View Poll Results: Pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    3 100.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Etapa 6: Poli Iasi - Dinamo 2-1

  1. #22
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pai ce sa mai scrijeleasca,au ajuns unde le e locul cu 3 infrangeri din 6 meciuri...pe 6-7 acolo...nici n-am retinut exact...
    granita la Orsova!

  2. #23
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ferko, uite sa-mi place mie sa ma pis pe dinamo ori de câte ori e cazul. E greu e cand vi se spune adevarul, asa-i? Gloabe ati fost, gloabe veti ramane!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    rad berbecii de gloabe !

  4. #25
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    24 de ore trecute fix si sergentul laba_trista tot in canal. na la paula si mars la cotet, cotarla!

  5. 15th August 2017, 07:07

  6. #26
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Spuse cu naduf Dorel Rogojina indesandu-si cateva panuse in turul pantalonului, apoi pleca in dribling, cu un usor tremurat de varice, spre toaleta dichisita cu stuf, ascunsa undeva la peluza sud a cochetei gospodarii. Fenta din sold cateva buruieni care-i ajungeau la umar, apoi gumarul i se lipi de primul musuroi ivit in cale. Sut siii...Zvacni scurt, apoi intepatura slabi si-i incalzi dosul izmenei. Un abur acru ii ridica coltul mustatii la cota de avarie. Se contopi cu pata sangerie, apoi pleca, cracanat, spre iazul de la marginea satului. Numai de n-or fi garoii acolo sa spele caii, gandi. Privi complice in jur cautand intunericul drumului. Doar putoarea de hoit il urma ca o sluga credincioasa, cum o facuse de atatea ori...
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #27
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    neata Dogule, lasa-i in durerea lor cu prostiile gen steaua-dinamo si ma bine focuseaza-te/ fa_ti loc pentru joia viitoare.
    ... cand zic "loc" ma refer bineinteles la/in ficat pe care-mi doresc sa-l aduci micmic, cam cat era organu la varsta majoratului .

    ah, si fara cadoaie sau alte mizerii d'astea romanesti (btw, nu-i ziua mea - petrecem doar ca ne intalnim dupa multa vreme/ ani cu unii dintre ei); dau PM cand este totul aranjat/

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Trebuie sa recunosc c-am subestimat Iasul, pare o echipa buna, transferuri facute cu cap, insa in prima etapa au aratat praf total si m-au indus in eroare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #29
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    Iasiul are o echipa omogena. N-a facut cine stie ce transferuri de marca, dar cu ceva sansa poate prinde play-off-ul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •