Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 57

Thread: Lucifer

  1. #22
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    1.LOST
    2.HOMELAND
    3.FARGO
    4.HANIBAL
    5.THE MENTALIST
    6.THE ORIGINALS
    7.Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003)

    Atat. Te las pe tine cu animatele

  2. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    1.LOST
    2.HOMELAND
    3.FARGO
    4.HANIBAL
    5.THE MENTALIST
    6.THE ORIGINALS
    7.Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003)

    Atat. Te las pe tine cu animatele

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    No, am dat de dracu si aici ca nu mai putem sa dam pagina.
    Uite aici pt Paul, oricum ii dau si PM ca aici e de kkt treaba.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai vezi ca-l desconsideri? Daca-i om normal, ar trebui sa fie in stare si de unul singur.
    Esti de aceeasi parere cu mine referitor la conditia lui, dar nu vrei sa-l ranesti. Cica are 38 de ani sau ceva de genul asta.

    Exista ceva la copii numit permanenta obiectelor. La o anumita varsta obtii capacitatea de a intelege ca obiectele nu inceteaza sa mai existe daca ies din raza lor vizuala. Paulica inca nu a ajuns la acel nivel.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    test
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Se poate sterge acest thread. Se vorbeste de orice numai de Lucifer nu.

  7. #28
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1

    test

    test
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Exista ceva la copii numit permanenta obiectelor. La o anumita varsta obtii capacitatea de a intelege ca obiectele nu inceteaza sa mai existe daca ies din raza lor vizuala. Paulica inca nu a ajuns la acel nivel.
    In cazul asta as fi invidios pe el, multi isi doresc sa revina copii iar daca Paul nici n-a plecat de-acolo, e cel mai castigat.

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    1.LOST
    2.HOMELAND
    3.FARGO
    4.HANIBAL
    5.THE MENTALIST
    6.THE ORIGINALS
    7.Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003)

    Atat. Te las pe tine cu animatele
    Game of Thrones, Breaking Bad, Better Call Saul, Boston Legal, House nimic?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Game of Thrones nu e pentru mine.

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai vezi ca-l desconsideri? Daca-i om normal, ar trebui sa fie in stare si de unul singur.
    Esti de aceeasi parere cu mine referitor la conditia lui, dar nu vrei sa-l ranesti. Cica are 38 de ani sau ceva de genul asta.

    Exista ceva la copii numit permanenta obiectelor. La o anumita varsta obtii capacitatea de a intelege ca obiectele nu inceteaza sa mai existe daca ies din raza lor vizuala. Paulica inca nu a ajuns la acel nivel.
    Intrebare existentiala : daca Dumnezeu a facut totul, atunci de ce mai are Darwin dreptate? Pentru ca printre noi sunt 3-4 macaci in frunte cu macacul-sef care inca nu au finalizat evolutia. Si, fiind in libertate, spun zilnic aceleasi tampenii. Pana cand un domn ( nu-i dau numele pe'ca nu am permisiunea sa expresa), de aceea am sa-l numesc Domnul PSG, () se cam satura de prostiile macacilor si-i baga din cand in cand in cusca. Faptul ca nu pune lacatul denota speranta Domnului PSG ca macacii sa evolueze la stadiul de om normal la cap. Problema e ca Domnul PSG mai pleaca si el la Paris (Franta) sa vada ce mai face PSG. Atunci macacii ies din cusca si invadeaza OLSul. Astfel, ceea ce altii nu au reusit, a reusit OLSul : 'perpetum mobile' cu macaci.

  11. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pentru Johnny : topul meu e unul sentimental. Rational ar trebui sa pun HANNIBAL pe locul 1.

  12. #33
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Game of Thrones, Breaking Bad, Better Call Saul, Boston Legal, House nimic?
    Astea nu s-au dat pe PRO TV. Intelege si tu ca omu' nu stie cum sa le ia de pe net. El ca sa vada un serial trebuie sa fie cu telecomanda in mana la 21:30 sau la ce ora se difuzeaza. De ce-ti bati joc de el? Lasa-l in durerea lui sau fa-i un bine si incearca sa-i explici cum sa le vada pe PC.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    House s-a dat o gramada, si daca stii bine limba engleza, e un deliciu.
    Eu inca astept sa vizioneze acel episod din Claymore, ca i-am dat link-ul HD de pe youtube, ce sa-i fac mai mult?
    As vrea sa ma duc sa-l leg de scaun, inclusiv cu un dispozitiv din ala de fixare a capului si sa-i dau play, dar nu stiu unde e si n-am nici timp!


    Si lu Phife/Reivan i-as face asta, numa 10 minute din primu episod, pe urma ar cere singur telecomanda(ca lui i-o pun pe stick/plasma)!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Claymore-ul tau o sa-l vad diseara. Are 20 min . Cam mult. Nu stii unde sunt? Aici. Intr-o camera alaturata.
    Tocmai am instalat TEAMVIEWER v.10. M-a rugat un prieten sa-i "umblu" in laptop ca nu mai poate activa Word si Acces-ul.

    ps- pe laptop nu ma uit si nu descarc filme, jocuri sau alte prostioare. Am sa fac o exceptie cu Claymore-ul tau. Cu toate ca stiu ca nu e genul meu de distractie. Dar pentru tine ce nu fac eu ?
    ps2- Ascult doar muzica. Seara cand sunt obosit.

  15. #36
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    House s-a dat o gramada, si daca stii bine limba engleza, e un deliciu.
    Eu inca astept sa vizioneze acel episod din Claymore, ca i-am dat link-ul HD de pe youtube, ce sa-i fac mai mult?
    Nu stiu ce s-a dat si ce nu s-a dat la TV pentru ca nu urmaresc. Faptul ca omu' se uita la seriale la TV ar trebui sa-ti spuna multe lucruri despre el. Este pierdere de timp, pur si simplu. 40 de minute episodul si 20 de minute reclame. Si cine are timp sa fie in fiecare zi la ora exacta la TV? Daca ies la o bere pierd un episod?

    Apropo, trebuie sa fii constient ca nu stie engleza. Se uita numai la chestii subtitrate in romana. Sincer, si mie mi-a fost greu la inceput cu subtitrarea in engleza. Nu pentru ca nu as fi stiut engleza, dar nu apucam sa citesc tot pana disparea textul. M-am obisnuit destul de repede, dar paulica este mai special...


    Paulica, tu folosesti TeamViewer care este freeware? Dai 20.000 de euro pe un telefon pentru securitate si apoi ne zici de freeware? Gaseste si tu ceva cu licenta de cel putin 100 euro pe luna, ca esti om serios si iti permiti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Claymore ii gasesc si in romana daca asta e problema, baga-mi-as pwla!
    Romanii nostrii sunt cei mai mare hoti, daca ma intrebuintez bine gasesc si 2 site-uri cu Claymore subtitrat in lb. romana!


    PS: Mersi Paul, doar un episodel 20 de minutzel, atat am cerut. Ai fi tu in premiera pe Univers daca n-ai vrea sa mai vezi. Sunt curios.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu stiu ce s-a dat si ce nu s-a dat la TV pentru ca nu urmaresc. Faptul ca omu' se uita la seriale la TV ar trebui sa-ti spuna multe lucruri despre el. Este pierdere de timp, pur si simplu. 40 de minute episodul si 20 de minute reclame. Si cine are timp sa fie in fiecare zi la ora exacta la TV? Daca ies la o bere pierd un episod?

    Apropo, trebuie sa fii constient ca nu stie engleza. Se uita numai la chestii subtitrate in romana. Sincer, si mie mi-a fost greu la inceput cu subtitrarea in engleza. Nu pentru ca nu as fi stiut engleza, dar nu apucam sa citesc tot pana disparea textul. M-am obisnuit destul de repede, dar paulica este mai special...


    Paulica, tu folosesti TeamViewer care este freeware? Dai 20.000 de euro pe un telefon pentru securitate si apoi ne zici de freeware? Gaseste si tu ceva cu licenta de cel putin 100 euro pe luna, ca esti om serios si iti permiti.
    'Cine l-a imbolnavit de sifilis sau lepra sau l-a facut pe acest nou-nascut idiot?
    Grea intrebare. Tot cusca lui Delaparis e solutia.

  18. #39
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Hai ma paulica, mi-o pui asa pe tava? Este evident ca o sa spun ca am luat sifilis de la maica-ta.
    Ce dreq, chiar crezi ca am nevoie de pomana? Sunt in stare sa-mi creez singur oportunitati.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #40
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Bine. Am sa-ti desenez ca vad esti bata de baseball.
    Daca vrei sa intri in alt calculator trebuie sa ai versiunea de TeamViewer instalata in acel calculator. Nu alta. Prietenul meu avea versiunea 10. D'aia a trebuit s-o instalez si eu. Altfem nu puteam folosi ID-ul si parola pentru a intra acolo.
    Evident ca eu am alta versiune.
    Daca n-ai priceput revin maine. Sau niciodata.

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Malacule, vrei sa zici! Sa stii ca i se potriveste!
    Cred ca are 1.90, freza linsa in forme ciudate si e tulpina de copac cu ramuri ce inmuguresc cate-un mushchiuletz sfios ici si colo!


    Ce pot sa spun e ca omu' nu e prost. Cum sunt mai toti cei din neamu lui!
    Nu are o viata tocmai usoara intre malacio-cocalari de 2 lei pe care trebuie sa-i impace cumva cu propria lor prostie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Asa paulica! La valoarea ta, normal ca aveai alta versiune. Ma rog, vrea sa spuna alt program, nu versiune, dar lasam de la noi.

    Spune-mi si mie ce ai ca daca vand apartamentu' poate imi cumpar si eu. Si poate nici atunci nu-mi ajung banii, dar sunt curios ce program/versiune folosesti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •