Results 1 to 2 of 2

Thread: Reported Post by iulian

  1. #1
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1

    Reported Post by iulian

    iulian has reported a post.

    Reason:
    "lepre" " ordinar" etc... paule ma pun pe tine daca nu iti vezi de treaba ta
    pai ori suntem disidenti aici ori nu mai suntem ?
    Post: Paul Atreides
    Forum: Subiecte sensibile
    Assigned Moderators: N/A

    Posted by: Paul Atreides
    Original Content:
    "Esti un handicapat mintal ca si paulica, baga-mi-as pulla in mormantu' ma'sii."
    Sevilla

    "Daca ai observat, eu nu am nimic cu paulica... mai mult cu pizdda ma'sii "
    Sevilla

    "ca intram cu pullele belite in ma-tta ai anticipat sau chiar asta urmareai?
    pune-ti-as coaiele pe frunte"
    Hingheru - moderator

    "Cine se abtine? Sa-mi fie cu iertare daca nu m-am facut inteles, sa-mi bag pulla in familia si in mortii tai."
    Alex1986

    "ai de grija,rahatul asta handicapat e protejatul frantuzului."
    cip
    "daca eram in locul Hingherului nu.mi puneam mintea cu tine si putoiul ala de la upu."
    Delaoltenia - moderator


    Si concluzia unuia lucid :

    "Prea multe injuraturi la adresa familiei unor useri.
    Nu am nimic cu nimeni, dar daca sunteti asa pilule coioase....injurati userul, nu va luati de familie!
    Familia nu are nimic de a face cu parerile unora sau ale altora!
    Nu tin partea nimanui, mi se rupe pilula de el forum...idar mai ho in pana mea!Ca ati intrecut masura!Aveti ce aveti intre voi, puteti sa va dati dupa colt sau de fata cu toata lumea...dar voua!Doar voua!Nu e logic asa?

    E de cacao ce citesc pe forumul asta in diferite locuri."
    Chinezu

    PS- Domnule Delaoltenia - vad ca readuci in discutie anii preistorici 2010/2011. Ai mai facut-o si vad ca te repeti. Alte argumente n-ai. Si de aceea apelezi la vremuri trecute si uitate de multi cu exceptia Domniei Voastre.
    Domnule, imi permit un sfat : Nu mai te pune in locul Hingherului pentru ca nu ai coborat inca in mocirla in care s-a bagat individul asta acum. Impreuna cu ceilati futevanti. Si inca ceva, Domnule- eu nu ma autovictimizez pentru ca - poate n-ai aflat - cam stiu sa ma apar singur de cele 4-5 lepre de pe OLS.
    Nu eu sunt acela care am adus pe forum injuraturile unui ordinar ca sevilla, novac, cip, @co. Nu eu am atacat josnic familia cuiva. Nu eu am adus ura pe acest forum.

  2. #2
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Recunoaste....te-a enervat faptul ca mi-a dat dreptate
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •