Page 6 of 94 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast
Results 106 to 126 of 1965

Thread: Hattrick

  1. #106
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    dap..sunt d acord cu tine..ar trebui sa fie un fel de Shortlist
    si la oferte adik "Bids"....k vad k acolo sunt doar oferte pe care le primesc, nu si care le fac

  2. #107
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by stefanm14
    nu cred ca se pot gasi, adik jucatorii pe care ai licitat si detii inca cel mai mare pret licitat sunt la sectiunea OFERTE, dar jucatorii pe care ai licitat un pret si nu mai ai cel mai mare pret licitat nu cred ca poti sa ii vezi...lucru care cred ca ar trebui pus (sau sa adagui intr-o sectiune ce jucatori vrei tu, sa ii ai in vedere pt transferuri )..
    Da , insa in momentul in care ai licitat pe un jucator , si altcineva da mai mult , iti apare la Echipa mea "echipa lu Jiji a ridicat oferta pentru jucatorul Giani Kirita"

    Si dai click si vezi cat a dat si cand expira ...

  3. #108
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    stiu, da prin meniu ala mai greu sa te uiti......si oricum dak licitezi la mai multi deodata...te incurci si

  4. #109
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    da...10x Paul...ai avut dreptate...din pacate am ratat 2 super transferuri super, printre care un portar cu 3120 la 700.000 lei

  5. #110
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    stai mah linistit ...

    Unde gaseste portar c ITC 3120 (adic bun) la 700.000

    Ala face minim 2.500.000 si s-a vandut cu banii aia.

    Pentru cei care aleg antrenamentul de portari :

    http://ww.hottrick.org/hattrick_keeper_tool.php

    Va descurcati !
    E super util !

  6. #111
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    paule..trust me..nu am de ce sa mint.....in mom. am licitat pe un alt portar cu ITC 3340 1mil 60. .....
    BTW- expira peste 50 min licitatia

  7. #112
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    hahahahhahaha

    Asa gasesti si atcanti sclipitori cu 2.000.000 , insa expira peste 3 zile !!!
    Pai 50 de minute e imens ... sigur sare ...

    Deci , conteaza pretul cu 3-5 minute inainte de final ... atucni se liciteaza

  8. #113
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    pey vad k de 20 min n-a miscat nimic...oricum asta e...sare sare....pb e ca nu am portar adik am un portar super varza are ITC 60 ( si maine am meci destul d important...si neaparat trebe sa gasesc portar

  9. #114
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    intr-adevar in ultimele 5 min liciteaza cei care sunt interesati, dar din cand in cand poti sa ai si norok......de exemplu io am luat portar bun cu 3 milioane juma, si unu a luat tot asa ceva cu 2 milioane 100 (nu am mai licitat acolo..pt ca am zis ca il iau pe astalallt...bine si aici se putea ajunga tot cam pe la 3 milionae si ceva...da poate poate..mai scoteam ceva.. )

    HotIce, pai dak ai bani (2-3 mil ) sigur gasesti tu pana maine portar, unu BUN, sau dak nu ia unu acceptabil ca tot mere....

    APROPO HotIce , ca sa nu mai pierzi vreun transfer, noteaza-ti ID jucatorului intr-un fisier Word, si data la care expira.....si cand se apropie dai CAUTARE dupa ID...si il gasesti...

    EDIT : da si mie ID portarului ala BUN de a fost luat cu 700 mii (dak il mai ai ) chiar sunt curios dak e asa ..

  10. #115
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    ok...stai putin nu l-am mai luat p-ala da am luat altu cu 700.000 are ID 51421862
    mie imi pare jucator bun, cu cel mai mare ITC de la mine din echipa

    astept cva pareri despre el

  11. #116
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    nu te mai uita mah la ITC, dupa cum spune si numele ITC = Index Total Calitati, uite-te la calitati, pt ca nu o sa aiba ITC = 100 , si sclipitor ... ...degeaba imi dadusi ID jucatorului, ca tot nu pot sa vad calitatile lui, la ala iti ceream ID ca sa vad cu cat a fost transferat..

  12. #117
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HotIce
    ok...stai putin nu l-am mai luat p-ala da am luat altu cu 700.000 are ID 51421862
    mie imi pare jucator bun, cu cel mai mare ITC de la mine din echipa

    astept cva pareri despre el

    Portarul ala cu ITC=60 direct la GUNOI CU EL !!!!
    ADIK CONCEDIU .

    Iti recomand :
    - daca nu ai bani : portar inadecvat , ITC minim 1200 , gasesti sub 100.000 lei
    - daca ai ceva bani acceptabil

    Indiferent de alegere , daca nu antrenezi portari , cauta portari mai batrani cu ceva experientza ... jalnic poate la experientza ; joaca mai bine si conteaza ;

  13. #118
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by stefanm14
    intr-adevar in ultimele 5 min liciteaza cei care sunt interesati, dar din cand in cand poti sa ai si norok......de exemplu io am luat portar bun cu 3 milioane juma, si unu a luat tot asa ceva cu 2 milioane 100 (nu am mai licitat acolo..pt ca am zis ca il iau pe astalallt...bine si aici se putea ajunga tot cam pe la 3 milionae si ceva...da poate poate..mai scoteam ceva.. )

    HotIce, pai dak ai bani (2-3 mil ) sigur gasesti tu pana maine portar, unu BUN, sau dak nu ia unu acceptabil ca tot mere....

    APROPO HotIce , ca sa nu mai pierzi vreun transfer, noteaza-ti ID jucatorului intr-un fisier Word, si data la care expira.....si cand se apropie dai CAUTARE dupa ID...si il gasesti...

    EDIT : da si mie ID portarului ala BUN de a fost luat cu 700 mii (dak il mai ai ) chiar sunt curios dak e asa ..

    Mah , tu ai zis ca ti`au luat 2 acceptabili tineri ca sa antrenezi portari ...
    De ce draq ti`ai mai luat unu bun de 3.500.000 !

    Ce inseamna antrenament de portari : 2 portari de 17-18 ani , unul dintre ei joaca sambata , altul miercurea in amical , si amandoi se antreneaza joia !
    Asta inseamna antrenament !

    Daca ai 3p , sa`l vinzi pe al treilea ...

  14. #119
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    bah, mie nu-mi mai intra siteul :O
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  15. #120
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    mie imi merge ...

  16. #121
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    paul, aci cre ca am facut prima greseala...m-am crezut mai cu motz, si am vrut sa imi iau 1 portar bun si unu acceptabil, da mi-am luat unu bun si unu inadecvat...(tot cam aia e, da ma rog....)......

  17. #122
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    fie

    Zi`mi ce varste au !
    Si ce ITC`uri au !

  18. #123
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    pai amandoi au 17 ani, ala cu BUN la portar are 2 860 ITC, ala cu inadecvat aree 900 ...

  19. #124
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    mdam ...

    Inadecvatul ala ... cat ai dat pe el ...ca idee

  20. #125
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    450 mii, deci 4 milioane pe amandoi, tot cam acolo ajungeam si cu 2 acceptabili.......

    yeess...batui azi cu 4-0 echipa de pe locu 5.....facui 4 puncte, si trecui pe locu 7, sunt la 2 pct de locu 6, cu care am meci etapa viitoare...

  21. #126
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1


    Daca m`ai ascultat

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •