View Poll Results: Pronostic

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    2 100.00%
Results 1 to 6 of 6

Thread: Etapa 6: Sepsi - CFR 0-2

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0

    Etapa 6: Sepsi - CFR 0-2

    14 August 2017, 21:00
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    2. Desi as fi inclinat spre o dubla aici.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    N-a jucat absolut nimic CFR si are 1-0, nici macar o pasa in atac data la coechipier. Corner, cap in jos cum da orice jucator normal, gol!
    Quote Originally Posted by singuratic83 View Post
    2. Desi as fi inclinat spre o dubla aici.
    Asa as fi fost si eu tentat la inceput, dar diferenta de cota era prea mare 1.13 fata de 1.6, am optat pt 2 solist, Shepscsi astia sunt prea panarame, cea mai slaba echipa din campionat in opinia mea. Are ceva rezultate cu bulan si c-au stat la ciupeala si si-au gasit fraierii, dar nu vor rezista in Liga 1.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Gol Hoban si CFR are 2-0 ... din ofside
    Astia sunt campioni deja e clar.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-a jucat absolut nimic CFR si are 1-0, nici macar o pasa in atac data la coechipier. Corner, cap in jos cum da orice jucator normal, gol!

    Asa as fi fost si eu tentat la inceput, dar diferenta de cota era prea mare 1.13 fata de 1.6, am optat pt 2 solist, Shepscsi astia sunt prea panarame, cea mai slaba echipa din campionat in opinia mea. Are ceva rezultate cu bulan si c-au stat la ciupeala si si-au gasit fraierii, dar nu vor rezista in Liga 1.
    Sepsi e slaba pentru Liga 1, dar la acelasi nivel sunt si Juventus, Gaz Metan sau Chiajna. Nu vad o diferenta prea mare intre ele.
    In schimb, cei de la Sepsi au galerie. Asta ar putea fi in avantajul lor mai ales in meciurile din play-out. I-am urmarit si-n sezonul trecut, de B, publicul ii impingea deseori spre victorie. Pastrand proportiile bineinteles, imi aduc aminte de vremurile cand rasuna Giulestiul de cantecele galeriei noastre... conteaza si acest factor.

  6. #6
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nush ce plm a avut televizoru azi, a trecut putin pe unguri. am vazut ceva fotbal de la ei, vai,la fel de prost ca al nostru.
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •