View Poll Results: CS U Craiova - Juventus

Voters
1. You may not vote on this poll
  • 1

    1 100.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Etapa 18: CS U Craiova - Juventus 3-1

  1. #22
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Mitrita imi aduce aminte de Alain Giresse. Supertehnic, cerebral, micut de inaltime, defavorizat fizic in duelurile unu la unu.
    Dupa meciul cu Steaua de cine-ti aducea aminte????? O singura remarca adevarata in comentariul tau - 'defavorizat fizic'. E cel mai mare dezavantaj in fotbalul actual, cand se joaca in forta. Fara aceasta calitate, dublata, bineinteles, de celelalte doua, viteza si tehnica, nu ai cum sa te impui intr-o echipa care doreste rezultate la nivel inalt. Mitita este ok pt. campionatul intern. Atat si nimic mai mult.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #23
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Dupa meciul cu Steaua de cine-ti aducea aminte????? O singura remarca adevarata in comentariul tau - 'defavorizat fizic'. E cel mai mare dezavantaj in fotbalul actual, cand se joaca in forta. Fara aceasta calitate, dublata, bineinteles, de celelalte doua, viteza si tehnica, nu ai cum sa te impui intr-o echipa care doreste rezultate la nivel inalt. Mitita este ok pt. campionatul intern. Atat si nimic mai mult.
    Da, la meciul cu Steaua a fost faza suspecta de 11 m, Mitrita fost impins de un fundas mult mai dotat fizic. Arbitru n-a dat, a cazut si din cauza faptului ca e micut.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    la look tv,desi aia erau dezamagiti de nr mic de suporteri prezent la meci se auzea bine atmosfera din stadion.deci,trensmisia lui gigisport tendentioasa si imbecila.

    craiova are la ora actuala 4 oameni de nationala baluta,mitrita,bancu si mateiu.se pregatesc burlacu,screciu si popa. iar in afara, vatajelu-cel mai bun fundas roman lateral stanga,care a fost neglijat din cauza nonfotbalistului filip si ivan in convalescenta, pot oricand sa joace pentru nationala Romaniei.

  4. #25
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Da, la meciul cu Steaua a fost faza suspecta de 11 m, Mitrita fost impins de un fundas mult mai dotat fizic. Arbitru n-a dat, a cazut si din cauza faptului ca e micut.
    Bine ca n-ai spus ca a fost penalty clar. Eu i locul tau m-as baga sub pat rusine dupa ce la acel meci ati luat o caruta de goluri. Eventual as spune ca 2, 3, 5, 11 jucatori au fost blat, si acesta a fost motivul umilintei in fara super campioanei Steaua.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #26
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    la look tv,desi aia erau dezamagiti de nr mic de suporteri prezent la meci se auzea bine atmosfera din stadion.deci,trensmisia lui gigisport tendentioasa si imbecila.

    craiova are la ora actuala 4 oameni de nationala baluta,mitrita,bancu si mateiu.se pregatesc burlacu,screciu si popa. iar in afara, vatajelu-cel mai bun fundas roman lateral stanga,care a fost neglijat din cauza nonfotbalistului filip si ivan in convalescenta, pot oricand sa joace pentru nationala Romaniei.
    Cavalerie usoara. Se pot integra la Nationala. Limitele lor s-au vazut in meciul cu Steaua, cand au dat de Budescu, Gnoere, Pintili - jucatori calitativ peste ce are Craiova de propus in prezent. Cand au avut in fata echipe adevarate, gen: CFR, Steaua si Slavia - nu s-au descurcat.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  6. #27
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Cavalerie usoara. Se pot integra la Nationala. Limitele lor s-au vazut in meciul cu Steaua, cand au dat de Budescu, Gnoere, Pintili - jucatori calitativ peste ce are Craiova de propus in prezent. Cand au avut in fata echipe adevarate, gen: CFR, Steaua si Slavia - nu s-au descurcat.
    In fine, un comentariu absolut corect. Craiolguta trebuie sa scape de vreo 3-4 piticanii din echipa si sa aduca jucatori de forta daca doreste sa se bata la campionat. Altfel, locurile 3, 4 sunt accesibile clonei din Craiova.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    pe cfr i-am calarit o repriza cu un om mai putin,am avut si 2 bare,basca ca am luat bataie din cauza arbitrajului dezagreabil.cu fecesebeeul nu am jucat acasa,basca niste semne de intrebare la niste ex yugo, iar cu slavia la un moment dat nu am avut in teren decat 1 titular...
    acum jucam ACASA! o sa-i vedem si pe fecesebisti de aproape!

    ps idiotii fecesebisti,tot idioti raman!

  8. #29
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    pe cfr i-am calarit o repriza cu un om mai putin,am avut si 2 bare,basca ca am luat bataie din cauza arbitrajului dezagreabil.cu fecesebeeul nu am jucat acasa,basca niste semne de intrebare la niste ex yugo, iar cu slavia la un moment dat nu am avut in teren decat 1 titular...
    acum jucam ACASA! o sa-i vedem si pe fecesebisti de aproape!

    ps idiotii fecesebisti,tot idioti raman!
    Te incurajezi singur, nu e rau. Cu CFR a jucat bine cum spui tu. Cu Steaua te contrazic. Trebuie sa-ti cunosti limitele. Nu te apuci sa ataci ca disperatul cand ai in fata adversari destul de buni pe contraatac.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  9. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    gazonul nu se va schimba.trebuie vreo 2-3 luni pentru o simbioza perfecta cu solul...
    Pe NA s-a pus gazon pe 20 august iar pe 23 s-a jucat cu Sporting. Daca tii minte, portughezii au facut antrenamentul oficial la Chiajna pentru a proteja gazonul.

    Eu nu inteleg nevoia asta de dezinformare. Zici ca esti din Coreea de Nord, totul este perfect cum spune partidul. Au fost 30k spectatori, raportul oficial al jandarmeriei a fost comandat de fecesebisti si sorosisti, este fals. Gazonul este adus din Austria indiferent ca spune presa si are nevoie de 3 luni pentru a se prinde desi cel de le NA a fost gata in trei zile si a tinut perfect.

    Universul oltenilor functioneaza dupa alte legi si constante universale.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Am stiut ca bate Craiova exact cum v-am zis, era cel mai sigur meci din weekend-ul asta si am prins si cota de 1.60 la 10+, precum si alte 9 meciuri iesite langa el cu cota mica 1.30, 1.14, etc, dar mi-am pierdut insa casele pe rahatu de Federer, cota 1.10!

    Idiot imputit! _|_
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •