View Poll Results: Pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    1 33.33%
  • 2

    2 66.67%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 53

Thread: Etapa 7: Juventus - Steaua 1-2

  1. #22
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    bine si mai sunt muulte orase: braila, oradea etc etc...

    si noi jucam in liga 1 fara nici un suporter la nici un meci..

    pai ce galerii au Poli Timisoara, Petrolul, Rapid...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #23
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ceea ce trebuie sa il ingrijoreze pe sevilla, ca vad ca el e singurul care-si asuma rolul de fan fcsb, e ca daniel oprita, carabela si calintaru s-au pisat cat au putut pe dica&co. i-au tinut in mare sah.
    si sa se planga si juventus de arbitraj. ca au de ce.
    Last edited by phife; 19th August 2017 at 23:40.
    retired.

  3. #24
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    oricum liga 1 e atat de irelevanta...acum cativa ani mai ma implicam si eu emotional...acum doar ma amuza ce se intampla...

    probabil jiji care a cumparat toata liga 1, va termina iar pe 2...

    odata era sa-i ia camp tg mures odata i l-a luat viitorul, el fiind singurul care baga bani in fotbal...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    A demisionat Oprita
    Era ceva neclar in meciul asta ... Daca jucatorul tau da o pasa la portar in penalty ultima secunda e clar ca un cioban e la coltz
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #26
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Macar un gol vine din centrarea lu' Benzar. Le dam un 4-0, antrenament cu public.
    Am avut dreptate. Stelistii au marcat de trei ori... la ambele porti, iar Nita a scos un penaltu, interventie echivalenta cu un gol. Deci 4-0 pentru Steaua.

    Jorge a marcat la meciul de debut, ca si Neymar cred ca s=au doborat niste recorduri mondiale pentru gol la meciul de debut

    Quote Originally Posted by singuratic83 View Post
    Nimic nou. FCSB fura puncte pana si cu Juventus Colentina!
    Numai Tudor sau Avram putea da galben acolo. Jalnica echipa oierului, meci de meci ajutata si salvata de "fluierasi"...
    Si a dat penalty in ultimul minut ca sa mascheze aranjamentul.

    Quote Originally Posted by phife View Post
    ceea ce trebuie sa il ingrijoreze pe sevilla, ca vad ca el e singurul care-si asuma rolul de fan fcsb, e ca daniel oprita, carabela si calintaru s-au pisat cat au putut pe dica&co. i-au tinut in mare sah.
    Inca o data, Steaua foloseste in primul 11 jucatori veniti de 24 de ore la echipa care nici nu au apucat sa-ti cunoasca coechipierii. Meci de reabilitare si antrenament pentru jucatorii accidentati, de acomodare pentru nou venitii, de odihnit titularii si de facut improvizatii. Nu mai judecati echipa si faceti predictii de viitor pe baza acestor meciuri din primele etape cand intreaga atentie este directionata catre meciurile din Europa.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  6. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    intreaga atentie este directionata catre meciurile din Europa.
    Corect.
    Va asteptam
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #28
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    devenise o regula nescrisa a acestui sezon ca de prin minutul 20 sa incepem partida de la 0-1. ieri baietii care au avut (ne)sansa sa demonstreze ca le au cu balonul rotund au dat cu nuca-n perete, bravos flacai!
    trei puncte mincinoase la fluierul final.
    fmm GgB!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #29
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    devenise o regula nescrisa a acestui sezon ca de prin minutul 20 sa incepem partida de la 0-1. ieri baietii care au avut (ne)sansa sa demonstreze ca le au cu balonul rotund au dat cu nuca-n perete, bravos flacai!
    trei puncte mincinoase la fluierul final.
    fmm GgB!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #30
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    cu parere de rau, baietii lui oprita care au practicat un fotbal frumos, n-au reusit sa obtina macar un punct, il meritau cu prisosinta.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Călințaru. Țineți minte numele nenorocitului ăstuia.


    Despre acest Călințaru, care i-a pus un penalty în brațe lui Niță, în minutul 90+4 al Juventus București - FCSB, la scorul de 1-2:
    - ultima lui postare pe Facebook este ”armânlu nu cheari” (aromânul nu moare), deci e machidon, ca Becali, ca ăia de la Voluntari și ca mai mulți bandiți din București. Întâmplare, că taman el a fost pus să bată 11 metri și că l-a bătut așa? Noi spunem că nu.
    - a trecut un pic și pe la Viitorul în cariera lui, deci a avut unde să se obișnuiască și cu blaturile, și cu dragostea pentru (banii lui) Becali.
    Absolut odios ce se întâmplă în fotbalul românesc.
    Dar să nu uită că Universitatea are șansa ca deseară să facă armânii să chearî un pic. Nu-i nimic, sperăm că-i va învia la loc Halep, după ce terminăm noi cu ei.

    Maxima Sport

  11. #32
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    12 jucatori de la juventus colentina sunt impresariati de madame mop-consiliera oierului pe probleme de transferuri.
    inclusiv nenorocitul de mai sus...
    odios ce se intampla in fotbalul romanesc.

  12. #33
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca astia sunt adevarata Steaua sau FCSB, dar cu siguranta se poate spune despre ei ca sunt niste spurkati!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #34
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    oricum cfr-ul ia titlul, daca ramane dan petrescu
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #35
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    au realizat de departe cel mai bun transfer. aducerea lui Dan Petrescu.

  15. #36
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    S-a revarsat frustrarea si paranoia pe thread-ul asta. Cand Schumacher batea scarita din penalty si Coman punea stop cu pieptul, nu a mai sarit nimeni in sus. Nu e pentru prima oara in istoria vietii pe pamant cand se intampla ceva de genul asta, nici pe departe.

    De furat, ne-a furat si ASA cat au putut de mult si tot a luat Steaua titlul. Sa fure si CFR, tot Steaua iese campioana.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  16. #37
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    12 jucatori de la juventus colentina sunt impresariati de madame mop-consiliera oierului pe probleme de transferuri.
    inclusiv nenorocitul de mai sus...
    odios ce se intampla in fotbalul romanesc.
    Rogojină, mai ai mă frați acasă? Mă idiot sinistru, după mintea ta creață portughezul Artur Jorge, dar și Nedelcu au fost blat, pt. că unul și-a băgat mingea-n poartă, iar celălalt a făcut henț în careu. Tarane, au fost și vor mai fi jucători care au ratat lovituri de pedeapsă executând la modul cum a facut-o Calintaru. Mi-aduc aminte că acum câțiva ani, intr-un meci de cupă, Schumacher a ratat exact la fel, dacă nu cumva a fost și mai penibil, Coman apărând cu pieptul mingea. Mă, ai îmbătrânit și tot cretin ai rămas. Este că am dreptate?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #38
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Urat limbaj.

  18. #39
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cretinilor trebuie să le spui pe nume, altfel de caca-n mijlocul casei și miroase rău de tot, crede-ma.

    P.S
    Este că pseudojurnalistul TD are un limbaj elevat?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #40
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Are dreptate Duba, pisa-ne-am la radacina crucii lui.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #41
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    urat limbaj!

  21. #42
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Da' la crucea mă -tii ce-ar avea, mă onanistule? Crezi că nu i-ar placea măicut›ei tale să primească hectolitri de pisat de la milioane de stelis™ti?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •