View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 27 of 65 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 547 to 567 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #547
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0

  2. #548
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    pentru johnny cAKAT ca asa sa ii spun de acum - orice jucator care nu da gol intr-o situatie periculoasa, oricat de ghinionist e, oricat de mica e vina lui sau oricat de rar se intampla e un ratat care merita sa moara de cancer si sa-si piarda toti banii facuti pe tratamente si sa cerseasca la unirii. ca asa stie el de la fifa, cand e periculoasa faza apasa pe x si aia e, asa de usor si aia care iau milioane nu pot sa o faca?
    doar proasta copiilor, iapa comediei fotbaliere din hazliul epl e buna pentru el.
    retired.

  3. #549
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Asta nu-l voia pe Adama Traore la Arsenal anul trecut? Si cand se zvonea de Mahrez, mergea la biserica sa nu se faca...

    In other news, au programat astia etapa ca ****, doar Liverpool azi.

    5 din BIG 6 sunt maine, printre care City-Arsenal si Chelsea-United, evident pe streams ca Eurosport nu dau meciuri Duminica.
    Last edited by A.Puscas; 4th November 2017 at 20:18.

  4. #550
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Lfc4Life.am aratat ca o echipa de talie mondiala astazi.salah este o binecuvantare.

  5. #551
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    superb inceput de campionat pentru nou promovatele: brighton si huddersfield. de la newcastle oricum aveam pretentii...
    de asemenea tot respectul pentru burnley..incredibil ce face...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #552
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Asta nu-l voia pe Adama Traore la Arsenal anul trecut? Si cand se zvonea de Mahrez, mergea la biserica sa nu se faca...

    In other news, au programat astia etapa ca ****, doar Liverpool azi.

    5 din BIG 6 sunt maine, printre care City-Arsenal si Chelsea-United, evident pe streams ca Eurosport nu dau meciuri Duminica.
    Super Sunday maine Imi e e frica rau de ce o sa ne faca City

  7. #553
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Lfc4Life.am aratat ca o echipa de talie mondiala astazi.salah este o binecuvantare.
    Mi-au tremurat fibrele din cacau in mine la fazele defensive. Can de 1 luna zici ca e batut in occipital..klavan nesigur, matip nesigur. Wijnaldum in - .
    Mane, oricat de antipatic imi e si oricat de putin cred in el e un mare fotbalist.
    Aproape de nivelul lui firmino de care isi bat astia joc cu pozitia in teren
    retired.

  8. #554
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,987
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Comentariu de 6 randuri pertinent din partea lui Johnny in care il critica pe Mahrez oare cine marcheaza pentru 2-1 ?
    Pai asta a facut, daca se-mpiedica in propriile picioare cu coechipier liber cu poarta goala si-si costa echipa victoria in final si e tantalau... Sa mi-l trebuiasca la Arsenal? N-am eu destui impedicati p-aici si mai buni ca el, macar mai rapizi?

    Quote Originally Posted by phife View Post
    pentru johnny cAKAT ca asa sa ii spun de acum - orice jucator care nu da gol intr-o situatie periculoasa, oricat de ghinionist e, oricat de mica e vina lui sau oricat de rar
    Saracul, i-a sarit prost balonul care-i statea pe loc in fata lui!
    Problema i-a fost cu picioarele, a uitat sa mearga corect in acel moment, lucru pe care-l stiu toti, asta a fost tot ghinionul! Saracul, ce l-am mai subestimat, greu de dat o pasa cu un singur coechipier singur in careu, care aproape c-ar fi inchis meciul, usor de impedicat in propriile picioare.

    Bah, Ozil cat de varza-i, n-a facut in viata lui asa ceva.
    La MU probabil va juca mai bine, sa fie sanatos, aici isi bate joc de echipa.

    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Asta nu-l voia pe Adama Traore la Arsenal anul trecut? Si cand se zvonea de Mahrez, mergea la biserica sa nu se faca...
    Cand vad asa ceva, mai bine Traore decat Mahrez, si mult mai ieftin si mai tanar.
    Oricum in locul lui Walcott oricand poate juca, fara probleme e mai bun si mai util.
    Last edited by Johnny D; 5th November 2017 at 10:27.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #555
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,386
    Reputatie
    0
    Azi City o dezmembreaza pe Arsenal. La Chelsea cu United, ma astept la un meci închis, la fel cum a fost cu City. Oricum Chelsea are neapărat nevoie de victorie, astfel în retur e o sa fie imposibil sa scoti puncte. O sa avem de jucat la City, United si Arsenal.

  10. #556
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    mourinho clar nu mai ia 4 de la chelsea ca anul trecut

    sa nu uitam ca chelsea nu a marcat acasa in derby-uri.

    0-1 cu city
    0-0 cu arsenal
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  11. #557
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    5-0 azi ptr City .
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  12. #558
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,987
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    mourinho clar nu mai ia 4 de la chelsea ca anul trecut

    sa nu uitam ca chelsea nu a marcat acasa in derby-uri.

    0-1 cu city
    0-0 cu arsenal
    Ca-i praf. Sunt sanse sa trecem peste ei anu asta in clasament.



    City are cota 1.50, ba chiar la 1.45 a scazut azi!
    Ce plm, e totusi derby, zici ca joaca cu o echipa de EL!


    Oops! -_-'
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #559
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,386
    Reputatie
    0
    E mare cota pe City, eu ii dădeam 1.3. Daca City deschide scorul repede, se lasa cu măcel.

  14. #560
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,987
    Reputatie
    0
    Daca...


    Voi n-ati fost instare sa dati un gol echipei aleia pe teren propriu, asta ce spune despre voi?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #561
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    ma uitam acum..

    chelsea i-a avut pe de bruyne, pe matic, pe lukaku si pe salah

    bad management dus la extrem
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  16. #562
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,987
    Reputatie
    0
    Nu-s de Chelsea aia, hai sa fim seriosi.
    Cum nici Eric sau Cristiano Ronaldo nu-s de Dinamo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #563
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Am o dorinta nebuna (nu stiu de ce) ca Manchester City sa le dea 10 goluri la tunari.Cand citesc comentariile lui Johnny (Bravo) asta ma apuca,cacarea.
    Bai penibilule,cand toti iti spun ca esti prost,nu te mai afisa.Intra in vizuina de rusine.

    Sper sa va sparga City si sa-si dea demisia cadravul ala umblator de Wenger.Nu mai are ce demonstra.S-a plafonat de 15 ani.La Chelsea cu javrele de scumsi vreau egal.

    Lfc4life aka BogdyLfc

  18. #564
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,987
    Reputatie
    0
    Care e problema bai Tzepeshule, te apuca kkarea cand eu zic ca rahatul de Mahrez si-a pierdut picioarele intre picioare? Eu comentez doar realitatea, daca realitatea e penibila, nu e vina mea!

    Hai sa vedem cum ne dau aia 10, care e realitatea voastra?

    De Chelsea care termina pe 11 cand joaca in CL iar nu mi-e frica, ce-am zis e perfect plauzibil, sunt de depasit clar anu asta! Pe asta mizam noi! Fara Kante sunt o echipa de desculti calcati in picioare de romani, realitatea o spune asta, nu eu!
    Arsenal si Liverpool au sanse clare la locu 4 anu asta, Chelsea nu e o sperietoare absolut deloc.

    1-0 Spurs azi. Greu le e astora cand pun si eu o data pe ei, greu al dracu sa dea un amarat de gol, bine ca l-a dat si pe ala!

    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Bai penibilule,cand toti iti spun ca esti prost,nu te mai afisa.Intra in vizuina de rusine.
    Faci confuzii grave, aia sunt niste frustrati care vor sa treaca peste niste epistole penibile ale unor jucatori de kkt glorificati cu mult peste valoarea lor, si sunt frustrati chiar peste masura cand altii nu pot si LE CHIAR SUBLINIAZA! Ma bucura frustratile voastre!
    Last edited by Johnny D; 5th November 2017 at 16:04.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #565
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Nu imi mai scrie romane penibile.Te prind si te rad in cap ca pe cantareata cheala.

  20. #566
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,987
    Reputatie
    0
    Romane, auzi! 10 randuri sunt romane la tine? Tu ce carti citesti, de vizita?
    Ori ai plus 300% zoom la browser ca esti orb si tre sa vezi 5 cuvinte pe un rand sa le poti citi?

    Mai bine stati ontopic si comentati despre fotbal, nu despre mine, penibililor! Asta e penibil cu-adevarat, sa discuti despre useri pe un topic de sport, si nu despre sportivi sau sportul in sine!
    Dar n-am pretentii de la tot felul de ciumeti de 2 lei, sa continuam discutia despre mine, ca e constructiva!

    Hai ca acuma n-am depasit limita de credite de pe prima pagina de sub coperta, sa te surmenez rau de tot!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #567
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Bai partarule care esti tu partar.De ani de zile de cand urmaresc discutiile pe aici numai prostii debitezi.Bati campii intr-un mod grav de tot.Tu si cu diareea aia imputita de Luci.
    Ti-ai pus toti cormoranii in cap pe aici.Toti au boala pe tine de multi ani si toti vor sa te imbrace in pampers si sa te tunda la chelie ca pe Sandibel (cu ***** de otel).

    Esti persoana non-grata hapciucalituleeee.Mai ti si cu mizeria aia de echipa.Sa vezi cate o sa le dea City.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •