Page 56 of 61 FirstFirst ... 6465455565758 ... LastLast
Results 1,156 to 1,176 of 1273

Thread: Echipele englezesti in Europa

  1. #1156
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Mai, s-a mai facut cate una de ras pe ici pe colo dar surpriza, nici una nu fu Leicester!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1157
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Am vazut si eu rezumatul extinsts si Spurs au avut 4250 de ocazii in meciul de aseara. Se intampla totusi sa nu iti iasa calificarea. Urata intrarea lui Alli insa nu e un fotbalist dur. Tottenham termina sigur in primele 4 in Anglia. Practica un fotbal placut ochiului.

  3. #1158
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    pentru man utd, ar fi bine sa evite:

    lyon
    gladbach
    roma
    schalke
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #1159
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Mai, s-a mai facut cate una de ras pe ici pe colo dar surpriza, nici una nu fu Leicester!
    nu stiu la ce meci te-ai uitat tu..eu am crezut initial ca e sevilla cu juniorii lu leganes
    retired.

  5. #1160
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    nu stiu la ce meci te-ai uitat tu..eu am crezut initial ca e sevilla cu juniorii lu leganes
    Dar scorul nu e bun pentru Sevilla. Juniorii lu Leganes ii scoate peste doua saptamani.

  6. #1161
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    10-2 ptr. Bayern...umilitor...nici echipele slabe ale Germaniei nu pierd la scorul asta.D-aia meritati ba sa nu mai jucati in Champions League sezonul viitor fiindca va faceti de ras intr-un mod aparte.Noi intr-un meci cu Bayern nu luam niciodata 5 goluri...ne bateaua aia cu un gol..doua...hai maxim 3 diferenta insa acasa scoteam un rezultat pozitiv cu ei

    V-ati facut iara de ras...Wenger stie ca trebuie sa lase locul ptr. un antrenor competent.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  7. #1162
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    westham, southampton, tottenham si arsenal au rulat fin de tot sezonul asta.

    noroc cu leicester, city si man utd ca macar nu se fac de ras...chit ca nu vor face mare lucru prin UCL respectiv EL.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #1163
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    westham, southampton, tottenham si arsenal au rulat fin de tot sezonul asta.

    noroc cu leicester, city si man utd ca macar nu se fac de ras...chit ca nu vor face mare lucru prin UCL respectiv EL.
    Leicester castiga CL anu asta, United castiga EL.

  9. #1164
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    salutam parcursul european din UCL a lui tottenham arsenal si man city...a fost fantastic ! de-a dreptul admirabil.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  10. #1165
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Hai ca a mai iesit una, o ocazie mai putin sa-l auzim pe Yonutzz plangandu-se pentru nimic

  11. #1166
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    corect. pentru ca pentru o echipa cu banii si investitiile lui city si sumele de transfer si pretentiile antrenorului care niciodata nu a facut mai putin decat semifinala in UCL = este perfect sa fii eliminat in optimi. no problem at all.

    dar am uitat ca pentru tine nu conteaza europa sau performantele.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #1167
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    E o eliminare meritata. Linia defensiva a lui City n-are fata nici de ligile regionale din Anglia.

  13. #1168
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Bonera - Mexes e lux pe langa Stones-Kolarov. Si la portari sta rau City. Data viitoare poate se uita si el la echipe ca Hull sau Burnley. Au portari de 3 ori mai buni ca Bravo&Cab

  14. #1169
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Bonera - Mexes. Data viitoare poate se uita si el la echipe ca Hull sau Burnley. Au portari de 3 ori mai buni
    Dar stiu astia sa joace cu mingea la picior?

  15. #1170
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Sa nu-mi zici ca Leicester e singura echipa engleza ce-a ramas in CL! Nu te cred!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1171
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sa nu-mi zici ca Leicester e singura echipa engleza ce-a ramas in CL! Nu te cred!
    Leicester e o echipa smechera fata de gradinita lui Wenger sau petrodolareii lui Guardiola.Ei o sa ridica capul cu demnitate chiar daca sunt eliminati in urmatorul tur fiindca sunt spectaculosi.Voi va faceti de rusine sezon dupa sezon.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  17. #1172
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Un nou sezon de Europa si o noua oportunitate pentru Yonutzz sa posteze cum echipele din Anglia sunt varza.

    Dar nu astazi, pentru ca Everton aduce prima victorie, 1-0 cu niste unii din Slovacia.

  18. #1173
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ce chinuiala cu niste desculti! Acest rezultat este pentru Yonutzz si nu in defavoarea lui, deloc. Tot ce era de la 3-0 in jos era o rusine, 1-0 este o superrusine. Daca nu reuseau sa dea gol nici nu trebuiau sa se mai prezinte, nici in EL, nici in PL, trebuiau retrogradati din oficiu.
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    1-0 cu niste unii din Slovacia.
    Nici nu stii cum ii cheama, poftim. Si au jucat si acasa rusinile astea de englezi.





    Cine face topic-ul de PL 2017/2018? Ca mi-ati tot plangocit anu trecut ca niste babe la biserica ca v-am spart nu stiu ce traditie si ca nu l-am facut bine. Faceti-l daraca o data atunci bine voi, dar faceti-l o data.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1174
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Dublu 1-0 pentru Everton. De incalzire. Incepe campionatul si isi vor tura motoarele.

  20. #1175
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Leicester e o echipa smechera fata de gradinita lui Wenger
    Da, multa smecherie iti trebuie sa nu cazi cu Bayern de pe locu 1, noi tot pe 1 terminaseram daca tin bine minte dar ne-a lipsit smecheria!
    De jucam cu Sevilla ca ei, le dadeam pe Emirates de la 3 in sus, ei au fost dominati tur-retur de iberici cum se astepta oricine, slabani rau smecherii astia.

    Dar nu mai slabani decat astia:
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Dublu 1-0 pentru Everton. De incalzire. Incepe campionatul si isi vor tura motoarele.
    S-au facut aspru de kkt, aproape ca si West Ham cu Astra de 2 ori la rand, aproape.
    Sa bati cu 1-0 acasa nulitatile alea la nivel de liga a 4-a spre a 5-a engleza intr-o competitie europeana e greu de descris.
    In mod normal o echipa de Championship le dadea 3 fara probleme daca avea un pic de ambitie.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cine face topic-ul de PL 2017/2018? Ca mi-ati tot plangocit anu trecut ca niste babe la biserica ca v-am spart nu stiu ce traditie si ca nu l-am facut bine. Faceti-l daraca o data atunci bine voi, dar faceti-l o data.
    Da baga-mi-as pl, nu l-ati facut odata? Ca-n mai putin de o saptamana incepe campionatul!
    Last edited by Johnny D; 6th August 2017 at 18:30.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1176
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Yonutzzzz sufera de deprimare schizofrenica.El vede cate o problema si cate un lucru rau in orice.Face parte din generatia de copii EMO care cand erau deprimati se cioparteau cu lama sau se spanzurau cu elasticul de la chiloti.

    Yonutzzzz....iubirea defineste oamenii si starea de poztivitate aduce lucruri bune.Tu te distrugi daca ramai la fel de negativist.Totusi daca iti place sa fi asa si vrei sa te sinucizi iti recomand o piesa de-a mea :

    https://www.youtube.com/watch?v=pskeeSmqqI8


    Spor la atarnat


    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •