View Poll Results: Voluntari - FCSB

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    2 100.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 47 of 47

Thread: Etapa 14: Voluntari - FCSB 0-0

  1. #43
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu ma, ne agatam de fotbalul de acum si dintotdeauna pe care doar actuala echipa FCSB, continuatoarea celei infiintate in 1947, l-a practicat si-l practica mai bine ca oricare alta echipa de la noi. Am inteles sunteti splatai pe creier, iar unii dintre voi aveti interese, doar suntem copii de fosti ofiteroi de pe vremea lui Ceasca. Totusi, sa cauti prin gunoaie ... Spor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu se schimba. Nu poti sa promovezi numai echipa din campionatul Bucurestiului. In liga a treia mai departe merg si din celelalte judete.

    Nu-mi fac probleme, puteti sa folositi scurtaturi si sa fuzionati cu vreo echipe de prin liga a doua. Dar asta va submineaza si mai mult in fata suporterilor si a adversarilor. Sunteti deja de rasul tuturor.
    Dar dar si in a 3-a se desfiinteaza echipe pe banda, la fel uneori chiar in a 2-a, si completarile se fac logic din ligile inferioare.
    Sunt sigur ca se va desfiinta minim o echipa si se va gasi un loc pentru perdanta dintre Steaua si Rapid.
    Rapidul insa va avea intariri puternice inca din iarna, si daca va fi nevoie si inainte de play off, vei vedea!
    La ora play off-ului Rapidul va fi o echipa foarte puternica! Schimbarea regulii o va avantaja pe Steaua si nu pe Rapid. Vei vedea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ionele, vad ca inca nu ai priceput sistemul competitional. Ti-am spus ca nu-l stii desi sustii ca echipa ta ar juca pe acolo.

    Prima echipa din campionatul Bucurestiului joaca meci de baraj cu castigatoarea dintr-un judet invecinat. Daca s-ar intampla sa se retraga vreo echipa, urmatoarea pe lista va fi castigatoarea din judetul invecinat, nu locul doi din campionatul Bucurestiului.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  4. #46
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ionele, vad ca inca nu ai priceput sistemul competitional. Ti-am spus ca nu-l stii desi sustii ca echipa ta ar juca pe acolo.

    Prima echipa din campionatul Bucurestiului joaca meci de baraj cu castigatoarea dintr-un judet invecinat. Daca s-ar intampla sa se retraga vreo echipa, urmatoarea pe lista va fi castigatoarea din judetul invecinat, nu locul doi din campionatul Bucurestiului.

    Ionica de Zalau, ca orice decedat, e un ignorantone, asa ca nu trebuie sa te superi pe el.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Am postat ceva amice, citeste si pe urma raspunde!
    Pe scurt sa poti citi in monitorul oficial al forumului: Steaua va avea nevoie de locu 2 in clasament, nicidecum Rapidul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •