View Poll Results: Chiajna - CFR Cluj

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • X

    1 33.33%
  • 2

    2 66.67%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Etapa 10: Chiajna - CFR Cluj 0-1

  1. #22
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    n-a fost clar, fura din nou cfr-ul!

    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  2. #23
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    A fost clar!
    Clar a fost penalty-ul pe care l-a avut Steaua in meciul cu Viitorul, iar arbitrul nu l-a vazut sau s-a facut ca nu-l vede.
    La acea infractiune in careul Chiajnei se dadea cel mult lovitura libera indirecta. Dar CFR-ul ii abonat la 11m, vorba lui Gigione. Daca Steaua beneficia de un astfel de penalty scria presa 2 luni ca a fost furtul secolului.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Dubel, vad ca simti nevoie sa ma citezi desi puteai cita pe absolut oricine de aici la faza cu penalty-ul. Apreciez, esti un prieten bun.
    Eu te-nteleg, FCSB si nu Steaua, ca sa te intelegi si tu mai bine, a fost dezavantajata clar in play off-ul sezonului trecut si se continua si-n acest debut de sezon.
    Dar problema e ca mai e nevoie inca de vreo 100 de repetitii de genu asta sa se stearga furturile grosolane de-a lungul deceniilor pana prin vreo 2010-2012.
    Daca intelegi bine, daca nu, iarasi bine. Incerc si eu sa fac apel la tine unde te vad totusi mai relaxat si primitor a informatiei de bun simt, rara ocazie ce-i drept.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •