View Poll Results: cine se califica?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Steaua

    6 50.00%
  • Sporting

    6 50.00%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 206 of 206

Thread: Steaua - Sporting Lisabona

  1. #190
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    pai va lasam dar va lasam degeaba,ca nici acolo nu-i voie cu chivuleti si calintari...
    granita la Orsova!

  2. #191
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    toti taranii cu prazu' la "suptioara" vin in Capitala....prostane, spune ce obiective turistice ai in plan...sa stim pe unde te gasim...ca parca ar merge sa'ti tragem o pwola peste ochi

    te'n cutia limbii de distrus!!!
    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  3. #192
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    fecesebistii feisbucisti vehiculeaza ideea ca fara steaua fecesebista sau militara fotbalul romanesc este egal cu zero.dupa ce devalizeaza formatiile romanesti ( numai 2 foste campioane au fost terminate in ultimul an) aceasta rusine a fotbalului romanesc se face de rusine cu consecventa in fotbalul european, cand intalneste echipe solide.

    0-4 cu chelsea,1-5 cu stuttgart,3-5 si 0-3 cu lyon,1-4 cu real,2-4 cu kiew,0-3 cu borussia,0-3 si 0-5 cu montpellier,0-3 si 1-5 cu eindhoven,0-5 cu manchester city,0-5 cu maccabi,1-4 cu liverpool,3-6 cu panathinaikos,0-3 cu psg,0-4 cu atletico de madrid,0-3 cu monaco si chiar 1-5 cu plovdiv!
    asa ca acest 1-5 confirma inexistenta acestei echipe in europa!
    din pacate presa aservita jijista va continua sa arunce pe piata fake news in aceasta toamna despre meciurile din europa league...ce echipa mare este steaua fecesebista.

    ps.nicio masura luata de statul de drept romanesc impotriva cuplului ex-detinut si temnicera pentru ca jucau table si se plimbau cu sareta? cine stie ce or mai fi facut?

  4. #193
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    0-4 cu chelsea,1-5 cu stuttgart,3-5 si 0-3 cu lyon,1-4 cu real,2-4 cu kiew,0-3 cu borussia,0-3 si 0-5 cu montpellier,0-3 si 1-5 cu eindhoven,0-5 cu manchester city,0-5 cu maccabi,1-4 cu liverpool,3-6 cu panathinaikos,0-3 cu psg,0-4 cu atletico de madrid,0-3 cu monaco si chiar 1-5 cu plovdiv!
    asa ca acest 1-5 confirma inexistenta acestei echipe in europa!:
    0-5 cu PSG
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #194
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    asa este.
    https://sites.google.com/site/uefasc...eaua-bucuresti

    craiova nu a luat decat 4-0 la paris.prin 93,parca!

  6. #195
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    si ce daca se tot fac de ras,parerea mea e ca mai patrioti nu exista...
    pai unde ati mai vazut voi sa se bucure atatia romani dupa niste simple meciuri ale unei echipe de club romanesti care tot ia triule,patrule si cincile in Europa?

    bine,ar mai fi cei de la Dinamo capabili de asemenea performanta dar pe astia n-avem cum sa-i verificam,ca nu stau mai mult de un tur preliminar,doua...si atunci e lumea inca in concediu
    Last edited by cip; 24th August 2017 at 20:07.
    granita la Orsova!

  7. #196
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    4 ani fara echipa romaneasca in CL. Nu putem spune acelasi lucru despre: Suedia, Danemarca, Croatia, Israel, Cipru, Slovenia, Kazahstan, Azerbaidjan, Bulgaria, Belarus... Macar ungurii si sarbii asteapta si mai demult.

  8. #197
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post

    Bun, inteleg gandirea cum am crescut de la 15% la 30% dupa un tur bun, dar cum am ajuns de la sub 10% la 15%?
    Pentru ca 1-5, rezultatul din tur a aparut doar in retur, surprinzator!
    Sincer eu am zis 1-4 cand m-au intrebat oamenii inainte de meci, ati reusit sa-mi depaseti chiar si cele mai optime pronosticuri!



    Va doresc sa cadeti cu Arsenal! Hai Braga, nu te kk pe tine sa-mi ruinezi visul de-a o vedea pe FCSB luand set pe Emirates!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #198
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    4 ani fara echipa romaneasca in CL. ... Macar ungurii si sarbii asteapta si mai demult.

    Esti sigur? Totusi in 2013 a fost CFR

    *Aici raspund in locul lui Hingherul ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #199
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Esti sigur? Totusi in 2013 a fost CFR
    2014, 2015, 2016, 2017... Bre mie imi ies patru, dar mai numara tu o data.

  11. #200
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1

    Mie imi ies 5 dar numar altfel
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #201
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ultima echipa romaneasca in grupele Champions league a fost Steaua in sezonul 2013-2014. Si nu mai numarati voi anii, numarati sezoanele.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #202
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Va doresc sa cadeti cu Arsenal! Hai Braga, nu te kk pe tine sa-mi ruinezi visul de-a o vedea pe FCSB luand set pe Emirates!
    Cand am jucat cu Arsenal, ne-au batut cu 1-0 si 2-1. Stai linistit ca nu-i Arsenal cine stie ce sperietoare.
    O singura data am luat scor de set in istoria noastra, de la o formatie greceasca.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  14. #203
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Macar e echipa mea, la fiecare gol ma bucuram triplu, si recuperam din bucuria pierduta de la acele meciuri, daca ma-ntelegi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #204
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ultima echipa romaneasca in grupele Champions league a fost Steaua in sezonul 2013-2014. Si nu mai numarati voi anii, numarati sezoanele.
    2014-2015, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018... Tot 4 ies bre.

  16. #205
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,950
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    0-5 cu PSG
    Castigatoare de CCE contra Barça
    la Sevilla

    Nu exista decat o echipa franceza care a reusit asta si nu este PSG.

    Steaua are cel mai bun lot de dupa revolutie dupa parerea mea,antrenorul este sub valoarea lotului.

    Mie imi place de exemplu Mangia de la Craiova,are trasee clare,o conceptie clara,jucatorii acolo au o sansa mare
    sa creasca.

    Dica face lucruri bune si lucruri slabe,invata sa antreneze.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  17. #206
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    2014-2015, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018... Tot 4 ies bre.
    Il contraziceam pe parisele care nu stiu daca facea caterinca sau chiar vorbea serios.

    Si oricum, sezonul nu s-a terminat. Mergem la TAS!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •