View Poll Results: Voluntari - FCSB

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    2 100.00%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 47

Thread: Etapa 14: Voluntari - FCSB 0-0

  1. #22
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Mai bine pierdeam decat egal. Mai ingropam si noi pe Dinamo putin
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  2. #23
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Am avut sd12 pe acest meci si s-a terminat X. Incredibil.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Eh, nu cred ca cineva putea pune 12 la un astfel de meci cand toata lumea stie ca e ba de 1X, ba de X2!
    Daca stii matematica, the common denominator is "x". Mathematics don't lie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post




    Se termina X am 300 de lei, nu pierde Monaco mai am 200, 2-2 la pauza la Lyon!



    Gata! Exact cum am zis eu X2 si X pus la concurs si la fel si conducatorul rapidist al Voluntariului, el a zis 1X. Rapidistii stiu fotbal! Io am fost primu la concurs etapa asta, de-acu 10 zile am stiut ca se termina X!
    Pune codul biletului, altfel nu te cred.

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Ok, din pacate acu nu mai am zeci de mil ca si cum aveam atunci de pariam cate 300-500 de lei pe un bilet de nu ma credea Sevilla ca tot pierd la un meci(cred ca 65 de mil pariate cu un castig de cel putin 400 mil am pierdut la un meci intr-un decurs de 3 luni - de suparare sa nu le vad iti dai seama ca le aruncam imediat), dar am pus 107 totusi in total pe cele 2 bilete de azi(puse ieri la inchiderea agentiei ca asa tre sa pui sa prinzi tenisul de dimineata). Acu ti le postez.

    Bet Cafe Arena, casa mea favorita de pariuri:
    bilet 1: 196967052
    bilet 2: 196967039
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Primul bilet a iesit. Bravo!

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Asta ziceam si eu, mersi. Mai ramane Monaco sa iasa, fu condusa de 2 ori si de 2 ori egalara.
    Ma gandesc totusi ca ar trebui si ei sa atace si la scor egal in repriza secunda, doar sunt de 2 ori mai echipa decat Lyonul. Cand am vazut 1.55 cota la X2 la Monaco am zis? Really? WTF...!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Nu pentru ca as fi eu anti-fcsbist sau anti-becali/mm, dar obiectiv vorbin acum am o presimtire ca podiumul va arata asa la finalul play-off-ului:
    1. CFR Cluj
    2. CSU Craiova
    3. FCSB

    In mod evident, Voluntariul a pierdut 2 puncte si fcsb a castigat un punct mare, insa care n-o ajuta cu nimic. Ca sa fie in grafic, a mai si ciupit acest punct printr-o eroare de arbitraj.

  9. 14th October 2017, 10:29

  10. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Care eroare? Penalty neacordat la Tanase sau rosu neacordat pentru Voluntari cand tot Tanase a fost calcat intentionat pe mana?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  11. #31
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    A spus Balaur ca daca bate un pic vantul, e pericol mare pentru Tanase sa cada. Si tocmai in careu . N-a fost penalty.
    Circumstante de rosu, dar esti sigur ca a fost calcat intentionat? Tanase ala trebuia sa se faca actor, poate ajungea unul mare chiar.

    Voluntari a avut penalty clar.

  12. #32
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai ia vezi, la 1:05, a jucat mingea?

    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #33
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Denis pericol public. Alibec, exclus din lot pe termen nelimitat.
    ''I-am dat amendă de 25% din salariu. Am vorbit cu Argaseala si Alibec va fi amendat cu 75.000 de euro", a spus Gigi Becali la Pro X.

  14. #34
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Denis pericol public. Alibec, exclus din lot pe termen nelimitat.
    ''I-am dat amendă de 25% din salariu. Am vorbit cu Argaseala si Alibec va fi amendat cu 75.000 de euro", a spus Gigi Becali la Pro X.

  15. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    E futut forumul, mie a 2-a oare mi se intampla azi eroarea aia de da dobule post, nush ce dracu are!

    Cat despre amenda aia, foarte bine, asa alungi un jucator fabulos de la club!
    N-are ce cauta un jucator atat de bun la un astfel de jeg de club, estem singuraticule?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #36
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-are ce cauta un jucator atat de bun la un astfel de jeg de club, estem singuraticule?
    Ce te bagi in seama cu singuratic? Pe om nu pare sa-l intereseze de rezultate, jucatori "fabulosi", etc.

    Quote Originally Posted by singuratic83 View Post
    Tu abia acum ai aflat ca promoveaza doar o singura echipa? Asta e regulamentul la liga a 4-a
    Apropo, Ionele, tu abia zilele trecute ai aflat de la mine ca promoveaza o singura echipa. Pe mine nu ma intereseaza atat de tare, dar tu nu stii lucruri esentiale despre echipa ta si liga in care joaca. Daca singuratic este rapidist, tu esti un rapidist asa mai diluat, spalacit. Cred, de fapt sunt convins, ca stiu mult mai multe despre istoria Rapidului decat tine. Estem Ionele? Nu te mai baga in vorba peste rapidisti cand nu ai nimic de spus.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  17. #37
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Ca sa-l citez pe marele sef "L-am sunat azi pe Argăseală și i-am zis să-i dea lui Alibec o amendă de 25% din salariu. Și cu ocazia asta l-am amendat și pe Golofca."
    Ce vina avea Golofca bre?

  18. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Apropo, Ionele, tu abia zilele trecute ai aflat de la mine ca promoveaza o singura echipa. Pe mine nu ma intereseaza atat de tare, dar tu nu stii lucruri esentiale despre echipa ta si liga in care joaca. Daca singuratic este rapidist, tu esti un rapidist asa mai diluat, spalacit. Cred, de fapt sunt convins, ca stiu mult mai multe despre istoria Rapidului decat tine. Estem Ionele? Nu te mai baga in vorba peste rapidisti cand nu ai nimic de spus.
    Pai nu discutam noi ca ala inca nu e Rapidul veritabil?
    In plus, nu fii atat de sigur ca promoveaza o singura echipa, daca la Liga 1 se schimba regulamentele ca sosetele, crezi ca acolo e mai greu?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #39
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu se schimba. Nu poti sa promovezi numai echipa din campionatul Bucurestiului. In liga a treia mai departe merg si din celelalte judete.

    Nu-mi fac probleme, puteti sa folositi scurtaturi si sa fuzionati cu vreo echipe de prin liga a doua. Dar asta va submineaza si mai mult in fata suporterilor si a adversarilor. Sunteti deja de rasul tuturor.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  20. #40
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu-mi fac probleme, puteti sa folositi scurtaturi si sa fuzionati cu vreo echipe de prin liga a doua. Dar asta va submineaza si mai mult in fata suporterilor si a adversarilor. Sunteti deja de rasul tuturor.
    intamplator am ajuns aseara in Giulesti la invitatia unui prieten ...RAPIDIST.... ce am vazut ? o atmosfera care se P..A pe "liga1" .. asta e fotbalul adevarat pt. microbisti , suporteri , ultrasi sau cum isi pun ei !

    restul e .... can-can!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #41
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter View Post
    intamplator am ajuns aseara in Giulesti la invitatia unui prieten ...RAPIDIST.... ce am vazut ? o atmosfera care se P..A pe "liga1" .. asta e fotbalul adevarat pt. microbisti , suporteri , ultrasi sau cum isi pun ei !

    restul e .... can-can!
    Daca-ti place sa cauti prin gunoaie, ai drepate, asta-i fotbalul adevarat. Daca insa vrei sa vezi fotbal de Europa League vii la meciurile FCSB-ului, adica a echipei infiintate in 1947, si avolo ai sa vezi fotbalisti de calitate, fotbal de calitate. Restul de ... prostia din capul unora ca si tine. Sa fii iubit si cand ti-o fata mintea sa-mi dai si mie un pui sa pot rade non-stop.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  22. #42
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    tati ... ce sa vad ? niste "prieteni" cu fotbalistii si niste suporteri " gospodari" ? va agatati de palmares de parca la Sevila in teren nu au fost Lacatus , Duckadam , Balint ... etc .... ci becali , duba , hingherul si alti ... "brilianti"

    ramaneti voi cu maba intinsa la km 0 si sa va dea Domnul sanatate !
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •