Results 1 to 10 of 10

Thread: PROCESUL ETAPEI vs. RECURSUL ETAPEI

  1. #1
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1

    PROCESUL ETAPEI vs. RECURSUL ETAPEI

    ce parere aveti de detronarea lui Ioanitoaia din postura de lider al ratingului de dupa ora 23?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ioanitoaia a fost prea sigur pe el! Si va avea in continuare viata grea!
    Calinescu nu face analize nesfarsite a fiecarui fault sau ofsaid...pune intrebarile identificandu-se cu orice suporter , se mira si ramane el insusi cu gura cascata la anumite raspunsuri.... Beneficiaza si de strategia Protv ...cu un meci important chiar in cadrul emisiunii sau putin inainte....

  3. #3
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Calinescu stie intr-adevar sa reprezinte telespecatorul. Repeta de foarte multe ori fraza "eu nu sunt asa expert, va rog explicati-mi si mie" in timp ce Ioanitoaia ii expedia pe toti ca nimeni nu era mai destept ca el. Calinescu incearca sa aplaneze conflictul din fasa in timp ce Ioanitoaia cauta sa-l starneasca. Lumea s-a cam saturat de polemici, mai vrem si noi ceva constructiv.

  4. #4
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Perfect spus deep,sunt de acord cu tine,Calinescu stie sa traga de orice subiect pana cand e sigur ca i-au inteles toti telespectatorii,el nu starneste conflicte,ci incearca sa le aplaneze,desi cateodata se mai scapa
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

  5. #5
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Ambele emisiuni sint niste timpenii.Ioanitoaia e marea mea dezamagire de dupa 1990(din mass-media, evident).Inainte de `89 era jurnalistul meu favorit,acum e un scirbos.Calinescu e un monument de demagogie:da bine cu gura,ca doar e(oare???!!!) actor, dar s-a vazut ce priceput e cind a preluat Tele 7.
    Emisiunea cea mai buna e Minutul 91,cred eu si numai eu intrucit a avut cele mai mari audiente de la reluarea campionatului,adunind uneori telespectatori mai multi decit celelalte doua"celebritati" la un loc!

  6. #6
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Yo prefer emisiunea lui Calinescu , are si mai mult umor , place publicului
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Amandoi au plusuri si minusuri, dar nu imi place nici unul. Este evident ca Nea Traian stie mai bine sport, are mai multa relatii. Calinescu nu stie mai nimic, i se spune din casca. Asemanari: amandoi sunt cu interesul, cheama lume si isi fac spate sau baa in buzunar. Dar asta nu e nimic rau. Din pacate, in nici una dintre aceste emisiuni nu se merge pe sport, se prefera altceva.

  8. #8
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Ioanitoaia a ramas acelasi pe care il stiam inainte:plictisitor, lipsa totala de respect fata de public, complica lucrurile mereu din care nici el nu mai stie cum sa iasa din, etc.
    Calinescu e intr-adevar un bun moderator, dar parca mai bine i se potrivesc emisiunile dedicate show-ului in general. La procesul etapei stie sa faca o gluma buna, dar parca de multe intr-un mod stresant se indeparteaza de fotbal si transforma emisiunea intr-una de pamfleturi si patratelul rosu.
    Dintre Proces si Recurs, prefer...Minutul

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Cel mai bun e ala de la Prima !!!


    Cum ii zice ???

    Procesul...aaa.. Recursul ....



    Je

  10. #10
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Mie imi place foarte mult procesul 91, recursul minutului, fotbal din minut si minutul din prima
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •