Results 1 to 9 of 9

Thread: OTV se muta la vila !!! :o:

  1. #1
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1

    OTV se muta la vila !!! :o:

    OTV, televiziunea lui Dan Diaconescu, se va muta, în sfîrșit, într-un sediu mare și adecvat pentru o asemenea activitate. Inaugurarea ar putea avea loc peste o lună și se anunță a fi un eveniment cu mulți invitați. După ce frații Dogan au achiziționat 51% din OTV, iar Diaconescu a rămas doar cu 49%, se impunea să existe și o "nouă casă" luxoasă pentru televiziunea care a funcționat într-un spațiu cît un apartament de bloc. Sediul va fi pe strada Matei Millo, în apropierea Teatrului Mic, are două etaje, și va fi dotat cu un studio profesionist de televiziune. Acum, cînd nu mai deține în totalitate OTV, lui Dan Diaconescu i-a rămas DDTV, un alt post al cunoscutului jurnalist. Emisiunea care i-a adus consacrarea va continua să fie realizată tot la OTV. Putem spune că gazetarul se află într-o perioadă benefică, dacă ne gîndim că și în viața personală îi merge bine acum, că a devenit tătic și are o fetiță de cîteva luni, de care este foarte mîndru.

    Hehehe, ce parere aveti ? Cui credeti ca va lasa apartamentul mostenire ?
    Last edited by Kainsashiki; 26th January 2007 at 10:21.

  2. #2
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    cred ca va in apartament va face sediu pentru o filiala.. 0.5TV

  3. #3
    sport legend herculis's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Greece
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Pe vremuri se spunea : santajul si etajul (referitor la un po****r ziar interbelic). Acum daca oferi scandaluri in direct te poti alege cel mult cu o vila, si aia dupa multi ani de trait intr-un apartament.

  4. #4
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Ce sa-i faci dom'le, mai evolueaza lumea

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cat a costat tranzactia? S-au dat ceva cifre?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    Este adevarat ceea ce spune Dan Diaconescu Direct si anume ca emisiunea lui, seara de seara face cele mai mari audiente? vad ca vine si cu liste..par sa fie originale...

  7. #7
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    da...da... carcotasii au aratat ca nici macar nu apare pro tv in tabelele alea.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  8. #8
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    mai bine s-ar muta la Groapa Glina. acolo le este de fapt locul.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gontel View Post
    da...da... carcotasii au aratat ca nici macar nu apare pro tv in tabelele alea.
    nu este adevarat...am vazut si eu listele alea si aparea si protv, ba chiar dan subliniaza protv-ul.
    eu cred ca-i adevarat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •