Catre toti cei care citesc acest mesaj:

M-ar interesa daca aveti poze cu UTA. Avand in vedere ca sezonul trecut UTA a activat in prima divizie, m-am gandit ca poate aveti poze de la meciurile UTA-ei din deplasare (sau acasa). Asadar, daca aveti si doriti sa le impartasiti cu altii, postati in acest topic, si eventual ne putem intalni pe Yahoo Messenger (deoarece nu se pot incarca poze direct pe forum din PC - upload, din cate stiu) . Eu am, "la schimb", poze de la meciurile UTA-ei cu:
Sportul Studentesc-16,
FC Brasov-7,
Astra Ploiesti-15,
Steaua Bucuresti-36
=acasa=
"Poli" AEK Timisoara -54
=deplasare=
~ sezonul trecut ~
FC Bihor-7
=deplasare=
~ acu' 2 sezoane, adica div. B ~
De asemenea, daca stiti link-uri la poze, le puteti posta aici.

Aveti in vedere ca:
1.) NU doresc valorificarea lor in nici un fel, sunt pentru colectia mea personala.
2.) Pozele pe care le am, NU sunt copyright free (adica nu am drepturi de autor) si sunt destinate, la fel, doar pentru uzul personal, sa zic asa, al celor cu care le voi schimba.

Cred ca mai sunt fani destui care "tin la amintiri" si am considerat ca un astfel de topic poate fi postat doar pe Suporter. As fi vrut sa fie un Sticky/Lipicios... dar nu am posibilitatea de a crea unul. Daca se considera, topicul poate fi sters.

De altfel, toti cei care doriti poze cu echipa voastra, puteti posta aici (daca va ramane topicul) poate careva se va gasi sa va raspunda.

Numai bine!