Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 44

Thread: Reported Post by Novac

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Adica acum pe bune, parizianul chiar e muzician?
    Mai bine zis eram cand eram mai tanar. Am "chitarit" la fel ca Ess prin diverse grupuri semi-pro cand eram la facultate si ani dupa. M-am lasat de sportul asta prin 2008. Ess continuie se pare dar el e mai tanar ... si mai pasionat.

    @Novac: **** ******** ** ******** ****** , auzi?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    nope


    esti nervos si doar stelute apar/

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    500 members, 1927 guests, 98 anonymous users

    PaulA3des, Google, nylsus, azorel, silviu03, bobalex18, vslmarcel, Steaua2006, Tepesh, puiutu73, gbrl, Rosebud09, Music-Box, sherba, foca_cristian, kruger, dreaQ, camsonat, Mihai_3, stefyazzurro, shase, constanta9, dan-bz, closchkutza, Bing, mario_bril, Havoc, ramadoss, vlad1102, jeffy86able, Cosmin342, catalijns, pexCom, ipsihi, mentiu, lil debul, pukurealid, rv, loock, shadow_x3x, mihaigerard, Nick_85, geo76com, cristiandrei, cutinastefan, derutatu667, badmania98, meddana, _ocenia_, validoe, stericuta, nustiunika, Nicu Bratu, viorelgn, Andrei, redcoin, scaiba, pateu_98, Ploiesteanul2015, Nikeum, tudorsava, bibi32, fr0ggybv, ovidiufgs, Pache, 4ndr3i-13, laffin, cristiboss70, diZy, andy_x3m, cezarvrabie, citizen83, PORTOCAL, mar1n3l, tokra_13, nick5roo, Dexter Dude, anghel2000, grrrrr, dorianstanca, eco_na, avlad, tzepii, catalin7331, cristea_ct, Real_NEO, cotcodac2007, Zuy, Kroghy, RIKsStudio, manghels, oddr, adrianq, darkwings, untrusted, mariusnorbert, afh, figo1988, mikeciprian, gelu_dh, ionut76, florin-vm, Hansolo, zyyd, boringboy, AlliCeAntrax, Soulstream, Miorlaita, gelublabla, Johnny1711, sebip, tmihai20, bogdan074, hugo, balazscsaba, RoDP, redpower, rnicolescu, Stef_Stef, blanaruc, miile, suport_PNI, Andyyx0, Remiliano, sorinu, Ramyan, valentin2007, Yahoo, Mizu, trident, emanu900, cucuruc, YourFan, 4me, bolerofm, Florin_lou, elikxir, fly78, sonnydellmarco, cumparator, tEo, ariasi, Cy_Cristian, NumbAnn, maryanus94, Protopopeus, luciant10, sylvius, Ghita_Bizonu, AndreiNR, roataderezerva, drive-x, kingtux, iulain37, jadcomp, kfz, Dollby, dany23ro, Proful, Smarty, vasand, cut3ryan, Clodi_, xml, victord36, floraur, panoc, AdalwinRo, vice, caiuscorneliu, Afrikaner76, alexsr, bengal, eu-DECEBAL, responder, oaspetele, alexino, flobuc, kalin cluj, alinmpi, Facebook, c_anicai, noris08, dhanyel_2008, iustin212, Andreisbt, ElcapoMafia, shiva, ghitapg2, VioletaV, mccrya, _Freya_, casadivino, tauru242, danieltudor90, mikaela4f, pro-civilizatie, martens, stammi, dexter_lab, bobyploiesti, BomfunkMCs, marioca75, x_ulica, tiupedix, Emaanuel, amstel, DeezNuts, danyconnect, ANUBISMDR, 0darius0, chiriac_marius_antonio, CGDBZ, byteworks, viogeny, duffus, cosmin_lucian, FlorinManea, til, cavaliere, gumball3000, daniel28, A10, eiffel, druid4val, mr_api, marianbv88, summer_nights, SineNomine, arcond, Karogs, cornel001, dell99, ceale2003, geanyman, subway_guru, alexx20alexx, tipareth, bai3tzash, katti, BlackS0ull, vinciun, Piniuli, catamunt, Anonymous1986, Astute, dinu321, rareshhhh, omuspan, attila24nagy, mnx, erkcor, mvmcristina, GeorgeTrisina, geluadi2000, MDanny2000, cooze28, vark75, wiseguy76, asomodai, ghineabogdan07, JoAnneVanHeff, botelucian, Murdock', cristobob, bizweb, seck, lacustamarian, DannyMC, ajax007, spinname, xtremealex15, napster1, arigo, biciclistu77, brumic, valer, filipxxx, petman, dalu364, deejayscottish, adryady, twism007, fabian7ro, tygger, micutu82, danielavram, Postasul666, dandoru, leonard1980, danmerezeanu, flotouran95, lucifer76, something00, wolfydRg, Bersherker, cezar0707, eftincanicusor, cetane, Lex404, cacaos_nou2, cipone81, iulian0512, floricris, andreib005, Derr, mar1uscal1n, betageo2006, Kobra2602, villacrown, takashi90, sir_ady, iuhas, Sztomi, phoenixcrazy89, maddogg, bprodan, Talpa_iute, business11, AnaMariaB88, error_yo, ApostolulAndrei, Shoky-one, vlupascu, trestie-de-balta, khristian78, lemonaded, Zavoianu, sonu, love_andkill, satyca, MadK9, A-ONE, nicusorbz, StefanSC, nucky, CAZANE, uhu10uhu, rook, alseeme, PeRuZzI, GigiP, danmannx, myshyk, crt82sil, angajatul_anonim, BlueKing-69, MKdens24kw, andrei80, ro_explorer, Above_Gods, cavit, alextudor, da.ta, torroman, gi_fubar, Flat, danycro2002, Cris007, BogdanManuel, Sidorin, draganmanager, Kalman2007, N4S, PBL3493, gabrieln2016, Cristy_M, necolae, ramses21, pupu2008, tflorin40, calin7mihai, tatalor51, kadamone, Argv, mishu851, _Smiley_, SilviuMik, Simgeo, bekali, adolo, dantt, buyonevideo, cipsius, Venboteam, vipiu, floreadoru, miron1947, biancaolimpia, cristi_cost, Inginerul, superdigital, visadi, Bogotta, poadol, natarau, mahu, Gaby_M, gykanes, SethNY, kiron, dan769, brawnie, danutz_o, Naijax, jakota, valiSb, Costica07, numarul_unu, boggo, Calin_fdx, Pollux, dba, manead, Xnxmarius, fany23, DjSmurfy, owl1960, cris26, feribalint, garett, voma1009, 13YTe, lecuionut, swantonbmb, Gabosu, nestorr, DIGI_Helper, qew, alintarb, DoruTDK, lapcat, dragos495, Alucard, stighi, sm01bun, SCORILO-CORYLLUS, AlexAnnecy, rodici67, Ciubex, spree999, AndReW99, gogu258, gestt, paco rabanne, TLGTLC, Nimcid25, Robert201, iulian_ianus, boboskippy, jaraul79, DaniT2013, WarpS, alexstan120, NaturalBornGamer, izocon, Farlifus01, georgerizescu, sfantu.dracu, gave, vio_rel_an, zipcode, ronuquet, greenlife, mihaicozac, Go.go.man, Tyrall, pbf, LauEugen, jonnie007, wzrdro, mirciu88, Taxon, MadelinaBubulina, misu78, Borbo, cable, bobulus, zadada, Rashu888, corsiknul, STARTREK1, TrollW, ginberto, serox_3, andy70, micioan, Dementozaur25, megafanro, manubebelu, unknown_35, saimarica, DarkShadow13, terra_mexicanul, M_Carmina, Energofag, Einstein_Albert, stantudor, MrMitza, iscusit, xtouch, behind_da_sun, tcchrys, Fetcu

    Nu este OLS.

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Currently Active Users
    There are currently 390 users online. 11 members and 379 guests

    OLS.

  5. #26
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ai de plm. du-te ma pe softpedia!
    esti bolnav de copy/paste? simti dureri fizice daca nu dai cateva pe zi?
    24 ala e mai aproape ca niciodata.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Intelegi cine face diferenta?
    Calitatea moderatorilor.

  7. #28
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Napoleoane, lasa-ne! Fa-l pe Ionel sa se topeasca de dorul tau!
    Inca mai ai cont pe softpedia? Inseamna ca nu prea postezi acolo... Daca te lasa aia o saptamana ii chelesti de useri
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #29
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    eu v-am avertizat,a luat masina desteapta si poate sa bea la volan...ajunge seara acasa muci si sare direct la bataie...
    partea buna e ca macar nu-l mai prinde ora 11 sa-l tot trimitem la culcare...
    granita la Orsova!

  9. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Adica acum pe bune, parizianul chiar e muzician?
    Mai stii, dupa 11 ani fara titlu or fi invatat sa cante de-alea de jale.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #31
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai cica le are la cobza. o fi un soi de Tudor Gheorghe ca si ala tot oltean e.
    parca il si aud: Muicaaaaaaaa, suntem neam de caine rosu.....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #32
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    )
    eu cred ca delaparis canta la maggot, pardon, la fagot!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Spameaza-i Paul pe retarzii astia sa nu se vada, ca m-am saturat de retarziile lor vomate p-aici, din care n-ai cum sa-i scoti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    retarda-i ma ta ca te-a lasat sa gafai inutil atata amar de vreme.


    ... taranete needucat care esti

    mars!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Un Novacel retard spicuieste! Si cam atat a avut de zis!

    Si pwla mea are mai multa educatie decat are toata familia ta la un loc, bai golane imbatranit!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    ti-a zis bine Sevilla, esti habarnist maxim inclusiv cand e vorba de jignit

    a a, SI NU UITA: jet de pe treadul asta!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    N-am experienta dar am experiment, pe tine. Incet, incet mai prind si eu cate putin.
    Am crezut ca e un castig c-ai revenit pe forum, m-am bucurat sincer, dar vad ca forumul se umple doar de kkturi din astea retarde complet... forumul in sine devine un kkt complet daca sunteti lasati sa va bateti joc de el. Mai bine te-au duce tu inapoi de unde ai venit, dar probabil si aia te-au aruncat de-acolo.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    retarda-i ma ta ca te-a lasat sa gafai inutil atata amar de vreme.


    ... taranete needucat care esti

    mars!
    Mama lui Novac nu e ma sa dar tot vinovata e ca l-a lasat pe asta sa invete sa tasteze...

    PS. Azi am timp ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #39
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    pai daca tot ai reciteste ce ai afirmat inainte sa raspund eu (reportul este doar k sa nu se piarda perla ta in noianul de "informatii" spamate de comandor), cauta prin forum si posteaza link la amenintarile cu pricina.

    altfel ramane cum am stabilit - esti degeaba/ doar vorbe goale

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Ti-am raspuns la aberatia asta. Ai uitat deja?
    Important est ca tu stii despre ce vorbesc si lasa userii in pace cu tampeniile tale. Ai demonstrat ca te-ai umflat degeaba si ai ramas ca un bou sa privesti cum tot ce sugerai tu ca se va intampla a fost parf in ochi. Poate ca tu chiar te credeai
    Rezerva ce esti

    Scrie si tu mai civilizat, am zis ca am ceva timp dar nu abuza
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #41
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    delaparise, ca tot ai timp , lasa putin hartuirea userilor si vezi ca ti s-a stricat moderatorul Ionel. poate ii futi o carta dupa urechi sa isi revina
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #42
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Am zis ca am timp dar doar pt cretinei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •