Addo 38, Ricken 67
AJ Auxerre 1-0 Neuchâtel Xamax FC
Kalou 6
FK Ventspils 1-4 Rosenborg BK
Rimkus 82 (k) - F.Johnsen 23, Stensaas 32, Storflor 40, Brattbakk 68
mecz w Lipawie
Gaziantepspor Kulübü 1-0 Hapoel Tel-Awiw
Hasan Özer 86
Odense Boldklub 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Miti 17, Borre 90 - Žigić 22, 64
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 Malmö FF
Lourenco 15, Liedson 84
FC Utrecht 2-0 MŠK Žilina
van der Haar 44, Tanghe 86
Metalurg Donieck 1-1 Parma AC
Szyszczenko 44 - Adriano 67
Myllykosken Pallo-47 0-1 FC Sochaux-Montbéliard
S.Diawara 45
NK Kamen Ingrad (Velika) 0-0 FC Schalke 04 25 września
APOEL (Nikozja) 1-2 RCD Mallorca
Papandreou 46 - Toni González 21, Bruggink 57
Southampton FC 1-1 Steaua Bukareszt
Phillips 52 - Raducanu 20
SC Feyenoord 2-1 FC Kärnten 25 września
Kuijt 63, Buffel 76 - Marić 56
PAÓK (Saloniki) 0-1 SFK Lyn
H.Sigurdsson 40
Malatyaspor Kulübü 0-2 FC Basel 1893
H.Yakin 15, Yakel 76
Br&ndbyernes IF 1-0 FK Viktoria Žižkov
M.Jonson 65
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Manchester City FC 27 listopada, 1615
Wisła Kraków - V&lerenga IF 27 listopada, 2000
Dnipro Dnipropietrowsk - NK Dinamo (Zagrzeb)
FC Sochaux-Montbéliard - BV Borussia 1909 (Dortmund)
FC Barcelona - Paniónios GSS (Ateny)
Molde FK - SL Benfica
Lewski Sofia - SK Slavia Praga
FK Crvena zvezda (Belgrad) - Rosenborg BK
Maccabi Hajfa - Val&ncia CF
mecz w Izmirze (Turcja)
Dinamo Bukareszt - Spartak Moskwa
RC Lens - Gaziantepspor Kulübü
Br&ndbyernes IF - FC Schalke 04
AS Áris (Saloniki) - AC Perugia
AJ Auxerre - FC Utrecht
Liverpool FC - Steaua Bukareszt
RCD Mallorca - FC K&benhavn
Debreceni VSC - PAÓK (Saloniki)
Parma AC - SV Austria Salzburg
Newcastle United FC - FC Basel 1893
HNK Hajduk (Split) - AS Roma
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Gençlerbirliği SK
Torpedo Moskwa - Villarreal CF
FK Teplice - SC Feyenoord
Heart of Midlothian FC - FC Girondins de Bordeaux