Results 1 to 4 of 4

Thread: Meciul de la Bistrita

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Meciul de la Bistrita

    Este un moment foarte important pe care trebuie sa il fructificam.. dinamovistii si stelistii sunt pe "lauri" si deci cu capul in nori, eu zic ca aceasta perioada de cateva etape trebuie sa fie a Rapidului si sa ne distantam in clasament.. meci greu la Bistrita,dar trebuie sa jucam ca niste diavoli, ca niste fiare, sa rupem tot in cale! Hai Rapidul!
    Forza Rapid!

  2. #2
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Mai mult ca sigur ca Rapid se va lupta pentru cele trei puncte . Eu personal sunt optimist si sunt sigur ca le va obtine, jucatorii Rapidului avand si un contract prin care isi primesc primele injumatatit daca nu se afla pe una din primele doua pozitii ale clasamentului. Chiar daca returul de campionat l-au inceput schiopatand, dupa pierderile ce le vor suferii Dinamo si Steaua , vom putea sa ii intrecem printr-un lot ce se va omogeniza mai repede la Rapid . Si o luam de la capat dupa aceea , dar asta-i alta poveste.

  3. #3
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rapidulet
    Mai mult ca sigur ca Rapid se va lupta pentru cele trei puncte . Eu personal sunt optimist si sunt sigur ca le va obtine.
    De asta suntem siguri toti. Doar nu o vrea nea Jean sa il supere pe fratele lui Savarina Copos.

  4. #4
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    se pare ca rolul lui tata jeam l-a jucat salomir.

    Schumi? the only one!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •