View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 36 of 65 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 736 to 756 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #736
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Genial Pep.
    Anul trecut a trecut neobservata. Genialitatea. Genial cu mers la cumparaturi din vitrina cu fotbalisti si cu banii fara numar ai babacilor din Qatar explica ascensiunea pe scara IQ fotbalistic, intr-un an. Ce-i a lui e al lui, sa fiu drept. A stiut ce sa faca cu ei si echipa pare de neoprit, asta dupa un timp scurt de omogenizare. Sa vedem cum va aborda Ch L in faza eliminatorie ca titlul in campionatul englez este ca si rezolvat. De cateva etape.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #737
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1

    Players and staff from Manchester United and Manchester City had a scuffle following Sunday's derby near their dressing rooms.

    Up to 20 players and staff were engaged in the brawl that led police officers and stewards to separate the two teams.

    Mikel Arteta, one of Pep Guardiola's assistants, had blood streaming down his face.

    Jose Mourinho reportedly told City to keep their music down and became engaged in a row with Ederson. Mourinho and Ederson shouted insults to each other in Portuguese before Mourinho reverted back to English.

    Romelu Lukaku was said to be prominently involved as the confrontation escalated into something much more serious, described by one person on the scene as being reminiscent of a pub fight.

    Mourinho was struck by a plastic bottle and squirted with milk.
    https://www.theguardian.com/football...anchester-city



    Bine ba...pe teren ne dam pantalonii jos, dar in culise suntem mari smardoi.
    Last edited by A.Puscas; 11th December 2017 at 10:11.

  3. #738
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    e de admirat si Pep...ok, multora li se dau bani de transferuri, dar trebuie sa si stii ce sa cumperi si ce sa faci apoi cu ei.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #739
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Hai ca nu stiu ce ii asa genial. Conte a avut 13 victorii sezonul trecut si a luat titlul cu un lot si cu jucători mult mai ieftini decât ce are City acum. Dacă Pep e genial, Conte cum a fost sezonul trecut?

  5. #740
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ajutat foarte mult de faptul c-a jucat doar in PL.
    Dar are merite, si Arsenal joaca doar in PL dar se face de kkt in deplasari, considerand ca doar cu echipa a 2-a joaca in EL.
    Problema lu Wenger e ca nu vede ca la echipa a 2-a sunt niste titulari peste titularii lui cu care se tot face de kkt in PL, dar asta e alta treaba.

    Quote Originally Posted by miril View Post
    Anul trecut a trecut neobservata. Genialitatea.
    Genial post!

    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #741
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Singura echipa care mai poate face ceva cu City in tur e Tottenham. Daca nu, termina turul neinvinsi si titlul chiar e jucat.
    Abia astept meciul de sambata, ca pe astea de duminica nu le pup.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #742
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    burney a ajuns pe locul 4 dupa seara de marti...incredibil.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  8. #743
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Socant.

  9. #744
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    City ca de obicei conduce...iar Rooney da gol dupa gol ...e peste maretul Lukaku pe care s-au platit averi.jegu de Meschino face numai lucruri marete.Imi doresc o victorie a cormoranilor sa ne pastram locul 4.Partarii de la Arsenal ne pot depasi daca ei bat si noi facem egal sau ne-o luam.

  10. #745
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Ce rupe Leicester, sunt la 5 puncte de locurile de CL

  11. #746
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    daca la arsenal ma asteptam sa nu bata in deplasare, liverpool comite o mara gafa azi...

    vor fi 3 echipe pe un loc: tottenham, arsenal si liverpool...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #747
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    OFICIAL nu mai sustin Liverpool.Mi-a creat atatea dezamagiri pe toate planurile incat renunt la a mai sustine aceasta echipa.

  13. #748
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    City ca de obicei conduce...iar Rooney da gol dupa gol ...e peste maretul Lukaku pe care s-au platit averi.jegu de Meschino face numai lucruri marete.Imi doresc o victorie a cormoranilor sa ne pastram locul 4.Partarii de la Arsenal ne pot depasi daca ei bat si noi facem egal sau ne-o luam.
    In weekend.

    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    OFICIAL nu mai sustin Liverpool.Mi-a creat atatea dezamagiri pe toate planurile incat renunt la a mai sustine aceasta echipa.
    Hai la noi si lasa partarii aia!

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    daca la arsenal ma asteptam sa nu bata in deplasare, liverpool comite o mara gafa azi...
    Eu m-am asteptat, am jucat din PL in biletu de baza doar Arsenal X2, MU si Spurs.
    Dar am pierut pe Montpellier la handbal 1000 de lei, echipa mea preferata de handbal, lua-i-ar dracu!

    Liverpool avea cea mai mica cota dintre toate, dar era tzeapa. Dupa 20 de ani de experienta in pariuri incepi sa observi chestii din astea.
    Mi-e ciuda c-am prins 1.30 la Olanda si 1.50 la Norvegia, cele mai pe fata meciuri din handbal de ieri... plm... asta e. Live to fight another day.
    Last edited by Johnny D; 14th December 2017 at 08:10.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #749
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Hai la noi si lasa partarii aia!
    No Ionica.Ce imi este Liverpool,ce imi este Arsenal.O sa decid cu cine sa tin zilele astea din Anglia.

  15. #750
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Corect, momentan e concurs de loseri intre cele doua!
    Momentan asa de vreo 10 ani, ca pana-n urma cu 12 ani Liverpool era castigatoare clara!

    Eu ti-as sugera City, ca si-she nu tine nimeni in afara de tine, dai la toti clasa si-ncepi si deja campion!

    Singurul risc e ca Lucica sa-ti dedice niste poezici foarte misto!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #751
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Cei de la City au fost aplaudati la un moment dat aseara de fanii lui Swansea si ptr cat de frumos au jucat, chiar au meritat. Imi pare rau ca David Silva nu a ajuns sub "mana" lui Pep mai devreme in cariera. Acesta e un mijlocas genial, insa sub comanda lui Guardiola parca a evoluat chiar si mai mult
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  17. #752
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    LOLris!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #753
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Mai degraba, Whineks. City, net superioara. COYS!
    Last edited by miril; 16th December 2017 at 23:11.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  19. #754
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Rupe tot City.Imi place mult cum joaca echipa asta.Titlul il au acontat deja.Sunt curios daca o sa castige Liga Campionilor...parerea mea este ca au prima sansa.

    Sper totuso printr-o minune sa castige Liverpool.

  20. #755
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    deci tottenham au rupt-o pe real madrid, dar au fost acum surclasati de city

    concluzie:

    city - liverpool 5-0
    city - arsenal 3-1
    city - tottenham 4-1
    man utd - city 1-2
    chelsea - city 0-1

    15/15.

    ps - au inceput sa isi revina de-al de everton, westham si palace, echipe care teoretic aveau lot...
    iar newcastle au inceput f bine, dar acum au ajuns la retrogradare...benitez..wtf...
    Last edited by YoNuTzz; 17th December 2017 at 00:43.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #756
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Joaca City zici ca-i Barcelona )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •