Results 1 to 3 of 3

Thread: REZULTATE CUPA UEFA MARCATORI

  1. #1
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    REZULTATE CUPA UEFA MARCATORI

    2nd Round
    1655 Finished
    Gazientespor 3 - 0 Lens
    Devran 43’
    Bouazizi 58’
    Lazarov 63’


    1700 Finished
    Slavia Prague 2 - 2 Levski Sofia
    Kuka 22’
    Muller 91’ (o.g.)
    Fort 92’
    Ivanov 77’


    1700 Finished
    Spartak Moscow 4 - 0 Dinamo Bucuresti
    Pjanovic 21’
    Kalynychenko 58’
    Pjanovic 63’
    Pavlenko 73’


    1730 Finished
    Dynamo Zagreb 0 - 2 Dnipro
    Venhlynsky 8’
    Maksimyuk 84’


    1800 Finished
    Schalke 04 2 - 1 Bröndby
    Hanke 60’
    Hanke 73’
    Jakobsson 35’


    1830 Finished
    FC Utrecht 0 - 0 Auxerre


    1830 Finished
    Bordeaux 0 - 1 Heart of Midlothian
    de Vries 79’


    1900 Finished
    Panionios 0 - 3 Barcelona
    Luis García 43’
    Kluivert 46’
    Xavi 90’


    2000 Finished
    Villarreal 2 - 0 Torpedo Moskva
    Riquelme 51’
    Riquelme 68’


    2015 Finished
    FC K&benhavn 1 - 2 Mallorca
    Albrechtsen 27’ (o.g.)
    Albrechtsen 31’
    Nagore 74’


    2030 Finished
    Dortmund 2 - 2 Sochaux
    Senesie 68’
    Ewerthon 76’
    Santos 12’
    Frau 27’


    2030 Finished
    Austria Salzburg 0 - 4 Parma
    Filippini 60’
    Gilardino 65’
    Nakata 81’
    Rosina 86’


    2045 Finished
    Perugia 2 - 0 Aris
    Margiotta 46’
    Margiotta 89’ (p.)


    2100 Finished
    Roma 1 - 0 Hajduk Split
    Cassano 92’


    2200 Finished
    Valencia 0 - 0 Maccabi Haifa

  2.  
  3. #2
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    PROGRAM TURUL 2 UEFA

    Der UEFA-Cup - 23 Spiele am Do, den 06.11.2003
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1645 Gaziantepspor - RC Lens 30 (10)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1830 RC Lens - Gaziantepspor --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1700 Slavia Prag - Levski Sofia 22 (10)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1600 Levski Sofia - Slavia Prag --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1700 Spartak Moskau - Dinamo Bukarest 40 (10)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1900 Dinamo Bukarest - Spartak Moskau --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1730 Dinamo Zagreb - Dnjepr Dnjepropetrovsk 02 (01)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1700 Dnjepr Dnjepropetrovsk - Dinamo Zagreb --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1800 Schalke 04 - Bröndby Kopenhagen 21 (01)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1815 Bröndby Kopenhagen - Schalke 04 --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1830 FC Utrecht - AJ Auxerre 00 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2030 AJ Auxerre - FC Utrecht --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1830 Valerenga IF - Wisla Krakau 00 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2000 Wisla Krakau - Valerenga IF --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1830 Girondins Bordeaux - Heart of Midlothian 01 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2045 Heart of Midlothian - Girondins Bordeaux --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1900 Panionios Athen - FC Barcelona 03 (01)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2115 FC Barcelona - Panionios Athen --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 1900 Genclerbirligi Ankara - Sporting Lissabon 11 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2200 Sporting Lissabon - Genclerbirligi Ankara --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2000 FC Villarreal - Torpedo Moskau 20 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1730 Torpedo Moskau - FC Villarreal --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2015 Steaua Bukarest - FC Liverpool 11 (01)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2100 FC Liverpool - Steaua Bukarest --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2015 PAOK Saloniki - Debrecen VSC 11 (11)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1800 Debrecen VSC - PAOK Saloniki --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2015 FC Kopenhagen - RCD Mallorca 12 (11)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2100 RCD Mallorca - FC Kopenhagen --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2030 Borussia Dortmund - FC Sochaux 22 (02)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2030 FC Sochaux - Borussia Dortmund --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2030 Austria Salzburg - AC Parma 04 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2045 AC Parma - Austria Salzburg --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2030 FC Basel - Newcastle United 23 (22)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2030 Newcastle United - FC Basel --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2045 AC Perugia - Aris Saloniki 20 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1930 Aris Saloniki - AC Perugia --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2045 Feyenoord Rotterdam - FK Teplice 02 (01)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1800 FK Teplice - Feyenoord Rotterdam --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2100 Manchester City - Groclin Grodzisk 11 (10)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1615 Groclin Grodzisk - Manchester City --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2100 AS Rom - Hajduk Split 10 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2045 Hajduk Split - AS Rom --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2200 Benfica Lissabon - Molde FK 31 (10)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 2000 Molde FK - Benfica Lissabon --
    Vorrunde, 2. Runde Do 06.11. 2200 FC Valencia - Maccabi Haifa 00 (00)
    Vorrunde, 2. Runde Do 27.11. 1930 Maccabi Haifa - FC Valencia --

  4. #3
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    REZULTATE COMPLETE CUPA UEFA-INCLUSIV AUTORII GOLURILOR

    FK Ventspils 1-1 Wisła Płock 13 sierpnia, 1700 (1.000)
    Butriks 60 - Gęsior 42
    Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Atlantas Kłajpeda 14 sierpnia, 2000 (3.500)
    Rasiak 37, 53
    FK Cementarnica 55 (Skopje) 0-0 GKS Katowice 14 sierpnia, 1700 (2.000)
    AIK (Solna) 1-0 Í&róttafélagi& Fylkir (Reykjavik)
    Quansah 89
    Vllaznia Shkodër 0-2 Dundee FC
    Lovell 44, Novo 50
    FC Levadia Maardu 1-3 NK Varteks (Varaždin)
    R&tškov 55 - Mumlek 33, 65, Rezić 71
    mecz w Tallinie
    Esbjerg fB 5-0 FC Santa Coloma
    T.Lovenkrands 14, 23, Thorup 41, 76, H.Hansen 83
    NK Željezničar (Sarajewo) 1-0 AS Anórthosis
    Gredić 71
    Hapoel Tel-Awiw 1-1 Bananc Erewan
    Rosen 45 - Amirjan 73
    mecz w Rotterdamie (Holandia)
    Br&ndbyernes IF 3-0 Dinamo Mińsk
    A.Jakobsson 3, Wieghorst 19, Bagger 89
    Malmö FF 4-0 Portadown F&AC
    Mattisson 23, Yngvesson 29, 57, Skoog 77
    Dinamo Bukareszt 5-2 Metalurgs Lipawa
    Danciulescu 18, 88, Petre 31, 73, Barcauan 80 - Dobrecovs 45 (k), Safranko 59
    Valletta FC 0-2 Neuchâtel Xamax FC 12 sierpnia
    Griffiths 18, Mangane 35
    mecz w Ta'Qali
    FC Kärnten 2-1 Ungmennafélag Grindavíkur
    Schellander 28, Kabat 77 (k) - Floventsson 84
    FK Viktoria Žižkov 3-0 Żenis Astana
    Dirnbach 54, Chihuri 60, Mikolanda 90
    FK Sarajevo 1-1 FK Sartid (Smederevo) 12 sierpnia
    Kovacević 83 (s) - Mirosavljević 5
    APOEL (Nikozja) 2-1 Derry City FC
    W.Kowalczyk 22, Okkarides 55 - Beckett 44
    Liteks Łowecz 0-0 Zimbru Kiszyniów
    Nieman Grodno 1-1 Steaua Bukareszt
    Dolia 69 - Oprita 88
    mecz w Mińsku
    FC Etzella Ettelbruck 1-2 NK Kamen Ingrad (Velika)
    Mischo 21 - Zekić 29, 50
    Manchester City FC 5-0 Llansantffraid FC
    Sinclair 14, Wright-Phillips 48, Jihai Sun 60, Sommeil 74, Anelka 87
    Molde FK 2-0 Klaksvíkar Ítróttarfelag
    Hoset 35 (k), Ljung 37
    Odense Boldklub 1-1 Tallinna VMK
    Miti 24 - Kurjanow 60
    Myllykosken Pallo-47 3-2 BSC Young Boys Berno
    Okkonen 2 (k), 71, Luiz Antonio 23 - Leandro Fonseca 19, Magnin 57
    FC Vaduz 0-1 Dnipro Dnipropietrowsk
    Rykun 89
    Coleraine FC 2-1 UD Leiria
    Gaston 10, Hamill 45 - Joao Manuel 43
    Dinamo Tirana 0-4 KSC Lokeren
    de Beule 19, 54, Baldvinsson 40, van Hoeylandt 45
    Cwmbran Town AFC 0-3 Maccabi Hajfa
    Tal 9, Zandberg 29, Dante Lopez 90
    NK CMCelje Publikum 7-2 FK Belasica Geras Cunev (Strumica)
    Kriznik 7, Brulc 11, 21, Maletić 35, Cadikovski 48, 63, Robnik 85 - Baldovaliev 49, 87 (k)
    ŠK Matador Púchov 3-0 Sioni Bolnisi
    Breska 48, 90, Pernis 79
    FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-0 Nistru Otaci
    Žigić 8, 20, 49, Vidić 45 (k), Bosković 46
    Birkirkara FC 0-5 Ferencvárosi TC
    Rosa 31, 90, Jović 55, 60, Gera 73
    mecz w Ta'Qali
    FC Haka 2-1 HNK Hajduk (Split) 12 sierpnia
    Popowicz 14, Ristilä 42 - Krpan 2
    Torpedo Moskwa 5-0 SP Domagnano
    Wołkow 25, Szirko 30, 56, Ossipow 48, Zyrjanow 87
    FK Atyrau 1-4 Lewski Sofia
    Agabajew 88 - Czilikow 9, Gonzo 13, 33, Temile 20
    NK Olimpija (Ljubljana) 1-0 Shelbourne FC
    Jusufbeaović 72
    RC Lens 3-0 Torpedo Kutaisi
    Moreira 69, Utaka 82, Bouba Diop 85
    FC Nordsj&lland 4-0 Szirak Gjumri
    D.S&rensen 12, 45, 48, D.Rasmussen 56
    FC Artmedia Petržalka 1-0 Football 1991 Dudelange
    Durica 14
    Nes Sóknar Ítróttarfelag 1-3 SFK Lyn
    Hansen 87 - Sundgot 22, J.Gudmundsson 38, H.Sigurdsson 80
    mecz w Toftir
    Ekranas Poniewieże 1-1 Debreceni VSC
    Luksys 17 - Bajzat 74

    --------------------------------------------------------------------------------

    Wisła Płock 2-2 FK Ventspils 28 sierpnia, 1800 (2.500)
    Jeleń 12, 40 - Rimkus 51, Zangariew 68
    Atlantas Kłajpeda 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 sierpnia, 1600 (500)
    Tarvydas 90 - Rasiak 31, Kriżanac 34, Niedzielan 47, 65
    GKS Katowice 1-1 FK Cementarnica 55 (Skopje) 28 sierpnia, 2100 (3.500)
    J.Kowalczyk 57 - Bajramovski 24
    Í&róttafélagi& Fylkir (Reykjavik) 0-0 AIK (Solna)
    Dundee FC 4-0 Vllaznia Shkodër
    Novo 2, 89, Sara 40, Rae 50
    NK Varteks (Varaždin) 3-2 FC Levadia Maardu
    Karić 34, Kristić 59, Šafarić 70 - Leitan 83, 87
    FC Santa Coloma 1-4 Esbjerg fB
    Walker 40 - T.Lovenkrands 9, Thorup 10, H.Hansen 31, Jacobsen H&gh 62
    mecz w Andorra la Vella
    AS Anórthosis 1-3 NK Željezničar (Sarajewo)
    Joldić 20 (s) - Gredić 9, Jahić 25, 72
    Bananc Erewan 1-2 Hapoel Tel-Awiw
    Amirjan 70 - Solchaga 10, Ederi 55
    Dinamo Mińsk 0-2 Br&ndbyernes IF
    Retov 29, M.Jonson 82
    Portadown F&AC 0-2 Malmö FF
    Ijeh 60, 62
    Metalurgs Lipawa 1-1 Dinamo Bukareszt
    Grebis 44 - Zicu 23
    Neuchâtel Xamax FC 2-0 Valletta FC
    Griffiths 45, Portillo 90
    Ungmennafélag Grindavíkur 1-1 FC Kärnten
    Ray Anthony Jónsson 77 - Hota 90
    Żenis Astana 1-3 FK Viktoria Žižkov 27 sierpnia
    Kozulin 90 - Oravec 15, Pikl 28, Chihuri 81
    FK Sartid (Smederevo) 3-0 FK Sarajevo
    Pantelić 31 (k), Zecević 65, Mudrinić 90
    Derry City FC 0-3 APOEL (Nikozja)
    Malekkos 36, Charalambides 80, Papandreou 90
    Zimbru Kiszyniów 2-0 Liteks Łowecz
    Balasa 67, Cebotari 81 (k)
    mecz w Tyraspolu
    Steaua Bukareszt 0-0 Nieman Grodno
    NK Kamen Ingrad (Velika) 7-0 FC Etzella Ettelbruck
    Bajsić 33 (k), Popović 49, 60, Lisnić 64, A.Kovac 68, Kopunović 82, 87
    Llansantffraid FC 0-2 Manchester City FC
    Negouai 43, Huckerby 81
    mecz w Cardiff
    Klaksvíkar Ítróttarfelag 0-4 Molde FK
    Berg Hestad 29, F.Gustafson 36, Stavrum 77, Ljung 88
    mecz w Toftir
    Tallinna VMK 0-3 Odense Boldklub
    S.Berg 68, Miti 77, 84
    BSC Young Boys Berno 2-2 Myllykosken Pallo-47
    Sermeter 25, 77 - Luiz Antonio 71, Taipale 86
    mecz w Bazylei
    Dnipro Dnipropietrowsk 1-0 FC Vaduz
    Rykun 75
    UD Leiria 5-0 Coleraine FC
    Ludemar 58, 79, Edson 73, 76, Caico 90
    mecz w Marinha Grande
    KSC Lokeren 3-1 Dinamo Tirana
    Baldvinsson 28, Fofana 57, 76 - Xhihani 11
    Maccabi Hajfa 3-0 Cwmbran Town AFC
    Katan 36, Rosso 45, Zandberg 61
    mecz w Izmirze (Turcja)
    FK Belasica Geras Cunev (Strumica) 0-5 NK CMCelje Publikum
    Budimir 30, Kriznik 37, Cadikovski 65, Kvas 75, Plastovski 76
    Sioni Bolnisi 0-3 ŠK Matador Púchov
    Nemec 16, 34, Gegic 45
    Nistru Otaci 2-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
    Bursuc 24, 65 - Bogavac 2, Krivokapic 9, Perović 87
    mecz w Kiszyniowie
    Ferencvárosi TC 1-0 Birkirkara FC
    Dragoner 90
    HNK Hajduk (Split) 1-0 FC Haka
    Racunica 9
    SP Domagnano 0-4 Torpedo Moskwa
    Leonczenko 44 (k), Samusiovas 54, Wołkow 56, Oper 74
    mecz w Serravalle
    Lewski Sofia 2-0 FK Atyrau
    Angelow 28 (k), Telkijski 69
    Shelbourne FC 2-3 NK Olimpija (Ljubljana)
    Cahill 14, J.Byrne 90 - Jusufbeaović 9, Żlogar 45, Kmetec 56
    Torpedo Kutaisi 0-2 RC Lens
    Bakari 35, 41
    Szirak Gjumri 0-2 FC Nordsj&lland
    D.Rasmussen 45, 89
    Football 1991 Dudelange 0-1 FC Artmedia Petržalka
    Durica 87
    SFK Lyn 6-0 Nes Sóknar Ítróttarfelag
    Hadzimehmedović 11, 31, 42, 49, 50, 58
    Debreceni VSC 2-1 Ekranas Poniewieże
    pd.
    Bajzat 41, 101 - Kavaliauskas 60


    I runda - 24 września, 15 października

    (Losowanie - 29 sierpnia 2003, 1300 - Grimaldi Forum, Monaco) - 96 drużyn (41 zwycięzców z rundy wstępnej + 36 drużyn zwolnionych z eliminacji + 16 przegranych z III rundy eliminacyjnej LM + 3 zwycięzców Pucharu UEFA Intertoto)


    Wisła Kraków 2-1 NEC (Nijmegen) 25 września, 2000 (5.000)
    Frankowski 29, 56 - Wielaert 65 (k)
    Hertha BSC Berlin 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 września, 1730 (23.142)
    AIK (Solna) 0-1 Val&ncia CF
    Ricardo Oliveira 64
    Dinamo Bukareszt 2-0 Szachtar Donieck
    Niculescu 87, Zicu 88
    Maccabi Hajfa 2-1 NK CMCelje Publikum
    Badir 8, Katan 83 - Kvas 90
    mecz w Izmirze (Turcja)
    CSKA Sofia 1-1 Torpedo Moskwa
    W.Dimitrow 18 - Semszow 77
    Dundee FC 1-2 AC Perugia
    Mair 64 - Di Loreto 51, Fusani 84
    FK Cementarnica 55 (Skopje) 0-1 RC Lens
    Bouba Diop 90
    Newcastle United FC 5-0 NAC (Breda)
    Bellamy 31, 37, Bramble 59, Shearer 77, Ambrose 85
    RAA Louviéroise 1-1 SL Benfica
    Odemwingie 24 - Simao 52
    mecz w Charleroi
    Paniónios GSS (Ateny) 2-1 FC Nordsj&lland
    Smiljanić 30, Majewski 33 - Ziberi 67
    Heart of Midlothian FC 2-0 NK Željezničar (Sarajewo)
    de Vries 28, Webster 60
    SV Austria Salzburg 0-1 Udinese Calcio
    Fava Passaro 36
    mecz w Linzu
    Gençlerbirliği SK 3-1 Blackburn Rovers FC
    Skoko 42, Youla 43, 60 - Emerton 57
    ŠK Matador Púchov 1-1 FC Barcelona
    Jambor 90 - Kluivert 49
    mecz w Trnawie
    NK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 MTK-Hungária FC
    Eduardo da Silva 38, Agić 48, Sedloski 56 (k) - Torghelle 3
    Hapoel Ramat-Gan 0-1 Lewski Sofia
    B.Dimitrow 80
    mecz w Dunajskiej Stredzie (Słowacja)
    1.FC Kaiserslautern 1-2 FK Teplice
    Klose 57 - Rezek 6, Bencik 64
    FK Sartid (Smederevo) 1-2 SK Slavia Praga
    Kocić 90 - Dosek 44, Bejbl 45 (k)
    Villarreal CF 0-0 Trabzonspor Kulübü
    Grasshopper-Club Zurych 1-1 HNK Hajduk (Split)
    Petrić 40 - Neretljak 60
    NK Olimpija (Ljubljana) 1-1 Liverpool FC
    Żlogar 66 - Owen 78
    V&lerenga IF 0-0 Grazer AK
    Zimbru Kiszyniów 1-1 AS Áris (Saloniki)
    Balasa 56 - Malous 26
    mecz w Tyraspolu
    Ferencvárosi TC 1-1 FC K&benhavn
    Kriston 37 - T.Jónsson 2
    NK Varteks (Varaždin) 1-3 Debreceni VSC
    Jolić 45 - Sandor 24, Kiss 57, Dombi 89
    Hamburger SV 2-1 Dnipro Dnipropietrowsk 25 września
    Hoogma 49 (k), Romeo 81 - Wenglinskij 10
    FC Girondins de Bordeaux 2-1 FC Artmedia Petržalka 25 września
    Riera 7, Darcheville 36 - Krejci 16
    AS Roma 4-0 FK Vardar (Skopje)
    Dellas 12, de Rossi 20, Carew 54, Delvecchio 90
    Manchester City FC 3-2 KSC Lokeren
    Sibierski 8, Fowler 77, Anelka 80 (k) - Zoundi 14, Kristinsson 40
    Spartak Moskwa 2-0 Esbjerg fB
    Pawlenko 14, Kaliniczenko 33
    UD Leiria 1-0 Molde FK
    Caico 53
    mecz w Marinha Grande
    FK Austria Wiedeń 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
    Janocko 39 - Addo 38, Ricken 67
    AJ Auxerre 1-0 Neuchâtel Xamax FC
    Kalou 6
    FK Ventspils 1-4 Rosenborg BK
    Rimkus 82 (k) - F.Johnsen 23, Stensaas 32, Storflor 40, Brattbakk 68
    mecz w Lipawie
    Gaziantepspor Kulübü 1-0 Hapoel Tel-Awiw
    Hasan Özer 86
    Odense Boldklub 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
    Miti 17, Borre 90 - Žigić 22, 64
    Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 Malmö FF
    Lourenco 15, Liedson 84
    FC Utrecht 2-0 MŠK Žilina
    van der Haar 44, Tanghe 86
    Metalurg Donieck 1-1 Parma AC
    Szyszczenko 44 - Adriano 67
    Myllykosken Pallo-47 0-1 FC Sochaux-Montbéliard
    S.Diawara 45
    NK Kamen Ingrad (Velika) 0-0 FC Schalke 04 25 września
    APOEL (Nikozja) 1-2 RCD Mallorca
    Papandreou 46 - Toni González 21, Bruggink 57
    Southampton FC 1-1 Steaua Bukareszt
    Phillips 52 - Raducanu 20
    SC Feyenoord 2-1 FC Kärnten 25 września
    Kuijt 63, Buffel 76 - Marić 56
    PAÓK (Saloniki) 0-1 SFK Lyn
    H.Sigurdsson 40
    Malatyaspor Kulübü 0-2 FC Basel 1893
    H.Yakin 15, Yakel 76
    Br&ndbyernes IF 1-0 FK Viktoria Žižkov
    M.Jonson 65

    --------------------------------------------------------------------------------

    NEC (Nijmegen) 1-2 Wisła Kraków 15 października, 2030 (12.500)
    Zonneveld 33 - Frankowski 45, 68
    Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Hertha BSC Berlin 15 października, 1730 (4.500)
    Šimunić 84 (s)
    Val&ncia CF 1-0 AIK (Solna)
    Mista 72
    Szachtar Donieck 2-3 Dinamo Bukareszt
    Aghahowa 18, 45 - Niculescu 28, Marica 75, Danciulescu 86
    NK CMCelje Publikum 2-2 Maccabi Hajfa
    Koren 43, 60 - Tal 63, Rosso 84
    Torpedo Moskwa 1-1 CSKA Sofia
    pd. k. 3-2
    Oper 11 - W.Dimitrow 90
    AC Perugia 1-0 Dundee FC
    Margiotta 71
    RC Lens 5-0 FK Cementarnica 55 (Skopje)
    Coridon 15, Moreira 45, Utaka 53, Coulibaly 56, Bakari 90
    NAC (Breda) 0-1 Newcastle United FC
    Robert 87
    SL Benfica 1-0 RAA Louviéroise
    M.Feher 58
    mecz w Porto
    FC Nordsj&lland 0-1 Paniónios GSS (Ateny)
    Raguel 90
    NK Željezničar (Sarajewo) 0-0 Heart of Midlothian FC
    Udinese Calcio 1-2 SV Austria Salzburg
    Bertotto 15 - T.Hässler 62, Ibertsberger 79
    Blackburn Rovers FC 1-1 Gençlerbirliği SK
    M.Jansen 64 - Mustafa Özkan 66
    FC Barcelona 8-0 ŠK Matador Púchov
    Ronaldinho 6, 20, 57, Motta 40, Luis Enrique 63, 75, Saviola 71, 89
    MTK-Hungária FC 0-0 NK Dinamo (Zagrzeb)
    Lewski Sofia 4-0 Hapoel Ramat-Gan
    Czilikow 23, G.Iwanow 75, Simonović 79, Demba-Nyren 90
    FK Teplice 1-0 1.FC Kaiserslautern 16 października
    Bencik 71
    SK Slavia Praga 2-1 FK Sartid (Smederevo)
    Dostalek 5, Adauto 29 - Mirosavljević 47
    Trabzonspor Kulübü 2-3 Villarreal CF
    Gökdeniz Karadeniz 72, Fatih Tekke 82 - S.Anderson 61, Jose Mari 66, 90
    HNK Hajduk (Split) 0-0 Grasshopper-Club Zurych
    Liverpool FC 3-0 NK Olimpija (Ljubljana)
    Le Tallec 30, Heskey 37, Kewell 47
    Grazer AK 1-1 V&lerenga IF
    Ramusch 32 - Berre 59
    AS Áris (Saloniki) 2-1 Zimbru Kiszyniów
    Koltsidas 44, Lazanas 86 - Szyszelow 18
    FC K&benhavn 1-1 Ferencvárosi TC
    pd. k. 3-2
    P.Nielsen 90 (k) - Lipcsei 83
    Debreceni VSC 3-2 NK Varteks (Varaždin)
    Granić 45 (k), Kiss 45, Habi 90 - Šafarić 25, Vucković 57
    Dnipro Dnipropietrowsk 3-0 Hamburger SV
    Mihajlenko 5, Rykun 68, Wenglinskij 79
    FC Artmedia Petržalka 1-1 FC Girondins de Bordeaux
    Krejci 90 - Darcheville 90
    mecz w Bratysławie
    FK Vardar (Skopje) 1-1 AS Roma
    Zaharievski 40 (k) - Mancini 63
    KSC Lokeren 0-1 Manchester City FC
    Anelka 18 (k)
    Esbjerg fB 1-1 Spartak Moskwa
    L.Kryger 86 - Pawljuczenko 43
    mecz w Aarhus
    Molde FK 3-1 UD Leiria
    Hoset 35 (k), 78, Berg Hestad 51 - Maciel 58
    BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 FK Austria Wiedeń
    Ricken 17
    Neuchâtel Xamax FC 0-1 AJ Auxerre
    Lachuer 53
    Rosenborg BK 6-0 FK Ventspils
    Karadas 17, Brattbakk 29, 90, Hoftun 45, Solli 57, Lukasevics 90 (s)
    Hapoel Tel-Awiw 0-0 Gaziantepspor Kulübü
    mecz w Rotterdamie (Holandia)
    FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-3 Odense Boldklub
    Žigić 3, Vidić 12, 86, Djordjić 27 - Stokholm 11, Hojer 39, Lindrup 78
    Malmö FF 0-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
    Liedson 49
    MŠK Žilina 0-4 FC Utrecht
    van der Haar 20, 66, Lamey 79, Tanghe 82
    Parma AC 3-0 Metalurg Donieck
    Gilardino 44, 46, Marchionni 73
    FC Sochaux-Montbéliard 2-0 Myllykosken Pallo-47
    Monsoreau 58, Francilendo dos Santos 82
    FC Schalke 04 1-0 NK Kamen Ingrad (Velika) 16 października
    Hanke 77
    RCD Mallorca 4-2 APOEL (Nikozja)
    Eto'o 30, 62, 67, Correa 89 - Okkarides 10, Amanatidis 90
    Steaua Bukareszt 1-0 Southampton FC
    Raducanu 83
    FC Kärnten 0-1 SC Feyenoord 16 października
    Buffel 14
    SFK Lyn 0-3 PAÓK (Saloniki)
    Yasemakis 51, Koutsis 61, Vokolos 68
    FC Basel 1893 1-2 Malatyaspor Kulübü
    pd.
    Streller 95 - Celaleddin Koçak 65, 85
    FK Viktoria Žižkov 0-1 Br&ndbyernes IF 16 października
    Daugaard 88


    II runda - 6 listopada, 27 listopada

    (Losowanie - 17 października 2003, 1200 - Nyon) - 48 drużyn


    Manchester City FC 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 listopada, 2105 (32.506)
    Anelka 6 - Mila 64
    V&lerenga IF 0-0 Wisła Kraków 6 listopada, 1830 (3.716)
    NK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 Dnipro Dnipropietrowsk
    Wenglinskij 8, Maksymiuk 84
    BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-2 FC Sochaux-Montbéliard
    Senesie 68, Ewerthon 76 - Francilendo dos Santos 12, Frau 27
    Paniónios GSS (Ateny) 0-3 FC Barcelona
    Luis Garcia 43, Kluivert 47, Xavi 90
    SL Benfica 3-1 Molde FK
    Nuno Gomes 18, 53, Geovanni 51 - Berg Hestad 76
    SK Slavia Praga 2-2 Lewski Sofia
    Kuka 22, Fort 90 - Gonzo 77, Müller 90 (s)
    Rosenborg BK 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 29 października
    Val&ncia CF 0-0 Maccabi Hajfa
    Spartak Moskwa 4-0 Dinamo Bukareszt
    Pjanović 23, 62, Kaliniczenko 59, Pawlenko 73
    Gaziantepspor Kulübü 3-0 RC Lens
    Devran Ayhan 43, Riadh Bouazizi 59, Lazarow 65
    FC Schalke 04 2-1 Br&ndbyernes IF
    Hanke 60, 73 - A.Jakobsson 35
    AC Perugia 2-0 AS Áris (Saloniki)
    Margiotta 47, 86
    FC Utrecht 0-0 AJ Auxerre
    Steaua Bukareszt 1-1 Liverpool FC
    Raducanu 68 - Traore 22
    FC K&benhavn 1-2 RCD Mallorca
    Alvaro Santos 32 - Albrechtsen 28 (s), Nagore 74
    PAÓK (Saloniki) 1-1 Debreceni VSC
    Karadimos 8 - Bajzat 25
    SV Austria Salzburg 0-4 Parma AC
    Filippini 60 (k), Gilardino 65, Nakata 84, Rosina 87
    mecz w Linzu
    FC Basel 1893 2-3 Newcastle United FC
    Cantaluppi 12, Chipperfield 16 - Robert 14, Bramble 38, Ameobi 76
    AS Roma 1-0 HNK Hajduk (Split)
    Cassano 90
    Gençlerbirliği SK 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
    Veysel Cihan 55 - Liedson 50
    Villarreal CF 2-0 Torpedo Moskwa
    Riquelme 51, 68
    SC Feyenoord 0-2 FK Teplice
    Dolezal 3, Rezek 57
    FC Girondins de Bordeaux 0-1 Heart of Midlothian FC
    de Vries 79

    --------------------------------------------------------------------------------

    Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Manchester City FC 27 listopada, 1615
    Wisła Kraków - V&lerenga IF 27 listopada, 2000
    Dnipro Dnipropietrowsk - NK Dinamo (Zagrzeb)
    FC Sochaux-Montbéliard - BV Borussia 1909 (Dortmund)
    FC Barcelona - Paniónios GSS (Ateny)
    Molde FK - SL Benfica
    Lewski Sofia - SK Slavia Praga
    FK Crvena zvezda (Belgrad) - Rosenborg BK
    Maccabi Hajfa - Val&ncia CF
    mecz w Izmirze (Turcja)
    Dinamo Bukareszt - Spartak Moskwa
    RC Lens - Gaziantepspor Kulübü
    Br&ndbyernes IF - FC Schalke 04
    AS Áris (Saloniki) - AC Perugia
    AJ Auxerre - FC Utrecht
    Liverpool FC - Steaua Bukareszt
    RCD Mallorca - FC K&benhavn
    Debreceni VSC - PAÓK (Saloniki)
    Parma AC - SV Austria Salzburg
    Newcastle United FC - FC Basel 1893
    HNK Hajduk (Split) - AS Roma
    Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Gençlerbirliği SK
    Torpedo Moskwa - Villarreal CF
    FK Teplice - SC Feyenoord
    Heart of Midlothian FC - FC Girondins de Bordeaux

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •