Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 238

Thread: Cine se crede G. Becali asta?

  1. #43
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Pai amu no, ce sa zic? Nu ii doresc moartea ca nu am nimic cu el, dar nici nu as suferi prea mult daca ar deceda.

  2. #44
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Respect pt ca investeste la Steaua!Dar maniere /nope/ !Dar asta-i Romania,cea in care dicteaza banul !Cateodata iti vine sa le zici /fu/
    ...iti impartasesc parerea!...cand ma gandesc ce lichele se perinda la conducerea tarii (tupeisti, inculti, hoti, nesimtiti, and so on....), parca un fost cioban (actualmente miliardar in E) nu ma mai deranjeaza atat...

    ...ah, si ma mai deranjeaza un lucru: cu toate ca ma irita si pe mine grandomania si lipsa crunta de eleganta din manifestarile sale, nu inteleg de ce lumea il considera inca un cioban (oare e asta intr-adevar o rusine????)...parerea mea e ca a facut multe lucruri bune (...si din propriul buzunar !!!!! ) pe care cei cu putere si de la putere (din 89 incoace) le-au facut numai ptr propriile familii, nu si ptr amaratii din tara asta....

    ....si mai luminati-ma cu o chestie: cu ce e mai nociv JJ decat sa zicem Tariceanu, Copos, Nastase, Hrebenciuc sau Dinu Patriciu ??? ....astia vb frumos la tv si iti fura din buzunar cu ambele maini.....
    [U][B]
    You watch some teams these days and you wonder if they just met on the playground and decided to choose up sides.[/B][/U]Dennis Rodman

  3. #45
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sergio
    pai cam are dreptate... ca unii nu vor sa accepte realitatea, e treaba lor.

    in caz ca tot nu e clar cine e GB:

    http://www.gsp.ro/images/content/edition/edition.pdf

    Tu vorbesti de realitate? Uita-te unde e poli timisoara ,apoi gandeste-te ce echipa sustii cu atata pasiune...e plina lumea de moralisti!
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  4. #46
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA
    Uita-te unde e poli timisoara
    locu 4 in divizia A(trebuia pe 3 dar "glumele"de la poli iasi au pierdut cu National ca niste.......si asa suntem pe 4)...
    https://t.me/pump_upp

  5. #47
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    bv zerosase,iesti o persoana plina de "demnitate" chiar ca voi banatenii sunteti "deosebiti"...uiti ce echipa a adus Anton Dobos la timisoara...
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  6. #48
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    @SM...parca am facut PACE pe chestia asta...nu???aipopa ce spui???
    https://t.me/pump_upp

  7. #49
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Cred ca traiesti pe lumea asta, si poti citi romaneste. Unde ai vazut tu ca-i fac reclama lui JIJI ?
    Reclama unuia se face in mod negativ, vazand toate defectele posibile ?
    Raspunsul la ultima intrebare e DA, si aia tot reclama se cheama. Mai documenteaza-te inainte sa scoti porumbei pe guritza
    Alpopa are dreptate, daca tot o faci, macar sa scoti si ceva bani din chestia asta
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #50
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE
    @SM...parca am facut PACE pe chestia asta...nu???aipopa ce spui???
    ZO:pai vrei sa vorbim doar ce-ti convine?
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  9. #51
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA
    ZO:pai vrei sa vorbim doar ce-ti convine?
    Tu crezi ca daca voi o tot dati cu:aek,dragadiri,fulgeri,zambon,etc etc noi cu nicu impuscatu,comunisti,maimute curentate etc etc....chiar crezi ca ne face cinste????eu zic ca NU......oare cand o sa vorbim despre echipe,tactici,valoare(si aia fara mistouri).....nu!!??
    https://t.me/pump_upp

  10. #52
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Subscriu la ceea ce propui,sa vb mai mult despre echipe si sa lasam istoria pe seama altora...daca si fratii tai din timisoara ti=ar urma sfatul,nu ar mai exista aceste discutii.
    Referitor la gigi:prin felul sau de a fii,vesnic palavragiu..si-a facut multi dusmani.gigi are multe pacate..insa faptul ca in acest STEAUA are rezultatele care le are(cupe europene) se datoreaza si lui,si aici ma refer nu a vandut jucatori,astfel s-a creat o omogenitate in cadrul echipei.
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  11. #53
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    @SM,ai perfecta dreptate,respectam Steaua,sa dea Dumnezeu sa ajungeti in finala dar fiti siguri ca si POLI vine tare din urma de aceasta data PE BUNE....ciao
    https://t.me/pump_upp

  12. #54
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Hai,daca incepem sa ne "lingusim" sa imi fac si eu partea sa dea Dumnezeu ca STEAUA sa castige cupa Uefa!asa,poli va juca in CL,de pe locul 2 in camp,in urma STELEI,evident
    OT:gigi si iancu cica's mari prieteni nu inteleg dc s'a atacat la faza cu Rafo...o fi doar o manevra de-a-si creste po****ritatea
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  13. #55
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Asa ceva..... respect parerea ta dar noi nu dorim doar sa participam ci sa si facem fata acolo,in campionatul intern nu dorim decat un singur lucru CORECTITUDINE ca de restu ne ocupam noi,iar referitor la RAFO....caterinca de doi lei....
    https://t.me/pump_upp

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE
    @SM...parca am facut PACE pe chestia asta...nu???aipopa ce spui???
    Pacea e legata de echipa aceea din divizia C, care acum nu va mai reprezinta. Nu ne mai legam de ea shi nu mai facem mishtouri de voi.
    Cat despre Dobosh, adica vrei sa uitam ce-a fost acum 4 ani ?!
    ex-alpopa

  15. #57
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by desdemona
    Raspunsul la ultima intrebare e DA, si aia tot reclama se cheama. Mai documenteaza-te inainte sa scoti porumbei pe guritza
    Alpopa are dreptate, daca tot o faci, macar sa scoti si ceva bani din chestia asta
    De unde ai mai scos si porumbelul asta ?
    Scrii rar, si tot mai putin la obiect.
    Stii ce ma intriga, daca esti moderatoare, de ce nu te iei si de un stelist cand abereaza aiurea, sau chiar injura ?
    Vreau mai multa echidistanta.
    Ce mi-au putut auzi urechile: faci cuiva reclama facandu-l in toate felurile: analfabet, mafiot, violent. Chiar ca e de ras. Inseamna ca si Malonga Parfait (primul atacat de cioban, atunci aratandu-si prima data adevarata fata de om violent), Vadim, C.T. Popescu, Mugur Mihaescu, Anghel Iordanescu, D. Voiculescu, Carcotashii, si multi altii... i-au facut reclama.
    Doamne fereste, chiar asa rau am ajuns sa gandim ?
    Grav. Deja ganditi ca el si nu-i bine.
    Nu poate ca unul manifestandu-se ca Hitler sa fie lasat sa zburde in voie peste tot, si multi il aplauda.
    Last edited by remy; 28th January 2006 at 02:55.

  16. #58
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Iti dai seama ce reclama-si facea suporterul pocnit de MM, daca o lua de la Gigi?
    Eu va dau totusi o idee. Cand vreti sa mergeti la o bauta, ca sa nu va cheltuiti banii, urcati-va pe o macara si cereti sa vina Gigi Becali. Va aparea imediat si va va da si bani. Nu ca i se rupe sufletul de voi, dar da bine la imagine.

    P.S. Sa nu uitati sa strigati din varful macaralei ca vreti sa va inmatriculati la PNG... sau cum s-o chema. Primiti bonus gras. O tura cu mei... baciul reparat.

  17. #59
    incepator steauahamu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Bine ca ai dezgropat acest thread. Odata si-odata vor vedea unii de ce ma agit eu aici, si poate nu vor mai jigni.
    Dar daca vorbesti cu niste stelisti pe care nu-i intereseaza cine-i conduce, doar sa bage bani acolo, e greu sa-i luminezi. Asta se numeste fanatism, dar nu se manifesta la toti, ci doar la 75 % dintre ei.
    Asteptam noi vesti de la "maretul investitor". Poate-si ia tricicleta pana-si ia Maybach-ul de la reparat. Deja e pe butuci omul ... cu avere de 1 miliard.
    E clar, averea lui virtuala sta in niste terenuri, care sant facute "cadou" de unii mafioti din Armata. Ca pana acum era inchis pe multi ani, mai ales ca a mai fost clar acuzat ca facea afaceri si cu clanul Camataru, nu mai vorbesc de alte "bube", cu alte afaceri dubioase. Dar are "spate puternic", care deja a dat in reumatism si scartaie.
    La adio, JIJI. Si nu-i mai luati apararea.
    Doamne unde statea "bodu"????????? Ai spus bine " nu mai vorbesc" cred ca ar trebui sa pui in aplicare ceea ce spui! Ce bine stai cu matematica , eu spun sa calI-ai lasat tu locul cald ? Poartatzi tie de grija nu lui Gigi , ca deocamdata nu ii ajungi nici macar la degetul mic de la piciorul stang............culcuezi mai bine si vei vedea ca iti ies procentele cu "virgula"
    -ai lasat tu locul cald ? Poartatzi tie de grija nu lui Gigi , ca deocamdata nu ii ajungi nici macar la degetul mic de la piciorul stang............
    Last edited by steauahamu; 28th January 2006 at 09:52.

  18. 28th January 2006, 09:36

  19. #60
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    l-am vazut ieri seara pe individ la emisiunea lui esca andreea. comenta spusele lui vc tudor dintr-o conferinta de presa si pot sa spui ca nu l-am vazut vreodata asa speriat. sau mi se păru numa?

  20. #61
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    inseamna ca nu l`ai vazut la alegerile din 2004 , cand era la TVR 1 ... (vinerea din`naintea alegerilor)
    sa`l fi vazut atunci ...

  21. #62
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    la intalnirea aia cu toti catindatii, nu? asa e, imi amintesc.

  22. #63
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    exact;
    cand a fost intrebat : La ce liceu a terminat , la ce universitate e , si nu a fost in stare sa raspunda

    Si alte chestii ... atunci a fost penibil (culmea penibilitatii) desi nu s-a manifestat in stilul lui (cu urlete) , in ceea ce a raspuns si cat de pierdut era in spatiu , a parut penibil.

    Desi ar fi trebuit sa fie un avantaj ca apare des la TV , el era cel mai dezorientat.
    Unii candidati apareau prima data in fata camerei si s-au descurcat onorabil , pe cand el Jiji mediatizatul a fost pe spate ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •