Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 58

Thread: Desfasurarea meciului Danemarca - Romania

  1. #22
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    ROMANIA FURATA DIN NOU INTR-UN MECI OFICIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    UN PENALTY CARE NU A FOST SI DANEMARCA CONDUCE CU SCORUL DE 1-0. MA FUT IN EL DE ARBITRU PT MEREU TOTI SI TPATA LUMEA NE FURA DAR E LOGIC NOI NU ADUCEM BANII PT A FII LA EURO SAU WORLD CUP SCUZATIMI LIMBAJUL DAR CRED CA ASA CEVA NU SE POATE , AM FOST DEFAVORIZATI MEREU IN MECIURILE CU TARILE NORDICE. ARBITRII CA AIA NU MERITA INSIGNA FIFA :x :x :x :x :x :x
    /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ ACESTUI ARBITRU CARE CA MULTI ALTI NEA FURAT PE FATA . ASTA AM AVUT DE SPUS HAI CA INCEPE MECIUL SPER DAR E IMPOSIBIL SA CASTIGAM

  2. #23
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Romania a jucat destul de bine.


    Insa, nu era penalty.....

  3. #24
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, MUTUUUUUUUUUUUUUUU, GOL , 25 MIN SI POATE MAI DAM UNU SPER SA NE CALIFICAM

  4. #25
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    JULIUS , ESTI DULCE , TE IUBESC !!!! MERGE SA VEZI MECIUL .Seaude si la radio Europafm.ro (10 sec intarziere...) Dorin

  5. #26
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, PANCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SCORUL DE 2-1 SI MAI SUNT18 MIN DE JOC

  6. #27
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Doamne ce tragedie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorin

  7. #28
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    CALIFICARE PIERDUTA , URS MAYER TREBUIA SA FLUIERE DAR NA FACUTO MINUTELE DE PRELUNGIRE SE TERMINASERA IMI BAG **** IN MORTI LUI DE ARBITRU SI IN SCANDINAVI MORTILOR LOR

  8. #29
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Mutu de doua ori

    Rat odata

    Bratu inca odata

    + mos martin maier........
    Schumi? the only one!

  9. #30
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Eu nu am vazut in viatza mea asa ceva. Ghinion e putin spus. Dupa 3 ratari de singur cu portarul in ultimele 10 minute (Mutu, Bratu si Cernat parca) in ultima secunda a prelungirilor marcheaza Danemarca.
    A iesit cum a fost mai prost posibil. Nasu si Mitica vor scuza egalul. Celebra "am incerat dar nu s-a putut" iar Romania va mai sta acasa cel putin 2 ani pana la Campionatul Mondial.
    Sa-mi bag picioarele in el de fotbal ca mi-o f***t ziua.

  10. #31
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    SI-AU BATUT JOC DE TOTI ROMANII DE JUCATORII AIA CARE AU ALERGAT AU DAT TOTUL PE TEREN SIAU BATUT JOC DE TOTII. PT PRIMA OARA AM PLANS LA UN MECI SI DIN PACATE NU DE BUCURIE, IMI PARE RAU PT TOT KKTUL CARE A FOST AICI

  11. #32
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    ne-au furat victoria!!!!!!!!!!!!!!!!


    1 minut in plus + (hent la Laursen + fault la un aparator al nostru care a fost trantit jos la faza jocului)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #33
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Arbitrul a fost cam 65% cu Danemarca. 11m foarte usor acordat plus unele faulturi pe care numai el le-a vazut plus multe auturi si cornere pentru Danemrca cand si la reluare s-a vazut clar ca ei au dat-o afara. Oricum, am gresit si noi. Un atacant scapat singur cu portarul nu ar trebui sa rateze. Asta e.

  13. #34
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

  14. #35
    incepator
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Pacat, mare pacat... Danemarca a mai marcat 2 goluri de nimic la 3-2 la Bucuresti, noi nu am fost in stare sa mai dam unul la 2-1, ratarile se razbuna. Hai ca poate face Luxemburgul o surpriza la Oslo

  15. #36
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    DEEP PURPLE CRE CA A FOST 100% CU EI PT CA PE NOI NU N-EA AVANTAJAT DE LOC

  16. #37
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Location
    Laborator
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Urs Fraier ar merita o bataie !
    Ne-a furat pe fata. Nici in divizia A nu vezi asa ceva!
    Cadere in careu = Penalty = Gol
    Hent+1 min. cadou de la Ursulica = Gol
    HOTIE !
    www.bserv.go.ro

  17. #38
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Ionut, nu putem sa dam toata vina pe arbitru. Am ratat si noi, am pierdut prosteste la Bucuresti in primavara. Avem si noi greseli cacalau. Oricum asta nu ar trebui sa justifice aribtrajul elvetianului. S-a vazut clar ca a mers cu Danemarca. A avut si contraziceri de 2-3 ori cu tusierul care acorda pentru noi iar el dicta invers. Oricum, n-are rost sa ne mai pierdem vremea. Ramanem acasa si cu asta basta. Ramane sa vedem ce au de spus Sandel si Mitica si de cealalta parte Iordanescu.

  18. #39
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Meritam victoria si la Oslo si la Copenhaga. Pacat!

  19. #40
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    Cum spuneam nordicii s-au pregatit pe toate planurile... Dar dupa parerea mea calificarea a fost ratata astfel:
    #1-90% datorita mafiotilor de la Bucuresti, care nu ca nu au avut nici o "consideratie" pentru arbitrii din meciurile cu Norvegia si Danemarca (asa cum ei au avut la ei acasa!), dar nu au avut nici o consideratie nici pentru jucatori, antrenor si public prin pregatirea meciurilor si prin implicarea lor doar la nivel de interese proprii...
    #2- 5% este vina lui Iordanescu pentru pregatirea meciurilor (in special Danemarca - Romania, unde a facut schimbari probabil tot in scopuri cu totul diferite intereselor echipei)...
    #3- 5% revine jucatorilor care in secundele de prelungire a prelungirilor trebuia sa faca orice altceva decat sa ia un gol stupid! (puteau sa faca antijoc cu mingi in treibune, puteau sa faulteze grosolan, orice!!!), mai ales dupa ratarile exasperanta ale lui Bratu si Cernat!
    Care vor fi consecintele?
    #1- mafiotii isi vor vedea de treaba! Ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, ba dimpotriva vor cauta sa traga foloase.
    #2- Iordanescu va pleca probabil spre zari mai calduroase mai linistite si mai banoase, lasand in urma o nationala distrusa...
    #3- jucatorii se vor vedea inca odata frustrati de participarea la mondiale, unde ar fi meritat cu prisosinta sa fie (macar unii dintre ei!), indepartandu-se de nationala si pierzand din ce in ce mai mult increderea in fortele acesteia (lucru pentru care nici macar nu pot fi condamnati!)...
    La revedere in 2008!!!
    (A)

  20. #41
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Lucescu... salveaza-ne ....

  21. #42
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    am avut greselile si slabiciunile noastre dar cele doua echipe nordice au fost clar avantajate in meciurile cu noi. In meciul cu Norvegia de la Bucuresti ni s-a refuzat 11 m clar iar la Oslo face carew hent si se da 11m pentru norvegieni acum 11m inventat, iar al doilea al lor in minutul 5 de prelungiri desi se dictasera 4 si dupa un hent al unui danez. Am fost eliminati,nu merita conducerea FRF dar jucatorii meritau si suporterii meritau sa fie la acest campionat european. Bosnia a castigat cu 1-0 in Luxemburg dupa un meci prelungit din cauze necunoscute cu 15 minute si are 12 puncte dar poate face 15 daca invinge acasa o echipa daneza pe care a invins-o cu 2-0 chiar la copenhaga
    Clasament
    1.Danemarca 14
    2.Romania 14
    3.Bosnia 12
    4.Norvegia 11
    5.Luxemburg 0
    mai sint de jucat Norvegia-Luxemburg si Bosnia-Danemarca
    Am sa ma rog sa dea Dumnezeu sa bata Bosnia si sa castige grupa iar danezii acest neam de poponari si ipotenti sa piarda barajul. Trebuie reparata aceasta nedreptate incredibila.Vreau ca bosniecii sa fie singurii care se duc la europene si sa invinga astfel mafia poponarilor fiordurilor.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •