Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 95 of 95

Thread: Comentarii la concursul NHL

  1. #85
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    DJ_JAXXX, se zvoneste ca ai cistigat !
    FELICITARI !

    Multumiri pentru concurs !
    Dupa parerea mea, a fost cel mai interesant de pe OLS !

    Toate cele bune !

  2. #86
    junior OilersFan's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Canada
    Posts
    106
    Reputatie
    1
    Felicitari dj_jaxxx!

    Go TAMPA!!!!! Richards for MVP!

  3. #87
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Mai...ma bucur ca v-a placut concusrul si voi reveni sezonul urmator (daca va mai fi un sezon ). Sau daca nu e hockey in NHL in toamna, poate facem un concurs cu ligile din Europa, avand in vedere ca multi jucatori europeni au anuntat ca vor sa joaca in tarile lor respective. Stiu ca in Suedia, Finlanda, Cehia, etc sunt campionate foarte competitive, deci putem face un concurs bazat pe aceste campionate. Problema va fi sa gasesc si eu situri in engleza ca sa pot urmari ce se intampla

    Ma rog...pana auna alta astazi este ultimul meci al sezonului 2003-2004. Era si timpul ca deja e 7 iunie si parca nu e asa misto sa ma uit la hockey in pantaloni scurti, lucru pe care cei din Florida, Texas, California si alte state calduroase il fac tot timpul Mi-au placut foarte mult playoffs de anul asta. S-a jucat ca lumea si cine castiga deseara...bravo lor iar ceilalti poate vor fi mai norocosi in viitor.

    Pe mine m-a suparat faptul ca Calgary au fost furati in meciul 6, cand au dat gol si nu a fost observat de nimeni...nici macar de cei de la Calgary!

    Eu SPER ca Calagary o sa castige dar cred ca Tampa va avea mai mult noroc si faptul ca joaca acasa va influenta rezultatul.
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  4. #88
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    jaxxx...sa nu uitam nici campionatul Rusiei...cu celebra echipa Lada Togliati.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  5. #89
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Bineinteles...si rusii au liga ca lumea de hochei si daca nu ma insel si Ucraina, Belarus...etc
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  6. #90
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    jaxxx...sa nu uitam nici campionatul Rusiei...cu celebra echipa Lada Togliati.
    acolo si-a inceput cariera Darius Kaspariaitis.

    Pe mine m-a suparat faptul ca Calgary au fost furati in meciul 6, cand au dat gol si nu a fost observat de nimeni...nici macar de cei de la Calgary!
    l-am vazut si eu (meciul). calgary has noone to blame but themselves. golul 2 al lui tampa la cam 2 min dupa 1-1 a fost un cadou cit casa de mare. oare fundasul a auzit de idea ca nu te duci cu pucul catre banca tehnica cind se schimba linia?

  7. #91
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Am incercat sa iau sansa surprizei cu Calgary invingatoare in 6 dar nu a iesit de putin . Asa ca n-am decat sa felicit si pe Gabriel pentru locul doi.
    Concursul a fost foarte palpitant si astept noua editie.Daca NHL se joaca... Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  8. #92
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    A fost un concurs foarte frumos...care ne-a tinut in suspnas pana la ultima clipa.
    Multe multumiri organizatorului si felicitari pentru ca si-a adjudecat locul 1.
    Felicitari tuturor participantilor. Lu' Dorin pt. medalia de bronz...si mie pentru medalia de argint.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  9. #93
    senior sickboy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    240
    Reputatie
    1
    Uuuuuuuuaaaaaaaaaaaa!

    HUUUUUOOOOO!
    Last edited by sickboy; 8th June 2004 at 19:29.
    "I went to a fight and a hockey game broke out"

  10. #94
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Gabriel, Dorin si pronostic va rog sa-mi trimiteti pm cu adresele voastre si vom discuta detaliile premiilor tot pe pm.

    Multumesc tuturor care au participat si sper ca in toamna sa fie un concurs si mai mare si mai tare decat anul asta
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  11. #95
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Iti multumim, jaxxx !

    Eu imi aleg tricou cu Toronto Maple Leafs.

    Vorbim pe PM alte detalii !
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •