Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: Meritam?

  1. #43
    sport legend adbogdan's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    444
    Reputatie
    1
    Pentru Viole(n)t : ce parere ai de afirmatiile tembele ale lui Kim Milton Nielsen ? Ti se par normale, civilizate ? Ce diferenta este intre un roman care ii trimite un mesaj injurios lui Mayer si acest Nielsen care insulta cu buna stiinta o natiune intreaga ? Unde mai pui ca Nielsen e ditamai managerul, si deci, cel putin teoretic, ar trebui sa mai si gandeasca inainte de a deschide pliscul.

  2. #44
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adbogdan
    Pentru Viole(n)t : ce parere ai de afirmatiile tembele ale lui Kim Milton Nielsen ? Ti se par normale, civilizate ?
    Nu-mi place ce a declarat, normal. A jignit poporul roman. Cred ca shi el shi-a dat seama de gafa facuta. Am vazut un interviu in care o cam scalda, sustinand ca nu ar fi declarat faza cu internetul.

    Oricum, ce face Nielsen e treaba lui. Vad ca gazeta ne provoaca iarashi la mesaje belicoase. Sper ca macar de data asta nu vom mai calca pe bec...
    Nu de alta dar primul afectat va fi Lucescu (Nielsen e arbitru la Besiktas - Lazio)

    P.S.: M-ai abordat ca shi cum ash fi avocatul arbitrilor care au dezavantajat Romania. Eu nu ii apar, doar ca nu cred ca totul poate fi pus in carca lor.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  3. #45
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Eu nu ii apar, doar ca nu cred ca totul poate fi pus in carca lor.
    Meier a avut tupeul sa spuna ca el nu a gresit cu nimic. Nielsen il apara si ne mai si jigneste.
    Evident ca nu totul poate fi pus in carca lor, dar nici nu e cazul sa le cerem noi lor scuze!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •