Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 121

Thread: Ce are de spus gabilove

  1. #1
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    Ce are de spus gabilove

    STEAUA-LIVERPOOL 2-0

    LIVERPOOL-STEAUA 2-3

  2.  
  3. #2
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Age
    36
    Posts
    2,517
    Reputatie
    0
    Optimismul nu e rau, dar tot ce e mult strica. Incepi sa pierzi contactul cu realitatea.

  4. #3
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Age
    39
    Posts
    1,336
    Reputatie
    0
    Gabilove, incearca sa nu deschizi un topic nou pentru fiecare stare de exuberantza care te cuprinde.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  5. #4
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    eu tzin cu Steaua in dubla asta desi din Anglia, intotdeauna Liverpoool a fost echipa mea favorita. Sper sa reusitzi sa trecetzi de englezi. Eu zic ce-am zis si data trecuta, ca romanii joaca bine impotriva englezilor. Totusi, caluculul hartiei ii da favoritzi pe cei de la Liverpool. Imi place mult Owen
    Succes ,oricum

  6. #5
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    720
    Reputatie
    0

    Re: LIVERPOOL NU ARE SANSE IN FATA STELEI .

    Quote Originally Posted by gabilove
    STEAUA-LIVERPOOL 2-0

    LIVERPOOL-STEAUA 2-3


    "Dein Wort in Gottes Ohr"
    [i] "Strength and honor" [/i]
    [b] MAXIMUS DECIMUS MERIDIUS [/b]

  7. #6
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Age
    37
    Posts
    10,116
    Reputatie
    0

    Re: LIVERPOOL NU ARE SANSE SA FIE INVINSA IN FATA STELEI .

    Quote Originally Posted by gabilove
    STEAUA-LIVERPOOL 2-0

    LIVERPOOL-STEAUA 2-3
    Te-ai luat dupa scorurile lui Dinamo din primul tur?

  8. #7
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    0
    ar fi bine sa ai dreptate.doar sa nu visezi rau dupa aceea....
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  9. #8
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Age
    30
    Posts
    2,010
    Reputatie
    0
    Cel mai frumos subiect pe care il intalnesc!!!!! Bravo gabilove, dar totusi pronosticurile tale sunt cam,cam.......
    FORZA CEAHLÃUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  10. #9
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Age
    39
    Posts
    1,336
    Reputatie
    0
    We'll fight for no surrender,
    We'll fight for the boys in red,
    We'll fight we'll fight for Liverpool,
    The team that Shankly bred,
    We'll fight for Alun Evans
    We'll fight forIan ST John
    We'll fight We'll fight for Liverpool
    The pride of division one,
    Two, three, four
    Listen to the Kopites roar
    LIV-ER-POOL
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  11. #10
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Age
    48
    Posts
    4,603
    Reputatie
    0

    Steaua

    Sa dea Dumnezeu !
    Dar sa fim realisti !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  12. #11
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,333
    Reputatie
    0
    Ai de capu meu .........
    gabilove cum poti sa zici asa ceva?
    Sper din tot sufletul sa ai dreptate. Eu unul as vrea sa joace Steaua-Dinamo in finala, indiferent care ar castiga...dar nu e cum vrem noi....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  13. #12
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    CLSAMENT DIVIZIA A SUPER

    Romania 2003/04

    Divizia A

    Table

    1.FC Dinamo Bucuresti 9 6 1 2 21-12 19
    2.Apulum Alba-Iulia 9 5 2 2 10-12 17
    3.FC Steaua Bucuresti 8 4 4 0 11- 2 16
    4.AFC Rapid Bucuresti 9 4 4 1 14- 8 16
    5.Gloria Bistrita 9 4 2 3 14-14 14
    6.FC Arges Pitesti 9 3 3 3 14-11 12
    7.Otelul Galati 9 3 3 3 10- 9 12
    8.FC Brasov 9 3 2 4 17-16 11
    9.FC National Bucuresti 9 3 2 4 13-16 11
    10.FCM Bacau 9 2 4 3 14-20 10
    11.Universitatea Craiova 9 2 4 3 8-10 10
    12.FC Farul Constanta 9 2 3 4 13-15 9
    13.Politehnica AEK Timisoara 9 1 6 2 5- 9 9
    -----------------------------------------------------
    14.FC Oradea 8 2 2 4 10-11 8
    15.Ceahlaul Piatra Neamt 9 2 2 5 12-16 8
    16.FC Petrolul Ploiesti 9 1 4 4 7-12 7

    Round 1
    [Aug 9]
    Arges 2-1 Dinamo
    [Bilasco 24, Dica 68pen; Barcauan 58]
    Otelul 0-1 Universitatea
    [Njock 4]
    Ceahlaul 4-1 Petrolul
    [Nemtanu 11, Serban 15, 45, Solomon 48; Todoran 75pen]
    Apulum 0-0 Poli AEK
    Bacau 0-3 Gloria
    [Coroian 47pen, Negrean 52, Minteuan 82]
    [Aug 10]
    Oradea 1-1 Rapid
    [Vrajitoarea 3; Nita 81]
    National 2-0 Farul
    [Caramarin 64pen, Ghindeanu 69]
    Steaua 4-0 Brasov
    [Dinita 18, Radoi 20, Bostina 59pen, Stoica 86]

    Round 2
    [Aug 15]
    Petrolul 1-0 Arges
    [Craciun 18pen]
    [Aug 16]
    Brasov 4-1 National
    [Baicu 12, Bodea 19, Buga 57, Iorga 89; Savu 61]
    Poli AEK 0-0 Ceahlaul
    Gloria 0-1 Apulum
    [Galdean 45]
    Universitatea 0-0 Bacau
    Farul 1-1 Otelul
    [Balasa 48; Gurita 43]
    [Aug 17]
    Dinamo 1-0 Oradea
    [Barcauan 37]
    Rapid 1-1 Steaua
    [Badoi 62; Pitu 72]

    Round 3
    [Aug 22]
    Universitatea 3-0 Gloria
    [Njock 28, 34, Badea 54]
    [Aug 23]
    Arges 1-1 Poli AEK
    [Dica 13pen; Silvasan 88]
    Otelul 2-1 Brasov
    [Iacob 12, Marginean 64; Buga 71]
    Oradea 0-0 Petrolul
    Ceahlaul 3-0 Apulum
    [Solomon 16, Budurjan 52, Enache 84]
    Steaua 1-0 Dinamo
    [Raducanu 50]
    [Aug 24]
    Bacau 4-3 Farul
    [Raducan 31, Cursaru 39, 43, Cristea 63; Oprea 14, Baltoi 29, Badescu 61]
    [Aug 27]
    National 0-2 Rapid
    [Iencsi 73pen, Badoi 83]

    Round 4
    [Aug 29]
    Farul 3-0 Universitatea
    [Baltoi 52, 54, Lungu 57]
    [Aug 30]
    Brasov 2-2 Bacau
    [Buga 10, 55; Raducan 16, Cursaru 65]
    Poli AEK 2-1 Oradea
    [Silvasan 38, 55; Keseru 14]
    Apulum 1-5 Arges
    [Maier 54; Crivac 49, Dica 52, 89pen, Nastasie 63, Bilasco 86]
    Gloria 2-0 Ceahlaul
    [Coroian 26, Negrean 86]
    Rapid 2-0 Otelul
    [Bratu 42, 56]
    [Aug 31]
    Petrolul 1-1 Steaua
    [Todoran 27; Pitu 88]
    Dinamo 4-1 National
    [Danciulescu 2pen, Zicu 31, Niculescu 53, Stoican 68; Marin 88]

    Round 5
    [sep 12]
    Farul 2-2 Gloria
    [Mihai 29pen, 56pen; Negrean 14, Rus 78]
    National 2-1 Petrolul
    [Savu 28, Caramarin 88pen; Costescu 18]
    [Sep 13]
    Otelul 0-0 Dinamo
    Oradea 1-2 Apulum
    [Marginean 88; Dumitra 42og, Moldovan 90+2]
    Arges 2-1 Ceahlaul
    [Tanase 24, Dica 65pen; Enache 86]
    Universitatea 2-2 Brasov
    [Papura 21pen, Bundea 33pen; Surdu 67, Stanga 70]
    [Sep 14]
    Bacau 2-1 Rapid
    [Cursaru 55, Ganea 82; Nita 84]
    Steaua 2-0 Poli AEK
    [Falemi 20, Oprita 26]

    Round 6
    [Sep 19]
    Apulum 0-0 Steaua
    Dinamo 7-3 Bacau
    [Danciulescu 5, Grigorie 42, Petre 47, 51, 90+3, Zicu 58, Marica 66;
    Cursaru 45+1, 79, 87pen]
    [Sep 20]
    Poli AEK 0-0 National
    Ceahlaul 2-4 Oradea
    [Burdujan 19, Serban 67; Vrajitoarea 32, 59, Sfarlea 86, Fele 89]
    Gloria 3-2 Arges
    [Cornea 13, Coroian 42pen, Minteuan 71; Dica 8pen, 55]
    Petrolul 0-1 Otelul
    [Gurita 45+1]
    [Sep 21]
    Brasov 2-0 Farul
    [Baicu 20, Dani 39]
    Rapid 3-1 Universitatea
    [Nita 12, 59, Ilie 75; Bundea 77pen]

    Round 7
    [Sep 26]
    National 2-3 Apulum
    [Savu 16, Coman 53; Galdean 37, 59, Moldovan 40]
    [Sep 27]
    Bacau 2-2 Petrolul
    [Ciobanu 8pen, 57; Movila 45, Todoran 89pen]
    Brasov 3-0 Gloria
    [Baicu 24, Buga 68, Onofras 72]
    Otelul 4-1 Poli AEK
    [Gurita 49, Gheara 72, Iacob 76, 89; Stancu 88]
    Oradea 2-1 Arges
    [Sfarlea 74pen, Obrenovic 82; Dica 11]
    Farul 1-1 Rapid
    [Cristocea 37; Ziyati 17]
    [Sep 28]
    Steaua 2-0 Ceahlaul
    [Bostina 62, Dinita 69]
    Universitatea 0-1 Dinamo
    [Danciulescu 73]

    Round 8
    [Oct 3]
    Petrolul 1-1 Universitatea
    [Ghindaru 17; Papura 45+1]
    [Oct 4]
    Ceahlaul 1-4 National
    [Nemtanu 59; Chihaia 47, Coman 65, Savu 80, 85]
    Poli AEK 1-1 Bacau
    [Silvasan 9; Cristea 88]
    Apulum 2-1 Otelul
    [Miclea 15, Vascko 41; Iacob 2]
    Gloria 2-1 Oradea
    [Coroian 20pen, Minteuan 39; Vrajitoarea 63]
    Dinamo 3-2 Farul
    [Niculescu 30, Zicu 38, Grigorie 60; Negru 26, 45+1]
    [Oct 5]
    Arges 0-0 Steaua
    Rapid 1-0 Brasov
    [Bordeanu 37]

    Round 9
    [Oct 17]
    Bacau 0-1 Apulum
    [Maier 50]
    Universitatea 0-0 Poli AEK
    [Oct 18]
    Gloria 2-2 Rapid
    [Mandrean 82, Coroian 85; Ilie 26, Ilyes 74]
    Farul 1-0 Petrolul
    [Cristocea 50]
    Otelul 1-1 Ceahlaul
    [Iacob 74; Domsa 12]
    National 1-1 Arges
    [Caramarin 45pen; Marincau 87]
    [Oct 19]
    Brasov 3-4 Dinamo
    [Stere 35, Baicu 47, 77; Niculescu 16, 33, Danciulescu 70, 72pen]
    [Nov 12]
    Steaua - Oradea

    Table

    1.FC Dinamo Bucuresti 9 6 1 2 21-12 19
    2.Apulum Alba-Iulia 9 5 2 2 10-12 17
    3.FC Steaua Bucuresti 8 4 4 0 11- 2 16
    4.AFC Rapid Bucuresti 9 4 4 1 14- 8 16
    5.Gloria Bistrita 9 4 2 3 14-14 14
    6.FC Arges Pitesti 9 3 3 3 14-11 12
    7.Otelul Galati 9 3 3 3 10- 9 12
    8.FC Brasov 9 3 2 4 17-16 11
    9.FC National Bucuresti 9 3 2 4 13-16 11
    10.FCM Bacau 9 2 4 3 14-20 10
    11.Universitatea Craiova 9 2 4 3 8-10 10
    12.FC Farul Constanta 9 2 3 4 13-15 9
    13.Politehnica AEK Timisoara 9 1 6 2 5- 9 9
    -----------------------------------------------------
    14.FC Oradea 8 2 2 4 10-11 8
    15.Ceahlaul Piatra Neamt 9 2 2 5 12-16 8
    16.FC Petrolul Ploiesti 9 1 4 4 7-12 7

    Topscorers

    8 Nicolae Marius Dica (Arges)
    7 Catalin Marcel Cursaru (Bacau)
    5 Mihai Baicu (Brasov)
    Mugurel Mihai Buga (Brasov)
    Cristian Ambrozie Coroian (Gloria)
    Ionel Daniel Danciulescu (Dinamo)
    Victoras Constantin Iacob (Otelul)
    Ionut Cristian Savu (National)

  14. #13
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    LIVE LIVE- ORA 23.05 - LIVE LIVE LIVE LIVE LIVE LIVE LIVE

    Live - Soccer
    Argentina - Apertura
    2220 Gimnasia River Plate - Not started
    Brazil - 1. Division
    2100 Flamengo Gremio 1-1 Halftime
    2100 Internacional Juventude 0-0 Halftime
    France - Le Championnat
    2045 Sochaux Monaco 0-1 2nd Half '61
    Greece - 1. Division
    2010 AEK Athens Olympiakos 0-1 2nd Half '90
    Italy - Serie A
    2030 Inter Roma 0-0 2nd Half '76
    Mexico - Apertura 2002
    2100 Irapuato Pumas 0-0 Halftime
    2100 Atlante Jaguares 1-0 Halftime
    2300 Santos Pachuca - Not started
    Norway - Tippeligaen
    2015 V&lerenga Lyn 0-1 2nd Half '90
    Portugal - 1. Division
    2045 Alverca Sp.Lissabon 1-2 2nd Half '61
    Spain - Primera Division
    2100 Murcia Atl.Madrid 0-2 Halftime
    USA - Major League Soccer
    2200 Columbus Crew Chicago Fire - Not started


    Results - Soccer
    Argentina - Apertura
    0030 Racing Club Rafaela 4-1 Finished
    1940 San Lorenzo Quilmes 0-1 Finished
    1940 Olimpo Banfield 3-1 Finished
    1945 Lanus Talleres 2-1 Finished
    2010 Boca Juniors Estudiantes 2-0 Finished
    Austria - T-Mobile Bundesliga
    1630 Rapid Wien Sturm Graz 2-0 Finished
    Belgium - Jupiler League
    1500 Westerlo Charleroi 2-1 Finished
    1500 Heusden-Zolder Club Bruges 4-2 Finished
    1500 Cercle Bruges Lokeren 2-2 Finished
    2000 St.Truiden St.Liege 1-2 Finished
    Brazil - 1. Division
    1900 Criciuma Fortaleza 2-2 Finished
    1900 Sao Caetano Sao Paolo 0-1 Finished
    1900 Parana Clube Vasco da Gama 3-3 Finished
    1900 Goias Guarani 3-0 Finished
    1900 Corinthians Atletico PR 2-3 Finished
    2000 Paysandu Atletico MG 1-0 Finished
    Denmark - 1. Division
    1500 NFA B 93 2-1 Finished
    1500 Silkeborg Fredericia 3-0 Finished
    1500 Vejle AC Horsens 0-1 Finished
    Denmark - 2. Division
    1300 Kalundborg Jetsmark 2-2 Finished
    1300 Skive Lyngby 2-3 Finished
    1500 N&stved Kolding FC 2-1 Finished
    1500 Hj&rring Holb&k 0-4 Finished
    Denmark - SAS League
    1500 Viborg AGF 4-0 Finished
    1500 AB Br&ndby IF 0-1 Finished
    1500 Frem Esbjerg FB 0-4 Finished
    1500 FC Midtjylland AaB 2-3 Finished
    1735 FC Kbh. FC Nordsj&lland 2-0 Finished
    England - FA Cup
    1600 Northwich Halifax 1-0 Finished
    England - Premier League
    1500 Charlton Arsenal 1-1 Finished
    1705 Tottenham Middlesboro 0-0 Finished
    France - 2. Division
    1815 Niort Istres 2-1 Finished
    Germany - 1. Bundesliga
    1730 Bochum Dortmund 3-0 Finished
    1730 Leverkusen Gladbach 1-0 Finished
    Germany - 2. Bundesliga
    1500 Osnabruck Unterhaching 2-1 Finished
    1500 LR Ahlen Duisburg 2-3 Finished
    1500 Union Berlin Bielefeld 1-0 Finished
    1500 Karlsruhe Gr.Furth 1-0 Finished
    1500 Aachen Eintracht Trier 2-0 Finished
    Germany - Regionalliga North
    1400 Hamburger SV (A) Schalke 04 (A) 3-2 Finished
    Greece - 1. Division
    1400 Proodeftiki Xanthi 1-1 Finished
    1600 PAOK Saloniki Kalithea 2-1 Finished
    1700 Panathinaikos Panionios 3-0 Finished
    1800 Paniliakos Egaleo 0-0 Finished
    Ireland - FAI Cup
    1600 St.Patricks Longford 0-2 Finished
    Israel - 1. Division
    1950 Maccabi Petach Tikva Maccabi Tel Aviv 2-2 Finished
    Italy - Serie A
    1500 Sampdoria AC Milan 0-3 Finished
    1500 Perugia Udinese 3-3 Finished
    1500 Lazio Bologna 2-1 Finished
    1500 Juventus Brescia 2-0 Finished
    1500 Reggina Ancona 0-0 Finished
    1500 Parma Modena 3-0 Finished
    Italy - Serie C1 A
    1430 Spal Varese 3-2 Finished
    1430 Cittadella Rimini 1-0 Finished
    1430 Novara Pavia 2-0 Finished
    1430 Propatria Arezzo 0-0 Finished
    1430 Cesena Lumezzane 3-1 Finished
    1430 Reggiana Prato 1-1 Finished
    1430 Pisa Lucchese 3-3 Finished
    1430 Pistoiese Padova 1-1 Finished
    1430 Spezia Sassari Torres 1-0 Finished
    Italy - Serie C1 B
    1430 Martina Paterno 3-3 Finished
    1430 Viterbese Sambenedettese 1-1 Finished
    1430 Catanzaro Fermana 3-0 Finished
    1430 Vis Pesaro Crotone 2-1 Finished
    1430 Lanciano Acireale 1-1 Finished
    1430 Foggia Benevento 3-3 Finished
    1430 Teramo Chieti 2-0 Finished
    1430 L´Aquila Giulianova 0-2 Finished
    1430 Sora Taranto 0-0 Finished
    Mexico - Apertura 2002
    0345 Atlas Gallos Blancos 0-1 Finished
    1900 Tecos Chivas 2-4 Finished
    1900 CF America Tigres 2-1 Finished
    Netherlands - Casino Eredivisie
    1230 PSV Eindhoven Ajax 2-2 Finished
    1430 Feyenoord Willem II 2-1 Finished
    1430 Twente Utrecht 2-2 Finished
    Norway - 1. Division
    1300 Hödd Mandalskam 1-1 Finished
    1300 Oslo Øst Str&msgodset 0-1 Finished
    1300 Hönefoss Skeid 2-0 Finished
    1300 Ham Kam Haugesund 2-1 Finished
    1300 Start Alta 5-2 Finished
    1300 Örn Horten Baerum 4-2 Finished
    1300 Moss Fredrikstad 1-0 Finished
    1300 Raufoss Sandefjord 1-2 Finished
    Norway - Tippeligaen
    1300 Stab&k Aalesund 3-1 Finished
    1300 Bryne Rosenborg 2-4 Finished
    1300 Troms& Brann 0-1 Finished
    1300 Lillestr&m Odd Grenland 3-0 Finished
    1900 Bod&/Glimt Sogndal 3-0 Finished
    Poland - 1. Division
    1715 Nowy Dwor Legia 1-3 Finished
    Portugal - 1. Division
    1700 Nacional Belenenses 4-0 Finished
    1700 Rio Ave Amadora 3-1 Finished
    1700 Beira-Mar U.Leiria 4-2 Finished
    1700 Moreirense Academica 1-1 Finished
    Romania - Divizia A
    1330 Ceahlaul Piatra-Neamt FCM Bacau 1-0 Finished
    1400 Oradea FC National 0-0 Finished
    1900 Dinamo Bucuresti Rapid Bucuresti 3-4 Finished
    Scotland - Challenge Cup
    1600 Airdrie Inverness 0-2 Finished
    Scotland - Premier League
    1600 Dundee U. Dundee FC 1-1 Finished
    Serbia and Montenegro - 1. Division
    1330 Hajduk K. Partizan Belgrad 0-0 Finished
    1400 Vojvodina Kom 4-2 Finished
    Slovakia - 1. Division
    1030 Petrzalka Banska Bystrica 0-0 Finished
    1730 Trencin Puchov 1-0 Finished
    Slovenia - 1. Division
    1400 Primorje NK Ljubljana 2-1 Finished
    1400 Drava Ptuj Maribor 1-1 Finished
    1400 Smartno Gorica 0-0 Finished
    1400 Mura Publikum 3-2 Finished
    Spain - Primera Division
    1700 Betis Albacete 3-2 Finished
    1700 Espanyol Celta Vigo 0-4 Finished
    1700 Valladolid Athl.Bilbao 2-0 Finished
    1700 Villarreal Sevilla 3-3 Finished
    1700 Real Sociedad Osasuna 1-0 Finished
    1900 Mallorca Barcelona 1-3 Finished
    Spain - Segunda Division
    1130 Getafe Salamanca 1-1 Finished
    1200 Almeria Levante 1-0 Finished
    1700 Malaga B Las Palmas 0-1 Finished
    1700 Alaves Cordoba 1-0 Finished
    1730 Cadiz Leganes 1-2 Finished
    1800 Gijon Xerez 3-0 Finished
    1830 Tenerife Poli Ejido 0-1 Finished
    Sweden - Allsvenskan
    1400 Helsingborg Örgryte 1-2 Finished
    1400 Sundsvall Halmstad 2-1 Finished
    1400 Enköping AIK Stockholm 0-2 Finished
    1400 Elfsborg Hammarby 0-2 Finished
    1400 IFK Gothenburg Landskrona 1-1 Finished
    1400 Örebro Malmö FF 1-0 Finished
    1400 Djurgaarden Östers IF 5-2 Finished
    Switzerland - Challenge League
    1430 Kriens FC Vaduz 2-1 Finished
    1430 Schaffhausen Wohlen 0-1 Finished
    1430 Bulle Yverdon 2-2 Finished
    Switzerland - Super League
    1615 Wil Young Boys 0-1 Finished
    1615 Thun St.Gallen 1-1 Finished
    1615 FC Zurich Xamax 3-1 Finished
    1615 Aarau Basel 2-2 Finished
    1615 Servette Grasshoppers 3-2 Finished
    Turkey - Superlig
    1230 Istanbulspor Bursaspor 3-0 Finished
    1800 Genclerbirligi Rizespor 1-0 Finished
    1800 Konyaspor Sebatspor 0-0 Finished
    1800 Gaziantepspor Besiktas 0-3 Finished
    USA - Major League Soccer
    0130 DC United Kansas City Wizards 1-1 Finished AET
    0230 Dallas Burn Colorado Rapids 4-3 Finished
    0300 San Jose Earthquakes L.A. Galaxy 1-1 Finished AET



    Results - Handball
    Germany - Bundesliga
    1500 Kiel Hamburg 31-28 Finished
    1530 Tusem Essen Flensburg-Handewitt 22-22 Finished
    International - e-Boks Challenge
    1430 Germany Norway 29-29 Finished
    1630 Denmark Serbia and Montenegro 30-27 Finished
    Norway - Grunnserien
    1700 Kragerö Stord 29-30 Finished
    1800 Haslum HK Kristiansand 28-24 Finished
    1800 Nittedal/Hakadal Runar 26-19 Finished
    1800 Heimdal Stavanger 32-30 Finished
    1800 Sandefjord Fyllingen 38-20 Finished
    1900 Fet Drammen 19-26 Finished
    Spain - Liga Asobal
    1230 Granollers Cantabria 29-28 Finished
    Sweden - Elitserien
    1615 IFK Tumba HK Redbergslids IK 24-32 Finished
    1615 IFK Ystad HK Hammarby IF 31-29 Finished
    1615 Lugi HF Allings&s HK 31-31 Finished



    Results - Icehockey
    Austria - UNIQA-Liga
    1800 Supergau Feldkirch 3-4 Black Wings Linz 1-0 1-3 1-1 Finished
    1800 Vienna Capitals 2-3 Heraklith VSV 0-1 0-1 2-1 Finished
    1800 Klagenfurter AC 7-4 Innsbruck 2-0 0-2 5-2 Finished
    Czech Republic - Extraliga
    1700 Zlin 4-2 Liberec 1-0 1-2 2-0 Finished
    1700 Sparta 3-2 Budejovice 0-1 2-0 1-1 Finished
    1700 Vitkovice 1-3 Slavia 1-0 0-0 0-3 Finished
    1730 Plzen 4-4 Litvinov 2-2 2-1 0-1 0-0 Finished OT
    1730 Znojmo 3-3 Pardubice 0-1 2-0 1-2 0-0 Finished OT
    1730 Kladno 7-3 Trinec 1-1 4-0 2-2 Finished
    1730 Karlovy Vary 3-0 Vsetin 1-0 0-0 2-0 Finished
    Denmark - SuperBEST-League
    1400 Odense Bulldogs 6-1 R&dovre Mighty Bulls 2-0 3-0 1-1 Finished
    1400 AaB Ishockey 0-5 Esbjerg Pirates 0-2 0-1 0-2 Finished
    1530 Herning Bluefox 2-3 Herlev Eagles 0-2 1-0 1-0 0-0 Finished AP
    1530 Rungsted Cobras 6-3 Frederikshavn Whitehawks 4-1 1-1 1-1 Finished
    Finland - SM-Liiga
    1400 HPK 2-2 Blues 1-1 1-1 0-0 0-0 Finished OT
    Germany - DEL
    1430 Dusseldorfer EG 3-2 Frankfurt Lions 0-1 0-1 2-0 Finished AP
    1430 Hamburg Freezers 5-2 Krefeld Pinguine 2-0 2-0 1-2 Finished
    1430 Eisbaren Berlin 5-0 Kölner Haie 1-0 3-0 1-0 Finished
    1830 Hannover Scorpions 6-5 Wölfe Freiburg 1-2 2-0 3-3 Finished
    1830 Iserlohn Roosters 8-4 Augsburger Panther 1-0 2-4 5-0 Finished
    1830 Adler Mannheim 0-2 ERC Ingolstadt - 0-0 0-2 Finished
    1830 Nurnberg Ice Tigers 5-3 Kassel Huskies 3-0 0-2 2-1 Finished
    Slovakia - ST Extraliga
    1700 Poprad 0-3 Zvolen - 0-2 0-1 Finished
    1700 L. Mikulas 3-2 Martin 1-1 1-0 1-1 Finished
    1700 Nitra 3-1 Slovan 1-0 1-1 1-0 Finished
    1700 Skalica 3-2 Kosice 1-0 1-1 1-1 Finished
    USA - National Hockey League
    0100 Toronto Maple Leafs 4-1 Washington Capitals - 2-1 2-0 Finished
    0100 Philadelphia Flyers 4-4 Carolina Hurricanes 0-2 2-1 2-1 0-0 Finished OT
    0100 Columbus Blue Jackets 2-3 Dallas Stars - 1-0 1-3 Finished
    0100 New York Rangers 3-1 Detroit Red Wings 1-0 1-1 1-0 Finished
    0100 Atlanta Thrashers 2-3 Florida Panthers 0-2 0-0 2-1 Finished
    0100 Montreal Canadiens 2-6 Ottawa Senators 1-2 0-1 1-3 Finished
    0100 New York Islanders 7-2 Pittsburgh Penguins 2-0 3-1 2-1 Finished
    0130 Tampa Bay Lightning 3-2 Minnesota Wild 0-2 2-0 1-0 Finished
    0130 New Jersey Devils 2-5 Boston Bruins 2-1 0-0 0-4 Finished
    0200 Nashville Predators 3-5 Colorado Avalanche 0-1 1-3 2-1 Finished
    0400 Edmonton Oilers 2-4 Calgary Flames 0-1 2-1 0-2 Finished
    0430 Los Angeles Kings 2-3 Chicago Blackhawks 1-2 0-1 1-0 Finished
    0430 San Jose Sharks 4-4 Phoenix Coyotes 2-1 1-1 1-2 0-0 Finished OT



    Results - Tennis
    Basel
    1430 G. Coria D. Nalbandian Finished
    Linz WTA
    1330 N. Petrova A. Sugiyama 5-7 4-6 Finished
    Luxembourg WTA
    1445 K. Clijsters C. Rubin 6-2 7-5 Finished
    St.Petersburg
    1200 G. Kuerten S. Sargsian 6-4 6-3 Finished
    Stockholm
    1400 M. Fish R. Soderling 7-5 3-6 7-6 Finished

  15. #14
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    0

    Divizia A, cotele la pariuri

    Singura agentie de pariuri de pe internet care coteaza meciurile din divizia A, dadea urmatoarele cote :

    Poli AEK Timisoara v FC Farul Constanta 1.80 3.25 3.50
    Apulum Unirea v Universitatea Craiova 1.85 3.25 3.30
    Arges-Dacia Pitesti v Otelul Galati 1.70 3.30 3.80
    Steaua Bucuresti v FC Gloria Bistrita 1.25 4.40 7.80
    Ceahlaul Piatra Nt. v FCM Bacau 1.70 3.30 3.80
    Bihor Oradea v National Bucuresti 2.40 3.20 2.40
    Dinamo Bucuresti v Rapid Bucuresti 2.15 3.00 2.85


    Daca ai un card Taifun poti paria pe aceste meciuri, care au cote mai mai bune decât la agentiile din Romania.
    Daca nu ai, învata cum sa-ti faci unul si cum sa pariezi pe internet la http://pariuri.3x.ro/

  16. #15
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0
    Note that new Home Page of this site is at
    EuroCups Online

    Results of your query
    PG=&KG=&KU=0&RU=&D1=&D2=&T1=liverpool&T2=

    season cup rnd first match at home first match away scores
    64/65 Champ. I KR Reykjavík Isl Liverpool FC Eng 0-5 1-6
    64/65 Champ. II Liverpool FC Eng RSC Anderlecht Bel 3-0 1-0
    64/65 Champ. 1/4 1.FC Köln FRG Liverpool FC Eng 0-0 0-0 2-2
    64/65 Champ. 1/2 Liverpool FC Eng Internazionale FC Ita 3-1 0-3
    65/66 Cup Win. I Juventus FC Ita Liverpool FC Eng 1-0 0-2
    65/66 Cup Win. II Liverpool FC Eng R. Standard de Li&ge Bel 3-1 2-1
    65/66 Cup Win. 1/4 Kispest Honvéd FC Hun Liverpool FC Eng 0-0 0-2
    65/66 Cup Win. 1/2 Celtic FC (Glasgow) Sco Liverpool FC Eng 1-0 0-2
    65/66 Cup Win. fin Borussia Dortmund FRG Liverpool FC Eng 2-1
    66/67 Champ. I Liverpool FC Eng Petrolul Ploiesti Rom 2-0 1-3 2-0
    66/67 Champ. II Ajax Ned Liverpool FC Eng 5-1 2-2
    67/68 IC Fairs I Malmö FF Swe Liverpool FC Eng 0-2 1-2
    67/68 IC Fairs II Liverpool FC Eng TSV 1860 München FRG 8-0 1-2
    67/68 IC Fairs III Ferencvárosi TC Hun Liverpool FC Eng 1-0 1-0
    68/69 IC Fairs I Athletic Club Bilbao Esp Liverpool FC Eng 2-1 1-2
    69/70 IC Fairs I Liverpool FC Eng Dundalk FC Irl 10-0 4-0
    69/70 IC Fairs II Vitoria Setubal Por Liverpool FC Eng 1-0 2-3
    70/71 IC Fairs I Liverpool FC Eng Ferencvárosi TC Hun 1-0 1-1
    70/71 IC Fairs II Liverpool FC Eng FC Dinamo Bucuresti Rom 3-0 1-1
    70/71 IC Fairs III Hibernian FC (Edinburgh) Sco Liverpool FC Eng 0-1 0-2
    70/71 IC Fairs 1/4 Liverpool FC Eng FC Bayern München FRG 3-0 1-1
    70/71 IC Fairs 1/2 Liverpool FC Eng Leeds United AFC Eng 0-1 0-0
    71/72 Cup Win. I Servette FC (Gen&ve) Sui Liverpool FC Eng 2-1 0-2
    71/72 Cup Win. II Liverpool FC Eng FC Bayern München FRG 0-0 1-3
    72/73 UEFA I Liverpool FC Eng Eintracht Frankfurt FRG 2-0 0-0
    72/73 UEFA II Liverpool FC Eng AEK Athens Gre 3-0 3-1
    72/73 UEFA III SC Dynamo Berlin GDR Liverpool FC Eng 0-0 1-3
    72/73 UEFA 1/4 Liverpool FC Eng 1.FC Dynamo Dresden GDR 2-0 1-0
    72/73 UEFA 1/2 Liverpool FC Eng Tottenham Hotspur FC Eng 1-0 1-2
    72/73 UEFA fin Liverpool FC Eng Borussia Mönchengladbach FRG 3-0 0-2
    73/74 Champ. I AS Jeunesse Esch Lux Liverpool FC Eng 1-1 0-2
    73/74 Champ. II FK Crvena zvezda Yug Liverpool FC Eng 2-1 2-1
    74/75 Cup Win. I Liverpool FC Eng Stromsgodset IF Nor 11-0 1-0
    74/75 Cup Win. II Liverpool FC Eng Ferencvárosi TC Hun 1-1 0-0
    75/76 UEFA I Hibernian FC (Edinburgh) Sco Liverpool FC Eng 1-0 1-3
    75/76 UEFA II Real Sociedad Esp Liverpool FC Eng 1-3 0-6
    75/76 UEFA III Slask Wroclaw Pol Liverpool FC Eng 1-2 0-3
    75/76 UEFA 1/4 1.FC Dynamo Dresden GDR Liverpool FC Eng 0-0 1-2
    75/76 UEFA 1/2 FC Barcelona Esp Liverpool FC Eng 0-1 1-1
    75/76 UEFA fin Liverpool FC Eng Club Brugge KV Bel 3-2 1-1
    76/77 Champ. I Liverpool FC Eng Crusaders FC Nir 2-0 5-0
    76/77 Champ. II Trabzonspor Tur Liverpool FC Eng 1-0 0-3
    76/77 Champ. 1/4 AS Saint-Etienne Fra Liverpool FC Eng 1-0 1-3
    76/77 Champ. 1/2 FC Zürich Sui Liverpool FC Eng 1-3 0-3
    76/77 Champ. fin Liverpool FC Eng Borussia Mönchengladbach FRG 3-1
    76/77 Super fin Hamburger SV FRG Liverpool FC Eng 1-1 0-6
    77/78 Champ. II Liverpool FC Eng 1.FC Dynamo Dresden GDR 5-1 1-2
    77/78 Champ. 1/4 SL Benfica Por Liverpool FC Eng 1-2 1-4
    77/78 Champ. 1/2 Borussia Mönchengladbach FRG Liverpool FC Eng 2-1 0-3
    77/78 Champ. fin Liverpool FC Eng Club Brugge KV Bel 1-0
    77/78 Super fin RSC Anderlecht Bel Liverpool FC Eng 3-1 1-2
    78/79 Champ. I Nottingham Forest FC Eng Liverpool FC Eng 2-0 0-0
    79/80 Champ. I Liverpool FC Eng Dinamo Tbilisi URS 2-1 0-3
    80/81 Champ. I OPS (Oulu) Fin Liverpool FC Eng 1-1 1-10
    80/81 Champ. II Aberdeen FC Sco Liverpool FC Eng 0-1 0-4
    80/81 Champ. 1/4 Liverpool FC Eng CSKA Sofia Bul 5-1 1-0
    80/81 Champ. 1/2 Liverpool FC Eng FC Bayern München FRG 0-0 1-1
    80/81 Champ. fin Liverpool FC Eng Real Madrid CF Esp 1-0
    81/82 Champ. I OPS (Oulu) Fin Liverpool FC Eng 0-1 0-7
    81/82 Champ. II AZ Alkmaar Ned Liverpool FC Eng 2-2 2-3
    81/82 Champ. 1/4 Liverpool FC Eng CSKA Sofia Bul 1-0 0-2
    82/83 Champ. I Dundalk FC Irl Liverpool FC Eng 1-4 0-1
    82/83 Champ. II HJK Helsinki Fin Liverpool FC Eng 1-0 0-5
    82/83 Champ. 1/4 Widzew Lódz Pol Liverpool FC Eng 2-0 2-3
    83/84 Champ. I OB (Odense) Den Liverpool FC Eng 0-1 0-5
    83/84 Champ. II Liverpool FC Eng Athletic Club Bilbao Esp 0-0 1-0
    83/84 Champ. 1/4 Liverpool FC Eng SL Benfica Por 1-0 4-1
    83/84 Champ. 1/2 Liverpool FC Eng FC Dinamo Bucuresti Rom 1-0 2-1
    83/84 Champ. fin Liverpool FC Eng AS Roma Ita 1-1 4-2p
    83/84 Super fin Juventus FC Ita Liverpool FC Eng 2-0
    84/85 Champ. I Lech Poznán Pol Liverpool FC Eng 0-1 0-4
    84/85 Champ. II Liverpool FC Eng SL Benfica Por 3-1 0-1
    84/85 Champ. 1/4 FK Austria Wien Aut Liverpool FC Eng 1-1 1-4
    84/85 Champ. 1/2 Liverpool FC Eng Panathinaikos FC (Athens) Gre 4-0 1-0
    84/85 Champ. fin Juventus FC Ita Liverpool FC Eng 1-0
    91/92 UEFA I Liverpool FC Eng FC Lahti Fin 6-1 0-1
    91/92 UEFA II AJ Auxerre Fra Liverpool FC Eng 2-0 0-3
    91/92 UEFA III FC Tirol Innsbruck Aut Liverpool FC Eng 0-2 0-4
    91/92 UEFA 1/4 Genoa 1893 Ita Liverpool FC Eng 2-0 2-1
    92/93 Cup Win. I Liverpool FC Eng Apollon Limassol FC Cyp 6-1 2-1
    92/93 Cup Win. II Spartak Moscow Rus Liverpool FC Eng 4-2 2-0
    95/96 UEFA I FC Alania Vladikavkaz Rus Liverpool FC Eng 1-2 0-0
    95/96 UEFA II Br&ndby IF Den Liverpool FC Eng 0-0 1-0
    96/97 Cup Win. I Myllykosken Pallo-47 Fin Liverpool FC Eng 0-1 1-3
    96/97 Cup Win. II FC Sion Sui Liverpool FC Eng 1-2 3-6
    96/97 Cup Win. 1/4 SK Brann (Minde Bergen) Nor Liverpool FC Eng 1-1 0-3
    96/97 Cup Win. 1/2 Paris Saint-Germain FC Fra Liverpool FC Eng 3-0 0-2
    97/98 UEFA I Celtic FC (Glasgow) Sco Liverpool FC Eng 2-2 0-0
    97/98 UEFA II RC Strasbourg Fra Liverpool FC Eng 3-0 0-2
    98/99 UEFA I 1.FC Kosice Svk Liverpool FC Eng 0-3 0-5
    98/99 UEFA II Liverpool FC Eng Valencia CF Esp 0-0 2-2
    98/99 UEFA III Celta de Vigo Esp Liverpool FC Eng 3-1 1-0
    00/01 UEFA I UFC Rapid Bucuresti Rom Liverpool FC Eng 0-1 0-0
    00/01 UEFA II Liverpool FC Eng FC Slovan Liberec Tch 1-0 3-2
    00/01 UEFA III Olympiakos Piraeus FC Gre Liverpool FC Eng 2-2 0-2
    00/01 UEFA IV AS Roma Ita Liverpool FC Eng 0-2 1-0
    00/01 UEFA 1/4 FC Porto Por Liverpool FC Eng 0-0 0-2
    00/01 UEFA 1/2 FC Barcelona Esp Liverpool FC Eng 0-0 0-1
    00/01 UEFA fin Liverpool FC Eng CD Alavés (Vitória) Esp 5-4
    00/01 Super fin FC Bayern München Ger Liverpool FC Eng 2-3
    01/02 Champ. Qual FC Haka (Valkeakoski) Fin Liverpool FC Eng 0-5 1-4
    01/02 Champ. Lg Liverpool FC Eng Boavista FC Por 1-1 1-1
    01/02 Champ. Lg Borussia Dortmund Ger Liverpool FC Eng 0-0 0-2
    01/02 Champ. Lg Liverpool FC Eng FC Dynamo Kyiv Ukr 1-0 2-1
    01/02 Champ. Lg Liverpool FC Eng FC Barcelona Esp 1-3 0-0
    01/02 Champ. Lg AS Roma Ita Liverpool FC Eng 0-0 0-2
    01/02 Champ. Lg Liverpool FC Eng Galatasaray SK (Istanbul) Tur 0-0 1-1
    01/02 Champ. 1/4 Liverpool FC Eng Bayer Leverkusen Ger 1-0 2-4
    02/03 Champ. Lg Valencia CF Esp Liverpool FC Eng 2-0 1-0
    02/03 Champ. Lg Liverpool FC Eng FC Basel Sui 1-1 3-3
    02/03 Champ. Lg Liverpool FC Eng Spartak Moscow Rus 5-0 3-1
    02/03 UEFA III SBV Vitesse (Arnhem) Ned Liverpool FC Eng 0-1 0-1
    02/03 UEFA IV AJ Auxerre Fra Liverpool FC Eng 0-1 0-2
    02/03 UEFA 1/4 Celtic FC (Glasgow) Sco Liverpool FC Eng 1-1 2-0
    03/04 UEFA I NK Olimpija Ljubljana Slo Liverpool FC Eng 1-1 0-3
    223 125 49 49 416186

    If you want to see detailed report from particular match, follow the link from 'Round' column.

    Version 1.9
    Made by Milos Radulovic (1998-2003)
    for EuroCups Online.

  17. #16
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0
    REZULTATE FINALE

    Results - Soccer
    Argentina - Apertura
    0210 Velez Sarsfield Newells Old Boys 0-3 Finished
    Bulgaria - 1. Division
    1200 Makedonska Slava Vidima Rakovski 0-0 Finished
    Croatia - 1. Division
    1315 NK Zagreb Hajduk Split 0-2 Finished
    Denmark - 1. Division
    1300 Randers FC FC Aarhus 4-1 Finished
    England - Premier League
    1330 Liverpool Leeds 3-1 Finished
    1330 Bolton Birmingham 0-1 Finished
    Romania - Divizia A
    1330 Apulum Universitatea Craiova 2-2 Finished
    1330 Poli AEK Timisoara Farul Constanta 0-0 Finished
    Russia - Vischaya
    1400 Zenit Petersburg Lok. Moscow 0-0 Finished
    Scotland - Premier League
    1330 Livingston Rangers 0-0 Finished
    Turkey - Superlig
    1230 Elazigspor Denizlispor 2-4 Finished



    Results - Handball
    Denmark - Cup
    1415 FCK H&ndbold Skjern H&ndbold 25-28 Finished



    Results - Icehockey
    USA - National Hockey League
    0130 Detroit Red Wings 4-0 Dallas Stars - 2-0 2-0 Finished
    0130 Florida Panthers 3-4 Minnesota Wild 1-0 1-3 1-1 Finished
    0130 Pittsburgh Penguins 1-2 New Jersey Devils 0-1 1-0 0-1 Finished
    0300 Calgary Flames 1-2 St. Louis Blues 1-1 0-0 0-1 Finished
    0430 Anaheim Mighty Ducks 2-5 Buffalo Sabres 0-1 2-0 0-4 Finished



    Results - Tennis
    Basel
    1400 I. Ljubicic G. Coria 4-6 4-6 Finished
    Luxembourg WTA
    1400 M. Weingartner C. Rubin 2-6 5-7 Finished
    St.Petersburg
    1200 G. Kuerten A. Corretja 6-4 6-3 Finished
    1330 R. Schuettler S. Sargsian 3-6 3-6 Finished
    Stockholm
    1230 R. Soderling D. Sanguinetti 7-6 7-6 Finished

  18. #17
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    spania granada
    Age
    34
    Posts
    36
    Reputatie
    0
    MAI CORECCT STEAUA NU ARE SANSE IN FATA LUI LIVERPOOL HAIDETI SA NE UITAM IN VITRINELE CLUBULUI SA VEDEM TROFEELE SI PALMARESUL PE CARE IL AU IN ULTIMUL TIMP SI SA NU UITAM CA NU NE-AM MAI CALIFICAT IN LIGA CAMPIONILOR DE 7 ANI SI CE SA MAI VB DE UEFA UNDE ABIA TRECEM DE PRIMUL TUR DAR TOTUSI LUPTA STEAUA ASA CUM SUTHAMPTON A INVINS PE MANCHESTER UNITED IN CAMPIONAT CINE STIE CE SE POATE INTAMPLA IN MECIUL STELEI CU LIVERPOOL MAI ALES CA AU TRECUT CU GREU DE GIULESTENII ACUM 2 ANI TOTUL E SA NU PRIMEASCA GOL LA BUCURESTII
    forza rapid

  19. #18
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    REZULTATE 26 OCTOMBRIE ORA 21.00 GMT

    NATIONAL SOCCER LEAGUES

    Albania
    Oct 25, 2003 Tirana - Elbasani 0 - 0
    Oct 25, 2003 Flamurtari - Dinamo 2 - 3
    Oct 25, 2003 Besa - Teuta 1 - 2
    Oct 25, 2003 Shkumbini - Partizani 0 - 0
    Oct 25, 2003 Lushnja - Vllaznia 2 - 1

    Andorra

    Argentina
    Oct 25, 2003 Rosario_Central - Independiente 2 - 0
    Oct 25, 2003 Chacarita - Nueva_Chicago 4 - 0
    Oct 25, 2003 Racing - Atl.Rafaela 4 - 1
    Oct 25, 2003 Colon - Arsenal 1 - 0

    Armenia
    Oct 25, 2003 Mika - Araks 2 - 0
    Oct 25, 2003 Lernagorts - Kotayk 1 - 2
    Oct 25, 2003 Dynamo-2000 - Shirak 1 - 3

    Australia
    Oct 25, 2003 Marconi - Parramatta 1 - 2
    Oct 26, 2003 Melbourne_K - Northern_Spirit 0 - 1
    Oct 26, 2003 Sydney_Utd - South_Melbourne 0 - 0
    Oct 26, 2003 Olympic - Perth 0 - 2

    Austria
    Oct 25, 2003 Bregenz - Kärnten 3 - 2
    Oct 25, 2003 GAK - Aust.Salzburg 1 - 0
    Oct 25, 2003 Mattersburg - Aust.Vienna 0 - 1
    Oct 25, 2003 Pasching - Admira/Wacker 3 - 0
    Oct 25, 2003 Aust.Lustenau - Wörgl 1 - 0
    Oct 25, 2003 Innsbruck - FC_Lustenau 4 - 0

    Azerbaijan
    Oct 25, 2003 Garabagh_A - MOIK 3 - 1
    Oct 25, 2003 Dinamo - Shamkir 0 - 2
    Oct 25, 2003 Shahdagh - Bakili 2 - 1

    Belarus
    Oct 26, 2003 Shakhter - Dinamo_Mn 1 - 1
    Oct 26, 2003 Torpedo_Zh - Naftan 3 - 1
    Oct 26, 2003 Zvezda - Lokomotiv_Mn 0 - 0
    Oct 26, 2003 Gomel - Neman 2 - 0
    Oct 26, 2003 Belshina - Slavia 3 - 2
    Oct 26, 2003 Molodechno - Torpedo-SKA 0 - 3
    Oct 26, 2003 BATE - Dnepr-Transmash 2 - 0
    Oct 26, 2003 Darida - Dinamo_Br 3 - 0

    Belgium
    Oct 25, 2003 Beveren - Excelsior_M 0 - 3
    Oct 25, 2003 Anderlecht - GBA 4 - 0
    Oct 25, 2003 LaLouviere - Genk 5 - 2
    Oct 25, 2003 Antwerp - Lierse 3 - 1
    Oct 25, 2003 AA_Gent - Mons 0 - 0
    Oct 25, 2003 Verbr_Geel - Denderleeuw 2 - 0
    Oct 25, 2003 Oostende - Excelsior_V 3 - 1
    Oct 25, 2003 Roeselare - Maasland 4 - 0
    Oct 25, 2003 Tubize - Ingelmunster 3 - 3
    Oct 26, 2003 Heusden-Zolder - Club_Brugge 4 - 2
    Oct 26, 2003 Westerlo - Charleroi 2 - 1
    Oct 26, 2003 Cercle_Brugge - Lokeren 2 - 2
    Oct 26, 2003 FC_Brussels - Tienen 6 - 0
    Oct 26, 2003 Ronse - Eupen 0 - 3
    Oct 26, 2003 Zulte-Waregem - Deinze 1 - 3
    Oct 26, 2003 Hamme - Visetois 4 - 1
    Oct 26, 2003 Aalst - Dessel_Sport 1 - 0

    Bolivia

    Bosnia
    Oct 25, 2003 Leotar - Modrica 3 - 0
    Oct 25, 2003 FK_Sarajevo - Siroki_Brijeg 4 - 1
    Oct 25, 2003 Travnik - Borac 2 - 0
    Oct 25, 2003 Orasje - Sloboda 2 - 1
    Oct 26, 2003 Posusje - Celik 3 - 2
    Oct 26, 2003 Rudar_U - Brotnjo 2 - 2
    Oct 26, 2003 Glasinac - Zeljeznicar 2 - 1
    Oct 26, 2003 Zrinjski - Zepce 2 - 1

    Brazil
    Oct 25, 2003 Bahia - Fluminense 2 - 2
    Oct 25, 2003 Ponte_Preta - Vitoria 1 - 1
    Oct 25, 2003 Coritiba - Santos 0 - 4
    Oct 25, 2003 Cruzeiro - Figueirense 1 - 0

    Bulgaria
    Oct 25, 2003 Makedonska_Sl - Vidima-Rakovski 0 - 0
    Oct 25, 2003 Beroe - Dobrudzha 3 - 0
    Oct 25, 2003 Etar-1924 - Pirin 2 - 3
    Oct 25, 2003 Belite_orli - Vihar-Vladislav 3 - 0
    Oct 25, 2003 Vihren - Spartak_Pl 1 - 1
    Oct 25, 2003 Septemvri - Rilski_Sportist 1 - 0
    Oct 25, 2003 Slanchev - Svetkavitsa 4 - 2
    Oct 25, 2003 Shumen - Koneliano 1 - 1

    Chile
    Oct 25, 2003 Coquimbo - Palestino 0 - 2
    Oct 25, 2003 Wanderers - U.Espanola 2 - 2
    Oct 25, 2003 Pto.Montt - A.Italiano 0 - 3
    Oct 25, 2003 Huachipato - Colo_Colo 3 - 3

    China
    Oct 25, 2003 I.Shanghai - S.Guoli 1 - 0
    Oct 25, 2003 L.Zhongshun - S.Guancheng 1 - 2
    Oct 26, 2003 B.Hyundai - Bayi 5 - 0
    Oct 26, 2003 C.Lifan - S.Jianlibao 1 - 0
    Oct 26, 2003 Q.Beilaite - D.Shide 0 - 1
    Oct 26, 2003 Y.Hongta - S.Jinde 2 - 1
    Oct 26, 2003 T.Taida - S.Shenhua 1 - 1

    Colombia

    Croatia
    Oct 25, 2003 Zadar - Dinamo 2 - 2
    Oct 25, 2003 Varteks - Marsonia 1 - 1
    Oct 25, 2003 Cibalia - Rijeka 0 - 1
    Oct 25, 2003 Inker - Osijek 1 - 1
    Oct 25, 2003 Kamen - Slaven 2 - 0
    Oct 25, 2003 Zagreb - Hajduk 0 - 2
    Oct 25, 2003 Koprivnica - Belisce 0 - 2
    Oct 25, 2003 Vukovar'91 - Graficar 1 - 0
    Oct 25, 2003 Metalac - Dilj 2 - 1
    Oct 25, 2003 Cakovec - Sloga 1 - 1
    Oct 25, 2003 Sibenik - Hrv.dragovoljac 4 - 1
    Oct 25, 2003 **** - Croatia 2 - 2
    Oct 25, 2003 Pomorac - Imotski 2 - 2

    Cyprus
    Oct 25, 2003 Anorthosis - Omonia 2 - 3
    Oct 25, 2003 Apollon - ENP 3 - 0
    Oct 25, 2003 Ethnikos_Ac - Pafos 3 - 1
    Oct 25, 2003 Olympiakos - AEL 2 - 2
    Oct 25, 2003 Onisilos - Digenis 0 - 0
    Oct 26, 2003 Anagennisi - AEK 0 - 1
    Oct 26, 2003 APOEL - Doxa 3 - 3

    Czech Republic
    Oct 25, 2003 Teplice - Ostrava 1 - 1
    Oct 25, 2003 Pribram - Blsany 1 - 2
    Oct 25, 2003 Sigma_Olomouc - Slavia 2 - 0
    Oct 25, 2003 Opava - Plzen 2 - 0
    Oct 25, 2003 C.Budejovice - Zizkov 2 - 0
    Oct 25, 2003 Synot - Liberec 2 - 1
    Oct 25, 2003 Jablonec - Zlin 2 - 1
    Oct 26, 2003 Jihlava - Pardubice 1 - 2

    Denmark
    Oct 25, 2003 Herf&lge - OB_Odense 2 - 2
    Oct 25, 2003 B1913_Odense - HFK_S&nderjyl 1 - 1
    Oct 25, 2003 Nordjylland - Olstykke 2 - 1
    Oct 25, 2003 Br&nsh&j - Fremad_Amager 4 - 3
    Oct 25, 2003 Randers - FC_Aarhus 4 - 1
    Oct 25, 2003 Skj&ld - K&ge 4 - 1
    Oct 25, 2003 Glostrup - Dalum 1 - 4
    Oct 25, 2003 Brabrand - Hvidovre 1 - 1
    Oct 25, 2003 HIK - Holstebro 2 - 1
    Oct 25, 2003 B1909 - Slagelse 0 - 3
    Oct 26, 2003 AB_K&benhavn - Br&ndby 0 - 1
    Oct 26, 2003 Midtjylland - AaB_Aalborg 2 - 3
    Oct 26, 2003 Frem - Esbjerg 0 - 4
    Oct 26, 2003 Viborg - AGF_Aarhus 4 - 0
    Oct 26, 2003 FC_K&benhavn - Nordsjaelland 2 - 0
    Oct 26, 2003 Nyk&bing - B93_K&benhavn 2 - 1
    Oct 26, 2003 Silkeborg - Fredericia 3 - 0
    Oct 26, 2003 Vejle - Horsens 0 - 1
    Oct 26, 2003 Skive - Lyngby 2 - 3
    Oct 26, 2003 Kalundborg - Jetsmark 2 - 2
    Oct 26, 2003 Hj&rring - Holb&k 0 - 4
    Oct 26, 2003 N&stved - Kolding 2 - 1

    Ecuador

    England
    Oct 25, 2003 Bolton - Birmingham 0 - 1
    Oct 25, 2003 Chelsea - Manchester_C 1 - 0
    Oct 25, 2003 Liverpool - Leeds 3 - 1
    Oct 25, 2003 Manchester_U - Fulham 1 - 3
    Oct 25, 2003 Newcastle - Portsmouth 3 - 0
    Oct 25, 2003 Southampton - Blackburn 2 - 0
    Oct 25, 2003 Aston_Villa - Everton 0 - 0
    Oct 25, 2003 Wolverhampton - Leicester 4 - 3
    Oct 25, 2003 Bradford - Nottingham 1 - 2
    Oct 25, 2003 Burnley - Millwall 1 - 1
    Oct 25, 2003 Derby - Coventry 1 - 3
    Oct 25, 2003 Gillingham - Crystal_P 1 - 0
    Oct 25, 2003 Norwich - Sunderland 1 - 0
    Oct 25, 2003 Preston - Ipswich 1 - 1
    Oct 25, 2003 Rotherham - West_Bromwich 0 - 3
    Oct 25, 2003 Stoke - Crewe 1 - 1
    Oct 25, 2003 Walsall - Wigan 2 - 0
    Oct 25, 2003 Wimbledon - Watford 1 - 3
    Oct 25, 2003 Cardiff - West_Ham 0 - 0
    Oct 25, 2003 Barnsley - Grimsby 0 - 0
    Oct 25, 2003 Brighton - Stockport 0 - 1
    Oct 25, 2003 Bristol_C - Sheffield_W 1 - 1
    Oct 25, 2003 Colchester - Chesterfield 1 - 0
    Oct 25, 2003 Hartlepool - Wycombe 1 - 1
    Oct 25, 2003 Luton - Peterborough 1 - 1
    Oct 25, 2003 Notts_County - Brentford 2 - 0
    Oct 25, 2003 Oldham - Bournemouth 1 - 1
    Oct 25, 2003 Plymouth - Blackpool 1 - 0
    Oct 25, 2003 Queens_PR - Tranmere 1 - 1
    Oct 25, 2003 Rushden&Dmonds - Wrexham 2 - 3
    Oct 25, 2003 Swindon - Port_Vale 0 - 0
    Oct 25, 2003 Boston - Torquay 4 - 0
    Oct 25, 2003 Cambridge - Yeovil 1 - 4
    Oct 25, 2003 Darlington - Bury 1 - 3
    Oct 25, 2003 Huddersfield - Carlisle 2 - 1
    Oct 25, 2003 Hull - Lincoln 3 - 0
    Oct 25, 2003 Kidderminster - Doncaster 0 - 2
    Oct 25, 2003 Leyton_O - Northampton 1 - 1
    Oct 25, 2003 Macclesfield - Southend 1 - 2
    Oct 25, 2003 Mansfield - Cheltenham 4 - 0
    Oct 25, 2003 Oxford - Bristol_R 0 - 0
    Oct 25, 2003 Rochdale - Swansea 0 - 1
    Oct 25, 2003 Scunthorpe - York 0 - 0
    Oct 26, 2003 Charlton - Arsenal 1 - 1
    Oct 26, 2003 Tottenham - Middlesbrough 0 - 0

    Estonia
    Oct 25, 2003 Tervis - Vaprus 9 - 2
    Oct 25, 2003 Merkuur - Tallinna_JK 1 - 3
    Oct 25, 2003 MC_Tallinn - Tammeka 5 - 3
    Oct 25, 2003 Estel - Kohtlajärve 2 - 4
    Oct 26, 2003 Valga - TVMK 1 - 3
    Oct 26, 2003 Flora - Kuressaare 17 - 0
    Oct 26, 2003 Trans - Maardu 1 - 5
    Oct 26, 2003 Tulevik - Levadia 2 - 0

    Faroe Islands

    Finland
    Oct 25, 2003 HJK - KuPS 3 - 0
    Oct 25, 2003 Hämeenlinna - MyPa 1 - 0
    Oct 25, 2003 Inter - Tampere_Utd 1 - 3
    Oct 25, 2003 Allianssi - Lahti 0 - 3
    Oct 25, 2003 Jaro - TPS 4 - 1
    Oct 25, 2003 Jazz - Jokerit 0 - 3
    Oct 25, 2003 KooTeePee - Haka 0 - 4

    France
    Oct 25, 2003 Nantes - Lyon 0 - 1
    Oct 25, 2003 Ajaccio - PSG 0 - 0
    Oct 25, 2003 Auxerre - Montpellier 0 - 1
    Oct 25, 2003 Guingamp - Toulouse 1 - 0
    Oct 25, 2003 Le_Mans - Bastia 1 - 1
    Oct 25, 2003 Lens - Lille 2 - 1
    Oct 25, 2003 Marseille - Rennes 2 - 0
    Oct 25, 2003 Nice - Bordeaux 0 - 0
    Oct 25, 2003 Strasbourg - Metz 0 - 2
    Oct 25, 2003 Chateauroux - Laval 2 - 1
    Oct 25, 2003 Creteil - Caen 0 - 0
    Oct 25, 2003 Gueugnon - Angers 1 - 1
    Oct 25, 2003 Le_Havre - Clermont 1 - 1
    Oct 25, 2003 Lorient - Rouen 4 - 1
    Oct 25, 2003 Nancy - Amiens 0 - 0
    Oct 25, 2003 St.Etienne - Grenoble 1 - 0
    Oct 25, 2003 Sedan - Besancon 2 - 0
    Oct 25, 2003 Valence - Troyes 2 - 1
    Oct 25, 2003 Dijon - Reims 1 - 0
    Oct 25, 2003 Wasquehal - Romorantin 0 - 0
    Oct 25, 2003 Beauvais - Valenciennes 1 - 1
    Oct 25, 2003 Angouleme - Sete 2 - 0
    Oct 25, 2003 Bourg_Peronn - Brest 1 - 1
    Oct 25, 2003 Nimes - Ajaccio_GFCO 1 - 4
    Oct 25, 2003 Tours - Cherbourg 0 - 2
    Oct 25, 2003 Pau - Louhans_Cuis 0 - 0
    Oct 25, 2003 Raon_L'Etape - Sannois 3 - 2
    Oct 25, 2003 Libourne - Cannes 0 - 2
    Oct 26, 2003 Niort - Istres 2 - 1

    Georgia

    Germany
    Oct 25, 2003 Hannover - 1860_München 1 - 1
    Oct 25, 2003 Frankfurt - 1.FC_Köln 2 - 0
    Oct 25, 2003 Freiburg - Werder_Bremen 2 - 4
    Oct 25, 2003 Stuttgart - Wolfsburg 1 - 0
    Oct 25, 2003 Hansa_Rostock - Hertha 0 - 1
    Oct 25, 2003 B.München - Kaiserslautern 4 - 1
    Oct 25, 2003 Hamburger_SV - Schalke 2 - 2
    Oct 25, 2003 Feucht - Offenbach 0 - 3
    Oct 25, 2003 Eschborn - Kaiserslautrn-A 4 - 1
    Oct 25, 2003 Wehen - Erfurt 1 - 6
    Oct 25, 2003 Pfullendorf - Aalen 2 - 0
    Oct 25, 2003 Augsburg - Spfr.Siegen 0 - 2
    Oct 25, 2003 Elversberg - Stuttgarter_K 1 - 0
    Oct 25, 2003 Braunschweig - Neumünster 1 - 1
    Oct 25, 2003 Wuppertal - Dortmund-A 1 - 1
    Oct 25, 2003 Dresden - Sach.Leipzig 1 - 0
    Oct 25, 2003 Münster - Uerdingen 1 - 1
    Oct 26, 2003 Leverkusen - M.gladbach 1 - 0
    Oct 26, 2003 Bochum - Dortmund 3 - 0
    Oct 26, 2003 Aachen - Trier 2 - 0
    Oct 26, 2003 Union - Bielefeld 1 - 0
    Oct 26, 2003 Osnabrück - Unterhaching 2 - 1
    Oct 26, 2003 Karlsruhe - Fuerth 1 - 0
    Oct 26, 2003 Ahlen - Duisburg 2 - 3
    Oct 26, 2003 Hamburg-A - Schalke-A 3 - 2

    Greece
    Oct 25, 2003 Akratitos - OFI 0 - 1
    Oct 25, 2003 Ionikos - Aris 1 - 1
    Oct 25, 2003 Iraklis - Halkidona 1 - 1
    Oct 25, 2003 Kalamaria - Patraikos 1 - 1
    Oct 26, 2003 Panathinaikos - Panionios 3 - 0
    Oct 26, 2003 PAOK - Kallithea 2 - 1
    Oct 26, 2003 Paniliakos - Aigaleo 0 - 0
    Oct 26, 2003 Proodeytiki - Xanthi 1 - 1

    Hungary
    Oct 25, 2003 Ferencvaros - Haladas 2 - 0
    Oct 25, 2003 Pecs - Siofok 0 - 2
    Oct 25, 2003 Zalaegerszeg - Videoton 1 - 1
    Oct 25, 2003 Debrecen - Gyor 1 - 0
    Oct 25, 2003 Ujpest - MTK 1 - 1

    Iceland

    Republic of Ireland
    Oct 25, 2003 Derry - Shelbourne 0 - 0
    Oct 25, 2003 Dundalk - Cobh 0 - 2
    Oct 25, 2003 Kilkenny - Sligo 1 - 2
    Oct 25, 2003 Dublin - Kildare 2 - 2

    Israel
    Oct 25, 2003 MS_Ashdod - Mac_Netanya 4 - 0
    Oct 25, 2003 Hapoel_TA - Hap_Beer_Sheva 3 - 0
    Oct 25, 2003 Maccabi_Haifa - Akei_Nazareth 4 - 1
    Oct 25, 2003 Mac_Herzlia - Hap_Kir_Shmona 1 - 1
    Oct 25, 2003 Mac_Ram_Amidar - IR_Hasharon 0 - 5
    Oct 25, 2003 Hapoel_Tira - Hapoel_Ashkelon 1 - 3

    Italy
    Oct 25, 2003 Siena - Lecce 2 - 1
    Oct 25, 2003 Empoli - Chievo 0 - 1
    Oct 25, 2003 Ascoli - Palermo 1 - 2
    Oct 25, 2003 Atalanta - Messina 2 - 2
    Oct 25, 2003 Bari - Fiorentina 0 - 0
    Oct 25, 2003 Catania - Piacenza 3 - 0
    Oct 25, 2003 Livorno - Como 2 - 1
    Oct 25, 2003 Napoli - Torino 2 - 2
    Oct 25, 2003 Pescara - Salernitana 2 - 2
    Oct 25, 2003 Ternana - Avellino 2 - 2
    Oct 25, 2003 Treviso - Venezia 1 - 1
    Oct 25, 2003 Triestina - Albinoleffe 3 - 0
    Oct 25, 2003 Verona - Genoa 2 - 0
    Oct 25, 2003 Vicenza - Cagliari 2 - 0
    Oct 26, 2003 Juventus - Brescia 2 - 0
    Oct 26, 2003 Lazio - Bologna 2 - 1
    Oct 26, 2003 Parma - Modena 3 - 0
    Oct 26, 2003 Perugia - Udinese 3 - 3
    Oct 26, 2003 Reggina - Ancona 0 - 0
    Oct 26, 2003 Sampdoria - Milan 0 - 3
    Oct 26, 2003 Cesena - Lumezzane 3 - 1
    Oct 26, 2003 Cittadella - Rimini 1 - 0
    Oct 26, 2003 Novara - Pavia 2 - 0
    Oct 26, 2003 Pisa - Lucchese 3 - 3
    Oct 26, 2003 Pistoiese - Padova 1 - 1
    Oct 26, 2003 Pro_Patria - Arezzo 0 - 0
    Oct 26, 2003 Reggiana - Prato 1 - 1
    Oct 26, 2003 Spal - Varese 3 - 2
    Oct 26, 2003 Spezia - S.Torres 1 - 0
    Oct 26, 2003 Catanzaro - Fermana 3 - 0
    Oct 26, 2003 Foggia - Benevento 3 - 3
    Oct 26, 2003 Lanciano - Acireale 1 - 1
    Oct 26, 2003 Martina - Paterno 3 - 3
    Oct 26, 2003 Sora - Taranto 0 - 0
    Oct 26, 2003 Teramo - Chieti 2 - 0
    Oct 26, 2003 Vis_Pesaro - Crotone 2 - 1
    Oct 26, 2003 Viterbese - Sambenedettese 1 - 1
    Oct 26, 2003 L'Aquila - Giualianova 0 - 2

    Japan
    Oct 25, 2003 Ichihara - Iwata 1 - 1
    Oct 25, 2003 Tokyo-V - Sendai 0 - 0
    Oct 25, 2003 Shimizu - FC_Tokyo 1 - 3
    Oct 25, 2003 G-Osaka - Nagoya 3 - 1
    Oct 25, 2003 Kobe - Kashima 2 - 1
    Oct 25, 2003 Oita - Kyoto 1 - 0
    Oct 25, 2003 Sapporo - Omiya 0 - 1
    Oct 25, 2003 Yamagata - Kawasaki 0 - 0
    Oct 25, 2003 Mito - Hiroshima 0 - 0
    Oct 25, 2003 Yokohama-FC - Fukuoka 0 - 1
    Oct 26, 2003 Urawa - Kashiwa 0 - 0
    Oct 26, 2003 Yokohama-FM - C-Osaka 2 - 2
    Oct 26, 2003 Niigata - Kofu 2 - 0
    Oct 26, 2003 Tosu - Shonan 0 - 0

    Kazakhstan
    Oct 25, 2003 Atyrau - Aktobe_Lento 1 - 1
    Oct 25, 2003 Zhetisu - Yesil_K 3 - 0
    Oct 25, 2003 Taraz - Yesil_B 2 - 1
    Oct 25, 2003 Ordabasy - Tobol 1 - 2
    Oct 25, 2003 Kaisar - Zhenis 3 - 2
    Oct 25, 2003 Shakhtyor - Ekibastuzets 3 - 0
    Oct 25, 2003 Kairat - Irtysh 1 - 3
    Oct 25, 2003 Vostok - Yelimai 2 - 1

    Latvia
    Oct 25, 2003 Riga - Auda 3 - 2
    Oct 25, 2003 RKB-Arma - Metalurgs 2 - 6
    Oct 25, 2003 Dinaburg - Valmiera 4 - 0
    Oct 26, 2003 Ventspils - Skonto 0 - 2

    Lithuania
    Oct 25, 2003 Vetra - Zalgiris 4 - 1
    Oct 25, 2003 Sviesa - Atlantas 3 - 0
    Oct 25, 2003 Kaunas - Ekranas 2 - 0
    Oct 25, 2003 Sakalas - Suduva 0 - 4

    Luxembourg

    Malta

    FYR Macedonia
    Oct 25, 2003 Tikves - Baskimi 3 - 0

    Mexico
    Oct 25, 2003 San_Luis - Morelia 0 - 1
    Oct 25, 2003 Cruz_Azul - Puebla 1 - 0
    Oct 25, 2003 Tiburones - Necaxa 3 - 2
    Oct 25, 2003 Monterrey - Toluca 0 - 0
    Oct 25, 2003 Atlas - Gallos 0 - 1

    Moldova

    Netherlands
    Oct 25, 2003 ADO_Den_Haag - NAC_Breda 1 - 1
    Oct 25, 2003 Heerenveen - NEC 1 - 2
    Oct 25, 2003 AZ_Alkmaar - Zwolle 4 - 0
    Oct 25, 2003 RKC_Waalwijk - RBC_Roosendaal 1 - 2
    Oct 25, 2003 Groningen - Vitesse 2 - 1
    Oct 26, 2003 PSV - Ajax 2 - 2
    Oct 26, 2003 Twente - Utrecht 2 - 2
    Oct 26, 2003 Feyenoord - Willem_II 2 - 1

    New Zealand

    North Ireland
    Oct 25, 2003 Cliftonville - Institute 1 - 2
    Oct 25, 2003 Crusaders - Glenavon 0 - 4
    Oct 25, 2003 Dungannon - Glentoran 1 - 4
    Oct 25, 2003 Limavady - Ards 0 - 1
    Oct 25, 2003 Linfield - Omagh 2 - 0
    Oct 25, 2003 Distillery - Ballymena 2 - 1
    Oct 25, 2003 Portadown - Coleraine 2 - 1

    Norway
    Oct 26, 2003 Troms& - Brann 0 - 1
    Oct 26, 2003 Bryne - Rosenborg 2 - 4
    Oct 26, 2003 Stab&k - Aalesund 3 - 1
    Oct 26, 2003 Lillestr&m - Odd_Grenland 3 - 0
    Oct 26, 2003 H&nefoss - Skeid 2 - 0
    Oct 26, 2003 Ham-Kam - Haugesund 2 - 1
    Oct 26, 2003 Start - Alta 5 - 2
    Oct 26, 2003 Ørn-Horten - B&rum 4 - 2
    Oct 26, 2003 H&dd - Mandalskamer 1 - 1
    Oct 26, 2003 Raufoss - Sandefjord 1 - 2
    Oct 26, 2003 Oslo_Øst - Str&msgodset 0 - 1
    Oct 26, 2003 Moss - Fredrikstad 1 - 0

    Paraguay

    Peru

    Poland
    Oct 25, 2003 Groclin - Wisla_P 2 - 2
    Oct 25, 2003 Widzew - Amica 2 - 2
    Oct 25, 2003 Górnik_L - Górnik_P 1 - 0
    Oct 25, 2003 Polonia - Lech 1 - 1
    Oct 25, 2003 Katowice - Górnik_Z 0 - 0
    Oct 25, 2003 Zaglebie_L - Ruch_Ch 2 - 2
    Oct 25, 2003 Radomsko - Ceramika 1 - 0
    Oct 25, 2003 Arka - Polar 4 - 0
    Oct 25, 2003 Jagiellonia - Garbarnia_J 0 - 2
    Oct 25, 2003 Blekitni - Tloki 1 - 2
    Oct 25, 2003 Piast - &KS 4 - 0
    Oct 25, 2003 Cracovia - Aluminium 6 - 1
    Oct 25, 2003 KSZO - Pogo& 3 - 1
    Oct 25, 2003 Podbeskidzie - Belchatow 2 - 1
    Oct 26, 2003 Swit - Legia 1 - 3

    Portugal
    Oct 25, 2003 Gil_Vicente - V.Guimar&es 1 - 1
    Oct 25, 2003 Feirense - Portimonense 1 - 1
    Oct 26, 2003 Rio_Ave - Est.Amadora 3 - 1
    Oct 26, 2003 Beira-Mar - U.Leiria 4 - 2
    Oct 26, 2003 Moreirense - Coimbra 1 - 1
    Oct 26, 2003 Nacional - Belenenses 4 - 0

    Romania
    Oct 25, 2003 Poli-AEK - Farul 0 - 0
    Oct 25, 2003 Alba_Iulia - U.Craiova 2 - 2
    Oct 25, 2003 Arges - Otelul 0 - 0
    Oct 25, 2003 Petrolul - Brasov 5 - 0
    Oct 25, 2003 Steaua - Gloria 4 - 1
    Oct 25, 2003 Gloria_Bz - Callatis 2 - 0
    Oct 25, 2003 Metalul - Midia 1 - 0
    Oct 25, 2003 Medgidia - Onesti 1 - 1
    Oct 25, 2003 Oltul - Focsani 2 - 0
    Oct 25, 2003 Laminorul - Vaslui 2 - 1
    Oct 25, 2003 Precizia - Petrolul 0 - 0
    Oct 25, 2003 Electrica - Poiana 1 - 0
    Oct 25, 2003 Braila - Poli_Iasi 3 - 3
    Oct 25, 2003 ARO - Inter_Gaz 1 - 2
    Oct 25, 2003 Rulmentul - Extensiv 2 - 0
    Oct 25, 2003 Sportul - Pandurii 4 - 0
    Oct 25, 2003 Dacia_M - International 2 - 1
    Oct 25, 2003 Rarora - Juventus 1 - 2
    Oct 25, 2003 Unirea - Minerul 2 - 1
    Oct 25, 2003 Building - FCM_Tirgoviste 2 - 0
    Oct 25, 2003 Electromagn - Cimentul 3 - 0
    Oct 25, 2003 CSM_Resita - Gaz_Metan 0 - 1
    Oct 25, 2003 U.Cluj - ISCT 2 - 0
    Oct 25, 2003 Minaur - Baia_Mare 1 - 0
    Oct 25, 2003 ACU_Arad - UTA 1 - 2
    Oct 25, 2003 Oasul - Deva 2 - 1
    Oct 25, 2003 Jiul - CFR_Ecomax 0 - 0
    Oct 25, 2003 Armatura - Corvinul 2 - 1
    Oct 25, 2003 Tricotaje - Olimpia 2 - 1
    Oct 26, 2003 Ceahlaul - Bacau 1 - 0
    Oct 26, 2003 Oradea - National 0 - 0

    Russia
    Oct 25, 2003 CSKA - Rotor 3 - 0
    Oct 25, 2003 Torpedo-Mg - Rubin 1 - 2
    Oct 25, 2003 Spartak-Alaniya - Spartak_M 3 - 0
    Oct 25, 2003 Kryliya_Sovetov - Dinamo 1 - 0
    Oct 25, 2003 Torpedo_Moscow - Saturn-REN-TV 4 - 3
    Oct 25, 2003 Uralan - Chernomorets 1 - 0
    Oct 25, 2003 Zenit - Lokomotiv_M 0 - 0
    Oct 25, 2003 Shinnik - Rostov 4 - 1

    San Marino
    Oct 25, 2003 Cailungo - Montevito 4 - 2
    Oct 25, 2003 Tre_Fiori - La_Fiorita 3 - 1
    Oct 25, 2003 Juvenes - Murata 0 - 0

    Scotland
    Oct 25, 2003 Livingston - Rangers 0 - 0
    Oct 25, 2003 Celtic - Aberdeen 4 - 0
    Oct 25, 2003 Hibernian - Kilmarnock 3 - 1
    Oct 25, 2003 Partick_Thistle - Hearts 1 - 4
    Oct 25, 2003 Falkirk - Ayr 0 - 1
    Oct 25, 2003 Raith_Rovers - Brechin 2 - 1
    Oct 25, 2003 Ross_County - Queen_of_South 1 - 0
    Oct 25, 2003 St.Johnstone - St.Mirren 1 - 0
    Oct 25, 2003 Arbroath - Dumbarton 2 - 1
    Oct 25, 2003 East_Fife - Forfar 2 - 3
    Oct 25, 2003 Hamilton - Berwick 2 - 2
    Oct 25, 2003 Morton - Stenhousemuir 5 - 2
    Oct 25, 2003 Albion_Rovers - Cowdenbeath 1 - 2
    Oct 25, 2003 Elgin - Queen's_Park 2 - 2
    Oct 25, 2003 Gretna - Peterhead 3 - 2
    Oct 25, 2003 Montrose - East_Stirling 5 - 1
    Oct 25, 2003 Stirling_Albion - Stranraer 1 - 0
    Oct 26, 2003 Dundee.U - Dundee_FC 1 - 1

    Serbia & Montenegro
    Oct 25, 2003 Radnicki_O - Zeleznik 1 - 2
    Oct 25, 2003 Napredak - OFK_Beograd 1 - 1
    Oct 25, 2003 Zemun - Buducnost 1 - 2
    Oct 25, 2003 Zeta - Obilic 0 - 1
    Oct 25, 2003 Red_Star - Borac 5 - 1
    Oct 25, 2003 Sartid - Sutjeska 3 - 2
    Oct 26, 2003 Hajduk_K - Partizan 0 - 0
    Oct 26, 2003 Vojvodina - Kom 4 - 2

    Singapore

    Slovakia
    Oct 25, 2003 Ruzomberok - Slovan 0 - 0
    Oct 25, 2003 Inter - Zilina 2 - 1
    Oct 25, 2003 Trnava - Dubnica 0 - 1
    Oct 26, 2003 Petrzalka - B.Bystrica 0 - 0
    Oct 26, 2003 Trencin - Puchov 1 - 0

    Slovenia
    Oct 25, 2003 Koper - Domzale 2 - 1
    Oct 26, 2003 Era_Smartno - ND_Gorica 0 - 0
    Oct 26, 2003 Primorje - NK_Ljubljana 2 - 1
    Oct 26, 2003 Drava - Maribor 1 - 1
    Oct 26, 2003 Mura - CMC_Publikum 3 - 2

    South Korea
    Oct 25, 2003 Anyang - Ulsan 1 - 1
    Oct 26, 2003 Chunnam - Daejeon 2 - 1
    Oct 26, 2003 Chonbuk - Suwon 2 - 2
    Oct 26, 2003 Bucheon - Gwangju 0 - 0
    Oct 26, 2003 Daegu - Busan 2 - 0
    Oct 26, 2003 Pohang - Seongnam 0 - 1

    Spain
    Oct 25, 2003 R.Madrid - Racing 3 - 1
    Oct 25, 2003 Malaga - Zaragoza 2 - 1
    Oct 25, 2003 Deportivo - Valencia 2 - 1
    Oct 25, 2003 Algeciras - Rec_de_Huelva 2 - 2
    Oct 25, 2003 Numancia - Elche 2 - 0
    Oct 25, 2003 Eibar - Terrassa 3 - 1
    Oct 26, 2003 R.Sociedad - Osasuna 1 - 0
    Oct 26, 2003 Betis - Albacete 3 - 2
    Oct 26, 2003 Villarreal - Sevilla 3 - 3
    Oct 26, 2003 Valladolid - Athletic 2 - 0
    Oct 26, 2003 Espanyol - Celta 0 - 4
    Oct 26, 2003 Getafe - Salamanca 1 - 1
    Oct 26, 2003 Almeria - Levante 1 - 0
    Oct 26, 2003 Alaves - Cordoba 1 - 0
    Oct 26, 2003 Malaga-B - Las_Palmas 0 - 1
    Oct 26, 2003 Sporting - Xerez 3 - 0
    Oct 26, 2003 Cadiz - Leganes 1 - 2

    Sweden
    Oct 25, 2003 Assyriska - Boden 0 - 0
    Oct 25, 2003 Forward - Kalmar 0 - 2
    Oct 25, 2003 Falkenberg - Åtvidaberg 2 - 1
    Oct 25, 2003 Gefle - IFK_Malmö 2 - 1
    Oct 25, 2003 Norrköping - Cafe_Opera 3 - 1
    Oct 25, 2003 Trelleborg - Häcken 3 - 0
    Oct 25, 2003 Väster&s - Sylvia 2 - 3
    Oct 25, 2003 V.Frölunda - Brommapojkarna 1 - 0
    Oct 26, 2003 Djurg&rden - Öster 5 - 2
    Oct 26, 2003 Enköping - AIK 0 - 2
    Oct 26, 2003 Sundsvall - Halmstad 2 - 1
    Oct 26, 2003 Helsingborg - Örgryte 1 - 2
    Oct 26, 2003 Elfsborg - Hammarby 0 - 2
    Oct 26, 2003 Göteborg - Landskrona 1 - 1
    Oct 26, 2003 Örebro - Malmö_FF 1 - 0

    Switzerland
    Oct 25, 2003 Concordia - Baden 2 - 1
    Oct 25, 2003 Delemont - Chaux-de-Fonds 1 - 0
    Oct 25, 2003 Meyrin - Luzern 1 - 1
    Oct 25, 2003 Chiasso - Winterthur 2 - 1
    Oct 25, 2003 Bellinzona - Malcantone 0 - 2
    Oct 26, 2003 Aarau - Basel 2 - 2
    Oct 26, 2003 Servette - Grasshoppers 3 - 1
    Oct 26, 2003 Thun - St.Gallen 1 - 1
    Oct 26, 2003 Wil - Young_Boys 0 - 1
    Oct 26, 2003 Zürich - Xamax 3 - 1
    Oct 26, 2003 Kriens - Vaduz 2 - 1
    Oct 26, 2003 Schaffhausen - Wohlen 0 - 1
    Oct 26, 2003 Bulle - Yverdon 2 - 2

    Turkey
    Oct 25, 2003 Elazigspor - Denizlispor 2 - 4
    Oct 25, 2003 Diyarbakirspor - Ankaragucu 1 - 1
    Oct 25, 2003 Trabzonspor - Malatyaspor 0 - 0
    Oct 25, 2003 Galatasaray - Samsunspor 1 - 0
    Oct 25, 2003 Dardanelspor - Kayserispor 3 - 1
    Oct 25, 2003 Karsiyaka - Demirspor 2 - 0
    Oct 25, 2003 Idmanyurdu - Altay 0 - 3
    Oct 25, 2003 Manisaspor - Ankaraspor 2 - 1
    Oct 26, 2003 Istanbulspor - Bursaspor 3 - 0
    Oct 26, 2003 G.Birligi - Rizespor 1 - 0
    Oct 26, 2003 Gaziantepspor - Besiktas 0 - 3
    Oct 26, 2003 Konyaspor - Sebatspor 0 - 0
    Oct 26, 2003 Yozgatspor - Buyuksehir 1 - 2
    Oct 26, 2003 Telekomspor - Sivasspor 2 - 1
    Oct 26, 2003 Erciyesspor - Kocaelispor 2 - 1
    Oct 26, 2003 Izmirspor - Sakaryaspor 2 - 1
    Oct 26, 2003 Antalyaspor - Göztepe 4 - 1

    Ukraine
    Oct 25, 2003 Illichivets - Shakhtar 0 - 2
    Oct 25, 2003 Metalurg_D - Dynamo 0 - 3
    Oct 25, 2003 Vorskla - Obolon 0 - 2
    Oct 25, 2003 Tavriya - Zirka 2 - 0
    Oct 25, 2003 Chernomorets - Borisfen 1 - 0
    Oct 25, 2003 Arsenal - Metalurg_Z 2 - 1
    Oct 25, 2003 Kryvbas - Dnipro 1 - 2
    Oct 25, 2003 Volyn - Karpaty 1 - 0

    Uruguay
    Oct 25, 2003 Wanderers - Miramar 0 - 2

    USA - MLS
    Oct 25, 2003 New_England - MetroStars 5 - 2
    Oct 25, 2003 DC_United - Kansas_City 1 - 1
    Oct 25, 2003 Dallas - Colorado 4 - 3
    Oct 25, 2003 San_Jose - Los_Angeles 1 - 1

    Wales
    Oct 25, 2003 Afan_Lido - Rhyl 1 - 2
    Oct 25, 2003 Bangor - Aberystwyth 2 - 3
    Oct 25, 2003 Carmarthen - Connahs 2 - 2
    Oct 25, 2003 Newtown - Port_Talbot 1 - 0
    Oct 25, 2003 Porthmadog - Haverfordwest 0 - 2
    Oct 25, 2003 TNS - Caernarfon 4 - 1

    Venezuela

    --------------------------------------------------------------------------------
    EURO 2004 Qualifiers

    --------------------------------------------------------------------------------
    ICE HOCKEY
    Click on a country to see the play-offs stuff, which does not show here

    NHL
    Oct 25, 2003 Toronto - Washington 4 - 1
    Oct 25, 2003 Nashville - Colorado 3 - 5
    Oct 25, 2003 Montreal - Ottawa 2 - 6
    Oct 25, 2003 NY_Islanders - Pittsburgh 7 - 2
    Oct 25, 2003 NY_Rangers - Detroit 3 - 1
    Oct 25, 2003 Philadelphia - Carolina 4 - 4
    Oct 25, 2003 Atlanta - Florida 2 - 3
    Oct 25, 2003 Columbus - Dallas 2 - 3
    Oct 25, 2003 New_Jersey - Boston 2 - 5
    Oct 25, 2003 Los_Angeles - Chicago 2 - 3
    Oct 25, 2003 San_Jose - Phoenix 4 - 4
    Oct 25, 2003 Tampa_Bay - Minnesota 3 - 2
    Oct 25, 2003 Edmonton - Calgary 2 - 4

    Czechia
    Oct 25, 2003 Vsetin - Sparta 4 - 2
    Oct 26, 2003 Vitkovice - Slavia 1 - 3
    Oct 26, 2003 Sparta - C.Budejovice 3 - 2
    Oct 26, 2003 Zlin - Liberec 4 - 2
    Oct 26, 2003 Karlovy_Vary - Vsetin 3 - 0
    Oct 26, 2003 Kladno - Trinec 7 - 3
    Oct 26, 2003 Znojmo - Pardubice 3 - 3
    Oct 26, 2003 Plzen - Litvinov 4 - 4

    Finland
    Oct 25, 2003 Blues - TPS 2 - 3 ot
    Oct 25, 2003 Kärpät - JYP 3 - 1
    Oct 25, 2003 Lukko - Ässät 2 - 2
    Oct 25, 2003 Pelicans - HPK 1 - 4
    Oct 25, 2003 K-Vantaa - FPS 0 - 4
    Oct 25, 2003 KalPa - Ahmat 4 - 4
    Oct 25, 2003 Haukat - Hermes 7 - 2
    Oct 25, 2003 Warkis - HeKi 4 - 2
    Oct 25, 2003 KOO-VEE - Titaanit 2 - 3 ot
    Oct 25, 2003 Jokipojat - PePo 9 - 0
    Oct 25, 2003 SHT - RoKi-79 3 - 3
    Oct 25, 2003 Diskos - Et-Po-72 4 - 1
    Oct 25, 2003 PaKa - Jeppis 5 - 6 ot
    Oct 25, 2003 Raahe-K - Ahmat 8 - 5
    Oct 26, 2003 HPK - Blues 2 - 2
    Oct 26, 2003 Hokki - Ahmat 6 - 5 ot
    Oct 26, 2003 TuTo - Fin-U20 3 - 0
    Oct 26, 2003 Warkis - Ketterä 7 - 2
    Oct 26, 2003 SaPKo - Jokipojat 1 - 4
    Oct 26, 2003 HeKi - KOO-VEE 2 - 6
    Oct 26, 2003 SHT - Et-Po-72 4 - 2
    Oct 26, 2003 Diskos - RoKi-79 2 - 1

    Germany
    Oct 26, 2003 DEG_MetroStars - Frankfurt 3 - 2 pen
    Oct 26, 2003 Hamburg - Krefeld 5 - 2
    Oct 26, 2003 Eisbären - Köln 5 - 0

    Norway

    Russia
    Oct 25, 2003 Lokomotiv - Lada 3 - 2
    Oct 25, 2003 Torpedo - Salavat 1 - 4
    Oct 25, 2003 Severstal' - Dinamo 2 - 4
    Oct 25, 2003 SKA - Metallurg_Mg 4 - 4
    Oct 25, 2003 CSKA - Metallurg_Nk 1 - 0
    Oct 25, 2003 Amur - Sibir' 3 - 2 ot
    Oct 25, 2003 Avangard - Ak_Bars 4 - 0
    Oct 25, 2003 Khimik - Neftekhimik 2 - 4

    Slovakia
    Oct 26, 2003 Nitra - Slovan 3 - 1
    Oct 26, 2003 Skalica - Kosice 3 - 2
    Oct 26, 2003 L.Mikulas - Martin 3 - 2
    Oct 26, 2003 Poprad - Zvolen 0 - 3

    Sweden
    Oct 25, 2003 MoDo - Södertälje 2 - 1
    Oct 25, 2003 Linköping - Djurg&rden 3 - 0
    Oct 25, 2003 Brynäs - HV-71 2 - 1
    Oct 25, 2003 Timr& - Leksand 2 - 6

    Switzerland
    Oct 25, 2003 Kloten - Zug 1 - 2
    Oct 25, 2003 Lausanne - Ambri 2 - 4
    Oct 25, 2003 Lugano - Davos 9 - 3
    Oct 25, 2003 Rapperswil - Fr.Gotteron 4 - 5
    Oct 25, 2003 Tigers - Basel 3 - 3
    Oct 25, 2003 Lions - Bern 7 - 2

  20. #19
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    PROGRAMUL LUI LIVERPOOL

    - -Liverpool - 9th, English Premiership



    League Record 2003-2004


    Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
    Home Record 5 2 1 2 7 6 1 1.40 1.20 1.40 7 12
    Away Record 5 2 1 2 8 5 3 1.60 1.00 1.40 7 8
    Overall Record 10 4 2 4 15 11 4 1.50 1.10 1.40 14 9




    League Record 2002-2003 [for the same period]


    Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
    Home Record 5 3 2 0 10 4 6 2.00 0.80 2.20 11 5
    Away Record 5 4 1 0 10 4 6 2.00 0.80 2.60 13 1
    Overall Record 10 7 3 0 20 8 12 2.00 0.80 2.40 24 1




    Match Results


    English Premiership
    No. Date Ven Opponent Result HT Scorers Attend
    1 17-Aug-03 H Chelsea L 1-2 (0-1) Owen 79p 44,082
    2 24-Aug-03 A Aston Villa D 0-0 (0-0) 42,573
    3 27-Aug-03 H Tottenham Hotspur D 0-0 (0-0) 43,778
    4 30-Aug-03 A Everton W 3-0 (1-0) Owen 39, 52; Kewell 80 40,200
    5 13-Sep-03 A Blackburn Rovers W 3-1 (1-1) Owen 12p, 68; Kewell 90 30,074
    6 20-Sep-03 H Leicester City W 2-1 (1-0) Owen 20p; Heskey 75 44,094
    7 28-Sep-03 A Charlton Athletic L 2-3 (1-2) Smicer 15; Owen 52p 26,508
    8 04-Oct-03 H Arsenal L 1-2 (1-1) Kewell 14 44,374
    9 18-Oct-03 A Portsmouth L 0-1 (0-1) 20,123
    10 25-Oct-03 H Leeds United W 3-1 (1-1) Owen 35; Murphy 57; Sinama Pongolle 84 43,599
    02-Nov-03 A Fulham fix 14.00
    09-Nov-03 H Manchester United fix 13.45
    22-Nov-03 A Middlesbrough fix 15.00
    30-Nov-03 H Birmingham City fix 15.00
    06-Dec-03 A Newcastle United fix 12.30
    13-Dec-03 H Southampton fix 15.00
    20-Dec-03 A Wolverhampton Wndrs fix 15.00
    26-Dec-03 H Bolton Wanderers fix 15.00
    28-Dec-03 A Manchester City fix 15.00
    07-Jan-04 A Chelsea fix 20.00
    10-Jan-04 H Aston Villa fix 15.00
    17-Jan-04 A Tottenham Hotspur fix 15.00
    31-Jan-04 H Everton fix 15.00
    07-Feb-04 A Bolton Wanderers fix 15.00
    11-Feb-04 H Manchester City fix 19.45
    21-Feb-04 H Portsmouth fix 15.00
    28-Feb-04 A Leeds United fix 15.00
    13-Mar-04 A Southampton fix 15.00
    20-Mar-04 H Wolverhampton Wndrs fix 15.00
    27-Mar-04 A Leicester City fix 15.00
    04-Apr-04 H Blackburn Rovers fix 15.00
    10-Apr-04 A Arsenal fix 15.00
    12-Apr-04 H Charlton Athletic fix 15.00
    17-Apr-04 H Fulham fix 15.00
    24-Apr-04 A Manchester United fix 15.00
    01-May-04 H Middlesbrough fix 15.00
    08-May-04 A Birmingham City fix 15.00
    15-May-04 H Newcastle United fix 15.00



    League Cup
    Round Date Ven Opponent Result HT Scorers Attend
    3 29-Oct-03 A Blackburn Rovers fix 20.00
    UEFA Cup
    Round Date Ven Opponent Result HT Scorers Attend
    1 L1 24-Sep-03 A Olimpija Ljubljana D 1-1 (0-0) Owen 78 10,000
    1 L2 15-Oct-03 H Olimpija Ljubljana W 3-0 (2-0) Le Tallec 30; Heskey 37; Kewell 47 42,880
    2 L1 06-Nov-03 A Steaua Bucharest fix 19.00
    2 L2 27-Nov-03 H Steaua Bucharest fix 20.00




    Monthly Results


    Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
    August 4 1 2 1 4 2 2 1.00 0.50 1.25 5 10
    September 3 2 0 1 7 5 2 2.33 1.66 2.00 6 5
    October 3 1 0 2 4 4 0 1.33 1.33 1.00 3 12




    Recent Form


    Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
    Last 8 Overall 8 4 1 3 14 9 5 1.75 1.12 1.62 13 9
    Last 5 Home 5 2 1 2 7 6 1 1.40 1.20 1.40 7 12
    Last 5 Away 5 2 1 2 8 5 3 1.60 1.00 1.40 7 8




    Season Record


    Home and away results against each team, listed in the current league table standings

    Home 2002-2003 Team 2002-2003 Away Pts
    L 1-2 [1-0] Chelsea [1-2] - 0
    L 1-2 [2-2] Arsenal [1-1] - 0
    - [1-2] Manchester United [0-4] - 0
    - [2-2] Birmingham City [1-2] - 0
    - [2-0] Fulham [2-3] - 0
    - [3-0] Southampton [1-0] - 0
    - [1-2] Manchester City [3-0] - 0
    - [2-2] Newcastle United [0-1] - 0
    Liverpool
    - [2-1] Charlton Athletic [0-2] L 2-3 0
    - - Portsmouth - L 0-1 0
    D 0-0 [2-1] Tottenham Hotspur [3-2] - 1
    - [0-0] Everton [2-1] W 3-0 3
    - [1-1] Aston Villa [1-0] D 0-0 1
    - - Wolverhampton Wndrs - - 0
    - [1-1] Blackburn Rovers [2-2] W 3-1 3
    - [2-0] Bolton Wanderers [3-2] - 0
    W 3-1 [3-1] Leeds United [1-0] - 3
    - [1-1] Middlesbrough [0-1] - 0
    W 2-1 - Leicester City - - 3




    Position Graph







    Leading Scorers
    League Cup Europe

    Owen 9
    Kewell 4
    Heskey 2
    Le Tallec 1
    Murphy 1
    Sinama Pongolle 1
    Smicer 1




    Result Distribution


    Score distributions by match - goals scored by row, and goals conceded by column. Each box shows the number of this season's matches with the resulting scoreline.

    League Cup Europe
    0 1 2 3
    0 2 1
    1 2
    2 1 1
    3 1 2
    0 1
    0 1
    0
    1 1
    2
    3 1





    Goal Time Distribution


    When the goals have been scored and conceded this season





    Season Stats


    Scoring & Conceding No. Rank
    Goals For 15 7
    Average Goals For 1.50 7
    Goals Against 11 6
    Average Goals Against 1.10 6



    Occurrence Stats Occ W D L FA Rank
    Score First 5 3 0 2 117 15
    Opp Scores First 3 1 0 2 44 7
    Clean Sheet 3 1 2 0 30 14
    Fail To Score 3 0 2 1 01 5
    Overall Seqs W WD D L LD Pts Rank
    Combined 3 5 2 3 3 4 9
    Home 1 2 1 1 2 1 13
    Away 2 3 1 2 2 2 9



    Points Gained
    Win When Losing 1
    Draw When Losing 0
    Points Gained 3
    Rank 9
    Points Lost
    Lose When Winning 2
    Draw When Winning 0
    Points Lost 6
    Rank 14




    Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
    Record v. Top Half 3 0 0 3 4 7 -3 1.33 2.33 0.00 0 20
    Record v. Bottom Half 7 4 2 1 11 4 7 1.57 0.57 2.00 14 7

    First Half Record 10 2 5 3 6 7 -1 0.60 0.70 1.10 11 14
    Second Half Record 10 3 6 1 9 4 5 0.90 0.40 1.50 15 6

    Winning at Halftime 2 2 0 0 5 1 4 2.50 0.50 3.00 6 10
    Drawing at Halftime 5 2 2 1 7 4 3 1.40 0.80 1.60 8 8
    Losing at Halftime 3 0 0 3 3 6 -3 1.00 2.00 0.00 0 16

  21. #20
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    clasamente 26 octombrie 2003 ora 10 primele 2 divizii

    Albanian League

    Oct 22, 2003 Total

    1. Teuta 9 7 2 0 17 - 5 23
    2. Partizani 9 6 3 0 17 - 5 21
    3. Dinamo 9 5 3 1 15 - 6 18
    4. Tirana 9 5 2 2 24 - 10 17
    5. Elbasani 9 3 3 3 13 - 7 12
    6. Vllaznia 9 4 0 5 14 - 15 12
    7. Besa 9 2 2 5 7 - 18 8
    8. Lushnja 9 2 2 5 3 - 15 8
    9. Flamurtari 9 1 1 7 7 - 17 4
    -------------------------------------------------------
    10. Shkumbini 9 0 2 7 3 - 22 2


    Andorran League

    Oct 19, 2003 Total

    1. St.Julia 5 4 1 0 13 - 2 13
    2. Santa_Coloma 5 4 0 1 17 - 4 12
    3. Rangers 5 3 1 1 13 - 4 10
    4. Encamp 5 3 0 2 8 - 4 9
    5. Lusitanos 5 2 0 3 4 - 7 6
    6. Principat 5 2 0 3 5 - 15 6
    7. Engordany 5 1 0 4 4 - 19 3
    8. Inter 5 0 0 5 4 - 13 0


    Andorrian League, Final Series

    May 4, 2003 Total

    1. Santa_Coloma 6 1 4 1 58 - 14 49
    2. Encamp 6 4 2 0 63 - 16 48
    3. St.Julia 6 2 2 2 73 - 28 38
    4. Inter 6 1 0 5 37 - 54 29


    Armenian League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Pyunik 21 17 4 0 61 - 9 55
    2. Banants 21 15 3 3 65 - 12 48
    3. Shirak 22 14 1 7 50 - 27 43
    4. Mika 21 11 3 7 33 - 23 36
    5. Kotayk 23 7 6 10 26 - 44 27
    6. Dynamo-2000 22 5 3 14 16 - 50 18
    7. Lernagorts 22 2 6 14 15 - 45 12
    8. Araks 22 2 2 18 12 - 68 8


    Argentinian Premier League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Boca 10 7 3 0 22 - 6 24
    2. Rosario_Central 11 6 4 1 17 - 12 22
    3. San_Lorenzo 10 6 2 2 14 - 8 20
    4. Newell's 11 5 4 2 15 - 7 19
    5. Banfield 10 5 3 2 16 - 9 18
    6. Quilmes 10 5 3 2 15 - 9 18
    7. Colon 11 4 5 2 15 - 10 17
    8. Arsenal 11 4 4 3 11 - 9 16
    9. Chacarita 11 3 5 3 12 - 12 14
    10. Atl.Rafaela 10 3 4 3 12 - 11 13
    11. Independiente 11 3 4 4 11 - 11 13
    12. Talleres 10 3 4 3 13 - 17 13
    13. River_Plate 10 3 3 4 12 - 14 12
    14. Velez 11 3 3 5 12 - 18 12
    15. Estudiantes_LP 10 2 4 4 6 - 9 10
    16. Racing 10 1 6 3 10 - 15 9
    17. Lanus 10 0 8 2 9 - 12 8
    18. Gimnasia_LP 10 1 4 5 5 - 14 7
    19. Nueva_Chicago 11 1 2 8 7 - 19 5
    20. Olimpo 10 0 3 7 3 - 15 3


    Ausralian NSL

    Oct 24, 2003 Total

    1. Marconi 5 3 2 0 8 - 5 11
    2. Newcastle 7 3 2 2 11 - 11 11
    3. Perth 4 3 1 0 11 - 4 10
    4. Parramatta 4 2 2 0 7 - 2 8
    5. Brisbane 5 2 2 1 5 - 3 8
    6. South_Melbourne 4 2 1 1 8 - 2 7
    7. Adelaide_Utd 2 2 0 0 4 - 2 6
    8. Sydney_Utd 4 2 0 2 3 - 4 6
    9. Melbourne_K 4 1 1 2 4 - 7 4
    10. Olympic 4 1 1 2 3 - 7 4
    11. Northern_Spirit 5 1 0 4 10 - 12 3
    12. Wollongong 5 1 0 4 3 - 10 3
    13. Kingz_FC 5 0 0 5 5 - 13 0


    Ausralian NSL, Finals Series

    May 25, 2003 Total

    1. Perth 10 8 0 2 27 - 7 27
    2. Olympic 10 4 1 5 17 - 14 19
    -------------------------------------------------------
    3. Adelaide 10 5 2 3 19 - 14 17
    4. Parramatta 10 3 4 3 16 - 21 13
    5. Northern_Spirit 9 2 2 5 7 - 22 8
    6. Newcastle 9 2 1 6 9 - 17 7


    Austrian T-Mobile Bundesliga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Rapid 13 9 2 2 26 - 17 29
    2. Aust.Vienna 14 7 4 3 23 - 12 25
    3. GAK 14 7 3 4 21 - 17 24
    4. Bregenz 14 7 3 4 24 - 22 24
    5. Mattersburg 14 5 5 4 18 - 19 20
    6. Pasching 14 5 3 6 21 - 23 18
    7. Admira/Wacker 14 4 4 6 20 - 18 16
    8. Sturm_Graz 13 3 4 6 15 - 17 13
    9. Kärnten 14 2 5 7 12 - 27 11
    -------------------------------------------------------
    10. Aust.Salzburg 14 3 1 10 14 - 22 10


    Azerbaijan League

    Sep 28, 2003 Total

    1. Garabagh_A 15 12 2 1 40 - 7 38
    2. Neftchi 15 11 3 1 33 - 10 36
    3. Shamkir 15 11 2 2 39 - 10 35
    4. Khazar 14 9 3 2 24 - 8 30
    5. Shafa 15 8 1 6 25 - 11 25
    6. Dinamo 15 6 2 7 28 - 28 20
    7. MOIK 15 6 2 7 15 - 20 20
    8. Adliyye 16 5 3 8 26 - 31 18
    9. Sumgayit 15 6 0 9 22 - 32 18
    10. Bakili 14 4 3 7 18 - 24 15
    -------------------------------------------------------
    11. Lokomotiv 14 4 0 10 17 - 40 12
    12. Turan 15 3 2 10 9 - 34 11
    13. Shahdagh 15 2 4 9 12 - 26 10
    14. Kapaz 15 3 1 11 10 - 37 10


    Belorussian League

    Oct 22, 2003 Total

    1. Gomel 26 19 5 2 47 - 10 62
    2. Dinamo_Mn 26 19 3 4 54 - 16 60
    3. Shakhter 26 17 5 4 51 - 18 56
    4. Torpedo-SKA 26 16 7 3 45 - 17 55
    5. BATE 26 16 6 4 61 - 21 54
    6. Torpedo_Zh 26 11 8 7 34 - 22 41
    7. Neman 26 9 9 8 21 - 26 36
    8. Naftan 26 9 4 13 32 - 40 31
    9. Dnepr-Transmash 26 7 9 10 30 - 36 30
    10. Belshina 26 7 7 12 34 - 37 28
    11. Slavia 26 6 6 14 23 - 53 24
    12. Dinamo_Br 26 4 11 11 18 - 43 23
    13. Zvezda 26 6 3 17 21 - 60 21
    14. Darida 26 5 4 17 17 - 38 19
    15. Lokomotiv_Mn 26 4 7 15 15 - 39 19
    16. Molodechno 26 3 6 17 16 - 43 15


    Belgian Jupiler League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Anderlecht 10 9 1 0 31 - 6 28
    2. Genk 10 6 2 2 21 - 13 20
    3. Excelsior_M 10 5 4 1 19 - 10 19
    4. Club_Brugge 9 5 3 1 21 - 8 18
    5. Standard 9 5 1 3 14 - 8 16
    6. LaLouviere 10 3 6 1 15 - 9 15
    7. AA_Gent 10 3 5 2 13 - 11 14
    8. Sint-Truiden 9 3 4 2 10 - 9 13
    9. Lierse 10 3 4 3 12 - 13 13
    10. GBA 10 3 4 3 9 - 10 13
    11. Westerlo 9 3 3 3 12 - 16 12
    12. Cercle_Brugge 9 2 4 3 4 - 9 10
    13. Antwerp 10 3 1 6 7 - 20 10
    14. Mons 10 1 6 3 7 - 13 9
    15. Beveren 10 3 0 7 11 - 21 9
    16. Lokeren 9 1 2 6 8 - 18 5
    -------------------------------------------------------
    17. Charleroi 9 0 4 5 2 - 8 4
    18. Heusden-Zolder 9 0 2 7 2 - 16 2


    Bolivian Premier League

    Oct 12, 2003 Total

    1. Oriente 8 4 4 0 16 - 5 16
    2. Aurora 9 3 6 0 14 - 11 15
    3. Iberoamericana 9 4 2 3 9 - 11 14
    4. The_Strongest 8 4 1 3 14 - 8 13
    5. Wilstermann 9 3 4 2 11 - 9 13
    6. Blooming 9 4 1 4 16 - 17 13
    7. Real_Potosi 9 4 1 4 12 - 15 13
    8. San_Jose 9 3 3 3 13 - 16 12
    9. Bolivar 9 3 2 4 17 - 11 11
    10. Independiente 9 3 1 5 9 - 20 10
    11. Guabira 9 2 2 5 7 - 10 8
    12. Union_Central 9 1 3 5 9 - 14 6


    Brazilian Serie A

    Oct 25, 2003 Total

    1. Cruzeiro 39 24 7 8 79 - 42 79
    2. Santos 39 21 10 8 77 - 48 73
    3. Coritiba 39 19 8 12 59 - 50 65
    4. At.Mineiro 38 16 14 8 66 - 52 62
    5. Sao_Paulo 38 17 11 10 68 - 57 62
    6. Sao_Caetano 38 15 14 9 40 - 30 62
    7. Internacional 38 17 7 14 49 - 45 60
    8. Criciuma 38 16 7 15 49 - 54 55
    9. Guarani 38 15 9 14 58 - 59 54
    10. Goias 38 14 11 13 62 - 50 53
    11. Parana 38 15 8 15 70 - 61 53
    12. Corinthians 38 13 11 14 53 - 50 52
    13. Flamengo 38 14 10 14 52 - 59 52
    14. Vitoria 39 14 10 15 44 - 51 52
    15. Figueirense 39 12 13 14 45 - 49 49
    16. Vasco 38 11 12 15 45 - 56 45
    17. Ponte_Preta 39 10 15 14 53 - 62 44
    18. Atletico-PR 38 12 8 18 49 - 58 44
    19. Paysandu 38 13 11 14 65 - 59 42
    20. Juventude 38 9 12 17 44 - 60 42
    21. Fluminense 39 10 10 19 41 - 63 42
    22. Fortaleza 38 10 10 18 43 - 59 40
    -------------------------------------------------------
    23. Bahia 39 10 10 19 51 - 72 40
    24. Gremio 38 9 10 19 40 - 56 37


    Premier League Bosnia and Herzegovina

    Oct 19, 2003 Total

    1. Siroki_Brijeg 11 7 2 2 24 - 11 23
    2. Leotar 11 6 4 1 16 - 7 22
    3. Orasje 11 6 2 3 18 - 18 20
    4. FK_Sarajevo 11 5 4 2 19 - 7 19
    5. Zepce 11 5 3 3 12 - 12 18
    6. Sloboda 11 4 5 2 16 - 10 17
    7. Posusje 11 5 2 4 15 - 14 17
    8. Zeljeznicar 11 4 4 3 17 - 12 16
    9. Zrinjski 11 4 2 5 13 - 16 14
    10. Travnik 11 3 3 5 10 - 15 12
    11. Glasinac 11 3 2 6 12 - 19 11
    12. Brotnjo 11 3 2 6 11 - 18 11
    13. Borac 11 3 2 6 11 - 19 11
    14. Rudar_U 11 2 4 5 9 - 16 10
    15. Celik 11 2 4 5 10 - 18 10
    16. Modrica 11 2 3 6 12 - 13 9


    Bulgarian League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Loko_Pd 10 9 1 0 27 - 6 28
    2. CSKA 10 8 1 1 24 - 8 25
    3. Levski_Sf 10 6 3 1 15 - 6 21
    4. Litex 10 6 3 1 13 - 6 21
    5. Slavia 10 6 1 3 22 - 14 19
    6. Nafteks 10 4 2 4 19 - 13 14
    7. Spartak_V 10 4 1 5 15 - 15 13
    8. Marek 10 4 0 6 13 - 19 12
    9. Loko_Sf 10 2 5 3 17 - 19 11
    10. Vidima-Rakovski 10 2 4 4 12 - 15 10
    11. Makedonska_Sl 10 3 1 6 14 - 21 10
    12. Cherno_More 10 2 4 4 13 - 20 10
    -------------------------------------------------------
    13. Rodopa 10 3 1 6 10 - 19 10
    14. Chernomorets 10 2 2 6 11 - 19 8
    15. Belasitsa 10 2 1 7 10 - 20 7
    16. Botev 10 2 0 8 14 - 29 6


    Chilean League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Colo_Colo 13 8 4 1 34 - 17 28
    2. Concepcion 12 7 5 0 28 - 13 26
    3. U.Espanola 13 7 4 2 31 - 20 25
    4. Palestino 13 8 1 4 31 - 22 25
    5. Wanderers 13 5 6 2 19 - 18 21
    6. Cobreloa 12 5 2 5 23 - 20 17
    7. U.Catolica 12 5 2 5 18 - 17 17
    8. Huachipato 13 5 2 6 26 - 28 17
    9. Rangers 12 5 1 6 17 - 25 16
    10. Cobresal 12 4 3 5 21 - 20 15
    11. Pto.Montt 12 5 0 7 22 - 26 15
    12. U.Chile 12 4 2 6 19 - 18 14
    13. San_Felipe 12 3 2 7 19 - 26 11
    14. A.Italiano 12 3 2 7 10 - 20 11
    15. Temuco 12 3 1 8 16 - 34 10
    16. Coquimbo 13 2 3 8 13 - 23 9


    Chinese Jia A League

    Oct 19, 2003 Total

    1. S.Jianlibao 20 9 10 1 26 - 11 37
    2. S.Shenhua 19 11 3 5 37 - 23 36
    3. I.Shanghai 19 10 6 3 25 - 13 36
    4. D.Shide 20 9 7 4 32 - 19 34
    5. Y.Hongta 20 8 7 5 21 - 15 31
    6. S.Jinde 19 7 8 4 21 - 18 29
    7. S.Luneng 20 7 7 6 25 - 24 28
    8. Q.Beilaite 20 8 3 9 30 - 36 27
    9. T.Taida 20 6 7 7 25 - 27 25
    10. L.Zhongshun 20 5 8 7 24 - 27 23
    11. S.Guancheng 19 5 7 7 25 - 27 22
    12. C.Lifan 19 4 7 8 17 - 22 19
    13. Bayi 19 5 4 10 16 - 34 19
    14. B.Hyundai 20 3 7 10 17 - 22 16
    15. S.Guoli 20 2 5 13 22 - 45 11


    Colombian Premier League

    Oct 19, 2003 Total

    1. Cali 16 8 4 4 28 - 17 28
    2. Medellin 16 8 4 4 19 - 11 28
    3. Magdalena 16 9 1 6 20 - 13 28
    4. Tolima 16 7 5 4 21 - 15 26
    5. Nacional 16 7 5 4 18 - 12 26
    6. Pasto 16 7 4 5 16 - 15 25
    7. Millonarios 16 7 2 7 17 - 17 23
    8. Pereira 16 5 7 4 18 - 16 22
    9. America 16 5 7 4 20 - 19 22
    10. Junior 16 6 4 6 21 - 24 22
    11. Santa_Fe 16 4 8 4 11 - 12 20
    12. Huila 16 5 5 6 20 - 23 20
    13. Quindio 16 4 7 5 16 - 19 19
    14. Envigado 16 3 8 5 15 - 17 17
    15. Tulua 16 4 4 8 15 - 24 16
    16. Centauros 16 4 4 8 14 - 23 16
    17. Bucaramanga 16 4 3 9 22 - 28 15
    18. Once_Caldas 16 3 6 7 19 - 25 15


    Croatian 1.HNL Ozujsko

    Oct 25, 2003 Total

    1. Dinamo 12 8 4 0 28 - 8 28
    2. Hajduk 12 9 1 2 24 - 10 28
    3. Kamen 12 6 2 4 21 - 12 20
    4. Inker 12 4 5 3 15 - 13 17
    5. Rijeka 12 3 6 3 14 - 12 15
    6. Slaven 12 3 5 4 10 - 10 14
    -------------------------------------------------------
    7. Varteks 12 3 4 5 11 - 16 13
    8. Osijek 12 4 1 7 17 - 23 13
    9. Zadar 12 3 4 5 19 - 27 13
    10. Marsonia 12 3 4 5 14 - 25 13
    -------------------------------------------------------
    11. Cibalia 12 3 2 7 14 - 21 11
    -------------------------------------------------------
    12. Zagreb 12 2 4 6 11 - 21 10


    Cypriot 1st Division

    Oct 25, 2003 Total

    1. Omonia 8 8 0 0 20 - 9 24
    2. Apollon 8 7 0 1 19 - 3 21
    3. APOEL 7 6 1 0 19 - 5 19
    4. Olympiakos 8 4 2 2 14 - 11 14
    5. Anorthosis 8 4 1 3 14 - 14 13
    6. AEL 8 3 2 3 19 - 12 11
    7. ENP 8 3 1 4 14 - 14 10
    8. Ethnikos_Ac 8 2 1 5 12 - 13 7
    9. Pafos 8 2 1 5 14 - 16 7
    10. Onisilos 8 2 1 5 7 - 18 7
    11. AEK 7 1 3 3 12 - 16 6
    -------------------------------------------------------
    12. Digenis 8 1 3 4 8 - 14 6
    13. Doxa 7 1 1 5 7 - 27 4
    14. Anagennisi 7 0 3 4 4 - 11 3


    Czech Gambrinus Liga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Ostrava 12 8 4 0 25 - 9 28
    2. Sparta 11 6 4 1 20 - 6 22
    3. Sigma_Olomouc 12 6 3 3 22 - 11 21
    4. Slavia 12 6 2 4 17 - 9 20
    5. Teplice 12 5 5 2 16 - 11 20
    6. Brno 11 5 4 2 16 - 12 19
    7. Liberec 12 4 5 3 12 - 10 17
    8. Synot 12 4 4 4 16 - 18 16
    9. Zlin 12 4 3 5 12 - 14 15
    10. Pribram 12 4 2 6 16 - 14 14
    11. C.Budejovice 12 4 2 6 14 - 17 14
    12. Opava 12 4 2 6 12 - 22 14
    13. Jablonec 12 2 6 4 8 - 16 12
    14. Plzen 12 2 4 6 10 - 22 10
    -------------------------------------------------------
    15. Zizkov 12 2 2 8 7 - 17 8
    16. Blsany 12 2 2 8 12 - 27 8


    Danish SAS Ligaen

    Oct 25, 2003 Total

    1. Br&ndby 13 9 2 2 21 - 8 29
    2. Esbjerg 13 8 3 2 23 - 14 27
    3. OB_Odense 14 7 4 3 30 - 18 25
    4. FC_K&benhavn 13 7 4 2 20 - 11 25
    5. Midtjylland 13 7 2 4 26 - 16 23
    6. AaB_Aalborg 13 6 3 4 15 - 12 21
    7. Herf&lge 14 4 3 7 13 - 17 15
    8. Viborg 13 3 4 6 21 - 23 13
    9. Frem 13 4 1 8 15 - 23 13
    10. AGF_Aarhus 13 4 1 8 19 - 29 13
    -------------------------------------------------------
    11. Nordsjaelland 13 2 4 7 14 - 27 10
    12. AB_K&benhavn 13 2 1 10 10 - 29 7


    Ecuador Premier League

    Oct 15, 2003 Total

    1. Barcelona 36 21 9 6 69 - 31 72
    2. LDU-Quito 36 20 10 6 68 - 39 70
    3. El_Nacional 36 18 9 9 69 - 40 63
    4. Dep.Quito 36 18 6 12 56 - 46 60
    5. Emelec 36 14 11 11 55 - 57 53
    6. Dep.Cuenca 36 13 10 13 49 - 43 49
    7. Aucas 36 11 7 18 45 - 55 40
    8. Espoli 36 9 9 18 49 - 72 36
    9. T.Universitario 36 6 9 21 37 - 72 27
    10. Manta 36 6 8 22 33 - 75 26


    English Premier League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Chelsea 10 7 2 1 20 - 9 23
    2. Arsenal 9 7 2 0 18 - 7 23
    3. Manchester_U 10 7 1 2 18 - 6 22
    4. Birmingham 10 5 4 1 9 - 5 19
    5. Fulham 10 5 3 2 20 - 13 18
    6. Southampton 10 4 4 2 10 - 5 16
    7. Manchester_C 10 4 3 3 20 - 12 15
    8. Newcastle 10 4 3 3 15 - 12 15
    9. Liverpool 10 4 2 4 15 - 11 14
    10. Charlton 9 4 2 3 13 - 12 14
    11. Portsmouth 10 3 3 4 11 - 12 12
    12. Tottenham 9 3 2 4 10 - 13 11
    13. Everton 10 2 4 4 12 - 14 10
    14. Aston_Villa 10 2 4 4 8 - 12 10
    15. Wolverhampton 10 2 3 5 7 - 21 9
    16. Blackburn 10 2 2 6 15 - 19 8
    17. Bolton 10 1 5 4 8 - 19 8
    -------------------------------------------------------
    18. Leeds 10 2 2 6 9 - 21 8
    19. Middlesbrough 9 2 1 6 7 - 15 7
    20. Leicester 10 1 2 7 14 - 21 5


    Estonian League

    Oct 23, 2003 Total

    1. Flora 26 22 4 0 85 - 20 70
    2. TVMK 26 19 5 2 78 - 22 62
    3. Maardu 26 14 3 9 48 - 28 45
    4. Trans 26 13 5 8 49 - 38 44
    5. Levadia 26 8 3 15 43 - 60 27
    6. Tulevik 26 6 6 14 39 - 55 24
    -------------------------------------------------------
    7. Valga 26 3 8 15 23 - 57 17
    8. Kuressaare 26 1 2 23 11 - 96 5


    Faroe Islands League

    Oct 5, 2003 Total

    1. HB_Torshavn 18 12 5 1 41 - 17 41
    2. B36_Torshavn 18 12 1 5 38 - 20 37
    3. B68_Toftir 18 10 5 3 26 - 14 35
    4. Runavík 18 9 5 4 33 - 18 32
    5. Klaksvík 18 7 3 8 29 - 30 24
    6. EB/Streymur 18 6 6 6 33 - 36 24
    7. G&tu 18 5 5 8 25 - 33 20
    8. Vágur 18 4 4 10 16 - 30 16
    -------------------------------------------------------
    9. Skála 18 4 0 14 16 - 39 12
    -------------------------------------------------------
    10. Vágar 18 3 2 13 25 - 45 11


    Finnish Veikkausliiga

    Oct 25, 2003 Total

    1. HJK 26 17 6 3 51 - 15 57
    2. Haka 26 16 5 5 54 - 16 53
    3. Tampere_Utd 26 14 5 7 39 - 21 47
    4. MyPa 26 13 4 9 46 - 29 43
    5. Lahti 26 11 8 7 40 - 31 41
    6. Allianssi 26 10 6 10 43 - 44 36
    7. Inter 26 10 5 11 43 - 41 35
    8. Jaro 26 9 8 9 36 - 38 35
    9. TPS 26 8 8 10 30 - 35 32
    10. Jokerit 26 7 7 12 29 - 37 28
    11. Hämeenlinna 26 7 7 12 25 - 48 28
    12. Jazz 26 7 7 12 31 - 55 28
    -------------------------------------------------------
    13. KooTeePee 26 6 4 16 28 - 53 22
    -------------------------------------------------------
    14. KuPS 26 4 6 16 25 - 57 18


    Finnish Veikkausliiga - Final Series

    Oct 26, 2002 Total

    1. HJK 7 5 2 0 51 - 21 65
    2. MyPa 7 5 2 0 57 - 25 60
    3. Haka 7 4 2 1 51 - 30 52
    4. Allianssi 7 2 1 4 39 - 44 41
    5. Tampere_Utd 7 1 4 2 31 - 24 39
    6. Inter 7 1 1 5 33 - 29 36
    7. Jaro 7 3 1 3 34 - 46 36
    8. Lahti 7 0 1 6 25 - 44 33


    Finnish Veikkausliiga - Relegation Series

    Oct 26, 2002 Total

    1. KuPS 7 4 1 2 14 - 4 16
    2. TPS 7 4 2 1 10 - 9 15
    3. Hämeenlinna 7 3 0 4 8 - 8 11
    4. Jokerit 7 3 1 3 13 - 13 10
    5. Jazz 7 2 3 2 6 - 5 9
    6. KooTeePee 7 2 2 3 8 - 11 9
    -------------------------------------------------------
    7. VPS 7 2 2 3 6 - 12 9
    8. TP-47 7 2 1 4 6 - 9 7


    French Ligue 1

    Oct 25, 2003 Total

    1. Marseille 11 8 0 3 19 - 9 24
    2. Monaco 10 7 2 1 19 - 9 23
    3. Lyon 11 6 3 2 18 - 8 21
    -------------------------------------------------------
    4. PSG 11 6 2 3 16 - 10 20
    -------------------------------------------------------
    5. Nantes 11 6 1 4 12 - 7 19
    6. Strasbourg 11 5 2 4 16 - 13 17
    7. Nice 11 4 5 2 10 - 7 17
    8. Bastia 11 5 2 4 15 - 15 17
    9. Lens 11 5 1 5 8 - 15 16
    10. Montpellier 11 4 3 4 13 - 13 15
    11. Auxerre 11 4 2 5 15 - 13 14
    12. Sochaux 10 4 2 4 12 - 11 14
    13. Metz 11 4 2 5 11 - 10 14
    14. Rennes 11 3 4 4 8 - 8 13
    15. Lille 11 3 4 4 10 - 12 13
    16. Bordeaux 11 3 3 5 8 - 10 12
    17. Ajaccio 11 3 3 5 10 - 14 12
    -------------------------------------------------------
    18. Toulouse 11 2 3 6 7 - 16 9
    19. Guingamp 11 2 2 7 8 - 17 8
    20. Le_Mans 11 0 4 7 3 - 21 4


    Georgian 1st Division

    Oct 23, 2003 Total

    1. WIT-Georgia 13 8 4 1 24 - 7 28
    2. Dinamo_Tbilisi 13 8 3 2 30 - 6 27
    3. Sioni 13 7 5 1 16 - 7 26
    -------------------------------------------------------
    4. Dila 13 7 2 4 17 - 11 23
    5. Lok 12 5 3 4 18 - 14 18
    6. FC_Tbilisi 12 5 2 5 22 - 15 17
    7. Dinamo_Batumi 13 5 1 7 15 - 14 16
    8. Mtskheta 13 5 1 7 15 - 28 16
    9. Torpedo 13 4 3 6 10 - 15 15
    -------------------------------------------------------
    10. Kolkheti 13 3 3 7 9 - 17 12
    -------------------------------------------------------
    11. Lazika 13 2 3 8 7 - 34 9
    12. Mertskhali 13 2 2 9 12 - 27 8


    Georgian Final Series

    May 30, 2003 Total

    1. Dinamo_Tbilisi 10 6 2 2 17 - 7 48
    2. Torpedo 10 6 2 2 15 - 5 46
    3. Georgia 10 4 4 2 10 - 7 41
    4. Lok 10 4 1 5 16 - 10 38
    5. Sioni 10 2 2 6 9 - 20 23
    6. Kolkheti_Poti 10 0 5 5 5 - 23 20


    German Bundesliga 1

    Oct 25, 2003 Total

    1. Stuttgart 10 7 3 0 13 - 1 24
    2. Leverkusen 9 7 1 1 22 - 7 22
    3. Werder_Bremen 10 7 1 2 26 - 14 22
    4. B.München 10 6 3 1 25 - 13 21
    5. Dortmund 9 6 1 2 19 - 8 19
    6. Bochum 9 4 3 2 16 - 10 15
    7. Wolfsburg 10 5 0 5 20 - 20 15
    8. 1860_München 10 4 2 4 9 - 12 14
    9. Freiburg 10 3 3 4 14 - 16 12
    10. Hannover 10 3 3 4 18 - 22 12
    11. Schalke 10 2 5 3 12 - 16 11
    12. Kaiserslautern 10 4 1 5 13 - 16 10
    13. Hamburger_SV 10 2 3 5 9 - 21 9
    14. Frankfurt 10 2 2 6 8 - 14 8
    15. Hertha 10 1 5 4 8 - 17 8
    -------------------------------------------------------
    16. 1.FC_Köln 10 2 1 7 8 - 16 7
    17. M.gladbach 9 1 3 5 6 - 14 6
    18. Hansa_Rostock 10 1 2 7 11 - 20 5


    Greek 1st Katigoria

    Oct 25, 2003 Total

    1. Olympiakos 7 6 0 1 19 - 3 18
    2. Panathinaikos 7 5 1 1 13 - 6 16
    3. Aigaleo 7 5 0 2 9 - 4 15
    -------------------------------------------------------
    4. PAOK 7 4 2 1 12 - 5 14
    5. Panionios 7 3 4 0 12 - 8 13
    -------------------------------------------------------
    6. AEK 7 3 3 1 13 - 9 12
    7. Halkidona 8 3 3 2 12 - 12 12
    8. OFI 8 3 1 4 9 - 17 10
    9. Iraklis 8 2 3 3 10 - 9 9
    10. Paniliakos 7 2 2 3 12 - 12 8
    11. Aris 8 2 2 4 9 - 12 8
    12. Kallithea 7 1 3 3 11 - 12 6
    13. Proodeytiki 7 1 3 3 4 - 10 6
    -------------------------------------------------------
    14. Xanthi 7 1 2 4 6 - 10 5
    -------------------------------------------------------
    15. Akratitos 8 1 2 5 5 - 17 5
    16. Ionikos 8 1 1 6 6 - 16 4


    Hungarian Arany Aszok Liga

    Oct 25, 2003 Total

    1. MTK 11 6 3 2 19 - 10 21
    2. Videoton 11 5 5 1 17 - 12 20
    3. Debrecen 11 6 1 4 17 - 9 19
    4. Siofok 11 5 2 4 11 - 7 17
    5. Ferencvaros 11 6 4 1 16 - 11 16
    6. Pecs 11 4 3 4 10 - 12 15
    -------------------------------------------------------
    7. Matav 10 4 2 4 13 - 12 14
    8. Ujpest 11 3 5 3 11 - 10 14
    9. Haladas 11 2 5 4 8 - 14 11
    10. Gyor 11 3 2 6 8 - 15 11
    11. Zalaegerszeg 11 2 1 8 13 - 23 7
    12. Bekescsaba 10 1 3 6 8 - 16 6


    Hungarian League - Championship Pool

    May 30, 2003 Total

    1. MTK 10 6 1 3 59 - 34 66
    2. Ferencvaros 10 4 4 2 50 - 24 64
    3. Debrecen 10 3 5 2 57 - 38 53
    4. Ujpest 10 3 3 4 54 - 41 52
    5. Siofok 10 4 3 3 46 - 44 47
    6. Gyor 10 0 4 6 41 - 50 36


    Icelandic Premier League

    Sep 20, 2003 Total

    1. KR 18 10 3 5 28 - 27 33
    -------------------------------------------------------
    2. FH 18 9 3 6 36 - 24 30
    -------------------------------------------------------
    3. Akranes 18 8 6 4 27 - 21 30
    4. Fylkir 18 9 2 7 29 - 24 29
    5. ÍBV 18 7 3 8 25 - 25 24
    6. Grindavík 18 7 2 9 24 - 31 23
    7. Fram 18 7 2 9 22 - 30 23
    8. KA 18 6 4 8 29 - 27 22
    -------------------------------------------------------
    9. Þróttur_R 18 7 1 10 27 - 29 22
    10. Valur 18 6 2 10 24 - 33 20


    Israeli Ligat-Al

    Oct 25, 2003 Total

    1. Bnei_Yehuda 5 4 1 0 8 - 3 13
    2. Maccabi_Haifa 5 3 1 1 12 - 6 10
    3. MS_Ashdod 5 3 1 1 10 - 4 10
    4. Hap_Beer_Sheva 5 3 0 2 8 - 8 9
    5. Hapoel_TA 5 1 4 0 7 - 4 7
    6. Maccabi_TA 4 2 1 1 3 - 1 7
    7. Bnei_Saknin 5 1 2 2 9 - 7 5
    8. Hapoel_PT 4 1 2 1 5 - 5 5
    9. Maccabi_PT 4 1 1 2 4 - 4 4
    10. Mac_Netanya 5 1 1 3 3 - 9 4
    -------------------------------------------------------
    11. Beitar_Jm 4 0 1 3 1 - 8 1
    12. Akei_Nazareth 5 0 1 4 3 - 14 0


    Italian Serie A

    Oct 25, 2003 Total

    1. Juventus 6 5 1 0 16 - 7 16
    2. Milan 6 5 1 0 12 - 3 16
    -------------------------------------------------------
    3. Roma 6 4 2 0 14 - 3 14
    4. Chievo 7 3 2 2 10 - 7 11
    -------------------------------------------------------
    4. Parma 6 3 2 1 10 - 7 11
    6. Modena 6 3 1 2 8 - 4 10
    7. Lazio 6 3 1 2 11 - 8 10
    8. Udinese 6 3 1 2 7 - 4 10
    9. Siena 7 2 3 2 10 - 7 9
    10. Inter 6 2 3 1 6 - 5 9
    11. Reggina 6 1 4 1 9 - 10 7
    12. Sampdoria 6 1 3 2 6 - 7 6
    13. Brescia 6 1 3 2 12 - 15 6
    14. Bologna 6 1 2 3 8 - 10 5
    -------------------------------------------------------
    15. Perugia 6 0 4 2 6 - 12 4
    -------------------------------------------------------
    16. Lecce 7 1 0 6 7 - 18 3
    17. Empoli 7 0 2 5 4 - 18 2
    18. Ancona 6 0 1 5 4 - 15 1


    Japanese J-League 1st Stage

    Aug 2, 2003 Total

    1. Yokohama-FM 15 10 0 2 0 3 29 - 15 32
    2. Iwata 15 9 0 4 0 2 34 - 17 31
    3. Ichihara 15 8 0 3 0 4 33 - 20 27
    4. FC_Tokyo 15 7 0 4 0 4 14 - 11 25
    5. C-Osaka 15 8 0 1 0 6 29 - 29 25
    6. Urawa 15 7 0 3 0 5 25 - 23 24
    7. Nagoya 15 5 0 8 0 2 19 - 16 23
    8. Kashima 15 7 0 2 0 6 23 - 21 23
    9. Kashiwa 15 6 0 3 0 6 19 - 19 21
    10. Tokyo-V 15 6 0 1 0 8 28 - 32 19
    11. Shimizu 15 5 0 3 0 7 20 - 18 18
    12. G-Osaka 15 4 0 4 0 7 25 - 29 16
    13. Kobe 15 5 0 1 0 9 18 - 34 16
    14. Oita 15 4 0 3 0 8 20 - 21 15
    15. Sendai 15 3 0 3 0 9 17 - 28 12
    16. Kyoto 15 3 0 1 0 11 14 - 34 10


    Japanese J-League 2nd Stage

    Sep 28, 2003 Total

    1. Yokohama-FM 8 4 0 3 0 1 15 - 9 15
    2. Ichihara 8 4 0 3 0 1 15 - 11 15
    3. Urawa 8 4 0 2 0 2 17 - 10 14
    4. Nagoya 8 4 0 2 0 2 18 - 14 14
    5. Kashima 8 3 0 5 0 0 9 - 6 14
    6. Tokyo-V 8 3 0 4 0 1 21 - 15 13
    7. Kashiwa 8 3 0 4 0 1 7 - 5 13
    8. FC_Tokyo 8 2 0 4 0 2 14 - 12 10
    9. G-Osaka 8 2 0 4 0 2 10 - 10 10
    10. Iwata 8 2 0 4 0 2 10 - 11 10
    11. Shimizu 8 2 0 3 0 3 10 - 13 9
    12. Kyoto 8 2 0 3 0 3 9 - 12 9
    13. Oita 8 0 0 5 0 3 4 - 8 5
    14. C-Osaka 8 1 0 2 0 5 13 - 18 5
    15. Kobe 8 0 0 4 0 4 7 - 14 4
    16. Sendai 8 0 0 4 0 4 8 - 19 4


    Kazakhstan League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Irtysh 30 23 3 4 56 - 19 72
    2. Tobol 30 22 4 4 51 - 19 70
    3. Zhenis 30 19 4 7 63 - 32 61
    4. Zhetisu 30 14 6 10 46 - 35 48
    5. Aktobe_Lento 31 12 12 7 35 - 28 48
    6. Atyrau 30 14 5 11 42 - 40 47
    -------------------------------------------------------
    7. Ordabasy 30 14 4 12 30 - 26 46
    8. Kairat 30 13 6 11 47 - 39 45
    9. Shakhtyor 30 10 11 9 36 - 27 41
    10. Yelimai 30 11 7 12 33 - 33 40
    11. Yesil_B 31 10 6 15 40 - 50 36
    12. Kaisar 30 9 7 14 25 - 37 34
    13. Taraz 30 9 4 17 34 - 42 31
    14. Vostok 30 8 6 16 31 - 43 30
    15. Batys 31 8 2 21 24 - 69 26
    16. Ekibastuzets 30 7 4 19 25 - 53 25
    17. Yesil_K 31 4 9 18 13 - 39 15


    Kuwait League

    Mar 16, 2003 Total

    1. Al_Qadsiya 7 4 0 3 10 - 6 12
    2. Al_Salimiya 7 2 3 2 10 - 9 9
    3. Al_Shabab 7 2 3 2 7 - 6 9
    3. Al_Arabi 6 2 3 1 7 - 6 9
    5. Kazma 7 2 3 2 3 - 2 9
    6. Al_Kuwait 6 2 3 1 8 - 8 9
    7. Al_Naser 7 3 0 4 11 - 12 9
    8. Al_Sahel 7 1 3 3 10 - 17 6
    9. Al_Quadsiya 0 0 0 0 0 - 0 0
    9. Al_Qadisiya 0 0 0 0 0 - 0 0
    9. Al_Nasr 0 0 0 0 0 - 0 0


    Latvian Virsliga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Skonto 24 20 3 1 75 - 9 63
    2. Metalurgs 25 20 1 4 97 - 29 61
    3. Ventspils 24 16 4 4 72 - 16 52
    4. Dinaburg 26 12 5 9 40 - 34 41
    5. Riga 25 7 5 13 30 - 59 26
    6. Valmiera 26 6 5 15 27 - 59 23
    7. Auda 26 4 1 21 21 - 77 13
    -------------------------------------------------------
    8. RKB-Arma 26 2 4 20 23 - 102 10


    Lithuanian 1. Lyga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Kaunas 27 20 5 2 61 - 19 65
    2. Ekranas 27 18 8 1 48 - 16 62
    3. Vetra 27 12 8 7 39 - 20 44
    4. Atlantas 27 9 6 12 26 - 27 33
    5. Zalgiris 27 8 7 12 30 - 37 31
    -------------------------------------------------------
    6. Suduva 27 7 8 12 36 - 44 29
    7. Sviesa 27 7 5 15 24 - 35 26
    -------------------------------------------------------
    8. Sakalas 27 1 5 21 13 - 79 8


    Luxembourg League

    Oct 22, 2003 Total

    1. Jeunesse 10 9 0 1 25 - 7 27
    2. Spora 10 7 0 3 26 - 19 21
    3. Dudelange 11 6 2 3 20 - 12 20
    4. Etzella 11 4 6 1 22 - 17 18
    5. Grevenmacher 11 5 2 4 21 - 17 17
    6. Rosport 11 5 1 5 21 - 18 16
    7. Union 10 4 3 3 13 - 8 15
    8. Hesperange 11 4 1 6 18 - 21 13
    9. Avenir 11 3 3 5 13 - 19 12
    10. Rumelange 11 1 4 6 15 - 30 7
    11. Mondercange 11 2 1 8 11 - 26 7
    12. Wiltz 10 1 3 6 8 - 19 6


    Maltese League

    Oct 24, 2003 Total

    1. Pieta 9 6 2 1 18 - 9 20
    2. Birkirkara 8 6 0 2 24 - 12 18
    3. Sliema 9 5 1 3 17 - 12 16
    4. Floriana 8 3 4 1 13 - 10 13
    5. Hibernians 7 4 1 2 14 - 12 13
    6. Marsaxlokk 8 3 3 2 14 - 12 12
    7. Valletta 8 3 2 3 12 - 11 11
    8. St.Joseph 9 2 1 6 12 - 21 7
    9. Balzan 8 1 1 6 8 - 20 4
    10. Hamrun 8 0 1 7 4 - 17 1


    Maltese League - Championship Pool

    May 11, 2003 Total

    1. Sliema 10 6 2 2 69 - 28 42
    2. Birkirkara 10 5 2 3 64 - 34 37
    3. Valletta 10 4 4 2 57 - 31 35
    4. Hibernians 10 5 2 3 53 - 35 32
    5. Pieta 10 1 4 5 27 - 43 19
    6. Marsaxlokk 10 1 2 7 34 - 57 16


    FYR Macedonia League

    Oct 19, 2003 Total

    1. Vardar 10 7 3 0 18 - 6 24
    2. Sloga 10 6 3 1 26 - 7 21
    3. Pobeda 10 6 2 2 23 - 11 20
    4. Sileks 10 4 4 2 13 - 11 16
    5. Belasica 10 4 3 3 17 - 13 15
    6. Rabotnicki 10 3 4 3 20 - 20 13
    7. Madzari 10 4 1 5 8 - 11 13
    8. Cementarnica 10 3 3 4 17 - 13 12
    9. Napredok 9 4 0 5 15 - 19 12
    10. Delcevo 9 1 3 5 8 - 26 6
    -------------------------------------------------------
    11. Baskimi 9 1 1 7 9 - 23 4
    12. Tikves 9 1 1 7 3 - 17 4


    FYR Macedonia, Final Series

    May 29, 2002 Total

    1. Vardar 10 6 3 1 28 - 16 37
    2. Belasica 10 6 1 3 28 - 22 36
    3. Cementarnica 10 3 2 5 33 - 33 27
    4. Pobeda 10 3 3 4 28 - 28 25
    5. Sloga 10 3 1 6 18 - 25 23
    6. Rabotnicki 10 3 2 5 30 - 41 21


    Mexican League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Tigres 13 8 3 2 27 - 14 27
    2. UAG 14 8 2 4 23 - 17 26
    3. UNAM 14 7 4 3 24 - 17 25
    4. Necaxa 14 6 6 2 19 - 14 24
    5. Pachuca 14 6 5 3 21 - 17 23
    6. Morelia 15 7 2 6 19 - 20 23
    7. America 14 6 4 4 27 - 15 22
    8. Atlante 14 6 4 4 23 - 17 22
    9. Santos 14 5 6 3 30 - 21 21
    10. Irapuato 14 6 3 5 20 - 25 21
    11. Toluca 13 6 2 5 20 - 18 20
    12. Cruz_Azul 14 4 6 4 19 - 22 18
    13. Jaguares 14 5 3 6 18 - 26 18
    14. Monterrey 14 4 5 5 27 - 27 17
    15. Guadalajara 14 5 2 7 21 - 22 17
    16. Puebla 14 4 5 5 17 - 19 17
    17. Atlas 14 4 3 7 25 - 25 15
    18. Tiburones 14 4 3 7 20 - 27 15
    19. San_Luis 15 2 4 9 15 - 26 10
    20. Gallos 14 0 2 12 10 - 36 2


    Moldovan League

    Oct 20, 2003 Total

    1. Serif 11 9 1 1 20 - 6 28
    2. Nistru 10 7 2 1 17 - 8 23
    3. Zimbru 9 5 1 3 10 - 8 16
    4. FC_Tiraspol 11 4 4 3 8 - 6 16
    5. Dacia 11 3 4 4 11 - 11 13
    6. Tiligul 10 2 6 2 10 - 10 12
    7. Unisport-Auto 11 2 2 7 12 - 21 8
    -------------------------------------------------------
    8. Agro 11 0 0 11 9 - 27 0


    Holland Casino Eredivisie

    Oct 25, 2003 Total

    1. AZ_Alkmaar 9 7 1 1 20 - 5 22
    2. Ajax 8 7 0 1 24 - 8 21
    3. PSV 8 6 1 1 21 - 6 19
    4. Heerenveen 9 5 0 4 9 - 9 15
    5. Feyenoord 8 4 2 2 13 - 9 14
    6. RKC_Waalwijk 9 4 1 4 14 - 11 13
    7. RBC_Roosendaal 9 3 3 3 9 - 10 12
    8. Twente 8 4 0 4 16 - 18 12
    9. NEC 9 4 0 5 11 - 16 12
    10. NAC_Breda 9 3 2 4 13 - 11 11
    11. Roda_JC 9 2 5 2 10 - 9 11
    12. Groningen 9 3 2 4 10 - 14 11
    13. Willem_II 8 3 2 3 7 - 16 11
    14. Volendam 9 2 3 4 12 - 17 9
    15. ADO_Den_Haag 9 2 3 4 8 - 14 9
    -------------------------------------------------------
    16. Utrecht 8 2 2 4 7 - 12 8
    17. Vitesse 9 1 3 5 13 - 18 6
    -------------------------------------------------------
    18. Zwolle 9 0 2 7 4 - 18 2


    New Zealand League

    May 25, 2003 Total

    1. Miramar 18 11 0 7 46 - 29 33
    2. E.Auckland 18 10 3 5 34 - 24 33
    3. Central 18 10 1 7 44 - 29 31
    4. Napier 18 9 2 7 29 - 28 29
    5. Manawatu 18 8 3 7 32 - 29 27
    6. Canterbury 18 7 5 6 34 - 34 26
    7. North_Shore 18 6 5 7 30 - 34 23
    8. Caversham 18 5 5 8 19 - 26 20
    9. Dunedin 18 6 2 10 24 - 38 20
    10. Tauranga 18 4 2 12 20 - 41 14


    Irish League

    Oct 18, 2003 Total

    1. Portadown 5 4 1 0 16 - 3 13
    2. Larne 5 3 1 1 9 - 4 10
    3. Linfield 5 3 1 1 8 - 3 10
    4. Omagh 5 2 3 0 7 - 2 9
    5. Coleraine 5 2 3 0 9 - 5 9
    6. Cliftonville 5 3 0 2 7 - 6 9
    7. Glentoran 4 2 2 0 5 - 0 8
    8. Dungannon 5 2 1 2 5 - 6 7
    -------------------------------------------------------
    9. Newry 5 2 1 2 4 - 8 7
    -------------------------------------------------------
    10. Distillery 5 1 3 1 7 - 9 6
    11. Ballymena 4 1 2 1 3 - 3 5
    12. Institute 5 1 2 2 6 - 9 5
    13. Ards 5 0 3 2 5 - 10 3
    14. Crusaders 5 0 2 3 3 - 6 2
    15. Glenavon 5 0 1 4 3 - 12 1
    16. Limavady 5 0 0 5 3 - 14 0


    Norwegian Tippeligaen

    Oct 20, 2003 Total

    1. Rosenborg 24 18 4 2 64 - 25 58
    2. Bod&/Glimt 24 12 5 7 38 - 28 41
    3. Stab&k 24 10 9 5 47 - 31 39
    4. Odd_Grenland 24 11 5 8 44 - 36 38
    5. Sogndal 24 9 8 7 41 - 40 35
    6. Viking 24 7 10 7 41 - 32 31
    7. Brann 24 8 7 9 41 - 46 31
    8. Lillestr&m 24 8 7 9 27 - 35 31
    9. V&lerenga 24 6 10 8 29 - 29 28
    10. Molde 24 8 4 12 28 - 37 28
    11. Lyn 24 7 6 11 33 - 42 27
    -------------------------------------------------------
    12. Troms& 24 7 5 12 29 - 51 26
    13. Aalesund 24 6 7 11 27 - 40 25
    14. Bryne 24 7 1 16 33 - 50 22


    Paraguay Premier League

    Oct 20, 2003 Total

    1. Olimpia 17 9 6 2 29 - 16 33
    2. Libertad 17 8 6 3 30 - 19 30
    3. Cerro_Porteno 17 8 5 4 23 - 15 29
    4. Guarani 17 7 5 5 22 - 15 26
    5. Luqueno 17 7 5 5 21 - 20 26
    6. Sol_de_America 17 4 6 7 16 - 15 18
    7. 12_de_Octubre 17 4 6 7 7 - 14 18
    8. Tacuary 17 4 5 8 20 - 28 17
    9. San_Lorenzo 17 4 5 8 16 - 30 17
    10. Sport_Colombia 17 4 3 10 21 - 33 15


    Peruvian Premier League

    Oct 19, 2003 Total

    1. Al.Lima 11 6 4 1 20 - 7 22
    2. Al.Atletico 11 6 4 1 18 - 9 22
    3. Cristal 11 4 6 1 16 - 10 18
    4. Sport_Boys 11 5 3 3 15 - 12 18
    5. Bolognesi 11 5 1 5 17 - 12 16
    6. Melgar 11 5 1 5 21 - 17 16
    7. Huaral 11 4 3 4 8 - 11 15
    8. Cienciano 10 3 3 4 11 - 11 12
    9. Universitario 11 3 3 5 10 - 15 12
    10. Atl.Universidad 10 3 2 5 6 - 14 11
    11. Wanka 11 2 3 6 5 - 18 9
    12. Estudiantes 11 1 3 7 8 - 19 6


    Polish 1. Liga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Górnik_L 10 7 1 2 14 - 10 22
    2. Wisla_K 10 7 0 3 25 - 13 21
    3. Amica 10 7 0 3 14 - 9 21
    4. Legia 9 4 4 1 14 - 8 16
    5. Groclin 10 4 3 3 21 - 11 15
    6. Odra_W 9 4 3 2 14 - 14 15
    7. Wisla_P 10 4 2 4 16 - 18 14
    8. Katowice 9 4 2 3 9 - 16 14
    9. Widzew 10 3 3 4 15 - 17 12
    10. Górnik_Z 9 2 4 3 10 - 12 10
    11. Lech 10 2 2 6 15 - 16 8
    -------------------------------------------------------
    12. Górnik_P 10 1 2 7 7 - 18 5
    13. Polonia 8 0 4 4 6 - 11 4
    -------------------------------------------------------
    14. Swit 8 0 4 4 5 - 12 4


    Portuguese Superliga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Porto 8 7 1 0 22 - 6 22
    2. Marítimo 8 5 2 1 9 - 5 17
    3. Sp.Braga 9 5 2 2 10 - 8 17
    4. Boavista 8 4 4 0 10 - 3 16
    5. Sporting 8 5 0 3 14 - 11 15
    6. Benfica 7 4 2 1 12 - 7 14
    7. Alverca 8 4 1 3 10 - 5 13
    8. Beira-Mar 8 4 1 3 12 - 8 13
    9. Nacional 8 4 0 4 11 - 8 12
    10. Belenenses 8 3 3 2 15 - 13 12
    11. Gil_Vicente 9 3 2 4 13 - 9 11
    12. Moreirense 8 3 0 5 6 - 13 9
    13. U.Leiria 8 2 2 4 8 - 12 8
    14. Coimbra 7 2 1 4 6 - 9 7
    15. V.Guimar&es 9 2 1 6 9 - 14 7
    -------------------------------------------------------
    16. Rio_Ave 8 1 3 4 6 - 9 6
    17. Est.Amadora 8 1 1 6 4 - 22 4
    18. P.Ferreira 9 1 0 8 3 - 18 3


    Rep. of Ireland Eircom League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Shelbourne 27 14 10 3 39 - 20 52
    2. Bohemians 26 13 8 5 43 - 29 47
    3. Cork 29 11 12 6 39 - 25 45
    4. Shamrock 28 10 9 9 34 - 30 39
    5. St.Pats 26 8 12 6 35 - 31 36
    6. Waterford 29 9 9 11 36 - 52 36
    7. Longford 27 8 10 9 38 - 36 34
    8. Drogheda 28 7 7 14 27 - 39 28
    -------------------------------------------------------
    9. Derry 27 5 12 10 27 - 39 27
    -------------------------------------------------------
    10. UCD 29 4 9 16 18 - 35 21


    Romanian Divizia A

    Oct 25, 2003 Total

    1. Steaua 9 5 4 0 15 - 3 19
    2. Dinamo 9 6 1 2 21 - 12 19
    3. Alba_Iulia 10 5 3 2 12 - 14 18
    4. Rapid 9 4 4 1 14 - 8 16
    5. Gloria 10 4 2 4 15 - 18 14
    6. Arges 10 3 4 3 14 - 11 13
    7. Otelul 10 3 4 3 10 - 9 13
    8. U.Craiova 10 2 5 3 10 - 12 11
    9. National 9 3 2 4 13 - 16 11
    10. Brasov 10 3 2 5 17 - 21 11
    11. Petrolul 10 2 4 4 12 - 12 10
    12. Farul 10 2 4 4 13 - 15 10
    13. Poli-AEK 10 1 7 2 5 - 9 10
    -------------------------------------------------------
    14. Bacau 9 2 4 3 14 - 20 10
    15. Oradea 8 2 2 4 10 - 11 8
    16. Ceahlaul 9 2 2 5 12 - 16 8


    Russian League

    Oct 25, 2003 Total

    1. CSKA 29 17 8 4 54 - 29 59
    2. Zenit 29 15 8 6 45 - 31 53
    3. Rubin 29 14 8 7 41 - 27 50
    4. Lokomotiv_M 29 14 7 8 48 - 33 49
    5. Shinnik 29 12 11 6 42 - 32 47
    6. Dinamo 29 12 9 8 42 - 29 45
    7. Saturn-REN-TV 29 12 9 8 39 - 34 45
    8. Kryliya_Sovetov 29 11 9 9 38 - 32 42
    9. Torpedo_Moscow 29 11 9 9 42 - 38 42
    10. Spartak_M 29 10 6 13 38 - 46 36
    11. Rostov 29 8 9 12 30 - 42 33
    12. Spartak-Alaniya 29 9 3 17 23 - 43 30
    13. Rotor 29 8 5 16 32 - 44 29
    14. Uralan 29 6 10 13 23 - 41 28
    -------------------------------------------------------
    15. Torpedo-Mg 29 7 5 17 23 - 39 26
    16. Chernomorets 29 5 6 18 28 - 48 21


    San Marino League

    Oct 24, 2003 Total

    1. Pennarossa 9 5 3 1 15 - 11 18
    2. Juvenes 8 5 2 1 16 - 9 17
    3. Cailungo 7 5 1 1 17 - 3 16
    4. Domagnano 7 4 3 0 11 - 3 15
    5. Murata 7 4 1 2 11 - 6 13
    6. Virtus 8 3 3 2 19 - 11 12
    7. Tre_Fiori 7 3 3 1 11 - 6 12
    8. San_Giovanni 8 3 3 2 11 - 11 12
    9. Libertas 7 3 2 2 11 - 8 11
    10. Faetano 7 2 2 3 12 - 16 8
    11. Tre_Penne 7 2 0 5 7 - 9 6
    12. La_Fiorita 8 1 2 5 8 - 14 5
    13. Cosmos 7 1 2 4 5 - 12 5
    14. Folgore 8 0 2 6 3 - 23 2
    15. Montevito 7 0 1 6 4 - 19 1


    Scottish Premier League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Celtic 10 9 1 0 28 - 3 28
    2. Rangers 10 7 2 1 27 - 8 23
    3. Hearts 10 5 2 3 15 - 14 17
    4. Dundee_FC 9 4 2 3 12 - 10 14
    5. Hibernian 10 4 2 4 11 - 14 14
    6. Livingston 10 3 4 3 10 - 10 13
    -------------------------------------------------------
    7. Motherwell 9 3 3 3 10 - 12 12
    8. Dunfermline 9 3 3 3 8 - 10 12
    9. Kilmarnock 10 3 2 5 12 - 20 11
    10. Dundee.U 9 2 2 5 6 - 16 8
    11. Aberdeen 10 2 1 7 9 - 20 7
    -------------------------------------------------------
    12. Partick_Thistle 10 0 2 8 8 - 19 2


    Singapore Premier League

    Oct 16, 2003 Total

    1. Home 33 26 2 0 3 2 123 - 62 85
    2. Geylang 33 21 3 0 2 7 94 - 46 71
    3. Singapore_AF 33 20 2 0 5 6 88 - 60 69
    4. Tampines 33 17 3 0 2 11 90 - 67 59
    5. Woodlands 33 14 4 0 8 7 96 - 85 58
    6. Jurong 33 12 7 0 1 13 68 - 58 51
    7. Sinchi 33 11 6 0 5 11 82 - 83 50
    8. Sengkang 33 7 7 0 2 17 59 - 83 37
    9. Sembawang 33 5 6 0 6 16 71 - 94 33
    10. Tanjong 33 8 2 0 0 23 43 - 82 28
    11. Young-Lions_U23 33 7 1 0 5 20 52 - 97 28
    12. Balestier_Kh 33 5 2 0 6 20 50 - 99 25


    Slovakian Marsuperliga

    Oct 25, 2003 Total

    1. Ruzomberok 13 6 4 3 23 - 18 22
    2. Inter 13 5 5 3 17 - 12 20
    3. Trnava 13 5 4 4 20 - 18 19
    4. B.Bystrica 12 5 4 3 16 - 15 19
    5. Dubnica 13 5 4 4 14 - 15 19
    6. Zilina 13 4 5 4 18 - 17 17
    7. Trencin 12 5 1 6 16 - 17 16
    8. Slovan 13 3 5 5 12 - 15 14
    9. Petrzalka 12 3 4 5 17 - 20 13
    10. Puchov 12 3 2 7 14 - 20 11


    Slovenian Liga Si.mobil

    Oct 25, 2003 Total

    1. Koper 13 7 4 2 16 - 7 25
    2. Maribor 12 7 3 2 17 - 15 24
    3. Primorje 12 6 4 2 29 - 12 22
    4. ND_Gorica 12 6 3 3 27 - 16 21
    5. CMC_Publikum 12 6 2 4 26 - 19 20
    6. Mura 12 5 3 4 25 - 24 18
    7. Olimpija 12 4 5 3 17 - 11 17
    8. Domzale 13 5 0 8 17 - 31 15
    9. Era_Smartno 12 3 5 4 16 - 15 14
    10. Dravograd 12 3 3 6 15 - 24 12
    -------------------------------------------------------
    11. Drava 12 1 4 7 12 - 22 7
    12. NK_Ljubljana 12 1 2 9 8 - 29 5


    South-Korean K-League

    Oct 15, 2003 Total

    1. Seongnam 36 24 7 5 63 - 31 79
    2. Ulsan 38 18 11 9 54 - 38 65
    3. Chonbuk 37 16 12 9 59 - 46 60
    4. Suwon 38 16 12 10 52 - 45 60
    5. Chunnam 37 14 17 6 54 - 43 59
    6. Daejeon 38 15 11 12 44 - 43 56
    7. Pohang 38 14 12 12 46 - 42 54
    8. Anyang 37 11 11 15 57 - 62 44
    9. Gwangju 38 12 5 21 37 - 49 41
    10. Busan 35 11 8 16 34 - 51 41
    11. Daegu 38 6 14 18 38 - 55 32
    12. Bucheon 38 2 10 26 35 - 68 16


    Spanish Primera Division

    Oct 25, 2003 Total

    1. Deportivo 8 7 0 1 19 - 6 21
    2. R.Madrid 8 6 1 1 20 - 9 19
    3. Valencia 8 6 1 1 14 - 3 19
    4. Osasuna 7 4 2 1 10 - 6 14
    -------------------------------------------------------
    5. Athletic 7 3 2 2 10 - 6 11
    6. Racing 8 3 2 3 12 - 10 11
    -------------------------------------------------------
    7. Betis 7 2 4 1 9 - 7 10
    8. Sevilla 7 2 4 1 8 - 7 10
    9. Villarreal 7 2 4 1 7 - 6 10
    10. Malaga 8 3 1 4 9 - 12 10
    11. R.Sociedad 7 2 3 2 8 - 7 9
    12. Barcelona 7 2 3 2 5 - 6 9
    13. Zaragoza 8 2 1 5 6 - 10 7
    14. At.Madrid 7 2 1 4 4 - 11 7
    15. Valladolid 7 2 1 4 9 - 17 7
    16. Celta 7 1 3 3 7 - 11 6
    17. Albacete 7 2 0 5 6 - 10 6
    -------------------------------------------------------
    17. Murcia 7 1 3 3 6 - 10 6
    19. Mallorca 7 1 2 4 6 - 12 5
    20. Espanyol 7 0 2 5 7 - 16 2


    Swedish Allsvenskan

    Oct 20, 2003 Total

    1. Djurg&rden 25 18 1 6 57 - 24 55
    2. Malmö_FF 25 14 6 5 50 - 22 48
    3. Hammarby 25 14 6 5 48 - 30 48
    4. Örgryte 25 13 3 9 40 - 39 42
    5. Helsingborg 25 11 5 9 34 - 34 38
    6. Göteborg 25 10 6 9 36 - 27 36
    7. Halmstad 25 11 3 11 40 - 35 36
    8. AIK 25 10 6 9 37 - 34 36
    9. Elfsborg 25 9 7 9 29 - 32 34
    10. Örebro 25 9 7 9 28 - 33 34
    11. Landskrona 25 8 7 10 25 - 38 31
    -------------------------------------------------------
    12. Öster 25 3 8 14 29 - 51 17
    -------------------------------------------------------
    13. Sundsvall 25 2 10 13 23 - 42 16
    14. Enköping 25 3 5 17 22 - 57 14


    Swiss Super League

    Oct 15, 2003 Total

    1. Basel 13 13 0 0 43 - 10 39
    2. Servette 13 7 4 2 28 - 21 25
    3. Young_Boys 13 8 1 4 24 - 18 25
    4. Aarau 13 5 4 4 20 - 19 19
    5. St.Gallen 13 4 4 5 19 - 22 16
    6. Xamax 13 4 2 7 17 - 21 14
    7. Thun 13 3 5 5 15 - 26 14
    8. Grasshoppers 13 4 1 8 18 - 28 13
    -------------------------------------------------------
    9. Wil 13 2 3 8 18 - 32 9
    -------------------------------------------------------
    10. Zürich 13 2 2 9 17 - 22 8


    Swiss Relegation NLA/NLB

    May 29, 2003 Total

    1. Aarau 11 8 1 2 29 - 13 25
    2. St.Gallen 11 7 3 1 25 - 8 24
    3. Luzern 12 4 4 4 24 - 22 16
    4. Vaduz 12 3 4 5 17 - 23 13
    5. Sion 12 3 3 6 14 - 18 12
    6. Delemont 12 3 3 6 13 - 24 12
    7. Kriens 12 3 2 7 14 - 28 11


    Turkish Super Lig

    Oct 25, 2003 Total

    1. Besiktas 9 8 1 0 25 - 6 25
    2. Fenerbahce 10 7 2 1 25 - 12 23
    3. Galatasaray 10 7 2 1 18 - 11 23
    4. Trabzonspor 10 6 2 2 15 - 11 20
    5. Malatyaspor 10 6 1 3 16 - 9 19
    6. Denizlispor 10 5 2 3 19 - 10 17
    7. Gaziantepspor 9 5 1 3 12 - 9 16
    8. Istanbulspor 9 4 2 3 16 - 12 14
    9. Ankaragucu 10 4 2 4 12 - 14 14
    10. G.Birligi 9 4 1 4 19 - 9 13
    11. Rizespor 9 3 2 4 8 - 14 11
    12. Konyaspor 9 2 3 4 12 - 18 9
    13. Diyarbakirspor 10 2 2 6 12 - 17 8
    14. Samsunspor 10 2 2 6 14 - 23 8
    15. Bursaspor 9 1 4 4 7 - 14 7
    -------------------------------------------------------
    16. Adanaspor 10 2 1 7 7 - 20 7
    17. Elazigspor 10 1 2 7 12 - 29 5
    18. Sebatspor 9 1 0 8 10 - 21 3


    Ukrainian League

    Oct 25, 2003 Total

    1. Shakhtar 13 11 2 0 29 - 8 35
    2. Dynamo 13 10 2 1 32 - 9 32
    3. Dnipro 13 9 1 3 26 - 11 28
    4. Metalurg_D 13 7 4 2 22 - 13 25
    5. Chernomorets 13 5 6 2 18 - 16 21
    6. Arsenal 13 5 3 5 16 - 16 18
    7. Obolon 13 5 3 5 14 - 16 18
    8. Illichivets 13 3 6 4 14 - 17 15
    9. Borisfen 13 4 3 6 8 - 13 15
    10. Vorskla 13 3 5 5 8 - 18 14
    11. Karpaty 13 3 3 7 12 - 17 12
    12. Metalurg_Z 13 3 3 7 12 - 19 12
    13. Kryvbas 13 2 5 6 9 - 17 11
    14. Volyn 13 3 2 8 10 - 21 11
    -------------------------------------------------------
    15. Tavriya 13 2 4 7 7 - 14 10
    16. Zirka 13 1 4 8 6 - 18 7


    Uruguay Primera Division

    Oct 25, 2003 Total

    1. Penarol 11 8 2 1 16 - 6 26
    2. Miramar 12 6 4 2 20 - 12 22
    3. River_Plate 11 5 4 2 19 - 17 19
    4. Central 11 6 1 4 14 - 12 19
    5. Nacional 11 5 3 3 22 - 16 18
    6. Cerro 11 5 3 3 15 - 11 18
    7. Fenix 11 5 3 3 14 - 11 18
    8. Dep.Maldonado 11 5 3 3 10 - 7 18
    9. Danubio 11 4 5 2 15 - 12 17
    10. Liverpool 11 4 4 3 11 - 10 16
    11. Bella_Vista 11 4 3 4 12 - 14 15
    12. Def.Sporting 11 4 2 5 18 - 15 14
    13. Wanderers 12 3 4 5 11 - 16 13
    14. Dep.Colonia 11 3 3 5 11 - 14 12
    15. Tacuarembo 11 3 3 5 10 - 15 12
    16. Villa_Espanola 11

  22. #21
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    337
    Reputatie
    0

    CONCURS DIVIZIA A

    Nov 1, 2003 Gloria - Dinamo 1-0
    Rapid - Petrolul 2-1
    Brasov - Poli-AEK 2-4
    Farul - Alba_Iulia 2-4
    U.Craiova - Ceahlaul 2-1
    Bacau - Arges 0-2
    Otelul - Oradea 3-1
    National - Steaua 2-5

    --------------------------------------------------------------------------------

    Nov 8, 2003 Petrolul - Dinamo 4-1
    Poli-AEK - Rapid 2-0
    Alba_Iulia - Brasov 2-4
    Ceahlaul - Farul 1-7
    Arges - U.Craiova 1-0
    Oradea - Bacau 2-0
    Steaua - Otelul 1-4
    National - Gloria 1-0

    --------------------------------------------------------------------------------

    Nov 12, 2003 Steaua - Oradea 1-0

    --------------------------------------------------------------------------------

    Nov 15, 2003 Gloria - Petrolul 4-1
    Dinamo - Poli-AEK 5-1
    Rapid - Alba_Iulia 1-0
    Brasov - Ceahlaul 2-1
    Farul - Arges 2-0
    U.Craiova - Oradea 1-4
    Bacau - Steaua 1-0
    Otelul - National 2-1

    --------------------------------------------------------------------------------

    Nov 22, 2003 Poli-AEK - Petrolul 0-1
    Alba_Iulia - Dinamo 0-1
    Ceahlaul - Rapid 0-1
    Arges - Brasov 5-0
    Oradea - Farul 1-0
    Steaua - U.Craiova 6-1
    National - Bacau 1-0
    Otelul - Gloria 2-4

    --------------------------------------------------------------------------------

    Nov 29, 2003 Gloria - Poli-AEK 1-1
    Petrolul - Alba_Iulia 1-1
    Dinamo - Ceahlaul 2-2
    Rapid - Arges 3-3
    Brasov - Oradea 3-3
    Farul - Steaua 1-2
    U.Craiova - National 3-4
    Bacau - Otelul 1-2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •