Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 47

Thread: soros - dusmanul romaniei!?!

  1. #22
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    nu o mai da dupa copac - este sau nu individul barbos muzician au ba????

    iaca si un hintuletz: lasa-l sa curga pana la clipul urmator dupa care ... baga erata.



    zic doar sa faci asta ca risti sa te faci singur (maro n)

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #23
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    mda, ti-a cazut netu ...


    iaca inca una ajutatoare, din 2011 (rasule)= zice omu de ce "se trage pe cur" si de ce pozeaza in membru Suie Paparude: https://www.youtube.com/watch?v=FcZisiwOnaw

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #24
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1


    , echilibrat, cerebral, priceput la toate si ....

    si atat.




    haidi pa!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Atat? Stai asa.
    Si un pumn in gura asa profesionist daca doresti. Doar sa ai doua chestii. Un bun avocat si un bun dentist
    Genul tau de roman nu-mi place. Mic, pretentios si pervers. Si cand cineva nu-mi place il carpesc lejer.
    De obicei ma feresc de romani in Franta deoarece sunt plini de nesimtire. Tu ai pasaport special Esti "atragator"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #26
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    , parca am scris pe undeva ca nu_mi place sa socializez cu tomberoanele, sau nu?







    ref la "chemarea" in mizeria aia de oras multumesc de invitatie dar nu, nu vin; nu pierd timpul cu .

    si ca sa ne radem iarasi de tine tu vin.... mult prea mult, deseori. vinul posteaza
    Last edited by Novac; 17th August 2017 at 08:29.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Uite vezi de ce esti mocofan? Nu-mi ajungi nici la glezna boule cretin
    Facem asa, eu te injur deoarece merit si tu daca raspunzi te banez deoarece meriti

    Am ajuns in viata mai mult decat spera toata familia ta de 100 de ani purice amarat. Muzica, informatica, profesor universitar si "casanova" bai uratule frustrat. Balesti ca un amarat ce esti pe net amenintand oameni pe care nu-i cunosti de fapt si iti crezi vise realitate virtuala. Moartea te domina si te crezi viu

    In rest toate cele bune. Cand treci pe la Paris sa bem o bere ?



    Joi ce faci, mergi la marele chef de chef,adica participi la majoratul organului juvenil?Vrei sa te intalnesti cu Antemir ala?

  7. #28
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    razi tu razi dar parca nu prea mai e rasul ala al tau, de "implinit". Doar anunta-ma pe unde te mai cazezi si vei vedea ca's related cu f f multa lume din Horeca romaneasca .
    related adica-i sun, pe ei - cei cu management possition "acolo", si-mi raspund.


    Joaca-te tu ca nu stii cand pleci cu geanta burdusita de iarba sau mai rau, cu o dara de faina serpuiiiind d d discret in urma locomotivei tale. Aia Dizal,

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #29
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Tim eu zic sa te feresti de periculosu' asta. Daca se enerveaza e in stare sa traga un partz.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Tu nu auzi ca l-am bagat in.......carantina, e pe ignore!

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Noi dezvăluiri apar despre George Soros, care este pus în legătură cu cifrele alegerilor din România dar si cu evenimentul de la Bruxelles unde a participat si Laura Codruta Kovesi.
    http://evz.ro/kovesi-bruxelles-george-soros.html
    Procurorul șef al DNA, Laura Codruța Kovesi, a participat în Parlamentul European la un eveniment organizat de la Rebecca Harms, europarlamentar din Germania, si Petras Austrevicius, membru al PE din Lituania.

    Surpriza apare după ce a fost descoperită legătura lui Rebecca Harms cu miliardarul George Soros. Aceasta face parte dintre politicienii care îl consideră ca apropiat si aliat pe George Soros.

    Mai mult, în presa internatională, au apărut o serie de dezvăluiri care îl leagă pe miliardar de ONGuri si asociatii din Balcani, din vestul Europei, care au participat la favorizarea unor candidati în timpul alegerilor nationale. Mai mult, Soros ar avea legături inclusiv cu referendumul si conflictele sociale din Spania- independenta Catalunyei.

    As adauga cum dracu acelasi Soros a fost primul care a aterizat cu un avion civil in ian 90 ( primul avion militar care a aterizat pe Otopeni a fost al Pentagonului) fix dupa "revolutia" din dec 89 ? Pe cine cauta Soros si de ce? Mai tarziu am aflat : vroia Rosia montana si padurile Romaniei. Si le-a obtinut.

    =====================

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    cica toti #rezist au trecut acum la #METOO!


    mizdelor !

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ioi tu, ashe iemotii am ca ies astia in strada in seara asta. oare ce cer, sa pice guvernul? si cine sa vina? Pora? Pruna? Talmagean? Hoara? Politianu?

  13. #34
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    http://www.malmonde.fr/albums/ame/01...0A%20Corps.mp3

    Asculta chitara principala acolo ... surdule
    hmmm...doar acum am ascultat. cu exceptia unei alegeri putin nefericite al optiunii efectului pe ritmica, sau lipsa de imaginatie al bass-ului si tobarului pe schimbarile de tema (de ex 1:26), suna fain! mai ales contratimpii de la inceput si tomsurile. tu aici pe ce esti?

    pardon, on topic> soros vrea sa ne ia ardealul, loja din cluj sa fie unificata cu cea din viena, sub un mare compas, cu bisectoarea la budapesta.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Gresit. Marele compas are bisectoarea la ...Ulan Bator.
    ulan-khan_1842285b.jpg

  15. #36
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    asa e, paul.
    bravo.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #37
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    hmmm...doar acum am ascultat. cu exceptia unei alegeri putin nefericite al optiunii efectului pe ritmica, sau lipsa de imaginatie al bass-ului si tobarului pe schimbarile de tema (de ex 1:26), suna fain! mai ales contratimpii de la inceput si tomsurile. tu aici pe ce esti?
    :
    *Eu sunt la chitara principala
    Am inregistrat 4 play cu chorus si ritmica . Cu alte cuvinte eu am chitarat acolo tot

    Tobarul este ala care a acompaniat pe Rachid Taha


    E cunoscut in Franta
    Last edited by delaparis; 15th November 2017 at 01:00.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #38
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    *Eu sunt la chitara principala
    Am inregistrat 4 play cu chorus si ritmica . Cu alte cuvinte eu am chitarat acolo tot
    mai...e ok! nu stiam ca esti atat de aspru!
    bateristul stie pe doua pedale? ca dupa ce-am ascultat, puteti merge pe un sm experimental pur. si nu exista ceva mai frumos si mai distractiv pt o trupa de amatori.
    noi am cautat destul de mult un asemenea om, dar fara succes. ba ii lasa glezna pe 4/4, ba intra in teme paralele cu bassul.
    adevarul ca te distrezi cel mai tare la studio, cand o ia fiecare pe aratura.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  18. #39
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    kkt! ma dau eu cu parerea...
    ideea e sa va distrati, rezultatul este graitor!
    de-ai asculta cateva demo-uri de-ale noastre, te-ai kk pe tine de ras.

    e cel mai fain cand canti din placere, iar cand te si distrezi si faci misto...asta numesc eu un hobby frumos!

    ot: intalnire soros cu iliescu pe tema nemuririi, la vladivostok, in 30 februarie 2018! acum a aparut stirea!
    halucinant!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  19. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    bateristul stie pe doua pedale? ca dupa ce-am ascultat, puteti merge pe un sm experimental pur. si nu exista ceva mai frumos si mai distractiv pt o trupa de amatori.
    Poate cel mai serios post al meu pe ols din istorie iti spun ca bateristul se numeste Roman Quichaud si avea la momentul respectiv 19 ani. Este cel mai talentat muzician pe care l-am intalnit in viata mea. Azi are cam 32 de ani si inca in forma
    Avea un tatamama si friz de egala pe Ian Paice linistit.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #41
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Doamne, ajuta!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #42
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Bre Tyler tu sa taci sau sa vorberesti. Ti-am dat mp3 pe mail parca sau macar link acum 10 ani cu siteul meul de rock star ...plm
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •