View Poll Results: Pronostic

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    0 0%
Results 1 to 12 of 12

Thread: Etapa 6: Poli Timisoara - Viitorul 0-0

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0

    Etapa 6: Poli Timisoara - Viitorul 0-0

    11 August 2017, 21:00
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    La pauza 0-0
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Hagi, Hagi ...
    Daca nici cu astia atunci cu cine?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Hagi : " Ma deranjeaza faptul ca nu marcam, chiar daca echipa e aceeasi, dominam dar nu marcam"
    Reporter: " Pai de ce? Daca echipa e aceeasi, ce s-a intamplat?"
    Hagi : " Pai nu e aceeasi , cum sa fie aceeasi?"


    ))))))
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1


    acum ce vrei si tu,e bulversat bietul reje,nu mai primeste cate 2 penalty-uri moca pe meci si trebuie sa schimbe strategia din mers...
    granita la Orsova!

  6. #6
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu stiu când i-au fost acordate 2 penalty-uri intr-un meci, stiu însă că n-au fost sanct›ionati cu 2 lovituri de pedeapsă în ultimul meci cu Steaua, arbitrii făcând diferetnta în desemnarea campioanei. Poate acum au înteles si antistelistii cine trebuia să fie atât moral, dar si din punct de vedere fotbalistic campioană în ediČ›ia trecută. De altfel, acest lucru l-am văzut si în Europa.
    Last edited by Duba; 12th August 2017 at 09:47.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    steaua nu mai exista ca cativa ani,la ce meci faci referire?

  8. #8
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Milioanele de inimi ros™'albastre sustin Steaua, FRF, dar s™i UEFA considera că FCSB = Steaua. Părerea ta sau altor troglodit›i ca s™i tine nu contează. Sunteti o minoritate nesemnificativă.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #9
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Paf!!! O motosapa peste ochi si lui timache...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #10
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pe toti va tine sub aripa vanjoasa nea Petrica, fost canotor de cursa scurta la un club din centrul capitalei. Dar el fiind de la periferie, unde ingheta caloriferul cand dadeau astia drumul la caldura, a ales un sport care se potrivea mai bine cu ambientul: curlingul.

    Echipa milionarilor semnificativi are doua mii de spectatori la meciuri, si aia veniti cu transhumanta sub unghii de prin comunele limitrofe. Adevarul e ca din ce mai multi stelisti s-au retras din aceasta troaca, spre bucuria oportunistilor care au gasit prilejul favorabil sa manance o portie mai mare de rahan si de prin farfuriile vecinilor.

    Pe mine ma doare in pla ce spune sindicatul oierilor, senatul olgutoilor si alte organisme care mananca dimineata ce s-au cufurit de cu seara. Echipele de traditie pe care ei le revendica sunt in ligile 4 si 5, noi le asteptam si, in ciuda rivalitatii istorice, le respectam pe cat putem.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    To'asu Capitan, ce nu inteleg eu este de ce sa stati si sa asteptati? Nu mai bine mergeti si voi dupa ei in liga 4?

  12. #12
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    rahan rahan


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •