Page 59 of 59 FirstFirst ... 949575859
Results 1,219 to 1,229 of 1229

Thread: Australian Open 2007

  1. #1219
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    acum pt el urmeaza semifinala la RG

  2. #1220
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zabriskie View Post
    acum pt el urmeaza semifinala la RG
    esti sigur de asta?
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  3. #1221
    7 iunie 2009 newcobra007's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    747
    Reputatie
    1
    Ei....ce sa-i faci adriana mai e lumea invidioasa. Nu-l iubesc toti pe Federer
    [B]FEDERER[/B] - [I][B]The lion king[/B][/I]

  4. #1222
    incepator ezekio's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Si cat ati sperat de la Speedy Gonzales asta! Si de la Roddick . Si de la Djocovik. Poate daca erau toti trei pe teren in acelsi timp.
    Acum serios ,puteti spune despre Fedex orice, robotel, marmota si cum mai vreti voi sa il numiti. Insa, in adancul sufletului vostru, stiti ca e un jucator de tenis fenomenal si un sportiv impresionant. Postez o lista cu sportivi cu care se poate compara. Cu siguranta ca nu toti au fost foarte iubiti la vremea lor (eu cel putin am avut cativa pe care nu i-am putut suporta). Insa intotdeauna am recunoscut ca sunt sportivi de exceptie. Asadar, Carl Lewis, Lens Armstroung, Michael Schumacher, Pete Sampras, Michael Jordan, Serghei Bubka, Valentino Rossi, Roger Federer
    Orizontul unui om este nemarginit. Atunci cand se ingusteaza, el devine un punct. Acesta este punctul lui de vedere.

  5. #1223
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    ady vorbeste cu adriana18p, poate vrea sa se mute pe website ul lui marat.vad ca este innebunita dupa el.

  6. #1224
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by newcobra007 View Post
    Ei....ce sa-i faci adriana mai e lumea invidioasa. Nu-l iubesc toti pe Federer
    n-am nici o treaba cu el , chiar imi e simpatic. insa e frumos sa vezi un "dominator" cum e federer si pierzand din cand in cand, altfel ar muri mare parte din farmecul sportului respectiv. parerea mea

  7. #1225
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Il cheama Lance Armstrong...Dar pronuntia se face asa cum ai scris tu... Federer Express...De magicus Federerus...The Master...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  8. #1226
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Cind incepe Australian Open 2008 ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  9. #1227
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    14 ianuarie
    .

  10. #1228
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Multam fain
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  11. #1229
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Vom face alt thead in care vom discuta despre AO08 ? eu asa zic , ca ar fi normal
    Rog un mod sa editeze titlul acestui theard din Australien Open in Australien Open 2007

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •