Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 283

Thread: Prostia saptaminii!

  1. #85
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Prostia saptamanii- reactia voastra atunci cand sunteti criticati. Ce mai aveti cu gabilove ? S-a lasat baiatul de statistici, acum posteaza propozitii simple, care e normal sa nu fie elogii aduse Craiovei sau Timisoarei.
    Cat despre John - no comment, daca e propus pt. banare ar trebui propus si milan, care i-a dat chiar aici un raspuns foarte "politicos".

  2. #86
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Sa clarificam situatia: John a fost avertizat, insa nu pentru mesajele care sunt la vedere ci pentru doua mesaje pe care le-am sters. A folosi /fu/ ca icon nu este un motiv de ban. Pentru asta e acolo ca sa nu se foloseasca injuraturi. Am vorbit cu omul si el a spus ca o sa se linisteasca.

  3. #87
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    + ca trimite emailuri cu injuraturi...
    nu cred ca se poate numi om , un soi de bebitza ca gabilove
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #88
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ
    Prostia saptamanii- reactia voastra atunci cand sunteti criticati. Ce mai aveti cu gabilove ? S-a lasat baiatul de statistici, acum posteaza propozitii simple, care e normal sa nu fie elogii aduse Craiovei sau Timisoarei.
    Cat despre John - no comment, daca e propus pt. banare ar trebui propus si milan, care i-a dat chiar aici un raspuns foarte "politicos".
    Ai dreptate JJ imi pare rau pentru reactia pe care am avut-o dar asa m-am enervat ca omul nu avea treaba cu Poli ci cu Timisoara, asta a depasit orice limita. Daca primesc avertisment asta e ..pe viitor o sa incerc sa nu mai fac asemenea postari. :oops: , desi nu am injurat l-am caracterizat doar prin prisma celor ce a scris.

    In ce-l priveste pe gabilove eu nu am treaba cu el, chiar deloc, el macar sustine echipa Steaua si mai scoate unele perle gen :blat la Pitesti, dar atat nu a injurat si nu a jignit direct pe nimeni, din punctul meu de vedere.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  5. #89
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Timisoreanul
    RUSHINE esti tu, copil neobrazat. Pacat ca toti nesimtiti ajung sa scrie pe internet, ma rog democratia.
    Mai nesimtitule oamenii au murit in Timisoara, pentru ca sa ajungi tu sa scrii pe internet. Ar trebui sa pupi picioarele tuturor timisorenilor ca au ajuns ai tai sa-ti cumpere calculator, i-ai injurat si pe parinti dupa ce ti-au luat calculator???
    Propun cartonas rosu direct si scoaterea afara de pe forum. A avut 4 postari si in 3 a injurat.
    Timisorene nu merita bagat in seama, de vina suntem noi ca i-am raspuns. Asa devine important. Sper sa ne razbune Poli in groapa , daca nu asta e sa castige Dinamo dar corect.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  6. #90
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Ai dreptate IlMilan, insa tanci trebuie "trasi uneori de urechi" pentru ca au doar exemple negative mai ales prin galeriile bucurestene, iar ei ajung sa ridice la rang de virtute aceste injuraturi. /nope/
    [COLOR=Indigo][B]In Banat si-n toata tara
    Una-i Poli Timisoara[/B][/COLOR]

  7. #91
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    EDMOND_ uitasi sa precizezi ca statuia lui Mihai Viteazul o sa fie data jos , in locul ei o sa apara nETOIU calare pe calul ala alb de care vb si la gât cu fularul Universitatii ! ete vezi, gabilove nu e prost degeaba, ne mai da si idei John vezi ca incepura testoasele ninja , fugi repede acasa .
    aaaa. gabilove, in afara de faptul ca esti prost, cu ce te mai ocupi?
    Amor de lejos, felices los quatro....

  8. #92
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1

    Perla zilei de joi, 13 noiembrie

    apare, logic, in "Liberatea". De la un ziar cu fatza de telenovela, ce potzi astepta???

    Citez: "MUZEUL LUI CEAUSESCU VA FI IN <<ALB-ALBASTRU>>
    &lt;&lt;O sa va invit in primavara la lansarea muzeului Epocii de Aur>> a anuntat ieri [nota: miercuri 12.11] Dinel Staicu. Patronul Stiintei a spus ca va moderniza &lt;<un pic>> muzeul de la Scornicesti, urmand ca edificiul sa fie in culorile clubului de fotbal, alb si albastru."

    Inchei citatul si sper sa fie doar o gluma proasta din partea Libertatii. Daca lucrurile stau chiar asa, cum scrie in ziar, sper ca suporterii "Stiintei" sa ia atitudine pana nu este prea tarziu. Ar fi absurd ca tocmai clubul craiovean sa fie asociat cu dictatura personala a lui "Ceasca", in conditiile in care orice suporter stie care club ar trebui asociat cu regimul impuscat.

  9. #93
    techno-dork phil's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Edmonstone(d)
    Posts
    387
    Reputatie
    1
    intr-un interviu cu Walter Zenga publicat in "Evenimentul Zilei" (sambata, 15 noiembrie 2003) Maria Andries si Daniel Contescu il compara pe Trapattoni cu Halagian: "Trapattoni este perceput ca un antrenor “vechi”, gen Halagian. Ce parere ai?" .

    unii jurnalisti romani nu au nici simtul masurii nici pe cel al penibilului.
    "I'm a humble guy with a healthy desire." (Pixies)

  10. #94
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    Hagi , antrenor...

    Prostia ( din pacate nu-mi aduc aminte in care saptamina s-a intimplat ) a fost numirea lui Hagi antrenorul Nationalei .
    A fost cel care a facut din Romania o forta in fotbalul international - asta ca jucator .
    Ca antrenor , insa , a fost cel care l-a ingropat !
    Mircea Sandu si bascanii de la Bursaspor cred ca s-au lamurit .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  11. #95
    techno-dork phil's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Edmonstone(d)
    Posts
    387
    Reputatie
    1
    prostia saptamanii in curs: sa reusesti sa strecori 300.000 de euro la vama si apoi sa te lauzi cu isprava asta in presa, asa ca sa moara dusmanii... .

    si cand se-mpute treaba s-o dai la intors penibil.

    personajul principal in telenovela asta nesarata? nu spui cine...persoana cunoscuta.
    "I'm a humble guy with a healthy desire." (Pixies)

  12. #96
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Normal, comisia de disciplina care a ridicat suspendarea unui jucator care avea cartonas rosu.

  13. #97
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    decizia lepefistilor va sta mult timp la prostia saptamanii
    s-ar putea sa fie prostia noastra ca-i acceptam
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  14. #98
    junior qristi's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    87
    Reputatie
    1

    Semne bune anu' are

    Se pare ca anul asta incepe in forta pentru lumea fotbalului romanesc (in ceea ce priveste italnirea penibilului cu ridicolul,bineinteles ) - Gigi Becali intra in politica! Dar lucrul asta zic eu ca merita un topic separat.Ceea ce vroiam sa postez este declaratia lui Mitica referitoare la asta.

    Mentorul lui Becali în fotbal, Dumitru Dragomir, s-a marginit doar la o recomandare: "Sa nu aiba încredere în politicieni. Aici nu e ca în fotbal unde a fost doar printre oameni cinstiti. În politica toti se ghideaza dupa interese".

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nenea Mitica nici macar nu trebuie bagat in seama. E *******IMEA in persoana. Shi cand te gandeshti k se crede "baiet deshtept".........
    Cat despre Becali in politica..... :O Sunt curios cum o sa e(/in)volueze. Shi sper sa nu-i distraga atentzia prea mult de la echipa de trosbal. Sau fotbal....asta in caz k o sa aduca gazon.....
    ex-alpopa

  16. #100
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Ce aveti cu omu ?
    Linga Irina Loghin , Ion Dolanescu etc , are si el loc !
    Parlamentul a adoptat o lege :
    La schiat , doar cu Schiurile !
    Lege necesara , nimic de comentat , da' parca aveam multe altele !!!!!!!!!



    :p
    :O
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pai avem destul de multe.....De azi iar shi-au marit salariile
    ex-alpopa

  18. #102
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Zauuuu !!!!!
    Nemernicii , sper sa-i bata Dumnezeu sa traiasca ca aceeia care sint sub nivelul de trai decent in Romania ( cam 60 % ).
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  19. #103
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    "Cel mai oltean moldovean"?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Ciudat!!!!! restul nu comentez.
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  20. #104
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    O prostie a acestei saptamini :
    Scimbul de replici dintre Ilie Nastase si Mitica Dragomir :
    I.N
    "O gasca de nemernici"
    "Numai bomba atomica , sau un cutremur ii mai da jos"
    M.D.
    "Pai va luati dupa Nastase , este o nulitate"

    Nici nu mai stii , sa rizi , sau sa plingi ?
    ...
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  21. #105
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1

    ghgg

    prostia este sa crezi ca u craiova nu mai sunt sclavii lui dinamo. l-au luat pe bolohan
    gabi love fffff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •