Results 1 to 14 of 14

Thread: A inceput numaratoarea inversa

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    A inceput numaratoarea inversa

    Am demarat procedurile de achizitoare a noului forum. Din cauza formalitatilor bancare, abia saptamana viitoare il voi putea comanda. Estimez ca pana la finalul lunii noul forum va fi "up and running".

    Va avea o gramada de noi facilitati, atat pentru moderatori, cat si pentru "scriitori" . Noi optiuni la profil, posibilitatea sa alegi alta interfata, va arata mult mai bine, se vor putea pune attachmenturi, se vor putea observa clonele foarte usor si multe altele.

    Voi face triere a membrilor, astfel cei care nu acceseaza contul timp de 6 luni (sau poate 3 luni, nu stiu inca) vor fi stersi. Astfel, vom avea dimensiunea reala a acestui forum. Nu tin sa fie mii de nume care sa fie numai cu numele.

    De asemenea, cand va fi noul forum, voi pune si un regumalent de utilizare. O data ce noul forum va functiona, vom incerca sa il imbunatatim impreuna.

  2. #2
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Abia astept. Inca din ziua in care m-am inscris pe forumul onlinesport (adica din prima zi) ...am sperat ca va fi powered by vbulletin.

    Eu nu pot decat sa promit ca voi face cele mai frumoase,ordonate si curate forumuri....acolo unde moderez eu....NBA & sporturi de iarna. Moderarea este o placere in vbulletin.

    Ma bucur ca administratorul acestui forum s-a tinut de cuvant. A spus ca la 1000 de membrii vom avea vbulletin....si iata ca vom avea.

    Marfa de marfa !
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  3. #3
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Suna bine Vadim. Abia astept sa vad si sa pot utiliza noul forum.

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    marfa,
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #5
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Beton
    As avea o singura intrebare
    Va trebui sa ne creem noi username-uri sau cele vechi vor fi pastrate?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #6
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Beton
    As avea o singura intrebare
    Va trebui sa ne creem noi username-uri sau cele vechi vor fi pastrate?
    Pai eu cred ca vom putea sa ne mentinem user names.

  7. #7
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ok, merci pt raspuns.
    De abia astept sa trecem la vBulletin
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #8
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu sper ca nu numai usermane, ci si toate mesajele. Nu ca sper, dar asa va fi, voi chema pe cineva care se pricepe sa faca toata operatiunea.

  9. #9
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    mah nu prea stiu ce vorobiti voi acolo. da` daca o sa aduca o imbunatire site-ului e binevenita! ceau
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  10. #10
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    care mai e situatia cu vbulletinul ? pe unde s-a ajuns cu demersurile ? cat mai numar in sens invers ?
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am facut comanda prin telefon, astept raspuns in 24 de ore, au zis ei. Imi fac griji cu paritatea schimbului, ma gandesc sa nu fi pus cam fix si sa nu isi poate lua suma. Asta ar insemna sa mai trec o data pe la banca si sa afc din nouo cerere, ar fi cam aiurea.

  12. #12
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    o sa transferi si avertismentele? nu de alta dar le-am cam incaltat in ultimul timp, meritat sau nu.
    succes!!!
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  13. #13
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Am demarat procedurile de achizitoare a noului forum. Din cauza formalitatilor bancare, abia saptamana viitoare il voi putea comanda. Estimez ca pana la finalul lunii noul forum va fi "up and running".
    ..........
    Voi face triere a membrilor, astfel cei care nu acceseaza contul timp de 6 luni (sau poate 3 luni, nu stiu inca) vor fi stersi. Astfel, vom avea dimensiunea reala a acestui forum. Nu tin sa fie mii de nume care sa fie numai cu numele.
    Acest mesaj "se intampla" de mult de tot.....

    Ideea cu trierea membrilor presupun ca nu s-a aplicat. Poate ca ar fi o idee buna sa se aplice. Voi ce parere aveti?

    Inca ceva... Am vazut ca la posturile/threadurile vechi (nu imi dau seama exact daca sunt cele de pe forumul vechi !? ) e o varza totala, unde sunt polluri variantele sunt neconcordante cu ceea ce ar trebui sa fie etc.... Nu stiu cata lume se mai uita pe threadurile vechi, dar spun si eu ca sa se stie ca exista buguri .
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. #14
    senior Onlinesport vrea parerea voastra's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Romania
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Singurele buguri la importul forumului vechi au fost acele polluri, care s-au stricat... Unele dintre ele au fost reparate, dar nu toate.

    In ceea ce priveste trierea membrilor, inca nu e cazul. Desi acest forum este cel mai mare din Romania pe sport, nu este un forum asa de mare ca da pe afara. De aceea, membrii care nu au intrat de 6 luni poate vor intra altadata si nu va fi bine sa vada ca au contul sters. Deocamdata nu se va sterge nimic (membrii sau mesaje).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •