Page 5 of 45 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 929

Thread: Off topic

  1. #85
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    care e fan Sharapova?

  2. #86
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    p-aici sunt multi cu ana ivanovic ... dar erau si vreo 2-3 cu sharapova

  3. #87
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    aha...cu ana ivanovic ca pozeaza pe ici, pe colo in diferite ipostaze, ca in tenis nu prea rupe gura targului. asta mi-e parerea, nu mi-o luati in nume de rau.

  4. #88
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Smile Buna

    buna seara
    va scriu din ankara
    sunt plecata din tara de aproximativ 8 ani si profesez ca antrenoare de tenis intr un club privat din turcia.
    vroiam sa va dau cateva amanunte despre sportul alb in afara tarii .
    Din fericire in turcia tenisul este un lux si este practicat in mare majoritatea cazurilor de catre persoane bogate care si permit sa plateasca 25 euro pe ora de tenis.spun din fericire pt ca aici se castiga bani frumosi si esti apreciat(a) si respectat(a).intr adevar se munceste mult ca si la noi in tara.dar conditiile sunt complet diferite.bineinteles eu am avut mare noroc de a antrena numai in locuri cu prestigiu ca universitate si momentan intr un club american.
    aici este sunt de preferinta orele particulare cu adulti (plezirism),nu performanta.
    am informatii de la tatal meu(care este momentan in lumea tenisului)ca viata e destul de grea in bucuresti ca antrenor de tenis.intr-adevar daca in bucuresti sunt 50 de cluburi de tenis in ankara sunt doar 6.deci aici nu prea ai de unde alege .pe cand la noi tenisul deja nu mai este un lux,sau un sport nou.
    cam atat pt seara aceasta.
    SUNT DOAR CURIOASA DACA PE ACEST FORUM SE GASESTE VREUN FOST JUCATOR(actual antrenor)DIN GENERATIA LUI MADALINA NICULAITA(sa zicem)?SAU CINEVA DE LA CLUBUL PROGRESUL SAU CNT?
    BUNA SEARA


  5. #89
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Buna Sarah si bun venit pe forum!
    S-ar putea sa gasesti inscrisi pe forum colegi sau vechi prieteni.
    Te asteptam sa iei parte la discutii, de ce nu chiar in cafenea (Cafeneaua antrenorilor), ca tot spunea DJ Klaus ca o redeschide curand.
    http://onlinesport.ro/forum/showthre...t=11809&page=7
    Intr-un schimb de parerei, intotdeauna merge si o cafeluta...de data asta, una virtuala. A, Klaus tot tennis-pro...
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  6. #90
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Buna Sarah,
    Nu sunt din Bucuresti dar am jucat des la Progresul, TCB si iarna la CNT (daca te referi la sala 23 August). Asta se intampla pe vremea regretatului nea Cucu Schmidt, ocazie cu care aveam multi prieteni in Bucuresti. Ar fi interesant sa mai aflu cate ceva despre ei. De Madalina nu am auzit, probabil a aparut mai tarziu.

  7. #91
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    sa zicem ca aici e offtopic la tenis...o intrebare:
    Care a fost miza pariului dintre Optimistul si TenisFan? Cine pierdea pariul nu mai posta o luna pe forum?
    .

  8. #92
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    cel care castiga putea sa il baneze de pe anumite thread-uri pe celalalt daca nu ii conveneau post-urile lui ...

  9. #93
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Ultima banare care mi-a facut-o a fost sa numai comentez statisticile lui Federer pe 2007.
    Last edited by Optimistul; 14th September 2007 at 17:54.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  10. #94
    junior Truica Madalin's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    sal daca cumperi un produs de la tennis warehouse ,cand il primesti acasa iti vine decat suma initiala ..sau cam cat e taxa aia?
    de ex un produs de 10 $ cu cat se marest cand ajunge acasa
    Lumea se intreaba [COLOR="RoyalBlue"]DE CE?[/COLOR]Noi pentru tine am face [COLOR="RoyalBlue"]ORICE[/COLOR]!!!
    [COLOR="Blue"] Universitatea Craiova[/COLOR]

  11. #95
    junior Truica Madalin's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    eram sigur ca nu va raspunde nimeni
    Lumea se intreaba [COLOR="RoyalBlue"]DE CE?[/COLOR]Noi pentru tine am face [COLOR="RoyalBlue"]ORICE[/COLOR]!!!
    [COLOR="Blue"] Universitatea Craiova[/COLOR]

  12. #96
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Truica Madalin View Post
    sal daca cumperi un produs de la tennis warehouse ,cand il primesti acasa iti vine decat suma initiala ..sau cam cat e taxa aia?
    de ex un produs de 10 $ cu cat se marest cand ajunge acasa
    Te-ai adresat catre cineva cu numele "sal" care nu ti-a raspuns ...
    De ce acuzi toti forumistii ca nu-ti raspund tie ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  13. #97
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Ia uitati ce scrie in Tennis Magasine:
    Gilles Elseneer said he refused an offer of $141,270 to lose a first-round match against Italy's Potito Starace at Wimbledon in 2005.

    "I would get $70,635 before the match and $50,000 after," he told VRT television in an interview posted on its Web site. "I thought at first it was a joke because it involved an awful lot of money.

    "But rest assured that it happens a lot. It involves a lot of money."

    Elseneer refused to say who approached him other than that "they are active in the tennis world." He said the bribe offer did not involve other players or coaches.

    Elseneer, a qualifier, beat Starace 6-3, 7-6 (9), 6-3. He lost in the second round to Richard Gasquet in four sets."


    Ce parere aveti?

  14. #98
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Macaronarii astia incep sa ma enerveze. Azi am aflat ca Volandri are in carca doua meciuri dubioase, acum vad ca si Starace e implicat in treburi din astea. Dupa razboi multi viteji se arata. Austriacul asta de ce nu a spus imediat, vine el dupa 2 ani sa spuna ca au vrut unii ca el sa tranteasca un meci. Dac o incasa( pe bune), mai spunea? Nu mai spunea, ca doar nu era prost.
    You'll never walk alone

  15. #99
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Val View Post
    Macaronarii astia incep sa ma enerveze. Azi am aflat ca Volandri are in carca doua meciuri dubioase, acum vad ca si Starace e implicat in treburi din astea. Dupa razboi multi viteji se arata. Austriacul asta de ce nu a spus imediat, vine el dupa 2 ani sa spuna ca au vrut unii ca el sa tranteasca un meci. Dac o incasa( pe bune), mai spunea? Nu mai spunea, ca doar nu era prost.
    Elseneer e belgian si era favorit in meciul ala,deci avea cota mare Starace la victorie..Dar citi bani credeti ca a cistigat familia Williams din pariuri la meciurile jucate intre surori???

  16. #100
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Trebuie sa fi prost sa pariezi intr-un meci hotarat de cu seara in bucataria lui W. Senior .....
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  17. #101
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Daca faci parte din familie si stii ce a hotarit Papa,mai esti prost sa pariezi??

  18. #102
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Dacă tot îi thread de offtopic, îmi permit și io să-l salut aici pe mai vechiul meu prieten css2, că tot e online. :inimioare:
    Last edited by luluta; 13th October 2007 at 23:33.
    Am draci! Caut exorcist.

  19. #103
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    E thread de offtopic dar despre tennis...mare ti-e gradina

  20. #104
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    bai, peste tot esti offtopic...toate posturile din seara asta au fost offtopic...nu mai face posturi doar ca sa se adune cat mai multe...
    .

  21. #105
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    volandri l-a batut zdravan pe federer anul asta la roma. o fi avut si federer nevoie de ceva bani :ras-plans:
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •